Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Czas oblężeń i zasięg 2h/1h » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czas oblężeń i zasięg 2h/1h 10 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
milan109
Niezarejestrowany
Czas oblężeń i zasięg 2h/1h Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krótko i na temat

1. Wydłużenie czasu 1 fazy do 24

Obecnie aby obleg kończył się koło 18-19 trzeba zakładać obleg około 23-24.. Ani to wygodne, ani przyjemne... 18-19 jest to czas kiedy ludzie w większości przypadków są po pracy, mogą spokojnie wbić do obla, przypilnować eq..

Wygodniej założyć obleg o 20 i mieć koniec o 20 następnego dnia..


2. Ucięcię mod trafienie w broniach na Morii

2.1 W białej 2h
2.2 W palnej 1h

Obecnie dochodzimy do sytuacji, gdzie gracz mając 150 sposta przewagi jest trafiany jak masło... zniknęła potrzeba kombinowania czy iść w zasięgy czy w dmg, a może wyśrodkować? ubieramy się w max dmg a i tak mamy pewność, że trafimy przeciwnika

Ponadto umagi rzędu 35 Zwinki/Sposta przy mod dają dodatkowy zasięg, wobec czego ścieżki dymane w zasięgu są dymane po raz wtóry...

Dochodzimy do sytacji gdzie

Palna 1h maja kosmiczny dmg majac 550 spsota ma zasieg na 700!
biala 2h majac 700 zwinki wyciąga 875 zasięgu..

Ścieżki mające największy dmg, mają największy zasięg.. który jest darmowy..


Zlikwidować całkowicie mod trafnie z legendarnych broni..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 10-05-2016 20:53.

10-05-2016 20:52
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uciecie bonusa do zasiegu 1h palne sposobuje ze w pvp przestanie byc grywalna tzn bez slonek nie bedzie miala zasiegu a w slonkach nie bedzie miala cienia szansy w obronach szczegolnie... wiec w tym punkcie jestem na nie, szczegolnie ze dmg palnej nie jest kosmiczny przez sama palna a ew przez talki o ile wogole jest kosmiczny...
10-05-2016 21:08 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by DuszyCIen
uciecie bonusa do zasiegu 1h palne sposobuje ze w pvp przestanie byc grywalna


LOL? na kogo Ci braknie zasięgu?? na białą? dystans? Palna 1h majaca 450-500 sposta.. kogo w tym nie trafisz?

poza tym idea jest taka właśnie, że masz wszystkich trafiać..

i skoro uważasz, że palna 1h nie ma kosmiczneog dmg i ze przestanie być grywalna, proszę opuść temat
10-05-2016 21:19
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daj mi Milanku ignora obrażeń to podpiszę się pod ucięciem zasięgu 2h. Kłamstwem natomiast jest, że biała 2h ma większy dmg. Tak niestety nie jest, w dobie talizmanów do moda dmg multiataki wysuwają się na przewagę. Także w tym punkcie niestety nie masz racji.

__________________

10-05-2016 21:25 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie sie wycwanili i siedza w bunkrach spostowych po 700+++ sposta a Ty Vert chcesz ucinac zasieg palnej 1h? xD ciekawe jak w to wejsc na 90% i jeszcze miec zasieg?

a na arenie to i z behemotem/kamieniem/umagiem w slonkach ciezko trafic takiego co ma powyzej 700 sposta, ba, nawet cie potrafi niezle oklepac jak ma te klany na kastetach

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-05-2016 21:59 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No czyli dochodzimy do wniosku, że zasięg ma być na każdego, niezależnie od eq, niezależnie od magii.. wystarczy wymaxowac dmg, kliknac atakuj i wygrac.

no przecież, że tak
10-05-2016 22:34
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z wymaxowaniem dmg przy odpaleniu behemota i kamienia? z brakiem umagow to tez bym nie przesadzal...zasieg na 700 zlapiesz gdzies przy 550 (a to nie takie hop siup) i ladnym trafieniu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-05-2016 23:53 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Inaczej sformułuje to twardy..

Czy uważasz że prawidłowym jest aby typ w śmierć secie, inkach, sun mądrości miał zasięg na typa w łowieckiej, pasterzu sun nietoperzach?
11-05-2016 06:59
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trafiac moze i bedzie ale nie powyzej 50% skutecznosci. Zasieg zrobiono na expy a to nie powinno Ci przeszkadzac popatrz co robi dysntans z topowym eq i jako takimi umagami aby go pokonac na pvp potrzeba nie tylko miec zasieg ale i hp z dmg nie mowiac o lsach. Kim grasz jesli mozna wiedziec ?
11-05-2016 09:13 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram snajperem.. jakie powyzej 50% skutecznosci?

zakladajac 2 umagi po 35 sposta.. to palna 2h ma 70 zasiegu, palna 1h 87,5.. kazdy pkt sposta czy to z eq, talizmanow czy umagow sprawia, ze palna 1h (i biala 2h) to istne samograje..

Prosty przyklad..

Rewo 550 sposta.. tyle idzie wydrzec np na arenie w smierc secie (biore za przyklad gotowa postac z r9 (kolo nie ma nawet nietoperzy, tylko madrosci i magie).. nie dosc, ze ma pierdylaiard atakow dmg 2x wieksze to..

hmm mam pomysl.. ubiore sie na 700 sposta.. 150 roznicy.. i co? trafia na 90%..

przeciez to jest IDIOTYZM w czystej formie
11-05-2016 09:29
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ja nie lubię podchodzenia do tematu od zadu strony. Nie jest problemem zasięg palnej 1h (jedyne dopracowane tatki obecnie) tylko to, że snajper ssie po całości i to powinno zostać naprawione. A nie zrównanie innych tatków do poziomu dna. Tylko weź to wbij SM do jego pancernej łepetyny.
11-05-2016 10:31 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wychodzi na to Milan, że Ty masz problem z zasięgem grając snajperem i ten temat jest tzw 'płacz tematem' jeżeli biała i palna jest taka przekokszona to dlaczego nie zagrasz nią ? na jakieś zmiany raczej się nie doczekasz w najbliższych kilku miechów i więcej. Nie od dziś wiadomo, że w tej grze nie ma konkretnego balansu i nie będzie nigdy rotfl
11-05-2016 14:24 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, to nie jest placz temat... mi zasiegu nie brakuje..

sednem sprawy jest, ze pomimo inwestiowania tysiecy KD (porownaj sun madrosc do sun nietoperza) jestem trafiany przez noobow majacych 150 stat mniej.. Tu nie chodzi o to, ze ja nie mam zasiegu tylko, ze wystarczy byc nikim by trafiac wszystko
11-05-2016 14:46
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale czego Ty chcesz? zeby ludzie na 30% wchodzili i jeszcze nie trafiali?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-05-2016 14:50 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy
ale czego Ty chcesz? zeby ludzie na 30% wchodzili i jeszcze nie trafiali?


zlikwidowac test zasadzki lub go zmodyfikowac...

Chcesz trafiac, miec podobny zasieg.. ale z EQ, magii, talizmanow a nie z czapy

Zamknac temat..

Od wejscia A3 ta gra jest tak rozjechana, ze nie da sie juz tego naprawic..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 11-05-2016 15:06.

11-05-2016 14:58
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
nie, to nie jest placz temat... mi zasiegu nie brakuje..

sednem sprawy jest, ze pomimo inwestiowania tysiecy KD (porownaj sun madrosc do sun nietoperza) jestem trafiany przez noobow majacych 150 stat mniej.. Tu nie chodzi o to, ze ja nie mam zasiegu tylko, ze wystarczy byc nikim by trafiac wszystko


to nawet jeśli przeciwnik ma mniej sposta od Ciebie o xxx to jeszcze dochodzi szczęście w grze i szczęście w realu więc tak czy siak będziesz trafiany przez niego.

W tej chwili nie ma czegoś takiego jak 'świeczka' byle jakie itemy + talki i masz 90%...

Każdy ma jakiś bonus do trafienia, nikt nie narzeka więc jest ok ?

Bo ludzi nie słuchają tylko robią po swojemu aż tylko czekać jak w pewnym momencie pójdzie kolejna większa część osób.
11-05-2016 15:14 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

RE: Czas oblężeń i zasięg 2h/1h Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
Krótko i na temat

1. Wydłużenie czasu 1 fazy do 24

Obecnie aby obleg kończył się koło 18-19 trzeba zakładać obleg około 23-24.. Ani to wygodne, ani przyjemne... 18-19 jest to czas kiedy ludzie w większości przypadków są po pracy, mogą spokojnie wbić do obla, przypilnować eq..



w czym masz problem aby obleg kończył się w nocy np 18h pierwszej fazy to 3/4 doby więc masa czasu aby wbić albo rano albo wieczorem, a 2 faza na serwach po r1 trwa max 1h więc nie ma problemu aby obleg w środku dnia wypadłSmile

Dodatkowo 24h I fazy rozwali system rolek z zapinaniem gumki.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
23-05-2016 08:33 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

RE: Czas oblężeń i zasięg 2h/1h Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by milan109


2.1 W białej 2h
2.2 W palnej 1h

biala 2h majac 700 zwinki wyciąga 875 zasięgu..



gram crem na r9 i mam pytnaie odnosnie tej wypowiedzi. Mianowicie ilu bialasow z 2h ma 700 zwinki w tronowej? szczegolnie w smiercioonosnym? bo gdy patrze na osiagi bialej 1h, to biala 2h wypada co najmniej blado. albo nei ma zwinki, albo nie ma dmg. zreszta przy srednio 10ciu atakach to nawet nei ma co sie rownac z biala 1h. takze ja bym raczej proponowala nerfa behemota, a nie bialej 2h



a, i zeby nei bylo niejasnosci, to podkreslam, ze pytam o zwinke z tronowej, wiec kocich sciezek nie wliczam

__________________
r9 - nick: Kamea
26-05-2016 21:37 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm cr 700 zwinki w ataku? obronie ?
chyba top 1 cr na r17 (malo nas ogolnie) top 12 w calkowitym ranku

ZWINNOŚĆ 413 tyle mam w tronowej w sprzecie pod atak/obrone plus umagi, evo i talizmany mysle ze 550 to ma wyjdzie
eq juz skonczony na dsk 5

kolega chyba sie pomylil ze sprzetem pod ekspy/oblegi
ZWINNOŚĆ 637 w tronowej wiec z reszta rzeczy jakies 725 bodajze wychodzi
niestety w tym ustawieniu bardzo kuleje mi dmg - brak %ignora obrony jest duzym problemem dla bialej 2h

trafienia mam nie wiele bo poza plusami sa i minusy wiec raptem chyba 30-50 trafienia wychodzi - czyli tyle co nic

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
26-05-2016 22:32 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie z tronowej wychodzi w smiercionosnym na pelce ss i spodnicy nocy 370 zwinki bez talizmanow i ewo. w tym mam 55 zwinki z umagow.

450-530 zwinki, przy 10 atakach na runde, wyciagam razem z talizmanami i ewo w zaleznosci od eq. przy czym powyzej 480 zwinki dmg wyglada zalosnie. dodam, ze z tronowej mam 38% ignora.

gdy zmieniam szybkosc na siewce, to zyskuje 44 zwinki, ale trace 2 ataki


cr ma tylko 10 atakow w tradycyjnym eq (tzn zwinny krwiopijca + tytany + szybkosc albo demoniczny krwiopijca + msciwce + szybkosc). innymi slowy nie widze szansy, zeby cr mial wiecej niz 500 zwinki i dmg ktore jest chocby rozsadne


czy ktos pokaze build dla bialej 2h, gdzie wyglada to lepiej niz u mnie?


wlozylam mnostwo wysilku z zrobienie eq pod cra, nie chce zmieniac tatu, ale powoli trace nadzieje, ze zobacze build, w ktorym cr ma na ekspie dmg porownywalne z dmg bialasow 1h.

__________________
r9 - nick: Kamea
27-05-2016 09:17 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do posta powyzej
cr poprawi sie jak beda lepsze talizmany
czytaj behe na 3 levelu

w zaleznosci na jaqkie moby
szubiennica i przezwinkowanie - 700+ zwinki to potrzebujesz elfiej pelki siewcy, tygrysa adry na glowie w masce (ja robie ok 100k dmg na 10 rund co nie jest rewelacja ale w pelni zwinkuje - i to robie na msciwych bo tytanow brak...)
reszta - hm dawno juz reszty nie robilem ale ignor chyba ratuje sprawe plus behe na 3 bo sie wbija z niedzwiadnkiem zamist elastyka....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
27-05-2016 10:24 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm, skoro tak mowisz, to poczekam. moze cos ruszy u mnie ze zwinka po zrobieniu behemota 3. tylko ze w msciwcach i pelce siewcy nie przeskocze magicznej liczby 10ciu atakow, a o wlozeniu demonicznej katany to juz wtedy nie bedzie co mowic.

do tego przed talizmanami skleilam demonicznego bazyla, a teraz okazuje sie, ze narobilam sie niepotrzebnie, bo w bazylu trace sile (= zwinka), ktore wnosi krwiopijca



btw przejrzalam przed chwila jeszcze raz liste wszystkich tatuazy i zauwazylam, ze tylko berek i cr nie maja zadnego bustu, ktory zalezy od levelu. wszystkie inne tatki maja zwiekszone albo ataki, albo dmg albo moda albo szczescie na lvl. takze zabranie trafienia z leg bialej 2h zabiloby te tatki calkiem

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 27-05-2016 11:00.

27-05-2016 10:59 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)
U mnie z tronowej wychodzi w smiercionosnym na pelce ss i spodnicy nocy 370 zwinki bez talizmanow i ewo. w tym mam 55 zwinki z umagow.

450-530 zwinki, przy 10 atakach na runde, wyciagam razem z talizmanami i ewo w zaleznosci od eq. przy czym powyzej 480 zwinki dmg wyglada zalosnie. dodam, ze z tronowej mam 38% ignora.

gdy zmieniam szybkosc na siewce, to zyskuje 44 zwinki, ale trace 2 ataki


cr ma tylko 10 atakow w tradycyjnym eq (tzn zwinny krwiopijca + tytany + szybkosc albo demoniczny krwiopijca + msciwce + szybkosc). innymi slowy nie widze szansy, zeby cr mial wiecej niz 500 zwinki i dmg ktore jest chocby rozsadne


czy ktos pokaze build dla bialej 2h, gdzie wyglada to lepiej niz u mnie?


wlozylam mnostwo wysilku z zrobienie eq pod cra, nie chce zmieniac tatu, ale powoli trace nadzieje, ze zobacze build, w ktorym cr ma na ekspie dmg porownywalne z dmg bialasow 1h.

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f0cdab2894 masz Cra, 750 zwinki. A pvp wyciaga i 810.

Nie Zamknełaś się do 1 setu śmiercionośnego który dobry był na Mape 1. Na Mapie 2, każda broń musi się poprzestawiać i dopasowac niestety.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
27-05-2016 17:14 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolego albo mi sie wydaje albo oni nie stoja w bojowym typowym tylko wlansi epod ekspe/obla wiec to dlatego atakujacy tez sie przebral w zwinkowy

a my tu mowimy o typowym pvp

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
27-05-2016 17:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
kolego albo mi sie wydaje albo oni nie stoja w bojowym typowym tylko wlansi epod ekspe/obla wiec to dlatego atakujacy tez sie przebral w zwinkowy

a my tu mowimy o typowym pvp


http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5175d40b42

Nie ma czegos takiego jak Typowe pvp. Chcesz być top graczem musisz mieć kilka ustawień.
Samych tygrysich adrenaliny mam 3 rodzaje.
Bandane, maske, obrecz.
Kiltów bojowych mam 4 rozne sztuki. Rożne itemy robisz po to aby lać różne osoby. Nie da sie tak że 1 na wszystko ( no chyba ze grasz ssakiem LSem i robisz run set to działa na wszystko)

Ty byś chciał na 1 secie lać wszystkich? niestety trzeba mysleć i kombinować. CR i tak ma dużo łatwiej w pvp niż np Berek bo może się schować za Defem.

Co do bonusu do trafienia. Owszem jestem za ucięciem, ale pod warunkiem że bronią NIE multiatak ( snajpa, biała 2h, CK) przemodeluje się system trafiania, i oddzialywania na nie UNIKÓW.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 27-05-2016 18:18.

27-05-2016 18:16 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wlasnie ja w pvp uzywam tylko jednego ustawienia i leje wszystkich - kiedys musialem troszke przy bialej 1h napocic bo uciekali z zasiegu i jeden berek koks ale reszte leje nawet nie patrze kto (tylko przy koks lapaczach/czytaj obecnie przy 1nym wlaczam pare pktow majtka a tak tylko wply)

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2888745221

jedyne co zmieniam do obrony to talizman wplywow na charke

co innego ekpy i areny

edit i behe na 2 bo wlasnie zobaczylem ze po laczeniu run nie zapisalem nowego zestawu...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 27-05-2016 19:35.

27-05-2016 19:28 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@madman, dzieki za raporty, sa fajne.

u skelekora zwinka byla wysoka, ale mial tylko 8 atakow. no, i jesli cr bije po 1700 dmg przy obronie 300, tak jak w ataku, ktory wyslales, to potwierdza to tylko moja opinie - cr ma albo zwinke albo dmg, ale nigdy jedno i drugie.


a propos roznych buildow, to pvp w ogole mnie nie interesuje. biore msciwce i demonicznego bazyla, i wykosze kazdego palniaka, wiec evo zawsze zarobie. pytalam o buildy na ekspy, gdzie biala 2h jest konkurencyjna w porownaniu z biala 1h. jesli podeslalbys raport, jak ten cr ssak sobei radzi na cmentarzu, to byloby super. z gory dziekuje


edit
nigdy nei ograniczalam sie do jednego setu. mam w chwili obecnej:
smiercionosny na pelce siewcy i kiecce nocy, czapka jest w dwoch opcjach na opasce i na masce adry
krwawy set na sufach
szamanski set na sufach - gram ssakiem, wiec runiczny mi niepotrzebny
tytanowy na mlodosciach i celnosci
msciwy ma mlodosciach, amulet lewitki jeszcze kleje
elfie szorty nocy i elfia kiece unikow
dem katane bazyla i zwinna katane krwiopijcy

wydawaloby sie, ze mozna by juz zrobic z tego cos ciekawego, ale na cmentarzu mam po 13-15k dmg na runde. trudno to uznac za imponujacy wynik

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 27-05-2016 20:08.

27-05-2016 19:42 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)
@madman, dzieki za raporty, sa fajne.

u skelekora zwinka byla wysoka, ale mial tylko 8 atakow. no, i jesli cr bije po 1700 dmg przy obronie 300, tak jak w ataku, ktory wyslales, to potwierdza to tylko moja opinie - cr ma albo zwinke albo dmg, ale nigdy jedno i drugie.


a propos roznych buildow, to pvp w ogole mnie nie interesuje. biore msciwce i demonicznego bazyla, i wykosze kazdego palniaka, wiec evo zawsze zarobie. pytalam o buildy na ekspy, gdzie biala 2h jest konkurencyjna w porownaniu z biala 1h. jesli podeslalbys raport, jak ten cr ssak sobei radzi na cmentarzu, to byloby super. z gory dziekuje


Biala nie radzi sobie na cmentarzu.

Własnie widzialem linka jak Palna 1h robi 50k dmg w ture na cmentarzu. Biała 2h, Kobieta z umagiem 30% ignora dobije Ci do 20k dmg.


Tak jest z kazda biala, albo masz dmg albo masz sume. ( no chyba ze dobijesz tak umagami dmg że masz i dmg i sume).

Jesteś biała i chcesz efektywnie expic? Idz w maks sume i lej Agry, Zanim zacznie się lament palnej i Agre utną.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
27-05-2016 19:49 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ustawienie pod zwinkowanie na szubiennicy bez opaski na glowie

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e239c84a5e

zazwyczaj srednio wychodzi 10k na runde ale to tez loteria zalezy jak wczesniej wlaczy groze


jezioro na nocy bohaterow - tu biala jest koksem bo dozywa zawyczaj

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=827a5719e1

cmentarz to duzo slabiej niz palna ale jakis tam sredni dmg jest - brak linkow

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
27-05-2016 19:57 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=51edd3b6ec skan pod ini
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ce2edac8b1 -atak, dość dużo zwinka jak na 2h
ustawienie pod ini, na oblężeniach wyciągam 944 zwinki.
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d3f36e67ad -skan obronkowego przeciw palnej
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=00b2f40722 - edit link z obronki
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7b2ac319bd -skan z drzewa w 4, na 5 zamiast kamienia biorę ziza.
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=697edc7675 -drzewo w 5
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c0f5d350ec - drzewo w 4

Wiem, że bardzo dużą robotę robią u mnie magie(ale każdy prowadzi postać jak chce, jedni łapią zwinkę, inni hp, a inni czysto pod dmg. Dla mnie najważniejsza jest aktualnie jak najwyższa zwinka-wojna), ale na cr też się da grać( aczkolwiek przerobię się i tak na berka, nic mi ciekawego cr jako tatuaż nie daje, trafienie-niepotrzebny, kryt-wymaksowany elfem albo w przyszłości runami, te 1,5k hp z krwiopija... na drzewie i tak bardziej przydatne odrodzenie, a mimo wszystko berek jeszcze wyżej podnosi zwinkę dzięki samobójcy)

Ale nie zmienia to faktu, że przy takiej zwince, jaką wyciągam, 1h musiałoby mieć około 1150 by mnie przezwinkować... sporo Tongue A to dopiero behe 3...

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez danwojownik: 28-05-2016 02:08.

27-05-2016 21:24 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Czas oblężeń i zasięg 2h/1h

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH