Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [FORUM] Nowy layout » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [FORUM] Nowy layout 9 Ankieta - średnia ocena: 7,009 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xavox napisał(a)
A ja powiem, że mi się bardzo podoba. Zawsze to jakieś odświeżenie.

http://i.imgur.com/g36IFmr.png

Ten kolor według mnie bardzo pasuje.


Zgadzam się.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-03-2016 15:06 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc poprawiłem wszystko, co Acrivec zdążył zepsućBig Grin
Efekty ~3 kwadransów (Acrivec, mówisz że ile dni już z tym się bawisz?) pracy w Notepad++ prezentują się następująco...











Poprawiłem kolorystykę, wielkość czcionki i łamanie opisów działów.
Poprawione zostały też wszelkie literówki, zbędne spacje, etc. (również w kodzie) oraz znaczniki typu <br> (tam, gdzie nie były potrzebne).
Usunąłem formatowanie podziałów w tabelach i przywróciłem ich dawny układ (odpowiednio łamiąc linie), nieco zmieniłem ich kolorystykę (skoro ten żółty tak bardzo nie pozwalał komuś spać po nocachBig Grin ) oraz usunąłem zmianę koloru po najechaniu na nazwę podziałów (został tylko underline).
Reasumując: ujednoliciłem wygląd strony głównej forum, bo - no offence, Acrivec - ale mnie osobiście bolą oczy od tego, co zrobiłeś...
Paczkę z plikiem, który można sobie odpalić w przeglądarce i zobaczyć "na żywo" co i jak, zostawiam w załączniku...

Jedyne co zostało ci do zrobienia, Acrivec, to usunięcie zbędnego znacznika <br> spomiędzy listy działów, a "użytkowników przeglądających forum" w Pręgierzu (mowa oczywiście o stronie głównej), bo tylko tam ten "byk" występuje...

Wszelką krytykę mojej "pracy", w przeciwieństwie do Acriveca, przyjmę na klatę (bez strzelania fochów i ignorowania czyichkolwiek postów);]

---

cytat:
Xavox napisał(a)
A ja powiem, że mi się bardzo podoba. Zawsze to jakieś odświeżenie.

http://i.imgur.com/g36IFmr.png

Ten kolor według mnie bardzo pasuje.

Patrząc na rocznik nie dziwota, że dzisiejszą młodzież cieszą wszelkie wodotryski...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 02-03-2016 17:47.

02-03-2016 17:46 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, to teraz potrzebuję info jak zrobić, by było tak jak w załączniku, tylko łopatologicznie... bo to co teraz jest zrobione z forum to porażka.

nie wiem po co ten temat został otwarty, skoro trzech użytkowników forum wyraziło dezaprobatę, a tylko jednemu się spodobało. chcecie mieć kółko wzajemnej adoracji? spoko, tylko darujcie sobie pytania o opinie, skoro macie je gdzieś.

czekam na instruktaż jak zrobić by było normalnie.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 02-03-2016 18:44.

02-03-2016 18:44 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety robiłem wszystko offline - plik wrzuciłem tylko po to, aby można było sobie odpalić go w przeglądarce i zobaczyć co i jak wygląda w praktyce...
Żeby to zaczęło działać online, trzeba by było stworzyć styl pod np. Greasemonkey czy innego Stylisha (robiłoby to za "nakładkę" na stronę forum, coś na wzór tych "udających" np. "stary" filmweb)...

---

Acrivec, widzę że już coś poprawiłeś tu i ówdzie korzystając z tego, co ja poprawiłem po tobie - ładnie tak jumać efekt czyjejś pracy bez informacji?Big Grin
Serio sobie myślisz, że czym większą czcionkę pierdzielniesz w opisie działu informację o regulaminach do przeczytania, tym częściej będą one czytane?Oo
Większość tych, którym nie chce czytać się regulaminów (ściana tekstu) i tak ich nie przeczyta... nawet jak info o tym walniesz czcionką o wielkości 187rotfl
Dla reszty (normalnych) userów forum, to co odmalowałeś większą czcionką, to zwykła przeszkadzajka...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 02-03-2016 19:08.

02-03-2016 19:06 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem fanem starego "nietabelarycznego" ułożenia działów, zielony kolor lepszy niż wcześniejszy, osobiście optowałbym za jasnym szarym, niemalże białym jeśli chodzi o kolor czcionki dla poszczególnych serwerów.
Badziewnie teraz wygląda rozstrzelona część adnotacji w czerwonym kolorze, spowodowane większą czcionką i odnośnikiem do regulaminu:


Nie do końca potrafię zrozumieć zmiany wprowadzone w standardowym (BW Theme), po to by dobrze prezentował się ten nowostworzony. Dodatkowo przy stylu White, szczegół, jednakże widoczny, skoro już ma to być jakoś uporządkowane to lepiej żeby tekst się nie sklejał i był wyraźnie oddzielony.



Ogólnie kolorystyka stylu White prezentuje się schludnie, mimo że wszystko w bieli, bądź odcieniach niebieskiego.

__________________

02-03-2016 19:07 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)

Kolumnowy układ poddziałów zostaje, zarówno ja, Buc jak i Konrad uważamy go za lepszy.

Część z pręgierza zamieniłem na żółtą (taką jak w Skargach). Powiększona czcionka jest na prośbę Buca.
eh, nie zrozumieliśmy się. B.


Co do stylu White - faktycznie, muszę to poprawić. Spowodowane to jest tym, że w BW White musiałem zwiększyć czcionkę, gdyż z jakiegoś powodu czcionka ta na jasnym tle się rozmazywała. Smile

Myślałem nad wersją Black & White, ale wówczas kolory w opisach for i rangach by wyglądały jak światełka na choince. Big Grin

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

02-03-2016 19:15 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Acrivec napisał(a)
Kolumnowy układ poddziałów zostaje, zarówno ja, Buc jak i Konrad uważamy go za lepszy

żenada. to dajcie jakąś opcję by dało się ustawić normalny, czyli taki jaki był do tej pory.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
02-03-2016 19:30 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Silnik forum na to nie pozwala. Formatowanie forum jest jednolite dla wszystkich skórek.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-03-2016 19:34 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zamknijcie ten temat, skoro macie gdzieś opinie graczy na temat forum, które jest dla nich Big Grin

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
02-03-2016 19:38 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pomysł otworzenia tematu wpadł Acrivec, licząc że będzie większe zainteresowanie ze strony graczy.

W Twojej sprawie doradzam spróbowanie mojego sposobu: dopisanie działów związanych ze swoim serwerem do ulubionych i dodanie sobie zakładki http://forum.bloodwars.interia.pl/usercp...ction=favorites do zakładki w przeglądarce. Jednym kliknięciem wchodzisz na forum i pojedynczymi kliknięciami włączasz na osobne karty odpowiednie działy. Ja tak robię od dłuższego czasu i często nawet nie zaglądam na stronę główną Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-03-2016 19:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli cierpcie wszyscy, bo nam trzem (wesołym muszkieterom) się podoba...
Dla kogo jest te "bw white", dla tych kilku(nastu/dziesięciu) osób, które w "ciężkiej, nudnej pracy" tną w BW i muszą udawać, że jednak nie tną tylko pracują?
"Spamiarka forumowa" złożyła zamówienie na nowy layout, czy co?Big Grin

Kwestia czasu, gdy ktoś stworzy styl dla strony głównej forum (może juen, skoro już robi unmoda)...

Widzisz, Buc, na wasz przerost formy nad treścią radzisz robić coś, czego do tej pory nie było potrzeby robić...
Szkoda że Acrivec nie wpadł na pomysł spytania userów forum, co myślą o tym przedsięwzięciu, zanim zaczął psuć coś, co funkcjonowało dobrze od niemalże dekady... No ale niestety, na BW już tak jest, że userów stawia się przed faktem dokonanym (choćby i się nie zgadzali)... Także pamiętajcie ludziki, że nie macie tu nic do gadania, ale bulić siano za premkę jak najbardziej możecie;]

Skwituję te zmiany jednym zdaniem: "łooo panie, a kto tu panu tak .........."

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

02-03-2016 19:51 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Logika całkiem ciekawa, nie chcesz patrzeć to ustaw sobie x zakładek jak Ci nie pasi. Pleased
Podzielam opinię searcher'a, skoro już wszystko jest poustalane to sobie panowie wespół w zespół pracujcie na starym i nowym layoucie, moim zdaniem dyskusja niekoniecznie nosi w sobie znamiona celowości bo niekoniecznie wprowadzi jakieś zmiany.

Powodzenia w udanym rozwijaniu layoutu. Warto jednak pamiętać, że "nie warto mnożyć bytów ponad potrzebę", szczególnie jeśli mają one niekoniecznie pozytywny wpływ na inne byty, które do tej pory funkcjonowały dobrze.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 02-03-2016 19:53.

02-03-2016 19:51 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem hejtu :d teraz wygląda to lepiej niż poprzednio, miłe odświeżenie
teraz nie zlewa się wszystko w jeden ciąg, tylko ładnie zostało podzielone

Już kiedyś zastanawiałem się, czemu to tak nie było zrobione, zmiana na +

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-03-2016 20:48 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)

Powodzenia w udanym rozwijaniu layoutu. Warto jednak pamiętać, że "nie warto mnożyć bytów ponad potrzebę", szczególnie jeśli mają one niekoniecznie pozytywny wpływ na inne byty, które do tej pory funkcjonowały dobrze.

Ja bym 3/4 tej choinki wywalił. ;P

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

02-03-2016 20:51 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Nie rozumiem hejtu :d teraz wygląda to lepiej niż poprzednio, miłe odświeżenie
teraz nie zlewa się wszystko w jeden ciąg, tylko ładnie zostało podzielone

Już kiedyś zastanawiałem się, czemu to tak nie było zrobione, zmiana na +

Też uważam, że jest lepiej, lubię zieleń. Podoba mi się układ kolumnowy, ale i tak powiecie, że popieram to bo jestem w "BW Team" Big Grin

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

02-03-2016 21:16 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi bardziej podobał się ten niebieskawy kolorek.

__________________

r3 barthi
02-03-2016 21:37 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze powiwm, że też byłem sceptycznie nastawiony do zmian, ale te zmiany są bardzo na plus. Forum stało się według mnie odświeżone i przejrzyste, dużo bardziej pasuje mi takie, a przyzwyczaić da się przecież szybko. Tak jak Pożeracz napisał- układ kolumn jest świetny i lepszy.
03-03-2016 08:10 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
cytat:
Xavox napisał(a)
A ja powiem, że mi się bardzo podoba. Zawsze to jakieś odświeżenie.

http://i.imgur.com/g36IFmr.png

Ten kolor według mnie bardzo pasuje.

Patrząc na rocznik nie dziwota, że dzisiejszą młodzież cieszą wszelkie wodotryski...



Wybacz, że podoba mi się jakakolwiek zmiana. Zapomniałem, że starym prykom wszelkie zmiany nie w smak...


Weźcie to podzielcie - przywróćcie możliwość włączenia starego layoutu dla tych, którym się to nie podoba (jakiś backup pewnie istnieje?), zamknijcie temat i będzie święty spokój.

__________________
That place in my mind...

03-03-2016 10:22 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Silnik forum na to nie pozwala. Formatowanie forum jest jednolite dla wszystkich skórek.


__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-03-2016 10:36 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
Silnik forum na to nie pozwala. Formatowanie forum jest jednolite dla wszystkich skórek.



A przepraszam. Nie czytałem wszystkiego, a szukałem słowa "backup".
W takim razie wróćmy do poprzedniego wyglądu i będzie spokój. Nie ma sensu czytać jak się wszystko nie podoba Wink

__________________
That place in my mind...

03-03-2016 10:46 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest za mała próbka graczy, by stwierdzić czy się podoba, czy nie.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-03-2016 10:47 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Mid

Moria (R2, R5, R9, R15, R17)

tu nie masz R13. Jak wejdziesz to już masz. Tak przypadkiem wypatrzyłem.


Reszta nowości mi nie wpada w oko, tzn. whatever... ale ten podział R na kolumny wporządku (oprócz tego "seledynowego" koloru... c'mon). Ogólnie zdziwko, że jesteś "Modem" uhe he.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slash3r: 03-03-2016 10:51.

03-03-2016 10:51 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
@Mid

Moria (R2, R5, R9, R15, R17)

tu nie masz R13. Jak wejdziesz to już masz. Tak przypadkiem wypatrzyłem.


Reszta nowości mi nie wpada w oko, tzn. whatever... ale ten podział R na kolumny wporządku (oprócz tego "seledynowego" koloru... c'mon). Ogólnie zdziwko, że jesteś "Modem" uhe he.


Poprawiłem. Musiało to umknąć przy modyfikowaniu opisów działów. Dzięki za zwrócenie uwagi.
03-03-2016 12:35 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panowie, małe pytanie:

po co naprawiać coś co dobrze działało?
schrzaniliście forum, wygląda tragicznie...
04-03-2016 07:00
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
panowie, małe pytanie:

po co naprawiać coś co dobrze działało?
schrzaniliście forum, wygląda tragicznie...

To kwestia gustu. Wiem, że niektórym osobom podoba się bardziej niż stare, niektórym nie, a większości jest to zupełnie obojętne.
Gdyby wszyscy ludzie mieli takie podejście "po co zmieniać coś, co jest dobre" to nadal mieszkalibyśmy w jaskiniach Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-03-2016 10:57 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
klogg123 napisał(a)
panowie, małe pytanie:

po co naprawiać coś co dobrze działało?
schrzaniliście forum, wygląda tragicznie...

To kwestia gustu. Wiem, że niektórym osobom podoba się bardziej niż stare, niektórym nie, a większości jest to zupełnie obojętne.
Gdyby wszyscy ludzie mieli takie podejście "po co zmieniać coś, co jest dobre" to nadal mieszkalibyśmy w jaskiniach Smile



nie porównuj jaskiń do zmiany wizualii forum Big Grin
raczej sztukę nowożytną z "sztuką" nowoczesną :V

jak ma się mona lisa czy dama z łasiczką do tego: "sztuka" czy malowania obrazów odbytem :V

sorry, ale nie xD
04-03-2016 11:45
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chcę się wdawać w dyskusję nt tego co jest sztuką, a co nie jest. Jeśli masz możliwość, to zapytaj o to kogoś po ASP. Będziesz zaskoczony odpowiedzią Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-03-2016 12:26 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wygląda fajnie
tylko jedno pytanko:
da rade żeby na stronie głównej z zakładek skarg i pręgierza na inny kolor wyświetlały się serwery na których są nowe posty?

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 04-03-2016 18:57.

04-03-2016 18:56 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2016 19:24 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obecnie widzimy:
cytat:
Działy:
Necropolia (R1) Moria (R2) Necropolia II (R3) Necropolia III (R4) Moria II (R5)
Necropolia IV (R6) Necropolia V (R7) Necro Hardcore (R8) Moria III (R9) Necropolia VI (R10)
Necropolia VII (R11) Necropolia VIII (R12) Moria IV (R13) Necropolia IX (R14) Moria V (R15)
Necropolia X (R16) Moria VI (R17) Necropolia XI (R18) Recydywa na forum


co przy układzie kolumnowym wyglada duzo mniej intuicyjnie, niz:

cytat:
Necropolia (R1) Moria II (R5) Moria III (R9) Moria IV (R13) Moria VI (R17)
Moria (R2) Necropolia IV (R6) Necropolia VI (R10) Necropolia IX (R14) Necropolia XI (R18)
Necropolia II (R3) Necropolia V (R7) Necropolia VII (R11) Moria V (R15) Recydywa na forum
Necropolia III (R4) Necro Hardcore (R8) Necropolia VIII (R12) Necropolia X (R16)


__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
06-03-2016 20:55 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [FORUM] Nowy layout

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH