Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » e speed kontra e elf ss-losy z loterii » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony e speed kontra e elf ss-losy z loterii 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kawaleria25
Forum Ace


Data rejestracji: 29-06-2013
Postów: 89
Kraina: Necropolia

e speed kontra e elf ss-losy z loterii Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla niedowiarków tych co mnie krytykowali za mój wybór z losu na loterii
epik elfią pełną zbroję siewcy śmierci

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a45ce50771
na epik speedzie i demonie 2h w lewitacji


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cc097a0c6d
na epik elfim ss w czarnym!!

te parę zwinki nawet gdybym wziął elfiego speeda (CO W ZASADZIE ZRÓWNOWAŻYŁA BY LEWITACJA ZAMIAST CZARNEGO) niewiele by zmieniło a śmiem twierdzić, że na niekorzyść e speeda.
więc nie mówicie mi, że źle zrobiłem jak to wielu mi mówiło - będziesz płakał itd itp.

(specjalnie przeciwnicy porównywalni zwinką i obroną)
11-04-2016 19:15 kawaleria25 jest offline Szukaj postów użytkownika: kawaleria25 Dodaj kawaleria25 do Listy kontaktów
vizard7
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2012
Postów: 14
Klan: King of Shadows
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

specjalni przeciwnicy porównywalni zwinką
no tak oni mają po 50 a Ty 215 Big Grin
atakujesz słabych palniaków którzy mają mniej sposta niż Ty dlatego uważam że są słabi
tren tych ludzi jest pożałowania godny ..
gracz tony ma 500 udanych pielg wiec to gość który nie gra
gracz sheyna ma pielg udanych 1800 gra od roku czyli aktywnie ale ma 87 lvl wiec stwierdzam że jest nowym graczem który expił bez opamiętania czyli brak eq i trenu (co widać w linkach)

podsumowując : masz zwinke na średnim poziomie i dmg taki jak na Twoim lvlu można sie spodziewać po 1 ciekawym epiku
porównując Twoje linki robisz ten sam dmg na epik speedzie z demonem i epik elfim siewcy z epik zwinną
nie rozumiem jaki sens miało wybieranie epika który da Ci ten sam dmg do innej broni 2h jak już osiągnąłeś to samo inną bronią białą 2h
wychodzi na to że na 2 linkach masz inne eq białe 2h i te same efekty co nazwałbym marnotrawstwem totalnym
(po co mieć te same osiągi na broni tego samego typu z różnym eq skoro to kosztuje )
co tu dodac czekam na linki z walk z osobami które nie cieniaczą może coś udowodnisz
11-04-2016 19:58 vizard7 jest offline Szukaj postów użytkownika: vizard7 Dodaj vizard7 do Listy kontaktów
kawaleria25
Forum Ace


Data rejestracji: 29-06-2013
Postów: 89
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kawaleria25
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym zauważyć, iż los trafiłem ponad 2 lata temu a epik speeda dopiero dzisiaj. przez ten okres gdybym wybrał wtedy espeeda nie miałbym grywalnej postaci (za mało zwinki) zatem pewnie bym się już dawno na tym serwie skasował.
po 2 - musiałem w espeedzie zaatakować kogoś słabego ze względu na bardzo niski poziom wpływów na lewitce (zatem dla porównania e ss również postać o podobnych parametrach)
po 3 - przypominam iż serwer r1 jest specyficznym serwem gdzie brak rodzajów przedmiotów, prefiksów, sufiksów, inne hp, inne dodatki z ewolucji.
obawiam się, że ciężko w espeedzie było by wejść w grającą postać ze względu na niski poziom wpływów zatem nie ma co linków oczekiwać tym bardziej, że wielu to resety a ja nie, dodatkowo brakuje mi dropów (jeden za 1,5kk tylko i ze 3 po 20k pr) a więc i staty liche.

i proszę nie myśleć, że atak na takie postaci to pokazanie że jestem kozak - nie, nie jestem kozak, chodziło jedynie o porównanie tych kurtek/broń i pokazanie, że ss był dobrym wyborem.
11-04-2016 20:24 kawaleria25 jest offline Szukaj postów użytkownika: kawaleria25 Dodaj kawaleria25 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było brać epicką runiczną PZ mistrza jak już chciałeś być oryginalny

546 defa w zbroi... do tego epicka magia/krew, albo jakiś umag i pozamiatane dla 99% białasów z serwera :V
a elfia sś... no cóż... bez dobrego treningu (którego nie masz) i dobrego eq (którego też nie masz xD ) jest bezużyteczna xD
11-04-2016 20:26
kawaleria25
Forum Ace


Data rejestracji: 29-06-2013
Postów: 89
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kawaleria25
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)

a elfia sś... no cóż... bez dobrego treningu (którego nie masz) i dobrego eq (którego też nie masz xD ) jest bezużyteczna xD


jakoś postać jest świetnie grywalna, bardzo dużo jestem w stanie ugrać dzięki tej kurtce, gdybyś widywał moje linki mówił byś zupełnie inaczej
12-04-2016 06:35 kawaleria25 jest offline Szukaj postów użytkownika: kawaleria25 Dodaj kawaleria25 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kawaleria25 napisał(a)
cytat:
klogg123 napisał(a)

a elfia sś... no cóż... bez dobrego treningu (którego nie masz) i dobrego eq (którego też nie masz xD ) jest bezużyteczna xD


jakoś postać jest świetnie grywalna, bardzo dużo jestem w stanie ugrać dzięki tej kurtce, gdybyś widywał moje linki mówił byś zupełnie inaczej


no ale co tu do widywania?
gracze z nekro mają głupią manierę "testowania" zamiast policzenia czegoś na sucho na kartce

wiem że jesteś przekonany o tym że to był "doskonały" pomysł wybrać taką kurtałkę, ale serio - lepiej było brać piłę jak każdy...

czemu?
1. dmg
2. zwinka
3. krytyk
4. starczy zwykły spid i robisz miazgę

a z taką kurtałką... no to ten... jak pisałem
bez odpowiedniego sprzętu to możesz co najwyżej być średni :/
12-04-2016 20:15
Tekla1976
Full Member


Data rejestracji: 13-03-2016
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klogg123 napisał(a)
cytat:
kawaleria25 napisał(a)
cytat:
klogg123 napisał(a)

a elfia sś... no cóż... bez dobrego treningu (którego nie masz) i dobrego eq (którego też nie masz xD ) jest bezużyteczna xD


jakoś postać jest świetnie grywalna, bardzo dużo jestem w stanie ugrać dzięki tej kurtce, gdybyś widywał moje linki mówił byś zupełnie inaczej


no ale co tu do widywania?
gracze z nekro mają głupią manierę "testowania" zamiast policzenia czegoś na sucho na kartce

wiem że jesteś przekonany o tym że to był "doskonały" pomysł wybrać taką kurtałkę, ale serio - lepiej było brać piłę jak każdy...

czemu?
1. dmg
2. zwinka
3. krytyk
4. starczy zwykły spid i robisz miazgę

a z taką kurtałką... no to ten... jak pisałem
bez odpowiedniego sprzętu to możesz co najwyżej być średni :/


faktem jest, ze nie pokazal walk w miare rownych

ale twoje przemyslenie totalnie do bani Smile

pila tylko po co???

1. dmg - nie trzeba jej
2. zwinke ma z tego co wybral
3. kryta da sie podciagnac
4. na zwyklym speedzie tzw "G" zrobisz ta pila Tongue
13-04-2016 17:46 Tekla1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tekla1976 Dodaj Tekla1976 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

__________________
R1 : ID 21327


10-05-2016 12:20 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » e speed kontra e elf ss-losy z loterii

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH