Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy 50 Ankieta - średnia ocena: 4,98
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
zer0signal napisał(a)
cytat:
djrebel napisał(a)
kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz


Szubieniczne drzewko

Proszę, proszę !! Jak chcesz, żebysmy wam oddali staty to może oddacie nam bonus z erudyty do ekspa ? wy macie stałe 50%, a my tylko 10 w III akcie Frown gdzie tu sprawiedliwość!!


ten bonus ma jakies znaczenie przy smerfach we 2 xD
na drugiej mapie jak idziesz na siekaczke calym skladem to zakladajacy ma w porywach 60k expa

drzewo na morii zrobisz w 3 osoby, w 4-5 to juz z palcem w tylku, a tu zakladajacy ma jakies 300k expa

drzewa na nekro co prawda wyglada na latwa lokacje ale cmentarz to nadal hardcore


Ty mi pokaz to drzewo w 3 osoby, ja gram na r17 i tam nie widziałem.w ogóle raz mi mówisz o drzewie w 3 osoby, a drugim razem o abbadonie w full składzie. Normalnie jak centrum miasta i jego fawele.


2. Chcecie stat jak na morii, a czy wy nie zauwazacie że na nekro moby też maja mniejsze ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zer0signal: 22-02-2016 19:23.

22-02-2016 19:20 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
zer0signal napisał(a)
cytat:
djrebel napisał(a)
kolejny temat płacz jakich na forum mnóstwo. chcecie bonusu do run 50%? dajcie Necro +50% Waszych statów
pokażcie mi palniaka który wyciagnie 300 sposta na necro i bedzie chodzil na robaka w 6.

ps z checia zobacze linka z 9 lokacji na necro pokaz pokaz


Szubieniczne drzewko

Proszę, proszę !! Jak chcesz, żebysmy wam oddali staty to może oddacie nam bonus z erudyty do ekspa ? wy macie stałe 50%, a my tylko 10 w III akcie Frown gdzie tu sprawiedliwość!!


ten bonus ma jakies znaczenie przy smerfach we 2 xD

ja nie wiem jakie oni mają tam bonusy.

wiem tylko, że za solo smerfa ja zgarniam ponad 600, a na necro ponad 1 400. więc nie wiem o co tam chodzi, gdzie i za co mają jakie bonus ALE LUDKI, to nie o tym temat.


moria chce +50% na runę i nic wam do tego. komu to przeszkadza? jakieś logiczne argumenty dlaczego nie? bo na razie nie padł żaden.


chcecie staty jak na morii, to sobie załóżcie do tego temat, a nie tu o tym spamujecie Big Grin

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 22-02-2016 19:23.

22-02-2016 19:22 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
moria chce +50% na runę i nic wam do tego. komu to przeszkadza? jakieś logiczne argumenty dlaczego nie? bo na razie nie padł żaden.


I to jest najlepsze.
Absolutnie nie będzie to miało żadnego wpływu na graczy nekro, ale polska mentalność musi wyjść i trzeba się pokazać od strony warzywa i zanegować z czystej zawiści. Ponieważ merytorycznych argumentów gracze Nekro nie mają.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
22-02-2016 19:24 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
cos


poprawiajmy gre pod katem nocy bohaterow _o/

mondre, bardzo mondre

ja tam nie jestem przeciwko +50% do runy na morii bo tez tam gram, ale te niektore posty...

- pomysl kinga, ktory bezczelnie sie z tym nie kryje, ze pomysl pod niego czyli robienie drzew w 3-4 osoby
- "dlaczego nekro ma bonus do run, skoro erudyta im daje 50% do expa zamiast 10" xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 22-02-2016 19:32.

22-02-2016 19:31 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
ja tam nie jestem przeciwko +50% do runy na morii bo tez tam gram, ale te niektore posty...

no jak sam w to brniesz... a innym wytykasz

poza tym żadne poprawianie pod kątem nocy bohaterów. podkreśliłem jedynie różnice w ekspie. bez szczegółowej wiedzy czy może to tylko na smerfie, czy wszędzie. chodziło o najprostsze wskazanie % różnicy 600 vs 1400, to w dueucie(czyli bez nocy bohaterów, zaskakujące) będzie 300 vs 700(procentowa różnica taka sama, gdzie ja piszę cokolwiek o poprawianiu pod kątem nb?! <sic>). i od razu zaznaczyłem, że to nie na temat. ale co tam warto dalej brnąć w offtop c'nie?


+50% na każdej lokacji nikomu krzywdy nie zrobi. maluch się ucieszy i koks się ucieszy, przynajmniej widać takie nastroje w tym temacie.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 22-02-2016 19:41.

22-02-2016 19:40 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze jak nie pije to nawet coś sie komus spodobaloSmile

teraz tylko trzeba czekac do marca jak shusisi bedzie ,czy mu takie cos pasuje

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-02-2016 19:58 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
misio86
Double Ace


images/avatars/avatar-25314.jpg

Data rejestracji: 14-08-2011
Postów: 146
Kraina: Necropolia V
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.



Bez przesady, jakby to wprowadzić, to mielibyście na Morii dużo większy % na runę niż na Necro. My Cmentarz stawiamy full składem, a Wy zapewne w 7 osób MAX. Ponoć po to został wprowadzony patch na Necro z +50% szansą na runę, żebyśmy mieli takie same szanse jak Wy.
22-02-2016 20:07 misio86 jest offline Szukaj postów użytkownika: misio86 Dodaj misio86 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
misio86 napisał(a)
cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.



Bez przesady, jakby to wprowadzić, to mielibyście na Morii dużo większy % na runę niż na Necro. My Cmentarz stawiamy full składem, a Wy zapewne w 7 osób MAX. Ponoć po to został wprowadzony patch na Necro z +50% szansą na runę, żebyśmy mieli takie same szanse jak Wy.


Szkoda ze Wy na Robaku( 6 lokacja) macie wiecej % szans na runę niz my na Agrameonie (9 lokacja) i to o 20%. To ma być sprawiedliwość?

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
22-02-2016 20:11 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem Moria powinna dostać plus 60%. Może wtedy chociaż jedna osoba by zrozumiała, że Moria to serwery izi.
Ja mam 96 poziom na necro i widoków na szlak nie mam żadnych także nie wiem o czym wielu z was rozmawia Smile Drzewa widzę w lesie a szlaki to jak jadę w delegację.
22-02-2016 20:12 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
misio86 napisał(a)
cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.



Bez przesady, jakby to wprowadzić, to mielibyście na Morii dużo większy % na runę niż na Necro. My Cmentarz stawiamy full składem, a Wy zapewne w 7 osób MAX. Ponoć po to został wprowadzony patch na Necro z +50% szansą na runę, żebyśmy mieli takie same szanse jak Wy.


Szkoda ze Wy na Robaku( 6 lokacja) macie wiecej % szans na runę niz my na Agrameonie (9 lokacja) i to o 20%. To ma być sprawiedliwość?


a wy macie o 500% wiecej expa z drzewa w porownaniu do robaka i co? to ma byc sprawiedliwosc?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 22-02-2016 20:16.

22-02-2016 20:15 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
misio86 napisał(a)
cytat:
_KING_ napisał(a)
A może by tak dodać szanse na znalezienie runy zależną od wypełnienia lokacji?
Im mniejsze % zapełnienie lokacji tym większy bonus? Premiowanie małych składów. Tak, propozycja wybitnie pod siebie.



Bez przesady, jakby to wprowadzić, to mielibyście na Morii dużo większy % na runę niż na Necro. My Cmentarz stawiamy full składem, a Wy zapewne w 7 osób MAX. Ponoć po to został wprowadzony patch na Necro z +50% szansą na runę, żebyśmy mieli takie same szanse jak Wy.



Boże a co Cię to boli że ludzi z morii szybciej będą zdobywać runy? Gdzie Ci to zaszkodzi? psychika Ci siądzie bo będą mieli troszkę łatwiej niż do tej pory? Jak nie masz co hejtować to wypad na pudelka kłócić się z gimbazą bo do tego moim zdaniem dążysz.

Co za różnica w ile osób się robi, skończona lokacja to skończona lokacja nie ważne czy w 1 osobę czy w 500, więcej run od tego nie dostaniesz.

Jak moriowcy chcą mieć +50% to ich sprawa, ludzie z necro powinni podostawać bany za głupie wypowiedzi, najlepiej w grze od razu.
22-02-2016 20:20 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=fe1105bcd6 macie drzewo ,ja wiem ze Wy tylko jakies koksy widzicie na mori .Nie jest w 3 w 5 tySZ nie w 19 jest ,i to jeszcze ze sposobem ,bo bysmy bili po 2 jako palniacy

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-02-2016 20:32 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=fe1105bcd6 macie drzewo ,ja wiem ze Wy tylko jakies koksy widzicie na mori .Nie jest w 3 w 5 tySZ nie w 19 jest ,i to jeszcze ze sposobem ,bo bysmy bili po 2 jako palniacy


co twoj link ma dokladnie udowadniac? ze poszliscie full skladem na drzewo tak jak na nekro? tylko widzisz... ten link z drzewa na nekro... ten klan to topka calego nekro Smile myslisz, ze na r9 w topce ludzie robia drzewo w tyle osob? nie...

chodzi o to, ze mozna zrobic w 4 osoby, nie trzeba 19 dlatego nekro ma te +50% na rune, taki bonus za to, ze traca na prkach

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-02-2016 20:43 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
chodzi o to, ze mozna zrobic w 4 osoby, nie trzeba 19 dlatego nekro ma te +50% na rune, taki bonus za to, ze traca na prkach

no to chyba nie wiesz dlaczego wprowadzony został ten bonus skoro w taki sposób się wypowiadasz.

śpieszę uświadomić: bonus +50% na runę został wprowadzony na necro dlatego, że moria była w stanie robić 9 lokację, a necro nie.

nie miało żadnego znaczenia ile kto zgarnia ekspa, rozchodziło się jedynie o sam fakt możliwości zrobienia lokacji.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
22-02-2016 20:49 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ma udowodnic ze w ta gre graja ludzie co nie robia tego w 4 .Jak kiedys zaczne robic w 4 to bedzie fajnie.
a jak tak bardzo zazdroscisz tym co robia w 4 ,to pisalem ze +50 % do runy moze sie odpalac dopiero po zapelnieniu jakis % lokacji

Co ma nekro do mori sa jakies nekro morio areny 1v1 ,3v3, kvk


edit:ale to z procetami zapellnienia ,bylo by nie sprawiedliwe do tych osob co robia to wlasnie w 4

edit 2 :wonsz ma racje ,wlasnie dlatego zostalo to wprowadzone

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Wilku2222: 22-02-2016 20:59.

22-02-2016 20:55 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
ma udowodnic ze w ta gre graja ludzie co nie robia tego w 4 .Jak kiedys zaczne robic w 4 to bedzie fajnie.
a jak tak bardzo zazdroscisz tym co robia w 4 ,to pisalem ze +50 % do runy moze sie odpalac dopiero po zapelnieniu jakis % lokacji

Co ma nekro do mori sa jakies nekro morio areny 1v1 ,3v3, kvk


nie zazdroszcze, wytykam ci tylko, ze masz argumentacje z tylka
robie co 2dni cmentarz w 7 osob dla run i exp mnie wlasciwie nie interesuje ale potrafie dostrzec blad/niesprawiedliwosc

zazdroscicie nekro +50% na rune? no spoko, jesli chcecie wyrownania to wyrownajcie zdobywanie pr dla nekro przy okazji +50% do runy dla morii

@searcher, wiesz o co mi chodzi a sie czepiasz, +50% zostalo wprowadzone kiedy moria robila cmentarz/drzewo a nekro marzylo o zasiegu/dmg na siekaczke/robaka, ale dla mnie szczerze to byl taki ochlap, zeby sie za bardzo nie meczyc przy poprawianiu mobow/doswiadczenia

ile klanow/osob na nekro robi cmentarz/drzewo w porownaniu do morii? chcesz porownywac 20k expa z siekaczki za asyste do tego co na morii masz?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-02-2016 21:05 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zazdroscicie nekro +50% na rune? no spoko, jesli chcecie wyrownania to wyrownajcie zdobywanie pr dla nekro przy okazji +50% do runy dla morii


fakt
trzeba wyrównać expa nekro/moria
to jest nie fair że tam się tak łatwo expi :V
link dla porównania
no i jeszcze +50% na róneę

OMG WTF LOL ROTFL!

a tak serio
i nekro i moria expią podobnie na II mapie
przy czym nekro ma +50% na rónę więcej ot tak z tyłu :V

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 22-02-2016 21:17.

22-02-2016 21:10
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)

ile klanow/osob na nekro robi cmentarz/drzewo w porownaniu do morii? chcesz porownywac 20k expa z siekaczki za asyste do tego co na morii masz?


Odpowiem garsta sporo robi nadal szlak aby mieć szanse ubić moba...a link z r17 udowadnia ze na morii nawet "duzo słabsi" mogą bić wyzsze lokacje na necro Ci słabsi mieliby albo remis z mobem albo porazke Wink

__________________
Tonąca_rybka
22-02-2016 21:13 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twardy kiedys byla niesprawiedliwosc na 1 mapie

ludzie roblil smerfa w 3 ,a inni w 5 zawsze tak bedzie ,ze jedni beda zawsze stratni z expem i nie wymyslisz nic dobrego do tego

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-02-2016 21:13 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
twardy kiedys byla niesprawiedliwosc na 1 mapie

ludzie roblil smerfa w 3 ,a inni w 5 zawsze tak bedzie ,ze jedni beda zawsze stratni z expem i nie wymyslisz nic dobrego do tego


tak jak napisalem, ja nie mam kompletnie zadnego problemu ze stalym +% na morii bo tam tez gram ale... z moria masz ten motyw, ze ten twoj sklad z drzewa po pewnym czasie zoptymalizujesz, z 15 na 10 osob, z 10 na 8, z 8 na 5 - na nekro tego sie nie da zrobic w takim tempie bez nerfienia/poprawiania expa przez administracje

na r9 najpierw robilem cmentarz w 10 osob, pozniej 8-9, teraz dla pewnosci robie w 7, ludzie robia w 5-6... przez ten czas ludzie na nekro z ilu na ile zredukowali sklad na cmentarzu? w ogole, bo wiekszosc nadal ma problem tam isc i zabic moba

'ale robicie siekaczki bez problemu, to tylko 20% roznicy!!'
ale na ~120 lvlu na morii robi sie po te 200k pr dla zakladajacego bez wlaczonego erudyty... na nekro na tym levelu mozesz robie te 60k za siekaczke... z tym 50% erudyta Big Grin

takie porownanie... masz 30lat, fajna prace, wierna zone, mieszkanie bez kredytu a zazdroscisz 15letniemu bratu, ze dostal nowy telefon od rodzicow xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-02-2016 21:30 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
zazdroscicie nekro +50% na rune? no spoko, jesli chcecie wyrownania to wyrownajcie zdobywanie pr dla nekro przy okazji +50% do runy dla morii


fakt
trzeba wyrównać expa nekro/moria
to jest nie fair że tam się tak łatwo expi :V
link dla porównania
no i jeszcze +50% na róneę

OMG WTF LOL ROTFL!

a tak serio
i nekro i moria expią podobnie na II mapie
przy czym nekro ma +50% na rónę więcej ot tak z tyłu :V



No tak, bo na wendolu leco runy. xD

Zresztą tylko przypomnę:

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Runy wymaksujesz i co wtedy?


którego moba trzaska się na II mapie?
no właśnie

a II mapa jest mapą docelową po expa


Więc Moria będzie za jakiś czas mieć lepszy exp na 2 mapie regularnie, niż Necro na 1 mapie na evencie od święta.

Tutaj cytat, jak to wtykasz nos do zwiększenia expa na Necro co do kromka:

cytat:
klogg123 napisał(a)
a po co to komu skoro liczą się tylko runy i II mapa? Red Face
a jak ktoś jest w stanie pokonywać kromka to w końcu będzie miał za niego blachę ergo będzie mógł śmigać na II mapę non stop bez robienia I mapy.
Same plusy z bicia kromka (mimo że exp wcale nie cudowny)


No i sam dodajesz, że w noob składzie z noob eq idzie ubić coś konkretnego:

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
Wilku2222 napisał(a)
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b0c200c26e


mowili ze sie nie daSmile


a wiesz jak bardzo wam to pomogło?
cytat:
Świąteczna wizja Kaina. Efekt: SZCZĘŚCIE +50.


10% więcej uników to nie w kij dmuchaj :V
ale gratki

miło czyta się takie raporty, od razu widać że mob do zjechania nawet na nowym serwieSmile
nawet nie trzeba specjalnego eq mieć :V


Co na Necro nie miałoby miejsca.


Wypowiadając się co do tematu. Logiczny argument na NIE = Moria ma być serwerem hard. Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
23-02-2016 00:52 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@SteelMike1, fajnie że mnie cytujesz, ale szkoda że nie odnosisz się do tego co piszę tylko wyrywasz poszczególne posty z różnych tematów :V

ale dobrze, specjalnie dla Ciebie to rozpiszę jak krowie na granicy Big Grin

skoro na nekro za solo moba dostaje się 3x więcej expa to:
a)skład można mieć 3x większy jak na morii a będą te same pr
b)docelowa mapa II jak udowodniono już na nekro jest jak najbardziej w zasięgu topki
c)każda lokacja nekro ma +50% na róóóneę

wnioski -> idąc w większym składzie na identycznego moba jak na morii dostajemy takie same/większe pr za niego + mamy dodatkowe 50% więcej szansy na runę

cytat:
Tutaj cytat, jak to wtykasz nos do zwiększenia expa na Necro co do kromka:

gram i na morii i na nekro więc nie "wtykam nosa w nekro" a "żywo interesuję się losami także i mojego serwera" :V

cytat:
Co na Necro nie miałoby miejsca.

na morii bez eventu też by nie miało :V
ot fuksem zabity mob i tyle
no i zobacz jaki tłum na niego poszedł
dawno takiego pospolitego ruszenia żem nie widział Big Grin
23-02-2016 01:14
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zazdroscicie nekro +50% na rune? no spoko, jesli chcecie wyrownania to wyrownajcie zdobywanie pr dla nekro przy okazji +50% do runy dla morii

Twardy na nekro za taka sama lokacje dla mnie moga nawet po 500000000000000% wiecej zdobywac expa nawet za asyste.
Nie mam na mori przeciwnikow z nekra na arenie klanowej ani na 3v3

Nawet niech im z exp tylko epiki lecaSmile Nie obchodzi mnie to ,bo to Oni tam graja

Ale obchodzi mnie to ze Oni runy 4lv i juz koncowe zboiora ,szybciej niz my z Mori.

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
23-02-2016 07:07 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak sobie czytam te placze i zale i nasuwa mi sie jedno, zasadniecze pytanie..

Czy ktos komus broni grac na morii?? przejsc na serwer easy? skoro nie chcecie grac na serwerze izi, to znaczy ze z wlasnego wyboru gracie na serwerze hard (podobno). Skoro wybraliscie poziom hard, dlaczego dopominacie sie o atrybuty serweru izi?

to tak jakbym odpalil sobie Dark Soulsa 2 (wybralem gre hard) i na forum zaczal plakac, ze Mario jest prostsze my tez chcemy szybciej lokacje przechodzi tak jak przechodza Ci co graja w Mario.. gdzie sprawiedliosc?
23-02-2016 09:36
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
bzdury jak zawsze


chcesz powiedziec, ze jak ktos na morii zrobi siekaczke w 4 osoby to zakladajacy expe dostanie 60k pr?

nie wiem gdzie grasz, w co i czym, ale chyba zes nigdy poza biala wieze nie wyszedl...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-02-2016 11:29 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V
25-02-2016 20:07
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V


Na nocy bohaterów to i moria zrobiła :p

Ale w sumie to może zamiast +50% bo wtedy ludzie wybiorą najłatwiejszą lokację z której mają pewną runę i na niej zaprzestaną ;d

Może zrobić jakiś wzrost od 10% do 30% lub 50% co ileś % co dwie lokacje i już będzie zachęta do robienia wyższych lokacji Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
25-02-2016 20:26 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

milan podobnie w drugą stronę wybraliście serwer izi a chcecie dopały jak na hardzie???
ktoś wam broni grać na necro??? będziecie mieli te +50% na runeTongue

__________________
r7-lenula,r4-baczas
25-02-2016 20:43 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V


Czemu się udzielasz z takimi idiotyzmami? No tak, już Necro daje radę, to nic że w top full składzie i na evencie, co jest kilka razy w roku, ale dajo rade. xD

Bo normalnie to wygląda tak:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=22e574d2d4
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=79bacaa9c0

No ale to niewygodne linki, po co je zamieszczać. Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
25-02-2016 20:48 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SteelMike1 napisał(a)
cytat:
klogg123 napisał(a)
Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V


Czemu się udzielasz z takimi idiotyzmami? No tak, już Necro daje radę, to nic że w top full składzie i na evencie, co jest kilka razy w roku, ale dajo rade. xD

Bo normalnie to wygląda tak:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=22e574d2d4
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=79bacaa9c0

No ale to niewygodne linki, po co je zamieszczać. Smile

zdajesz sobie sprawę, że na morii dokładnie w takich samych warunkach mogą zrobić glaakiego? normalnie nie dadzą mu rady?

czyli jest tak samo w przypadku tego moba na obydwu serwerach

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-02-2016 20:50 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH