Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » naruto - pytanie o fillery » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony naruto - pytanie o fillery
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

naruto - pytanie o fillery Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacząłem oglądać naruto od początku i mam problem - pamiętam, że gdy oglądałem pierwszy raz, fillery mnie strasznie irytowały, postanowiłem więc je olać, i ku memy zdziwieniu stwierdziłem brak ciągłości fabuły O.o

Przykładowo, odcinek 136 jest niby zgodny z mangą, potem kilka fillerów i 141 jest następnym zgodnym - tyle, że kupy się to nie trzyma, albo 136 to też filler, albo te następne nie są fillerami, bo są one połączone fabularnie, choć jest duża luka, no chyba, że te kilka odcinków to jakieś nieoficjalna kontynuacja wątku rozpoczętego w odcinku na podstawie mangi, a zgodnej z mangą kontynuacji wątku nie ma, choć nie mam pojęcia jaki by mógł być powód, kojarzę, że jak anime doganiało mangę to wrzucali fillery zupełnie nie związane z głównym wątkiem - dodam, że odnoszę się do odcinków na wbijam, 1 seria.

Może mi to ktoś wyjaśnić i/lub podać poprawną listę odcinków z podziałem kanon/filler?

__________________
[
27-01-2016 03:54 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wbijam, gdy opisują odcinek jako fillerowy, to znaczy, że jest on taki w całości.
Przy kilkuodcinkowej serii pobocznej zazwyczaj jest tak, że ostatni odcinek jest na zakładkę - początek filler, końcówka to kanon, a przez to jest oznaczony jako zgodny z mangą

To akurat specyfika Naruto, że fillery wplatają w fabułę.

Jeżeli chcesz ciągłości fabularnej, oglądaj wszystko. Jeżeli chcesz ogarnąć tylko kanoniczne, to przygotuj się na dziury fabularne (jednak nie mające wpływu na główny wątek).

I tak Kisiel zrobił tyle dziur i niedopowiedzeń w samej mandze, że nie ma co się doszukiwać błędów w anime ^^
27-01-2016 05:21 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak - jak chcesz ogarniać w przyszłości wszystko to oglądaj wszystko.
Zdarza się, że w głównym wątku są odwołania do fillerów.
Chociaż w 1 serii to już nawet nie pamiętam co w fillerach wrzucali na dobrą sprawę...

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

27-01-2016 11:14 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Acrivec napisał(a)
Chociaż w 1 serii to już nawet nie pamiętam co w fillerach wrzucali na dobrą sprawę...


Ja pamiętam 1 filler. Bo muzyka mega była. Do tej pory pamiętam xD

https://www.youtube.com/watch?v=8Jg2D3ve_kg

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dragonas123: 27-01-2016 11:33.

27-01-2016 11:33 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pamiętam filer jak próbowali zobaczyć twarz Kakashiego Tongue I z Tsunade przy gorących źródłach Tongue

__________________
ID R5:8246

27-01-2016 12:05 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-> Fani Naruto

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

27-01-2016 12:09 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Regit napisał(a)
Ja pamiętam filer jak próbowali zobaczyć twarz Kakashiego Tongue I z Tsunade przy gorących źródłach Tongue


a ja filler ze strusiem z cienistymi klonami xD
27-01-2016 19:44
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » naruto - pytanie o fillery

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH