Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Obcięcie poniżej Ceny Minimalnej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obcięcie poniżej Ceny Minimalnej 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Scyanide
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2013
Postów: 10
Kraina: Necropolia V

Obcięcie poniżej Ceny Minimalnej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=babdfc9856

Cena minimalna to było 750/szt. Gdzie tu jakikolwiek sens obcinania i działania aukcji skoro dostaje mniej niż chciałem minimalnie, bo ktoś stwierdził, że tak sobie obetnie? Myślę, że warto jednak zastanowić się co zrobić z ostatnimi aukcjami złomu i rozegrać to trochę lepiej w związku z nie jedną skargą dotyczącą tego tematu...
25-02-2016 08:28 Scyanide jest offline Szukaj postów użytkownika: Scyanide Dodaj Scyanide do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akurat cena minimalna nie ma żadnego znaczenia. Aukcja ścinana jest do ceny rynkowej.

__________________

25-02-2016 13:29 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Scyanide
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2013
Postów: 10
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Scyanide
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie kończyłem ekonomii, ale wydaje mi się, że jeśli sprzedający chce uzyskać pewną minimalną cenę to nie interesuje go niższa oferta (dlatego jest opcja ceny minimalnej na aukcjach zarówno tych w BW jak i świecie poza nim). No, ale cóż aukcja zostaje obcięta, zostają zabierane pr dla strony zupełnie z nią niezwiązanej - rozumiem BW symuluje rzeczywistość - skarbówka, podatki, te sprawy. A myślałem, że chociaż tutaj nie zostanę okradziony :|
25-02-2016 13:43 Scyanide jest offline Szukaj postów użytkownika: Scyanide Dodaj Scyanide do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a cene rynkową ustala adagio a nie rynek wiec nie pyskuj Tongue
25-02-2016 14:33 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
Darmen
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krętacz ściemnia popatrzcie na zakończone aukcje i zgłoszone jest tam mała perełka nie obcięta wszystkie podobne do niej wcześniej i później są obcięte.

Złom sztuk: 1000 1 890 000 2016-02-24
17:58:17


Zaraz ściemniacz napisze że zapomniał

Ukradł mi pr tak samo jak i wam rotfl rotfl rotfl
25-02-2016 16:21 Darmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Darmen Dodaj Darmen do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Scyanide napisał(a)
Nie kończyłem ekonomii, ale wydaje mi się, że jeśli sprzedający chce uzyskać pewną minimalną cenę to nie interesuje go niższa oferta (dlatego jest opcja ceny minimalnej na aukcjach zarówno tych w BW jak i świecie poza nim). No, ale cóż aukcja zostaje obcięta, zostają zabierane pr dla strony zupełnie z nią niezwiązanej - rozumiem BW symuluje rzeczywistość - skarbówka, podatki, te sprawy. A myślałem, że chociaż tutaj nie zostanę okradziony :|


Niestety, ale na BW nie istnieje wolny rynek. Jest on kontrolowany przeze mnie, także zastosowanie zasad rynku z RL w skali 1:1 jest błędne

__________________

25-02-2016 17:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Darmen
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc ustal odgórnie ceny i nie okradaj ludzi.
Największy błąd jaki popełniłem w życiu to wykupienie premki na 270 dni ale masz rację to po raz ostatni i mam nadzieję że inni oszukani też tak zrobią



Co nie zmienia faktu że zostałem okradziony z pr



A nogrodę se wsadź wiesz dobrze gdzie


Wiadomość od adagio, dnia 25-02-2016 17:07
Ostrzeżenie

Witaj Darmen,

Otrzymałeś upomnienie od adagio.
Powód: Inne (Reg. skarg)
Temat: Obcięcie poniżej Ceny Minimalnej

Obsługa Forum.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darmen: 25-02-2016 18:01.

25-02-2016 17:49 Darmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Darmen Dodaj Darmen do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za nagrode Smile
a kiedy zajmiesz się tą aukcja ?
2016-02-24
17:58:17 1000 za 890k , póżniejszą jakoś potrafiłeś ściąć
bądż konsekwętny w działaniu... czy nie możesz ?
25-02-2016 23:08 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tą aukcją też się zajmuje

Temat zamykam

__________________

25-02-2016 23:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Obcięcie poniżej Ceny Minimalnej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH