Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Aukcyjna » EKSPEDYCJA Glaaki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Glaaki 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Glaaki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7d5258f48c

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
25-02-2016 20:01 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
burek36
Triple Ace


images/avatars/avatar-18697.jpg

Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 204
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia IX
Skąd: Z daleka:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda ze nie moja ekspa bo byłaby blaszka Big Grin

Co do moba nie do przejścia bez eventu:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=22e574d2d4
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=79bacaa9c0

Jak klan dopakuje więcej dmg w mocnych 2h a potepieni złapią szpony na 4lvl by dać grozę w 3 rundzie to jest jakaś szansa na farmienie. Bez tego nie ma co go ruszać nawet mając dużo więcej lucka od niego.

Ps. Już widzę ten płacz ma Morii ze necro też bije glaakiego a mają 50% szans na rune więcej od nas Frown
Póki co to jest jest to na chwile obecną jedyny taki ubity i nie należał do najsilniejszych, a i tak był z nim problem. Poza tym gdyby admini zrobili juz następne moby to moria by je spokojnie juz farmiła, ale o tym nikt nie myśli Smile

__________________
r7 Rey Mysterio

r8 Patriarcha - oddane


25-02-2016 20:29 burek36 jest offline Szukaj postów użytkownika: burek36 Dodaj burek36 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nithrom
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy


chopie, wróżka jest z ciebie

cytat:
klogg123 napisał(a)
Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V



szkoda tylko, że pisze to pseudointeligentny pokemon

Ostrzeżenie za obrazę, gracz zgłosił mi ten post

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
25-02-2016 20:32 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
burek36 napisał(a)
Poza tym gdyby admini zrobili juz następne moby to moria by je spokojnie juz farmiła, ale o tym nikt nie myśli Smile

błędne założenie, ponieważ na morii nikt nie farmi glaakiego. dlaczego? cóż, na ten moment jest nie do przejścia bez nb. nie można napisać, że spokojnie ktoś coś będzie farmił, skoro nie są w stanie farmić obecnie istniejących mobów Big Grin

a ekspa fajna, tym bardziej że to rzadki widok na każdym istniejącym serwerze

edyta: lit.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 25-02-2016 21:10.

25-02-2016 20:59 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
cytat:
burek36 napisał(a)
Poza tym gdyby admini zrobili juz następne moby to moria by je spokojnie juz farmiła, ale o tym nikt nie myśli Smile

błędne założenie, ponieważ na morii nikt nie farmi glaakiego. dlaczego? cóż, na ten moment jest nie do przejścia bez nb


obstawiam, ze jakby kolejne moby byly zakodowane to glaaki dostalby nerfa dawno temu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-02-2016 21:18 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo zostalby przesuniety na dalsza lokacje ^^

gratki ekspy, na r16 chyba nie zakladali Tongue

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-02-2016 21:42 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
dodac jak na nekro +50% do zdobycia runy


chopie, wróżka jest z ciebie

cytat:
klogg123 napisał(a)
Glaaki

nekro już glaakiego daje radę
+50% dla morii lub -50% dla nekro

ale lepiej +50% bo po co innym odbierać :V



szkoda tylko, że pisze to pseudointeligentny pokemon


też umiem przewidywać przyszłość z 22 minutowym poślizgiem Big Grin
expa ładna, taka jak na morii

a to że bez eventu nie do przejścia to nic dziwnego, wszędzie tak jest :V
25-02-2016 22:55
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja tam byłem i glaakiego biłem Smile .
Kolejny mob zrobiony na odpie.... . Mata moba i się męczta, niebedzieta nam gitary zawracać. Jedyna szansa 2h lub może snajpy - też mało ataków żeby go nie drażnić. Mob jest z tych nieosiągalnych na tę chwilę, zrobionych wg przecudnych mnożników wszechobecnych na BW.

Szkoda bo znowu na długo długo nekro staje. Szubienicze do przejścia przy pewnej dozie szczęścia, Cmentarz prawie do farmienia. Siekaczka/robak banalne. Strasznie duże te różnice między szubieniczym a jeziorkiem - szkoda.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-02-2016 10:10 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
I ja tam byłem i glaakiego biłem Smile .
Kolejny mob zrobiony na odpie.... . Mata moba i się męczta, niebedzieta nam gitary zawracać. Jedyna szansa 2h lub może snajpy - też mało ataków żeby go nie drażnić. Mob jest z tych nieosiągalnych na tę chwilę, zrobionych wg przecudnych mnożników wszechobecnych na BW.

Szkoda bo znowu na długo długo nekro staje. Szubienicze do przejścia przy pewnej dozie szczęścia, Cmentarz prawie do farmienia. Siekaczka/robak banalne. Strasznie duże te różnice między szubieniczym a jeziorkiem - szkoda.


Glaaki rzeczywiście trudny, ale nie zgodzę się z kolegą że zrobiony na odp***l. Jest po prostu trochę za nisko w drabince. Poza tym mob bardzo ciekawy, unikatowy, podobnie jak inne moby na nowej mapie i za to + dla administracji. Powinien być albo przesunięty trochę wyżej, albo delikatnie znerfiony poprzez wyzerowanie mu tego lucka, który mocno komplikuje sprawę. Ogólnie moby na wyższych lokacjach 2 mapy są zróżnicowane i wymagają indywidualnego podejścia i taktyki, mi się podoba.

W mojej ocenie na teraz mamy:

robacze gniazdo - do farmienia
wielka siekaczka - do farmienia, łatwiejsze od robaczego pomimo że jest wyżej
cmentarz niewiernych - do przejścia, ale trzeba mieć szczęście
szubieniczne drzewo - do farmienia, dużo łatwiejsze niż cmentarz
jezioro topielców - do zrobienia na NB. Może nawet bez NB jak trafi się najmniejszy mob i będzie optymalnie przygotowany skład, który dodatkowo pofarci Smile

__________________
R14: D-Wade
29-02-2016 09:45 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale co zmieni te 50 lucka? To jego chore kontry sprawiają że jest nie do przejścia.
100 dodatkowych ataków na rundę po 500 to dość sporo...

__________________


29-02-2016 12:56 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JelenMaster napisał(a)
Ale co zmieni te 50 lucka? To jego chore kontry sprawiają że jest nie do przejścia.
100 dodatkowych ataków na rundę po 500 to dość sporo...


Przecież ten luck powoduje, ze nawet idąc na pełnym zasięgu, jesteś narażony na dodatkowe uniki moba i w konsekwencji kontry.

W tym linku poszło Wam najlepiej:

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=22e574d2d4

Mniejszy mob, ale wiadomo że większego Necro nie jest jeszcze w stanie pokonać.

Poszliście na evencie, dzięki któremu luck u moba nie miał wpływu na rozgrywkę.

trall Trafione: 43 / 44 (97.73%)
GREGXUS Trafione: 17 / 18 (94.44%)

Gdyby nie event, osiągnięcie takiej skuteczności byłoby niemożliwe. Dlatego jestem za tym, żeby tego lucka usunąć.

Czy kontry sprawiają że mob jest nie do przejścia? To dyskusyjne stwierdzenie póki co. W podanym linku na 17 osób prawie połowa nie miała zasięgu.

__________________
R14: D-Wade
29-02-2016 14:11 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tutaj nasze pierwsze jeziorko:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9122f931ba

__________________
R14: D-Wade
02-03-2016 11:09 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Lordzioma
Member


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 34
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
D-Wade napisał(a)
A tutaj nasze pierwsze jeziorko:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9122f931ba


Może następnym razem się uda ;D

A co tematu no to gratulacje ponad 200k hp, szkoda że bez blachy. Jak coś wklej link z kolejnej próby. Wink

__________________

16-04-2016 22:01 Lordzioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Lordzioma Dodaj Lordzioma do Listy kontaktów
djbartus
Double Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 109
Klan: Dzieci_Nocy
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Mokotowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezle Pleased

__________________
CWKS LEGIA WARSZAWA!!! TO DUMA I SŁAWA!!!

Nick na r1: djbartus






<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)
20-05-2016 17:59 djbartus jest offline Szukaj postów użytkownika: djbartus Dodaj djbartus do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-09-2016 20:52 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Aukcyjna » EKSPEDYCJA Glaaki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH