Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Proszę o wyjaśnienie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Proszę o wyjaśnienie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
anrej
Newbie


images/avatars/avatar-15165.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia V

Proszę o wyjaśnienie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a300c46eb0

Skąd taka redukcja skoro historia aukcji pokazuje że cena była prawidłowa a jeżeli uważasz że zawyżona to wszystkie powinny być zredukowane a zwłaszcza ta za 100k
nie zgadzam się z redukcją !

__________________
R1-karo
ID: 264944
28-03-2016 20:14 anrej jest offline Szukaj postów użytkownika: anrej Dodaj anrej do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja wyglądała tak:

Gracz A Zalicytował za 50 pr
Gracz B Zalicytował za 25000 pr Przebicie o 49900 %
Gracz C Zalicytował za 26250 pr Przebicie o 5 %
Gracz B Zalicytował za 40000 pr Przebicie o 52 %

Ta aukcje nie wyglądała normalnie

__________________

28-03-2016 21:35 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
anrej
Newbie


images/avatars/avatar-15165.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez anrej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co tu jest nie normalne jeżeli to gracze ustalali cenę takie jest prawo aukcji
czy gdybym ja wystawił np.30k było by wszystko normalne bo nie było by takiego przebicia
poza tym skąd TY wytrzasnąłeś te 10k
uważasz że dajesz ile CI się podoba i to ma być w porządku do dlaczego nie 100k jak wcześniejsza

jak widać nie zależało mi na pr. stąd bez CM.
czepiam się natomiast sposobu rozpatrywania aukcji przez Ciebie
jeżeli masz coś do zarzucenia to pisz co a nie:
Ta aukcje nie wyglądała normalnie

__________________
R1-karo
ID: 264944
28-03-2016 22:12 anrej jest offline Szukaj postów użytkownika: anrej Dodaj anrej do Listy kontaktów
Logarus
Forum Ace


images/avatars/avatar-15829.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 81
Klan: Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze snu i Zapomnienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i nie gram na tym serwerze ale wypowiem sie ... to co zauważyłeś szanowny opie to normalne przebijanie. ja tak np licytuje przedmioty na których mi zależy tj robię takie przebicia by zniechęcić innych i sa to spokojnie przebicie o 30 , 50 a nawet 200k jeżeli dany przedmiot mnie interesuje i mnie na to stac. I sorry ale nikomu nic do tego o ile przebijam... stac mnie to przebijam. Nie ma nigdzie napisane że musza być przebicia systemowe.

__________________

Necropolia (R1)-nick =Kirindark =

Boże zachowaj od głupców u władzy

28-03-2016 23:27 Logarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Logarus Dodaj Logarus do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

anrej mam do zarzucenia to, że cena aukcji była za wysoka

Logarus, możesz przebijać nawet doskonałe pałki i 20kk jak masz taką ochotę, ale nie oznacza to, że cena zostanie zaakceptowana

__________________

29-03-2016 07:41 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
anrej
Newbie


images/avatars/avatar-15165.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez anrej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naipierw piszesz że aukcja nie wyglądała na normalną teraz że za wyska
Proszę zapoznać się z cenami aukcji
http://r7.bloodwars.interia.pl/?a=auctio...itemClass=2&t=2

__________________
R1-karo
ID: 264944
29-03-2016 09:33 anrej jest offline Szukaj postów użytkownika: anrej Dodaj anrej do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Aukcja wyglądała tak:

Gracz A Zalicytował za 50 pr
Gracz B Zalicytował za 25000 pr Przebicie o 49900 %
Gracz C Zalicytował za 26250 pr Przebicie o 5 %
Gracz B Zalicytował za 40000 pr Przebicie o 52 %

Ta aukcje nie wyglądała normalnie


Ja licytuje w podobny sposób, zazwyczaj gdy mi zależy na itemie, daje przebitki zaporowe tak by nikt nie miał mnie ochoty przebijać, potem po wygranej licytacji zgłaszam do operatora dlaczego tak licytowałem i proszę o nie cofanie aukcji (bo na itemie mi zależało) lecz wnoszę o ucięcie aukcji.


Proste
29-03-2016 14:31
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie chce cofać aukcji.

__________________

29-03-2016 14:42 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
anrej
Newbie


images/avatars/avatar-15165.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez anrej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako że czuje się okradziony po arenach klanowych kasuje konta
z moje strony temat uważam za wyczerpany i do zamknięcia

__________________
R1-karo
ID: 264944
30-03-2016 16:00 anrej jest offline Szukaj postów użytkownika: anrej Dodaj anrej do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prośbę autora, zamykam temat

__________________

30-03-2016 18:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Proszę o wyjaśnienie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH