Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY pomoc w odnalezieniu wlasciciela gry w polsce » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pomoc w odnalezieniu wlasciciela gry w polsce 12 Ankieta - średnia ocena: 6,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NEMCIO
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2014
Postów: 14
Kraina: Moria VI
Skąd: MAGOG

pomoc w odnalezieniu wlasciciela gry w polsce Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o pomoc kto kolwiek wie i zna, byle jaki namir na wlasciciela w polsce lub spolki , chodzi mi okonkretne nazwisko i adres na ktorym moj adwokac moze przeslac dokumenty, gdyz potrzebne jest to mi , wlasnie wszedlismy na droge sadowa i zostal wystawiony pozew,
ten pozew nie jest kolektywny i nie stety na razie dla dobra sprawy nie moge wiecej nic na ten temat opublikowac
obiecuje ze po zkonczeniu dam wam dokladne informacje za raz po orzeczeniu wyroku, i jaki by on nie byl czy pozytywny czy tez negatywny dla mojej osoby
ci ktoryz sie domyslaja i mnie znaja porsze o nie spekulowanie i nie pisanie postow dla dobra mojej sprawy
czekam na wasza pomoc
pozew musi byc przekazany dla osoby lepiej niz dla instytucji, na pewno znacie glownego operatora , jezeli zas to pan Konrad Gałęzowski to prosze o adres gdzie mozna wyslac do pana dokumenty
operatorzy znaja moj email, dziekuje i czekam
25-04-2016 02:17 NEMCIO jest offline Strona domowa NEMCIO Szukaj postów użytkownika: NEMCIO Dodaj NEMCIO do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę ambitnie wchodzić na drogę sądową nie potrafiąc znaleźć info na temat tego z kim się będziesz procesować, tym bardziej że info jest widoczne jak w morde strzelił:

cytat:
Firma:

K2M Doradztwo Inwestycyjne, Maciej Prasal
Siedziba: 93-519 Łódź, ul. Sokola 6/29
NIP: PL 729-203-03-87
REGON: 473243680
Wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w:
Delegaturze Łódź - Górna, pod numerem II RHU 64111-55131/2004

Kontakt: m.prasal@op.pl, lub poprzez forum, Administrator SushiMaker.
Strona www: http://www.bwteam.pl


__________________

25-04-2016 03:18 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
NEMCIO
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2014
Postów: 14
Kraina: Moria VI
Skąd: MAGOG

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NEMCIO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chcialo mi sie szukac i nie wejde nigdy wiecej na te gre dzieki za info
25-04-2016 05:23 NEMCIO jest offline Strona domowa NEMCIO Szukaj postów użytkownika: NEMCIO Dodaj NEMCIO do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lenistwo i brak umiejętności pisania a do tego wszystkiego wycinek regulaminu:

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany dowolnego parametru konta w dowolnym momencie, jak również do usunięcia dowolnego lub wszystkich kont bez żadnego uprzedzenia i bez podania przyczyny.
W przypadku serwerów BETA §4 pkt. VIIIa, VIIIb ROWU NIE obowiązują.

Krótko mówiąc możesz sobie pogwizdać Wink

Sądzę, że to jakiś troll albo forma "zastraszenia", więc niech nikt sobie tego do serca nie bierze.

Jeśli to prawda to popłyniesz pieniężnie. Warto najpierw poczytać regulamin a później chcieć coś od kogokolwiek wywalczyć.

Pozdrawiam rotfl

__________________

25-04-2016 07:23 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze warto wcześniej zapoznać się z KPC, KC / KPK, KK :d

Troll 100%. Wszedł na drogę sądową nie znając adresu Pleased
Powiedz swojemu prawnikowi, że w Polsce funkcjonuje coś takiego jak Krajowy Rejestr Sądowy oraz baza CEIDG (mają nawet własne strony w internetach), w których są ogólnodostępne dane spółek i przedsiębiorców. Zgodnie z prawem korespondencje, żeby była uznana przez sąd za "wysłaną z możliwością odbioru", należy wysłać na adres tam figurujący.
"Byle jaki adres" możesz sobie kolego w buty wsadzić.
Powodzenia w procesie!!!! : DDDDD


PS. nie ten dział Pleased
25-04-2016 09:14 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

RE: pomoc w odnalezieniu wlasciciela gry w polsce Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by NEMCIO
prosze o pomoc kto kolwiek wie i zna, byle jaki namir na wlasciciela w polsce lub spolki , chodzi mi okonkretne nazwisko i adres na ktorym moj adwokac moze przeslac dokumenty, gdyz potrzebne jest to mi , wlasnie wszedlismy na droge sadowa i zostal wystawiony pozew,


U made my day, dzięki za poprawę humoru w ten ciężki poniedziałkowy poranek...
Sądować się i nawet nie wiedzieć z kim, śmiechłem

__________________

25-04-2016 09:50 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, pośmialiśmy się, kończę zabawę i temat zamykam. Gracze wszystko wyjaśnili.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-04-2016 10:49 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY pomoc w odnalezieniu wlasciciela gry w polsce

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH