Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 265041; 260778 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 265041; 260778 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

265041; 260778 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 265041
Postać Ryś

ID 260778
Postać ostroznoscinigdydosc

Pushing po jednym ip
(przesyłanie przedmiotów i pr na drugie konto)

ban stały.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-04-2016 20:20 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
garestto
Full Member


images/avatars/avatar-18411.jpg

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 63
Klan: Mroczni_Wojownicy
Kraina: Necropolia
Skąd: zielona gora

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tutaj wlasciciel postaci ostroznosci nigdy dosc
chcialbym prosic o szczegoly dotyczace pushingu wraz z podaniem ip z ktorego byl robiony gdyz od ponad pol roku jestem za granica i rzadko bywam w polsce
mozna to sprawdzic po logowaniach ip
ja zarzekam sie iz nie dopuscilem sie zadnego przesylania przedmiotow to gracza ww
wiec jezeli logowania byly z polski to zglaszam iz musi to byc wlamanie na konto gdyz aktualnie znajduje sie w rotterdamie w holandii

edit:
prosze o predkie rozpatrzenie sprawy gdyz mam zablokowana mozliwosc dalszej gry i rozwoju postaci co mam nadzieje nie bedzie pominiete w efekcie gdy w ww "sledztwie" wyniknie iz nie klamie i nie dopuscilem sie pushingu a konto moje zostalo zablokowane nie z mojej winy

__________________
zapraszam do oceny moich kawalkow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez garestto: 12-04-2016 12:56.

12-04-2016 12:52 garestto jest offline Szukaj postów użytkownika: garestto Dodaj garestto do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Oba konta zostały stworzone na jednym urządzeniu - więc raczej nie możemy mówić o włamaniu, a raczej albo o multi albo o udostępnieniu konta osobie drugiej.

2. Przelogowania były na tych samych urządzeniach.

3.
2016-04-10 17:03:53
260778
ostroznoscinigdydosc
=> Doskonały Diamentowy Amulet
=> Doskonały Mściwy Pierścień Mądrości
209 000 PKT ROZWOJU

265041
Ryś
=> Miecz



2016-04-04 10:01:37
260778
ostroznoscinigdydosc
=> Doskonały Diamentowy Pierścień
=> Doskonały Diamentowy Pierścień
=> Doskonały Hełm Prekognicji
=> Doskonała Kamizelka Siewcy Śmierci
=> Doskonałe Spodnie Handlarza Bronią
700 592 PKT ROZWOJU

265041
Ryś
=> Pałka
Złom: 8



Twoje tłumaczenie mnie nie przekonuje z powyższych powodów - możesz odwołać się do C47 (pw z linkiem do tematu).

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2016 13:13 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
garestto
Full Member


images/avatars/avatar-18411.jpg

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 63
Klan: Mroczni_Wojownicy
Kraina: Necropolia
Skąd: zielona gora

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o podanie z ktorego konta na ktore byly przesylane przedmioty
moj komputer w polsce jest popsuty od ponad pol roku ja znajduje sie za granica co mozna sprawdzic po logowaniach konta
osobiscie nie kojarze danych transakcji i niejestem ich sprawca
i prosze o potwierdzenie co gracz rys zrobil z prami i przedmiotami

jezeli istnieje taka mozliwosc prosze o podanie przyblizonej lokalizacji w polsce (poprzez ip) danego ip na ktorym nastapilo logowanie i przezucanie przedmiotow

dzieki

__________________
zapraszam do oceny moich kawalkow
12-04-2016 13:35 garestto jest offline Szukaj postów użytkownika: garestto Dodaj garestto do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmioty przesłano z konta 260778 na 265041.


cytat:
garestto napisał(a)
moj komputer w polsce jest popsuty od ponad pol roku ja znajduje sie za granica co mozna sprawdzic po logowaniach konta


No właśnie sprawdzam, i te logowania są regularne, z jedej grupy ip, na jednym urządzeniu. I na tych samych zostało założone drugie konto i są jego logowania, i na tych samych dokonano pushu i przesłania itemów na drugie konto.

To, że używasz proxy nie sprawia, że cudownie znikasz i ukrywasz swoje działania Wink


Dodatkowo:

ID 88604
Postać garest

multikotno
logowania na stare konto (mimo posiadania nowego/nowych)

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2016 13:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
garestto
Full Member


images/avatars/avatar-18411.jpg

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 63
Klan: Mroczni_Wojownicy
Kraina: Necropolia
Skąd: zielona gora

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodatkowo:

ID 88604
Postać garest

multikotno
logowania na stare konto (mimo posiadania nowego/nowych)

cytat:
Originally posted by Sephiroth

Dodatkowo:

ID 88604
Postać garest

multikotno
logowania na stare konto (mimo posiadania nowego/nowych)

ze cooo ......
lepiej sprawdz bo na zadne stare konto sie nie logowalem
moje konto to garest a ostroznosci nigdy dosc to moj kolega ...
jezeli chodzi o logowania z jednego ip to mozna sobie sprawdzic ze naleza do mnie i do kolegi wiekszosci z publicznych miejsc uzytku internetu jak kafejka czy biblioteka miejska

cytat:
Originally posted by Sephiroth

To, że używasz proxy nie sprawia, że cudownie znikasz i ukrywasz swoje działania Wink



hahaha ale sie usmialem :d proxy ... widzisz z kolega znikam choc nie udaje magika lecz gdy znikam placze publika ale przynajmniej mysle o tym co napisac
a ty piszesz jakbys chcial sie popisac wiec odblokuj mi konto zebym mogl poklikac
bo i tak mi zwisa co chcesz se dopisac w podpisach


jesli chodzi o ostroznoscinigdydosc to smiem osobiscie przypuszczac ze jego brat z nowogrodu moze byc odpowiedzialny za zamieszanie gdyz ostroznoscinigdydosc twierdzi ze mogl miec w domu zapisane haslo gdzies na kartce

__________________
zapraszam do oceny moich kawalkow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez garestto: 28-05-2016 15:17.

28-05-2016 14:16 garestto jest offline Szukaj postów użytkownika: garestto Dodaj garestto do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Twoje tłumaczenie mnie nie przekonuje z powyższych powodów - możesz odwołać się do C47 (pw z linkiem do tematu).


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

31-05-2016 17:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 265041; 260778

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH