Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R5 Niedziałający ekwipunek na arenie 1vs1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niedziałający ekwipunek na arenie 1vs1
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Niedziałający ekwipunek na arenie 1vs1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: toczym
Przeglądarka internetowa: mozilla

Opis problemu: Na arenie 1vs1 dnia 08.03.2016 mój ekwipunek nie działał właściwie, mam ustawione w obronie Doskonały Śmiercionośny Kilt Uników (+4) a groza, która powinna występować dzięki temu kiltowi nie zadziałała, przesyłam raport:
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bda97de0f0

Być może coś jeszcze nie działało, bo mam mniejsze obrażenia niż zwykle, szczęścia też widzę, że nie mam czyli tatuaż też nie działał.
Moje ustawienie ekwipunku pod obronę:
Doskonała Śmiercionośna Bandana Prekognicji (+5)
Legendarna Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5)
Doskonały Jastrzębi Krawat (+5)
Doskonała Jastrzębia Bransoleta (+5)
Doskonała Jastrzębia Bransoleta (+5)
Doskonały Śmiercionośny Kilt Uników (+4)
Legendarny Doskonały Toporek do rzucania Reakcji (+5)
08-03-2016 19:18 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez toczym
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodam jeszcze, że sprawdzałem identyczne eq z identycznymi runami itp. jak mam pod arene i nic mi nie spadło, czyli wymagania mam spełnione.
08-03-2016 19:21 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrzuć jeszcze skan ekwipunku obronnego

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
08-03-2016 19:22 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
toczym napisał(a)
dodam jeszcze, że sprawdzałem identyczne eq z identycznymi runami itp. jak mam pod arene i nic mi nie spadło, czyli wymagania mam spełnione.

jednoraz tez ten sam?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
09-03-2016 02:57 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

RE: Niedziałający ekwipunek na arenie 1vs1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie wrzuciłeś jakiegoś z tych itemów do ZK?

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
09-03-2016 08:08 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez toczym
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój skan:
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7095891f44

jednoraz: siarka

I dzisiejszy raport z areny już wyglądający ok:
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54b12ee148
09-03-2016 14:25 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez toczym
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

78dyzio może mieć racje, bo wydaje mi się, że na chwilę wrzucałem coś do zk, ale nie wiedziałem, że przedmioty wrzucone do zk mogą nie działać w obronie na arenie
09-03-2016 14:27 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet muszą. na arenie dzialaja te runy i eq, ktore w chwili ataku mozna znalezc u ciebie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 09-03-2016 14:33.

09-03-2016 14:33 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R5 Niedziałający ekwipunek na arenie 1vs1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH