Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » 13105 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 13105 10 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

13105 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 13105
Postać NEMCIO

NEMCIO 2016-03-20 17:25:59 -> do kogo sie pisze o bledzie gry??
NEMCIO 2016-03-20 17:30:38 -> a moze go sobie zostawie same kamole wpadajaSmile

Bug using / zamieszczanie nieprawdziwych informacji o błędach gry dające korzyść graczom.

Widziałem się dzisiaj z Konradem i poruszyłem z nim tą sprawę. Stwierdził, że nie ma podstaw by sądzić, że jest jakaś droga dodatkowego nabywania kamieni, sam gracz nie ma ich zbyt dużo. Wysłał e-mail do gracza z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, lecz bez odpowiedzi. Decyzja Administratora Konrada brzmi:

ban stały


cytat:
§4 Działania zabronione
V. Zabrania się wykorzystywania w dowolny sposób błędów oprogramowania gry bądź serwera. W przypadku wykrycia takiego błędu, użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu do Administratora gry, wraz z jak największą ilością informacji dotyczących zaistniałego błędu.


Jeśli gracz miał wiedzę o błędzie, to jest zobowiązany do jego zgłoszenia właściwym osobom.

cytat:
§3 Wolność wypowiedzi/Odpowiedzialność
Za treść i formę przekazu użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność.


Jeśli gracz oświadczał nieprawdę, to takie wypowiedzi działają na niekorzyść BW Team, zmniejszają zaufanie do Administracji gry i sugerują nierówne traktowanie podczas rozgrywki.



Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R17
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-03-2016 15:29 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
NEMCIO
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2014
Postów: 14
Kraina: Moria VI
Skąd: MAGOG

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
heheeh ciekawy bylem jak dkugo potrwa zeby dostac niesprawiedliwy ban saly
tym bardziej ze pisalem do buca i odpisal mi zeby pisac do suportu,,,
a w miedzy czasie znalazlem powod dlaczego w grze robia sie dziwne rzeczy
mam sporo czasu i opisze wam tu wszystko dokladnie a po tym wszystkim bede czekal jak dlugo zajmnie czasu na odblokowanie konta..... nie wspomne o nie uzasadnionym banie..!!! tym bardziej ze bledy gry sa na niekorzysc gracza Smile
gdyz przepisany tekst z czata nie swiadczy o niczym a i nie powinien satanowic powodu na bezpowodowe banowanie graczy.
NEMCIO 2016-03-20 17:25:59 -> do kogo sie pisze o bledzie gry??
NEMCIO 2016-03-20 17:30:38 -> a moze go sobie zostawie same kamole wpadajaSmile


Od pewnego czasu zauwazylem ze dzieja sie rozne dziwne rzeczy a oto przyklady:
- zabieranie calej klanowej zbrojowni
- palenie przedmiotow
- straty uzasadnione kamieni
- odwolywanie graczom klanowych zalozonych obelgow
- kracenie przedmiotow na zlom

no i znalazlem : powod jest banalny ale cos w tym musi byc
kiedy gram w BW siedze na mozilli a w tle gram sobie w gre zrecznosciowa WarThunder
czekajac gdy zakoncza sie ataki i wyprawki
i tu jest problem wszystkie jak to wczesniej ujelem BUGI!!! sa powodowane przez nie zamklniecie mozilli.... trzeba ja chociasz opscic z planszy bw lub zamienic na inna strone
jak sie ma otwarte youtuba (to wlasnie mnie naprowadzilo na to ze gra powoduje problemy)
otwieraja sie video mimo ze nie byly wybrane zaczynaja grac same...
to mnie naprowadzilo ze tak samo dzieje sie w BW
w grze WarThunder uzywa sie klawiatury oraz myski i tu sie wszystko zaczyna
jak mamy otwarta plancze z bw to wszystko co sie robi klawiatura to samo sie robi w BW i klika bez sensu nieswiadomie,,
dla tego znikaly mi kamole jak zostawilem na ulepszaniu przedmiotow otwarta strone lub zostaja palone,
dla tego bedac w zk bierze sie itemy
i inne takie numery,,, teraz wiem ze wystarczy opuscic strone www do dolu i nie ma problemu
ale kilka razy bylo to denerwojace jak to jest ze cos sie ma a tu na zlomie lub ludziki pisza ze dlaczego mnie odwolales!!! a ty nic o tym nie wiesz
to przyklad z ostatnich 3 dni 2 odwolane klanowki ,,,, a bylo tego troche
bledy byly zamale zeby sadzic ze moje konto zostalo piratowane...
i za to otrzymalem bana stalego
Panie Buc pisalem do pana o tym ale poslal mnie pan do supportu.... ze to nie panska sprawa taka dostalem od pana informacje....
chcialbym wiedziec jaka jest teraz pana dalsza decyzja i czy za to jest ban staly???
Z tego co widzialem tu na forum zawsze gracz jest winny ,,,, a jaka jest moja wina?
dziekuje i czekam na odpowiedz



ps a jak ktos tam siedzi ten sam nick mam moze jest jakis polski oddzial
prosze o info w grze

przepraszam za polski jezyk nie jestem z polski a wyjechalem jak bylem maly i tak dobrze ze pisze jak potrafie
23-03-2016 19:05 NEMCIO jest offline Strona domowa NEMCIO Szukaj postów użytkownika: NEMCIO Dodaj NEMCIO do Listy kontaktów
Tig
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie

Tak poproszę o ostrzeżenie czy co tam nam dajecie za takie wypady ale muszę napisać tu co myślę o tym.

Jak się okazuje Nemcio pisał do Was że coś się dzieję dziwnego u nas.

Żeby było śmieszniej ja też do operatora Buca o tym pisałem z prośbą o sprawdzenie jakiś logówi tp.

Też mnie odesłano do forum i działu technicznego. Tylko że co ja miałem napisać, że ludzi mi piszą że wywaliło ich z expedycji do której wbili a potem nie było ich na niej. Że znikały nam oblegi że wszyscy którzy mogłi to zrobić zarzekali się że nic nie zrobili.

No i mogliście to sprawdzić to nie bo nie było zgłoszone w odpowiednim miejscu na forum. A operator nie powinien się tym zainteresować? Podać info do góry?

Teraz dostaje się nam graczom za nic. W tym wypadku Nemciowi bo napisał coś na globalu i nic złego nie zrobił, może poza faktem że nie zgłosił tego na forum.

A co Wy myślicie że każdy używa forum, wszystko wie? Cały regulamin itd. Śmiem twierdzić że 9 na 10 graczy którzy zaczynają grać akceptują regulamin nie czytając go itd.

Tak nasza wina w tym jest a Wy jesteście czyści.

Tylko czy to w naszym tylko interesie jest żeby zająć się błędami, które my zgłaszamy?

Z mojej strony prośba o przemyślenie sprawy. Bo ja tu nie widzę winy Nemcia, a jedynie zaniedbanie że nie użył forum, którego jak widać nie używa patrząc na jego profil forum. Ma 8 wpisów które były użyte przy zgłoszeniu jak mu ukradli komórki i ogołocili konto.

Tak więc nie możecie winić kogoś że nie używa forum. Nawet jeśli jest zapisek w regulaminie że buga należy zgłosić. Nie każdy ma na to czas. Zgłosił operatorowi i to powinno wystarczyć by tym problemem się zająć a nie karać za to niewinnego gracza.

Tig

poproszę o warna czy jak to tam zwiecie, świadomie napisałem to co myślę, pozdrawiam
23-03-2016 19:35
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operator nie zajmuje się kwestiami programistycznymi, od zgłaszania błędów jest dział problemy techniczne na forum i tam gracze mają pisać o swoich spostrzeżeniach.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-03-2016 21:17 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
NEMCIO
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2014
Postów: 14
Kraina: Moria VI
Skąd: MAGOG

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest maly problem bo nie ma bledu gry a jest ban ,,, to jakie jest uzasadnienie pana za co ten ban?

blad jaki sie robi to nie tutaj w wojnie krwi ale gdy sie zostawi i jednoczesnie gra w 2 gry
i uzywa klawiatury wtedy nie wiedzac i nie widzac co robi sie klikanie na stronie nieswiadome i anuluje sie lub pali lub wywala rzeczy... odpala niewlasciwe rzeczy zwlaszcza zastepca lidera klanu
nie wiedzac ze tak sie dzieje bo nie widac co sie robi tak jak wyzej odpisane...
czyli to nie blad gry czy jakis bug ktory cos daje wrecz przeciwnie wszystko traci

skoro pan daje bany stale za teksty na czacie i mimo to ze do pana pisalem
ale i w miedzy czasie znalazlem ten powod nieporozumienia dlaczego tak sie dzieje to i po sprawie

chcialbym wiedziec jaka jest dalsza pana decyzja w tej sprawie....
czy zostaje ten ban czy zechce pan go odwolac
dziekuje i czekam na odpowiedz
dziekuje
23-03-2016 23:11 NEMCIO jest offline Strona domowa NEMCIO Szukaj postów użytkownika: NEMCIO Dodaj NEMCIO do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko jest napisane w pierwszym poście.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-03-2016 10:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
keita00
Junior Member


Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o warning, czy cokolwiek, ale to co sie tutaj dzieje jest po prostu porazka w dzialaniach operatora (kolejna!) i uparta proba trwania przy swoim mimo, ze wina jest ewidentnie po winie operatora.

Zostalo wytlumaczone czym jest "bug" gry, operator zostal poinformowany o nim prywatnie, nie poczekal na post na forum, ktory NEMCIO przeciez mogl zlozyc, a nawet na to nie dostal czasu, tylko od razu zostal zbanowany?!

Dodatkowo odpowiedz:

Wszystko jest napisane w pierwszym poście

Otoz, NIC nie ma w pierwszym poscie poza wyrwanymi z kontestu dwoma zdaniami.

Nie jest to powod do bana stalego.

Nalezy sie tutaj natychmiastowe odbanowanie niesprawiedliwie ukaranego gracza, oraz przeprosiny ze strony Buca.

__________________

24-03-2016 21:46 keita00 jest offline Szukaj postów użytkownika: keita00 Dodaj keita00 do Listy kontaktów
Daxe
Full Member


images/avatars/avatar-17771.jpg

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 51
Klan: Black Dragons
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, nie wiem za kogo ty się uważasz, bo oprócz tego że masz administratora w tej przeglądarce to jesteś nikim, totalnym zerem. Bo jak nazwać człowieka, do którego nie da się dotrzeć w żaden dyplomatyczny sposób. Uwielbiasz jak ci gracze słodzą ? Wciskają ci kity jaki to nie jesteś fajny ? To może od razu leć do sklepu po wazelinke ? Tacy jak ty na pewno wiedzą co z nią zrobić Wink .

Od dłuższego czasu przyglądam się temu co robisz, i jesteś jedną z przyczyn, przez które ta gra prędzej czy później rozpadnie. Śmieszny jest fakt, że nikt cię nie kontroluje i tego co robisz. Albo udaje, że nie widzi. Tak czy owak....(powiedziałbym tu "rób co chcesz" ) ale ty i tak to robisz. Ale tylko w grze. Uciekłeś sobie do świata Bloodwars i uznałeś że jesteś "bogiem" który robi na co ma ochotę.

I do tego dochodzi twój jakże "śmieszny" opis konta administracyjnego. Żyj w tym zmyślonym świecie, ponieważ w realnym twoja postać już nie istnieje. Gdyby było inaczej potrafiłbyś wysłuchać drugiej strony a nie ją olać i odpisać na wiadomość 400 znakową jednym zdaniem, takim którym odpisujesz każdemu. Tylko faktycznie. Żeby odpisać coś dłuższego, trzeba wysilić swój intelekt, żeby ZROZUMIEĆ to co się przeczytało. Jak widać, ty owej zdolności nie posiadasz...upssss... ominęło tu kogoś kilka lekcji z podstawówki Smile ?

A teraz do reszty administratorów. Zacznijcie traktować graczy z szacunkiem. Dzięki nim macie prace. Chyba na tym ona polega. Na kontakcie z ludźmi a nie zgrywanie twardzieli jacy to nie jesteście jak to robi ten Bezczelny Upierdliwy Ciul.

Jeśli uraziłem to nie chciałem, bardzo....nazwałem tu rzeczy po imieniu. Dopóki pan B -U-C nie zrozumie że praca administratora to nie tylko banowanie a kontakt z innymi może ta gra będzie sprawiała innym więcej frajdy.

Pozdrawiam Wszystkich administratorów Oprócz BUC - a

Wesołych Świąt.

__________________

Sygna by Mysterio. Polecam ;P
26-03-2016 23:41 Daxe jest offline Szukaj postów użytkownika: Daxe Dodaj Daxe do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozmawiałem wczoraj z Konradem w tej sprawie.

Jeśli gracz ma podejrzenia co do nieprawidłowego działania gry, to ma obowiązek zgłosić to do właściwych osób. Jeśli został pouczony jaka jest prawidłowa droga zgłoszenia, to należy się do niej zastosować (sam gracz pisał, że zwracał się w tej sprawie do Operatora serwera, który odesłał gracza do działu technicznego na forum).

Niedozwolone jest rozsyłanie nieprawdziwych informacji o używaniu błędów gry do własnych korzyści. Po pierwsze, rodzi to niepotrzebne złe emocje o nierównym szansach w grze, ponadto zwiększa to podatność graczy na szukanie programów znanych jako generatory do BW, które w rzeczywistości są zwykłym oprogramowaniem szpiegowskim (skala tego zjawiska jest duża, szczegóły nie są podawane do publicznej wiadomości).

Ponieważ dano mi wolną rękę w wymierzeniu wysokości kary, decyduję że blokada będzie trwać 14 dni. Za tydzień konto samoczynnie się odblokuje.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-03-2016 14:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
NEMCIO
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2014
Postów: 14
Kraina: Moria VI
Skąd: MAGOG

KONIEC GRY w takim BALAGANIE I DZIEKUJE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BUCU dzieki tobie skoncyzlem gre.... gdyz nie widze dalszego sensu placic na ciebie i dawac ci jesc...
zwlaszcza gdyz twoja praca jezeli mozna tak nazwac to co robisz napewno nie przynosi chluby ani chwaly tej grze.
Co do ciebie jako czlowieka chcial bym wyrazic sie docelowo,,, jednak jak do tej pory w slowniku ludzi cywilizowanych nie znalazlem takiego slowa ktory by okreslilo twoja zadufana osobe.
Tak naprawde to mi ciebie szkoda. Ty naprawde musiales byc bardzo ale to bardzo nie kochany w dziecinstwie. Udalo ci sie zlapac jakas tam prace i czujesz sie wielki heheh maly czlowieku... wiesz BUCU przyjdzie taki dzien ze sie to skonczy.... bo kiedys wszystko sie konczy a ty nie znasz tej godziny i co wtedy zostaniesz tym kim jestes teraz, po prostu NIKIM. To wszystko co wyprawiasz jak sie odzywasz do ludzi swiadczy tylko o twoim zadufaniu i egoizmie a to wszystko kiedys ci sie odplaci kazda krzywde i nie sprawiedliwosc wroci do ciebie..... tylko ze nie w tej grze ale zyciu realnym.
Jestem pewien ze juz za to placisz nie zla kare,,, byc nie kochanym i ukrywac sie pod maska, a przedewszystkim oszukiwac siebie samego to jest i bedzie twoja kara BAN na zycie...
ja z wlasnej woli oddalem swoje konto i przegralem te gre za to ty przegrales juz swoje zycie. Jak sie juz obudzisz z tego snu wtedy to zaboli i KARMA cie zlapie. Bedziesz mial swoje latka i nic i nikogo w zyciu ale byles i jestes WIELI BUC a ta ksywka do ciebie pasuje. Mi zawsze bylo szkoda niedorozwinietych i glupich ludzi , dla tego bede sie za ciebie modlil do Konrada Gałęzowskiego zeby cie trzymal tutaj jak najdluzej bo w realu sie nie oddnajdziesz. Teraz to i tu mozesz mi dac bana. Bo tylko na tyle cie stac. I to bylo by tyle w tym temacie....

ps. sorki za jezyk ale mialem 13 lat jak wyjechalem z polski... i tylko dla tego nie obrzucalem cie miesem
25-04-2016 02:02 NEMCIO jest offline Strona domowa NEMCIO Szukaj postów użytkownika: NEMCIO Dodaj NEMCIO do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mi zawsze bylo szkoda niedorozwinietych i glupich ludzi , dla tego bede sie za ciebie modlil do Konrada Gałęzowskiego


Od dziś ja też zacznę się modlić do Konrada! Tongue

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2016 10:55 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest po prostu chore co wy robicie i za kazdym razem kiedy czytam te debilne decyzje w pregierzu mam ochote sie skasowac wszedzie gdzie gram


to nie wpisy na sb gracza, ktory sygnalizowal ze cos dziwnego mu sie dzieje w grze dzialaja na niekorzysc BWTeam w tej sytuacji

ta sprawa bardzo wplynie na niekorzysc bwteamu, ale wlasnie przez sposob jej rozwiazania przez was

rece opadaja

jestescie tak praworzadni w egzekwowaniu swojego ulomnego regulaminu, i za byle pierdole odstraszcie i karzecie swoich klientow

a gdzie ta praworzadnosc byla jak bucu, ostatnio zrobilers szopke z przyznaniem uprawnien, czgo nie miales prawa zrobic ?

hipokryzja po calosci

no chyba ze celem jest wygonienie wszystkich z bw zebyscie mogli ten projekt spokojnie zakmnac

w takim wypadku wielka brawa ode mnie

KLAP KLAP KLAP
11-05-2016 16:12 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
cimerea
Member


Data rejestracji: 15-08-2009
Postów: 44
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powinienem się wypowiadać w tym temacie i może dostanę bana, takie życie. Ale zdaje się temat jest śledzony przez sporo ludzi, więc jest to miejsce dostatecznie dobre, żeby poruszyć tą kwestię, zwlaszcza, że dotyczy go bezpośrednio. I jako że ryzykuję tutaj swoją dalszą grę w bw, nie chciałbym, aby ta wypowiedź była traktowana jako kolejny shit-storm, tylko uczciwe wskazanie problemu, który niestety obejmuje coraz większą część populacji graczy.

Zaczynałem tu na r5 lata temu. Widziałem co się dzieje z morale, kiedy wychodzą na jaw różne exploity i rozumiem odgórny przykaz, żeby być stanowczym, ucinać dyskusje, twardo bronić własnych racji i tępić wykroczenia.

Mam tylko wrażenie, że zgubiłeś się Buc w treści przykazu tracąc z oczu założenia.

Zgaduję oczywiście jakie są te założenia. Może rzeczywiście zamiast poprawy wizerunku administracji, przekonania graczy o bezpieczeństwie i równości rozgrywki oraz ogólnego poprawienia morale, efektem ma być zastraszenie graczy, żeby (jak na przykład ja) bali się wystawić cokolwiek za drobne na aukcji, bo a nuż klanowicz kupi, bo potrzebuje i przepłaci. I nagle znikąd ban stały. Albo najlepiej nie odzywali się wcale na globalnym, bo się administracji nie spodoba.

Cała sprawa w niniejszym wątku jest tego dobrym przykładem.
cytat:
NEMCIO 2016-03-20 17:25:59 -> do kogo sie pisze o bledzie gry??
NEMCIO 2016-03-20 17:30:38 -> a moze go sobie zostawie same kamole wpadajaSmile


Przecież to dziecinna próba zwrócenia uwagi osoby władnej rozwiązać problem poprzez jego wyolbrzymienie. A Ty Buc zrobiłeś z tej igły widły, armate i atomówkę.
Chyba że nie skojarzyłeś nicka gracza z problemem, z którym zwrócił się do Ciebie wcześniej, co w sumie jest zrozumiałe, jeszcze trochę nas zostało.
I nagle głupia psychologiczna zagrywka staje się wykroczeniem karalnym stałym banem...

Bo:
cytat:
takie wypowiedzi działają na niekorzyść BW Team, zmniejszają zaufanie do Administracji gry...


I tu właśnie zastosowałbym podkreślenie z pogrubieniam, chociaż bez italica.
Chciałbym żebyś Ty jak i inni ewentualni admini czytający ten temat, powstrzymali na chwilę wrzące emocje i uczciwie zastanowili się nad pytaniem, co skuteczniej podkopuje wiarę graczy w administrację?

Pisanie pierdół na globalu, w które nikt nie wierzy? Ktoś kiedyś napisał na globalu, że Mantis jest bogiem i nikt nie uwierzył (cześć Lilo).

Czy stałe bany za pierdoły? Cofanie aukcji z powodu przepłacenia, gdzie dzień później identyczny item schodzi 20-30% drożej i jest to przyklepane? Tępienie strasznych przekrętów za 1 kd gdzie i tak dowody są poszlakowe? Nigdy nie przyznawanie graczom racji i nigdy nie przyznanie sie do błędu? Tłumaczeine każdej zmiany decyzji interwencją wszechwładnego Konrada?

Przykłady możnaby mnożyć. Podejrzewam, że na R17, bo za inne serwery nie mogę się wypowiadać, nie ma osoby poza nowicjuszami poniżej 50 poziomu, która by w sposób bezpośredni lub pośredni nie odczuła decyzji admina. I tu również proszę o chwilę spokoju i możliwość wytłumaczenia określenia "pośrednio odczuła".
Nie sugeruję tu w żadnym razie, że Buc biega po okolicy i nic nie robi tylko uprzykrza życie wszystkim po kolei. Ale wystarczy, że jeden klanowicz zaliczy cofniętą aukcję "bo przepłacone", gdzie dzień później ten sam item wystawiony przez kogoś innego schodzi drożej i już jest to w porządku. Morale spadnie całemu klanowi. Wystarczy że napisze o tym na klanowym.
To samo tyczy się banów i wszystkich innych autorytatywnych decyzji. Zazwyczaj będą dotyczyć całych klanów raczej niż jednostek, a przynajmniej większej części klanowiczów.

W tym miejscu znowu chciałbym podkreślić pytanie: co bardziej podkopuje wiarę graczy w administrację?

I jeszcze raz zaznaczam, rozumiem konieczność twardej postawy odnośnie przekrętów i exploitów. Ale nie za cenę wprowadzenia "państwa policyjnego", bo efekt będzie taki sam jakby było "bezprawie" - zaczniecie tracić graczy. Właściwie już zaczęliście.
Gdzieś trzeba znaleźć granicę, bo ostatnimi czasy na globalu średnio co 3-4 dni temat przewodni to "co Buc znowu odwalił".

Nie znam NEMCIO. Nie byliśmy w tym samym klanie, nawet pewnie nigdy się nawzajem nie zaatakowaliśmy. Może kiedyś były jakieś aukcje, ale tego nikt boza adminem nie jest w stanie stwierdzić. I ten przydługawy wywód nie jest pisany w jego obronie, za co prawdopodobnie powinienem przeprosić.

Pisany jest w obronie nas wszystkich, wliczając administrację, bo szkoda by było, żeby gra przepadła z tak głupiego powodu.

Proszę o chwilę refleksji nad poruszona kwestią. Głównie administrację, bo tu od Was wszystko zależy.

__________________
"Świat stoi na rozdrożu - z jednej strony zmierza ku katastrofie, z drugiej ku samounicestwieniu. Módlmy się o mądry wybór"
11-05-2016 17:38 cimerea jest offline Szukaj postów użytkownika: cimerea Dodaj cimerea do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » 13105

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH