Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Czytajcie !!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czytajcie !!! 28 Ankieta - średnia ocena: 9,3628 Ankieta - średnia ocena: 9,3628 Ankieta - średnia ocena: 9,3628 Ankieta - średnia ocena: 9,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ASINKA
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2014
Postów: 4
Klan: Posłańcy Śmierci
Kraina: Necropolia IX

Czytajcie !!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich , piszę w sprawie która uważam osobiście że nie może czekać.

Kolega z klanu ( co prawda nie znamy się za dobrze ) potrzebuje przeszczepu piku kostnego i odpowiednich leków na teraz a sam jest zbyt uparty a może ma za dużo godności żeby prosić wobec tego zrobię to w jego imieniu.

DLATEGO bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie 1% KRS-u na
konto :KRS 0000128832 Cel szczegółowy Piotr Sulej.

Wiem że są osoby czy postacie z którymi się nie lubimy na serwie , ale bardzo proszę o zamazanie urazów i pomoc w dobrej sprawie , zdaję sobie sprawę z tego że na co dzień się farmimy czy toczymy wojny ale uważam że w realu można to odpuścić.

CO DO spraw technicznych : potrzeba 60.000 złotych na leki a każdy 1% wpłaty to jakieś 30-40 zł na konto chorego , aktualnie mamy 10.000 złotych.

Dlatego też bardzo proszę o wszelaką pomoc - was nie zaboli - wypełnicie raptem 3 formularze a możecie dzięki temu bardzo komuś pomóc Smile

Co do operatorów - wiem że takich tematów się tu nie zamieszcza i robię to świadomie , banujcie , blachujcie - są sprawy ważne i ważniejsze Tongue

Każdego kto może proszę o puszczenie mojego posta na inne serwy - choć tak się przyczyńcie do dobrej sprawy Smile

__________________
R14 : BAD GIRL / ID : 77445


KUPIĘ Z PROFILU

22-04-2016 23:07 ASINKA jest offline Szukaj postów użytkownika: ASINKA Dodaj ASINKA do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ten dział, a więc przenoszę do offtopica i życzę powodzenia w akcji.
23-04-2016 09:41 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda, że dopiero teraz powstał ten post...bo już koncówka z rozliczeniami 1%.

Sam tu co roku zbieram 1% na rehabilitację i wiem, że ludzie potrafią pomóc! i w tym przypadku byłoby podobnie.

A czy kolega ma gdzieś załozone subkonto? a może by mu założyć zbiórkę na tym portalu https://www.siepomaga.pl/ , bo jesli potrzebna jest kasa na teraz, to tam jest szansa na szybszą zbiórkę odpowiednich środków.

Pozdrawiam i życze dużo zdrowia Smile
23-04-2016 11:38 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
creepy
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2015
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
szkoda, że dopiero teraz powstał ten post...bo już koncówka z rozliczeniami 1%.

Sam tu co roku zbieram 1% na rehabilitację i wiem, że ludzie potrafią pomóc! i w tym przypadku byłoby podobnie.

A czy kolega ma gdzieś załozone subkonto? a może by mu założyć zbiórkę na tym portalu https://www.siepomaga.pl/ , bo jesli potrzebna jest kasa na teraz, to tam jest szansa na szybszą zbiórkę odpowiednich środków.

Pozdrawiam i życze dużo zdrowia Smile


dokładnie.. szkoda, że dopiero teraz.. kiedy praktycznie każdy czeka już na zwrot podatku ze skarbówki.. ale rozniosę to jak rzeżączkę w świat Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Samo nazywanie kogoś "typem" też jest obraźliwe i agresywne.

23-04-2016 11:47 creepy jest offline Szukaj postów użytkownika: creepy Dodaj creepy do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oprócz 1%, który już praktrycznie się konczy, można też wesprzeć kolegę i wpłacić dowolna kwotę na jego subkonto w fundacji, w ilości siła! Kazda kwota robi róznicę!. Wiem to po wpłątach z 1%, gdzie bywają kwoty 0.50 zł , ale w sumie zawsze się coś pokaźniejszego uzbiera Smile

Poszperałem i znalazłem artykuł w którym sa dane do przelewu w Fundacji https://www.zyciepw.pl/uratuj-piotrowi-zycie , więc jesli kazdy z nas wpłaci symboliczną kwotę, to wspólnie uzbieramy pokaźną sume!

Ja na swojej stronce ze zbiórka 1% Jak co roku zwracam się do Was o wsparcie! napisze, aby osoby , które jeszcze się nie rozliczyły, aby ten 1% przekazały na konto Piotra. szkoda, że to tak późno zostało wstawione. Jednak licze , że z wpłat też uda się osiągnąć sukces!

Tu dane do przelewów, gdyby ktoś chciał wspomóc zbiórkę!

Fundacja Spełnionych Marzeń w ING Banku Śląskim

nr 52 1050 1025 1000 0022 6844 0571

w tytule przelewu : Piotr Sulej

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ircek: 23-04-2016 12:15.

23-04-2016 12:02 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Autorce tematu przypominam, że na tego typu ogłoszenia należy mieć pisemną zgodę Administracji gry. Nie należy spamować tego typu reklamami na całym forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-04-2016 20:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
creepy
Forum Ace


Data rejestracji: 18-10-2015
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Autorce tematu przypominam, że na tego typu ogłoszenia należy mieć pisemną zgodę Administracji gry. Nie należy spamować tego typu reklamami na całym forum.



Jakoś moje, poufne dane wypłynęły bez mojej zgody.. mimo wykupionego premium sracie reklamami na temat gównianego sklepu, więc czego stękasz?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Samo nazywanie kogoś "typem" też jest obraźliwe i agresywne.

24-04-2016 22:19 creepy jest offline Szukaj postów użytkownika: creepy Dodaj creepy do Listy kontaktów
Viceroy_02
Double Ace


images/avatars/avatar-22764.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 143
Klan: CD
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do danych osobowych - jest od tego instytucja, nazywa się GIODO. Ale nie polecam korzystać, bo więcej czasu stracicie niż jest to warte Smile

__________________

25-04-2016 00:59 Viceroy_02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Viceroy_02 Dodaj Viceroy_02 do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Końcóweczka, pomagamy Smile
26-04-2016 18:58 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Czytajcie !!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH