Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Aukcyjna » Abaddony itp. - blachy na r18 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Abaddony itp. - blachy na r18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TePassy
Full Member


Data rejestracji: 10-01-2016
Postów: 63
Kraina: Necropolia XI

Abaddony itp. - blachy na r18 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto ma? Tongue

1-wsza blacha za Abaddona na r18 o jakiej wiem, 2-ga tak wysoko postawiona lokacja bez eventu Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 30-04-2016 14:16.

26-04-2016 18:27 TePassy jest offline Szukaj postów użytkownika: TePassy Dodaj TePassy do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3 Zulchequon zblaszony na r18 za 2 podejściem Smile

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 30-04-2016 01:00.

30-04-2016 00:59 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozwoliłem sobie przesunąć do odpowiedniejszego działu Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-04-2016 14:17 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
djbartus
Double Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 109
Klan: Dzieci_Nocy
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Mokotowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fart miales rotfl

Jakie kryte po ponad 33k i wez tu wygraj chytry

__________________
CWKS LEGIA WARSZAWA!!! TO DUMA I SŁAWA!!!

Nick na r1: djbartus






<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)
20-05-2016 17:46 djbartus jest offline Szukaj postów użytkownika: djbartus Dodaj djbartus do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-09-2016 20:52 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Aukcyjna » Abaddony itp. - blachy na r18

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH