Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » ...::: Leg Dsk Diamentowa Apaszka Koncentracji i Mądrości :::... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ...::: Leg Dsk Diamentowa Apaszka Koncentracji i Mądrości :::...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Question ...::: Leg Dsk Diamentowa Apaszka Koncentracji i Mądrości :::... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Diamentowa Apaszka Koncentracji

Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +27, WYGLĄD +22, INTELIGENCJA +11, WIEDZA +11
Wymagania: POZIOM: 44 (87), WYGLĄD: 9 (17), INTELIGENCJA: 13 (26), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 67 500 PLN

i

Legendarna Doskonała Diamentowa Apaszka Mądrości

Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +27, WYGLĄD +22, WIEDZA +9
Wymagania: POZIOM: 41 (82), WYGLĄD: 12 (23), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 54 000 PLN

Duża różnica? Ktoś pomoże w wycenie?
Z góry dziękuję Smile

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
03-05-2016 22:49 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiednio 3kk i 200k

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

03-05-2016 23:05 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mądrości wielkiej wartości nie przedstawia, ale koncentracja 1kk na start, jeżeli babeczkom będzie bardzo zależeć na budowie HB lub lombardu to cena może wzrosnąć 2-3-krotnie.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

05-05-2016 07:53 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Tekla1976
Full Member


Data rejestracji: 13-03-2016
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

koncentracji - 1.5kk

mądrości - zlom
06-05-2016 19:50 Tekla1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tekla1976 Dodaj Tekla1976 do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NaSiR
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś jeszcze? Smile Jak nie to można zamykać...

W sumie też myślę że koncentra z 3kk warta, ale za mądrość dla palniaka to myślałem że z 500k wezmę Tongue

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
09-05-2016 22:25 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.
15-05-2016 09:13 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » ...::: Leg Dsk Diamentowa Apaszka Koncentracji i Mądrości :::...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH