Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R15 Bug w bonusach z Twierdzy w obronie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bug w bonusach z Twierdzy w obronie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Bug w bonusach z Twierdzy w obronie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

link do oblężenia: http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9a0f4f3804

Suma poziomów strony atakującej: 4674.
Suma poziomów obrońców: 1270.

Różnica poziomów 3404

Opis działania lvl5: ilość chronionych kwadratów: 5, +1 do wszystkich podstawowych parametrów za każde 22 poz. różnicy, +15 do PKT ŻYCIA za każde 12 poz. różnicy, +1 do obrażeń oraz +2% do szansy na trafienie krytyczne za każde 22 poz. różnicy

Magia krwi napełnia obrońców swą mocą zwiększając ich szanse w walce. Każdy obrońca uzyskuje dodatkowe moce: wszystkie podstawowe parametry postaci +62, PKT ŻYCIA +1699, obrażenia wszystkich broni +62, szansa trafienia krytycznego +124 %.

A powinno być według opisu:

+ 154 do każdego podstawowego parametru
+ 4255 punktów życia
+ 154 do obrażeń
+ 308% szansy na trafienie krytyczne

No to chyba coś nie halo? Smile



Edyta:

Ok, zostałem już uświadomiony. Moim zdaniem ten opis co jest w tutorialu powinien pojawić się też przy opisie w grze bo to bezsens. Ogólnie obecny kształt działania twierdzy to bezsens, dała nam całe nic Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 11-03-2016 17:39.

11-03-2016 17:31 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R15 Bug w bonusach z Twierdzy w obronie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH