Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów 23 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MacieQ_2005
Double Ace


images/avatars/avatar-18625.jpg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 142
Klan: PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=977e3741c9

Myślę, że ekspa, chociaż dośc fartowna, to warta uwagi Big Grin

Zapraszam do komentowania...

__________________
Nick w grze:
R6-Subarofanatoholik

02-02-2016 00:03 MacieQ_2005 jest offline Szukaj postów użytkownika: MacieQ_2005 Dodaj MacieQ_2005 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szpony 2 - i wszystko jasne Big Grin

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-02-2016 15:46 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
ulkaTerax
Full Member


Data rejestracji: 27-05-2015
Postów: 66
Klan: Ten co trzeba :)
Kraina: Necropolia III
Skąd: M-M

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

olaboga ale mi wyczyn

__________________

Teraxulka r3, r4, r6, r14 Smile

02-02-2016 18:49 ulkaTerax jest offline Szukaj postów użytkownika: ulkaTerax Dodaj ulkaTerax do Listy kontaktów
dobra morda
Forum Ace


Data rejestracji: 03-02-2014
Postów: 83
Klan: Runejczycy
Kraina: Necropolia III
Skąd: Mogłem widzieć żeby wziąć chusteczki bo bedziesz płakać ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie takie rzeczy już na necro widziałem Big Grin

__________________
R4 typ spod szóstki .
02-02-2016 19:26 dobra morda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobra morda Dodaj dobra morda do Listy kontaktów
MacieQ_2005
Double Ace


images/avatars/avatar-18625.jpg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 142
Klan: PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MacieQ_2005
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ulkaTerax napisał(a)
olaboga ale mi wyczyn


cytat:
dobra morda napisał(a)
Nie takie rzeczy już na necro widziałem Big Grin


No cóż, jeszcze niedawno ludzie chwalili się duetami na evencie...
Osobiście nie widziałem jeszcze Wendola w duecie bez eventu i dlatego wkleiłem linka...
W sumie myślałem, że po to są pola bitew, ale widzę, że "znafcy" mają inne zdanie...

__________________
Nick w grze:
R6-Subarofanatoholik

02-02-2016 20:45 MacieQ_2005 jest offline Szukaj postów użytkownika: MacieQ_2005 Dodaj MacieQ_2005 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patrz na lapki, nie na trolli Big Grin jak widac, forum ocenilo na 8/10

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-02-2016 20:57 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście, że po to są pola bitew. ba lepsze cokolwiek niż pusty dział.

tej ekspedycji, jako ktoś kto nie ma styczności na co dzień z necro, nie uważam za cokolwiek, a za ciekawy link ukazujący jak wygląda "naprawianie necro" przez sm. duet wendigo bez eventu? na moriach tylko topka to robi.

serio nie wiedziałem, że jesteście już na takim etapie. w systemie z reguły unikam czytania postów ludzi z necro, ale jak mi się zdarzy, to są tam same płacze i narzekania. patrzę w ten link i widzę, że jednak da się.

smerfy duo, mapa druga lecą z 9 lokacją. te linki wręcz zaprzeczają tym płaczom. ładnie to wygląda i ode mnie dyszka.

ps ktoś ocenił na 1, to już chyba czysta zazdrość Big Grin

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
02-02-2016 20:58 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
MacieQ_2005
Double Ace


images/avatars/avatar-18625.jpg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 142
Klan: PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MacieQ_2005
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze drugi:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c1abf02aac

Jeszcze mniejszy, ale też do przodu Wink

__________________
Nick w grze:
R6-Subarofanatoholik

02-02-2016 21:31 MacieQ_2005 jest offline Szukaj postów użytkownika: MacieQ_2005 Dodaj MacieQ_2005 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

searcher, bo na necro jesli chcesz tak wymiatac, potrzebujesz jednego: farta wiekszego niz 90%-95% graczy Big Grin

a na smerfy w duecie i 99% rzeklbym

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 02-02-2016 22:19.

02-02-2016 22:18 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

RE: Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładnie, zainspirowany tym linkiem w sobotę sam się wybieram w duecie na wendola Smile

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
03-02-2016 00:43 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

expa fajna udana nie raz co sie chwali. A wracajac do nerco2 trzeba miec farta szczescie itd ktorego coraz wiecej potrzeba, wyprawy epiki itd tego jest coraz wiecej a dysbalas pomiedzy graczami rosnie. jedni wala 8 lokacje 2 mapy a inni staneli na 4. To samo expy z 1 mapy, mozna we 2 ubic inni w 5 maja ciezko do tego zmiany ciegle w rasach i talkach raczej ciagle nerfienie tylko pogarszaja sytuacje.

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
04-02-2016 10:54 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Owsiak
Forum Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 79
Klan: Hippo Slayers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MacieQ_2005 napisał(a)
No cóż, jeszcze niedawno ludzie chwalili się duetami na evencie...
Osobiście nie widziałem jeszcze Wendola w duecie bez eventu i dlatego wkleiłem linka...


Gratuluję ekspy, ładnie ładnie, ale... to już było grane. Dość dawno temu.

Na handlowym to jeszcze łatwiej bo sprzęt można "zebrać".

__________________
R7 user
Nick: Vendetta
Klan: BK
04-02-2016 13:56 Owsiak jest offline Szukaj postów użytkownika: Owsiak Dodaj Owsiak do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Owsiak napisał(a)
cytat:
MacieQ_2005 napisał(a)
No cóż, jeszcze niedawno ludzie chwalili się duetami na evencie...
Osobiście nie widziałem jeszcze Wendola w duecie bez eventu i dlatego wkleiłem linka...


Gratuluję ekspy, ładnie ładnie, ale... to już było grane. Dość dawno temu.

Na handlowym to jeszcze łatwiej bo sprzęt można "zebrać".



a od kiedyn mozna niby handlowac epikami ??? Big Grin bez nich nie ubijesz plus umagi

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
04-02-2016 14:45 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki ekspa 9/10 ja na r6 gram juz 8 rok i do tego nie doszedlem; ale we 3 juz pada smerf
04-02-2016 16:37 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ode mnie dycha. Na Morii jest to spory wyczyn, na Necro wydaje się to jeszcze trudniejsze. Może i tego typu ekspy już były, ale mimo wszystko są one warte uznania.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

05-02-2016 20:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

RE: Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
marizek napisał(a)
Bardzo ładnie, zainspirowany tym linkiem w sobotę sam się wybieram w duecie na wendola Smile


No i jest Smile
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b255c64df4

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
06-02-2016 11:02 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ulkaTerax +1 za spam (pkt 4)

cytat:
ulkaTerax napisał(a)
olaboga ale mi wyczyn


dobra morda +1 za spam (pkt 4)

cytat:
dobra morda napisał(a)
Nie takie rzeczy już na necro widziałem Big Grin


cytat:
Regulamin "Pola Bitew"


1. Wszelkie tematy zakładane w tym dziale mają związek tylko i wyłącznie z walkami, oblężeniami, ekspedycjami oraz wojnami.

2. Każdy Temat musi mieć nazwę, która sugeruje nam co się w nim znajduje.

3. Zamieszczamy tu walki nietuzinkowe, wybitne oraz bardzo szczęśliwe. Co to oznacza?
- Walki, w których pokonujemy graczy wyraźnie silniejszych od nas pod względem poziomowym lub uzbrojeniowym(nie zaliczają się do tego walki, w których jeden z graczy ma uzbrojenie wyraźnie wyprawowe)
- Oblężenia, w których klan lepszy lub liczebniejszy przegrywa z słabszym lub w mniejszej liczebności.
- Walki, w których ilość łupu minimalnie nie kwalifikuje się do Rekordów Necropoli , a jest bardzo pokaźna.
- Walki, w których padają wysokie lub częste krytyki.
- Walki, w których zdobywamy wysoką ilość doświadczenia.
- Walki zaliczające się do Rekordów Krainy.
- Oblężenia i walki bardzo zacięte, w których do ostatniej chwili nie wiadomo kto zwycięży.
- Po prostu starajcie sie nie dawać tutaj monotonnych walk które widzi się codziennie w swoich raportach.

4. W dziale "Pola Bitew" nietolerowane są jakiekolwiek wyzwiska, obelgi i perfidny spam.

Posty typu "Gratki", "całkiem fajna walka", "daje 10/10" i tym podobne będą karane ostrzeżeniem.
Jeżeli chcesz sie wypowiedzieć w tym dziale, postaraj sie i napisz cos z sensem.

5. Każdy z graczy ma prawo do wyrażenia własnego zdania na temat walki / wojny, o ile nie łamie pozostałych punktów regulaminu oraz nie łamie ogólnych reguł przyjętych na forum.

6. Zabrania sie kasowania raportów, do których wklejamy link na forum, przed upływem 30 dni od ich publikacji w tym dziale. Jeśli przypadkiem skasowałeś wiadomość, a chcesz uniknąć ostrzeżenia - napisz do moda działu (najlepiej na PW albo używając opcji "Zgłoś"). Punkt tyczy się także zamkniętych tematów.

7.Dozwolone jest UP-owanie tematów co 10 dni w przypadku umieszczenia nowego linka,przy czym link musi być umieszczony w nowym poście.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xxp: 15-02-2016 14:10.

15-02-2016 13:53 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Wendigo we dwóch bez Nocy Bohaterów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH