Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 31073 ; 31056 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 31073 ; 31056 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rower666
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 12
Klan: 666
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sie dolaczam do prosby zeby akarada odbanowac!

Kiedys gralismy razem w klanie i wiem ze nie jest typem kombinatora, czy oszusta.

zal... psujecie zabawe innym tylko dlatego zeby pokazac jacy to jestescie twardzi i nikt wam nie moze podskoczyc.

Nawet jakby gral na dwoch kontach to piszecie ze nie mial z tego zadnych korzysci, zadnych pushow itp... dostal bana na miesiac, teraz powinniscie go odbanowac i miec nadzieje ze nie odechce Mu sie gracPleased

Ludzie... pokazcie ze jestescie normalni i odbanujcie osobe, ktora od 8 lat placi wam za to zeby sie dobrze bawic, a nie za robienie problemowPleased

Pozdrawiam,
Rower666

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rower666: 18-04-2016 08:32.

18-04-2016 08:30 Rower666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rower666 Dodaj Rower666 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zwykle wypowiadają się osoby, które nie dość, że nic nie wiedzą o sprawie to jeszcze nie czytają postów w temacie (jak np. post z 'jednym wifi')


Mniejsza ilość graczy na serwerze nie oznacza, że można pozwolić na tak perfidne oszustwa
Tak samo długość gry na serwerze nie zwalnia z przestrzegania regulaminu

Gdyby chodziło o zwykłe zasiadanie to dana była by szansa
ale tutaj dwa konta były używane przez niego przez dłuższy czas, gdzie próbowano to też ukryć zmieniając każdorazowo IP

Gracz NIC nie wytlumaczył w tej sprawie, nawet nie próbował tego robić (oprócz twierdzenia, że są to dwie osoby w pracy na jednym wifi - co zostało w prosty sposób obalone)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-04-2016 09:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnie moje wytłumaczenie bo widzę ze jestem strasznym oszustem .

Strasznie dlugi czas to ok 2 miesięcy

Logowanie to tylko odpalenie expy dla kolesia ktoryw pracy nie może miec telefonu. Od razu wytłumaczę ja jestem jego przełożonym i ja mogę miec telefon.
Nie bylo żadnych innych ruchów np z zakupami czy podkładkami pod pkt..

I to cale moje oszustwo. Dziękuję bardzo za takie wsparcie wszystkich co sie wstawili za mną .

Milo mi bardzo . Pozdrawiam wszystkich.
18-04-2016 10:24 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu w jawny sposób widoczna jest złośliwość opa w stosunku do gracza. Jak widać, jest masa osób które wywinęła się ze stałki po 30 dniach bana, także nie widzę powodu dla którego miałoby być inaczej z akardem. Chłopak chciał pokazać grę koledze. Tak czy siak, wystąpiło zasiadanie które się więcej nie powtórzy, ale op to op. Błędy gracza potrafi pokazać palcem, a jak nastąpił wyciek danych z forum w niepowołane ręce to wszystko jest ok, sami jesteśmy sobie winni bo mamy tu konto. Głupota ludzka nie zna granic.

__________________

18-04-2016 10:50 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A i jeszcze jedno od roku nie oplacam premii i mysle ze to jest również czynnikiem podstawowym
18-04-2016 11:10 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jednak przyznajesz się do prowadzenia dwóch kont? ;]

Nie było innych logowań oprócz tych 'z pracy'
Sam wchodziłeś na konto i je prowadziłeś (skoro on nie mógł 'w pracy', z innego miejsca też nie grał)
Nadal też nie wiem po co zmieniana była każdorazowo sieć (przynajmniej według ciebie, bo to jest jasne, że próbowałeś ukryć przelogowania)
Nie mam też pojęcia jak granie na dwóch kontach miało by się przyczynić do ściągniecia nowego gracza do BW (chyba, że np. po to by miał już rozbudowaną postać, ale jak jest nowy to nie wiedział by jak do tego dojść samemu)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-04-2016 15:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez ja od samego poczatku pisałem ze logowania tez byly z mojego telefonu na jego konto. Tak byl to gość nowy na stare konto . Możesz sprawdzić ze stali bez logowań dlugo. Ale po co ja to kolejny raz tlumacze .tak jak ktos pisał czepiacie się i tyle. Wladza wam do głowy uderza. Albo macie za zadanie skasować pare krain bo rady nie dajecie. Nie masz zamiaru odblokować to stanowczo napisz że nie mam juz żadnych szans na powrót i wyloguje sie z forum. I nie będę juz spamowal
18-04-2016 15:51 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Nie widzę powodów by dawać szansę w tym przypadku

Wielokrotnie logowałeś się na dwa konta, nieudolnie próbując te logowania ukryć.

Pisałeś też o logowaniach z pracy, a są przelogowania np. o 8 i 20 tego samego dnia
Ba, nawet o 6 i 22 (z innymi w międzyczasie)

po IP postu zakson też nie widać by konto należało do niego, bo taka grupa IP nie występowała w grze

konta nie zostaną odblokowane


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-04-2016 21:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
zigon
Member


Data rejestracji: 10-09-2008
Postów: 40
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz zaraz, coś nie rozumiem. Karę nałożyłeś Ty C47 więc odwołanie powinno nastąpić do wyższej instancji i Twoja rola C47 powinna się zakończyć. To nie może być tak że to Ty SOP C47 nakładasz bana i wiedząc iż graczowi przysługuje prawo do odwołania, przed upływem czasu abstynencji od BW (30dni) wydajesz wyrok. Po drugie jeśli między tymi dwoma postaciami faktycznie nie było pushu czy innych działań to tym bardziej nie wiem skąd taka stanowczość, gorsze przewinienia były umarzane a gracze dostawali jeszcze jedną szansę.
Chyba że tak jak wspomniał ktos wyżej - skasować R5 - takie dostałeś zadanie, co widać po Twych poczynaniach z rynkiem i podejściem do graczy
Tak wiem +1 ale pomimo iż nie udzielam się na forum nie mogłem się powstrzymać.
18-04-2016 21:43 zigon jest offline Szukaj postów użytkownika: zigon Dodaj zigon do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 jedno mnie zastanawia, jakby chcial akarad tak strasznie sobie ciagnac oba konta to czemu u nas w klanie nie byl od razu z dwoma kontami?


akarad data wbicia do nas 2015-09-20 11:59:07
zaks data wbicia do nas 2016-02-20 18:00:11

Pozdrawiam

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


19-04-2016 22:39 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poddalem sie w walce o konto.

Próbowałem z wszystkich sil.

Teraz pozostalo mi czekać na jakiegoś patcha ze jednak to jest tylko gra i odblokują , albo na ułaskawienie prezydenta
22-04-2016 06:27 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej hej . Znów naplyw energii do walki o konto.

Pytam i zarazem proszę o rozpatrzenie mojej prośby o odbanowanie.

Prosbe swoja motywuje ze będę bardzo grzeczny i juz nawet mnie nie podkusi inne logowanie. Straty w grze ponioslem juz duże . Jakies 50 run . 10 miejsc w rankingu . I może nawet jakiś dropik by wpadl .

Dajcie szanse na poprawę wizerunku Akarada
21-05-2016 09:32 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już składałeś odwołanie, zostało odrzucone
Kolejne odwołania niczego nie zmienią

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-05-2016 16:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przynajmniej masz co robic . Odpiszesz co jakiś czas. Liczę ze może Cie kiedyś zwolnią albo zrozumieją ze to tylko Twój upór i złośliwość ze innych z gorszymi przewinieniami odbanowales a mnie nie chcesz. Co zrobić jak się ma wladze w grze bo pewnie w zyciu bity byles lub jeszcze jestes.
21-05-2016 17:55 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
akarad
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2010
Postów: 20
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od bana na moim koncie minęły już prawie 3 mce. Nie potrafie się pogodzić z utratą mojej postaci dlatego będe się odwoływał od Twojej decyzji i prosił o zniesienie bana na koncie akarad.
Proszę byś sprawdził cały przebieg mojej gry, nie było upomnień ani skarg. Przez wiele lat grałem na tym koncie, inwestowałem w premium a ponad to związałem się z grą i jej uczestnikami.
Pomoc innemu graczowi wziąłes za przewinienie, dobrze...jesli tak to odbierasz, ale daj mi prosze szanse na pokazanie ze to sie juz wiecej nie powtorzy. Nie bede Cie przekonywał ze to nie ja, ze to nie prawda, ze wspolne IP...prosze Cie o zdjecie bana bo wiem ze taką masz mozliwość. Moge załozyc nowe konto...mam je, ale nie daje mi satysfakcji gra na nim. Dostałem nauczke i to wielką i jesli dałbys mi szanse na dalszą gre na koncie akarad na pewno to udowodnie.
16-06-2016 16:25 akarad jest offline Szukaj postów użytkownika: akarad Dodaj akarad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Już składałeś odwołanie, zostało odrzucone
Kolejne odwołania niczego nie zmienią


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-06-2016 17:49 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 31073 ; 31056

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH