Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY event do evo raz na tydzień? Aż się ataki chce robić :d » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony event do evo raz na tydzień? Aż się ataki chce robić :d 40 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,1040 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

event do evo raz na tydzień? Aż się ataki chce robić :d Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poważnie, dzięki wielkie administracji za ten event i każdy, który sprawia, że dostajemy więcej evo za atak. Aż wyklepałem WSZYSTKO co mogłem wyklepać przez 24h, jeszcze nigdy tak nie pilnowałem tajmerów, żeby mi nie przepadł chociaż jeden Big Grin

Z tej całej radości musiałem aż założyć ten temat, ale żeby mnie za bardzo nie ukarano, to generalnie no, fajnie by było, żeby takich eventów było więcej, jeden na tydzień nawet by już bardzo ale to bardzo pobudził do grania i taka jest moja propozycja - event, który zwiększałby ilość EVO raz na tydzień, jeśli administracja nie ma za bardzo w planach najbliższych zmiany bonusów albo jakichś zadań specjalnych, to taka poprawka na kolanie dałaby trochę czasu.



Pozdrawiam!
21-05-2016 23:12 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10, na pewno ozywi to ataki, przynajmniej na jakis czas

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-05-2016 00:00 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznam sie szczerze, ze az premium doladowalem :-)
Taki event powinien być co weekend i trwac 2 dni, ludziom by się chcialo wtedy grac podczas dni wolnych tymbardziej, ze wakacje idą

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
22-05-2016 01:16 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko w przypadku jesli nie bedzie spadac ilosc udanych atakow, niestety za kazdym razem jak jest event to obserwuje sie statystyczny spadek udanych atakow (wypraw rowniez). suma sumarum wychodzimy na to samo.
22-05-2016 08:42 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DuszyCIen napisał(a)
tylko w przypadku jesli nie bedzie spadac ilosc udanych atakow, niestety za kazdym razem jak jest event to obserwuje sie statystyczny spadek udanych atakow (wypraw rowniez). suma sumarum wychodzimy na to samo.

o.O
Za taką brednię to bym dał nominację na najgłupszy post roku.

A co do tematu - to tak, jeżeli ewent by wypadał losowo i np na zmianę z 50% do runy. Inaczej zaczęłoby się kiszenie ataków przed ewentem. A tak, to np. "dziś wypada ewent na runkę, to chętnie puszczają runkę, za tydzień może wypadnie na ataki, to też na tym skorzystam i zużyję wszystkie."

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
22-05-2016 10:13 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale duszy ma troche racji - bez eventu mam udane 13-16 atakow dziennie, z eventem 13-14. mimo wszystko, na korzysc dla eventu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-05-2016 10:47 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DuszyCIen napisał(a)
tylko w przypadku jesli nie bedzie spadac ilosc udanych atakow, niestety za kazdym razem jak jest event to obserwuje sie statystyczny spadek udanych atakow (wypraw rowniez). suma sumarum wychodzimy na to samo.


To chyba tylko Ty wychodzisz. Inni nie odnotowali takiego problemuWink
Nie pogniewałbym się, gdyby w tak co weekend było.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
22-05-2016 10:48 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł Big Grin Najwyżej nie będę kosił trawy w ogródku, ale w końcu mój brat nie gra w BW to może się tym zając Big Grin Jestem za!

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
22-05-2016 13:31 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
DuszyCIen napisał(a)
tylko w przypadku jesli nie bedzie spadac ilosc udanych atakow, niestety za kazdym razem jak jest event to obserwuje sie statystyczny spadek udanych atakow (wypraw rowniez). suma sumarum wychodzimy na to samo.


To chyba tylko Ty wychodzisz. Inni nie odnotowali takiego problemuWink
Nie pogniewałbym się, gdyby w tak co weekend było.


ja odnotowałam..tak samo jak grzebanie w ilości wypadających run....i .dropów na ewencie

o dziwo rachunek prawdopodobieństwa bw mówi że wraz ze wzrostem procentów na znalezienie run spada ilość wypadających run
co więcej o ile wczesniej wypadały runy różnorakie o tyle mojej postaci leci chronicznie runa spostrzegawczość.......korzyść w tym taka iż na starość jestem taka spostrzegawcza iż widzę pracowitość administracji w grzebaniu w czymś tam..

na całe szczeście jednak nie leci mi runa szał... chytry ...reasumując administracja mądra jest i grzebanie opanowała do perfekcji

pomysł z ewentami boski.... Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 22-05-2016 13:47.

22-05-2016 13:45 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Minetka napisał(a)

ja odnotowałam..tak samo jak grzebanie w ilości wypadających run....i .dropów na ewencie

o dziwo rachunek prawdopodobieństwa bw mówi że wraz ze wzrostem procentów na znalezienie run spada ilość wypadających run
co więcej o ile wczesniej wypadały runy różnorakie o tyle mojej postaci leci chronicznie runa spostrzegawczość.......korzyść w tym taka iż na starość jestem taka spostrzegawcza iż widzę pracowitość administracji w grzebaniu w czymś tam..

na całe szczeście jednak nie leci mi runa szał... chytry ...reasumując administracja mądra jest i grzebanie opanowała do perfekcji

pomysł z ewentami boski.... Big Grin


Jaka była próba pomiarowa? Ile ataków spisałaś by dojść do takich wniosków? 1000? 10000, może milion?

@Down
cytat:
Minetka napisał(a)
kochany napisałam na ten temat pracę doktorską..ale nie mogę jej publikować... Pleased

pt. "Jak nie mieć racji i wciskać kit na forach?"

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 23-05-2016 00:25.

22-05-2016 14:20 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może po prostu zamiast robić eventy weekendowe, to niech genetyk 5 zamiast gołego bonusu +1 evo niech daje dodatkowo evo *2?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 22-05-2016 14:25.

22-05-2016 14:25 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)


Jaka była próba pomiarowa? Ile ataków spisałaś by dojść do takich wniosków? 1000? 10000, może milion?


kochany napisałam na ten temat pracę doktorską..ale nie mogę jej publikować... Pleased
22-05-2016 14:41 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Każdy chce więcej dropa, ale potem chce więcej i więcej, aż dochodzimy do punktu, gdzie nie ma on znaczenia.

To samo jest z ewo, założenie było proste - ścieżki wybieramy, a nie grindujemy do upadłego aż będzie wszystko.

Teraz cieszymy się bądź nie z run, ale jak każdy uzbiera wszystkie czwórki, to ekspy 2 mapy umrą, dopiero następne lokacje które będą miały normalne nagrody doświadczenia, będą stawiane.

Fajnie, że jest event, ale cieszycie się z niego bo nie ma go często. Jakby był co tydzień - zaraz byście chcieli 2 razy, a w końcu żeby po prostu zbierało się 2 razy więcej evo itd itd.

Jedyne co byłoby wg. mnie sensowne dla nowych serwerów/graczy to ewo przyśpieszające zbiór ewo. Coś na wzór rasowego clickera gdzie wydawanie punktów na zwiększenie ich przyrostu chwilowo hamuje ich rozwój, ale potem mocno przyśpiesza zbiór.

__________________

22-05-2016 16:48 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adek, a teraz pomyśl - za ile lat ktoś teraz zaczynający wbije wszystkie evo? A potem pomyśl jeszcze raz: czy przez te kilka lat nie dojdzie przypadkiem kolejne xx ewolucji niezbędnych do wbicia? Dodaj sobie teraz jedną myśl do drugiej i powiedz, czy aby na pewno grozi nam w najbliższych latach brak powodów do farmienia evo?

W tej chwili nowy gracz jest gościem, który ma do przerzucenia ok 100 ton piachu i dostał do tej roboty łyżeczkę. Może wytrwale skubać i kiedyś skończyć, ale równie możliwe, że sobie tą łyżką mózg wydłubie (i część tak robi - odpuszcza ataki lub grę, bo "końca nie widać"). My prosimy o to, żeby dostać chociaż szufelkę, a Ty piszesz jakbyśmy koparkę chcieli i kasę za zaległy urlop.
23-05-2016 10:44 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by adek007
założenie było proste - ścieżki wybieramy, a nie grindujemy do upadłego aż będzie wszystko

ale da sie miec wszystko. ta mozliwosc obala pierwotne zalozenie, bo evo sa juz tak stare, ze wiele osob wszystkie istotne evo ma juz na max, co stwarza koniecznosc maxowania ich na mlodszych kontach, ktore nie chca odstawac. teraz nie wybierasz "abso 3 + oswiecony 4, a moze zamiast oswieconego gruczoly, albo skrzydla?" tylko wrzucasz wezystkie 4 te evo, bo mozesz je miec wszystkie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
23-05-2016 10:53 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Szerlok
cytat:
Originally posted by adek007
założenie było proste - ścieżki wybieramy, a nie grindujemy do upadłego aż będzie wszystko

ale da sie miec wszystko. ta mozliwosc obala pierwotne zalozenie, bo evo sa juz tak stare, ze wiele osob wszystkie istotne evo ma juz na max, co stwarza koniecznosc maxowania ich na mlodszych kontach, ktore nie chca odstawac. teraz nie wybierasz "abso 3 + oswiecony 4, a moze zamiast oswieconego gruczoly, albo skrzydla?" tylko wrzucasz wezystkie 4 te evo, bo mozesz je miec wszystkie


A dorzuce swoje 3 grosze.

U nas w klanie jest gosc ktory ma wszystkie evo podstawowe
gaje 4
piro 4
forme astralna 4
hydro 2 i pietno 2

4 miesiace i bedzie mial wszystkie 4 runki.
No fajnie.


Tematowi daje 10/10, mozna by bylo np w piatek pilnowac zeby po polnocy miec 16 atakow i jak najwiecej skorzystac z podwojnych evo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pieczarr: 23-05-2016 11:00.

23-05-2016 10:59 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
Originally posted by Szerlok
cytat:
Originally posted by adek007
założenie było proste - ścieżki wybieramy, a nie grindujemy do upadłego aż będzie wszystko

ale da sie miec wszystko. ta mozliwosc obala pierwotne zalozenie, bo evo sa juz tak stare, ze wiele osob wszystkie istotne evo ma juz na max, co stwarza koniecznosc maxowania ich na mlodszych kontach, ktore nie chca odstawac. teraz nie wybierasz "abso 3 + oswiecony 4, a moze zamiast oswieconego gruczoly, albo skrzydla?" tylko wrzucasz wezystkie 4 te evo, bo mozesz je miec wszystkie


A dorzuce swoje 3 grosze.

U nas w klanie jest gosc ktory ma wszystkie evo podstawowe
gaje 4
piro 4
forme astralna 4
hydro 2 i pietno 2

4 miesiace i bedzie mial wszystkie 4 runki.
No fajnie.


Tematowi daje 10/10, mozna by bylo np w piatek pilnowac zeby po polnocy miec 16 atakow i jak najwiecej skorzystac z podwojnych evo.


Popieram

__________________
---
23-05-2016 11:38 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proste jeśli stare serwery mają po 4-5 lat to kazdy ma evo.. miał czas nazbierać do momentu wprowadzenia run Smile na nowszych serwerach nie było czasu zbierać, tylko wydaje się na bieżąco Wink



jestem za pomysłem założyciela tematu Wink widać było w moim klanie wzmożoną aktywność w czasie trwania eventu do evo Wink

__________________
r17: Papa
r19: papa
23-05-2016 13:16 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez nie jest to tak bardzo duzo.

Rozwazmy taki przyklad:
dziennie zdobywa sie okolo 13x3 = 39 evo. (zakladam ze z 16 atakow 13 wejdzie)
w trakcie tygodnia wpada nam 273 evo.
przy uwzglednieniu ciulania atakow na polnoc otrzymujemy
198 (5 dni + 1 atak) + 150 evo (13+12 atakow ktore sa uciulane x 6) = 348 evo.
Tylko delikatnie przyspieszamy ze zbieraniem evo.
23-05-2016 14:01 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy pomysł który motywuje leniuchów do robienia ataków jest mile widziany.
EVENT powinien być jednak EVENTEM dla każdego!
Jeżeli ktoś ma lub lada moment będzie miał wszystko na max to tego nie odczuje.
Powinny pojawić się nowe ścieżki ewolucji po to aby event zwiększający tempo zdobywania ewolucji był bonusem dla każdego a nie jedynie "socjalem" dla niemajętnych w ewo graczySmile

__________________
R14 : Brzydall

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albano: 23-05-2016 20:29.

23-05-2016 20:29 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Kabanosik
Triple Ace


images/avatars/avatar-9400.jpg

Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 243
Klan: _BD_
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od siebie chciałbym dodać że w tym momencie grając od 0 na serwerze np. r17
(gram od około 2 miesięcy) szybkość wbijania poziomu jest niewspółmiernie duża do możłiwosci zbierania pkt ewolucji

i jest tak że wbiłem poziom powiedzmy 71 a mam zrobioną absorbcje lvl 1 i lekkosć odbytu poziom 3 plus 156 evo wolnych

to juz nawet nie jest kwestia wyboru ściezki tylko wbicia podstawowych evo na konkretny poziom wydaje się że należłoby po prostu skorelować szybkość zdobywania doświadczenia z mozliwoscią uzyskiwania pkt ewolucji

__________________
Twoj krzyk bo dostalas w oko z bliska .... xD
24-05-2016 11:35 Kabanosik jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabanosik Dodaj Kabanosik do Listy kontaktów
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Każdy pomysł który motywuje leniuchów do robienia ataków jest mile widziany.
EVENT powinien być jednak EVENTEM dla każdego!
Jeżeli ktoś ma lub lada moment będzie miał wszystko na max to tego nie odczuje.
Powinny pojawić się nowe ścieżki ewolucji po to aby event zwiększający tempo zdobywania ewolucji był bonusem dla każdego a nie jedynie "socjalem" dla niemajętnych w ewo graczySmile


Tu się trochę nie zgodzę, to tak jakbyś miał uciąć wszystkie eventy +x szczęścia bo niektórzy łsy mają 300+ bez nich Smile

A co do pomysłu to jak najbardziej za. Sam spotkałem się ostatnio z brakiem chęci do robienia ataków, a tu event i człowiek aż chciał mieć ich nagle wiecej .

__________________
r4/r15 Tiezq
24-05-2016 11:57 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna sprawa ze podwojnym evo ale raz na tydzien to zdecydowanie za często, sama czekam na takie eventy i zbieram mozolnie evo, jednak jestem za tym aby wszystko za łatwo nie przychodziloWink
24-05-2016 12:26 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nevahaae napisał(a)
Fajna sprawa ze podwojnym evo ale raz na tydzien to zdecydowanie za często, sama czekam na takie eventy i zbieram mozolnie evo, jednak jestem za tym aby wszystko za łatwo nie przychodziloWink



Za łatwo ?

mam 77 lvl wbite coś evo bo nie expie na siłe, do pełnego rozwinięcia obecnych brakuje mi 66.600 evo nabijam średnio 40 evo/doba - więc maxa zrobię za 4,5 roku gry powiedzmy że niektóre odpuszczę więc w 4 lata się ogarnę Smile


Właśnie mi się odechciało bo nawet sobie z tego sprawy nie zdawałem, że to nie realne Smile

ZBALANSUJCIE wreszcie to BW bo teraz jest masakra Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
24-05-2016 12:35 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa indywidualna, ja patrze pod kątem swojego lvl i mi podobnych
moim zdaniem event z podwojnym evo raz na tydzien przez dwa dni, jest zbytnim ułatwieniem
chyba ze wprowadziliby nowe ewolucje
24-05-2016 12:50 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Autor tematu Temat rozpoczęty przez delordione
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

:d szczerze, mam wrazenie, ze kazdy kto mowi, ze "nie, bo za szybko, nie bo nie" sa jakimis osobami z bardzo niskim iq, bez obrazy oczywiscie.

Ciezko mi to wytlumaczyc normalnymi i ciepłymi słowami, mam też wrazenie, ze np taka nevahaae nie czyta kompletnie postów ludzi, którzy graja w te gre już latami i maja najlepsza mozliwa pozycje, zeby sie wypowiadac o zmianach


co jest ulatwieniem? event z podwojnym evo przez 2 dni raz na tydzien, co to jest za ulatwienie? Jeden z użytkowników policzył Ci "jak" na tym wyjdziemy, wcale nie jest to boost niewiadomo jaki Big Grin Ostatni raz, nawet Ci podkreślę, jak i tym wszystkim, którzy uważają to za duży boost:


Nowe ścieżki kosztują w tysiącach EVO, a sposoby jego zbierania nie zmieniły się w stosunku starych ścieżek, które są dużo tańsze.
24-05-2016 17:08 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można wprowadzić na czas soboty i niedzieli jakieś bonusy ;d

Nawet te +1 evo za każdy atak sprawi, że więcej ludzi wejdzie do gry zrobić ataki ;p

Albo dodatkowe 50% szans na kolejny item z wypki, albo dodać więcej pkt skarbu

Sprawić, żeby ludzie chętniej w weekendy zasiadali do BW, gdy np. w tygodniu nie mogą bo pracują

Dodanie takich bonusów zachęci ludzi do grania ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
24-05-2016 17:26 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, jestem za dodatkowym evo, gdyż przy dzisiejszych czasach ani słychu, ani widu dokończenia evo, a mam 115 lvl.

Tylko trzeba uważać aby z BW nie zrobić gry weekendowejSmile .
24-05-2016 18:28 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie bw pod wzgledem zachecania graczy do aktywnosci w zasadzie nie robi nic, bo losowo odpalane eventy, ktore w wiekszosci nic nie daja wcale nie zachecaja.

Ja bym chetnie widzial, drobny przydatny event w kazdy weekend, czy jakis drobne bonusy za zalogowanie codziennie, jak to jest w 99% innych gier przegladarkowych.

Mnostwo ludzi nie chce ulatwien, no to zaproponujcie utrudnienia pewnie bedzie sie gralo fajniej i na bardziej zapelnionych serwerach ....

poza tym event +x do evo za atak nie daje ci tych ewo za darmo, ataki same sie nie wystukaja ...
25-05-2016 11:21 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Aer0
Junior Member


images/avatars/avatar-16509.gif

Data rejestracji: 31-10-2009
Postów: 20
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No normalnie aż się zalogowałem po xxx miesiącach bo pomysł naprawdę fajny. Nawet ten 1 pkt evo więcej weekendowo dużo zrobi, ożywi grę i ludzie będą się częściej logować aby nic nie przegapić.

Vilgeforz2 popieram, codzienne mikro bonusiki za zalogowanie się (nie mowa tu o tymczasowych bonusach) na pewno dużo wniosą do ruchu na serwerach. Tak np. głupie 5 junka za log albo jakiś losowy item na dzień dobry (oczywiście raz dziennie). Niby nic ale zawsze coś Wink

__________________
R10: Aer0sBack (R2 UK - zapraszamy do klanu QTD)


25-05-2016 11:47 Aer0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aer0 Dodaj Aer0 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY event do evo raz na tydzień? Aż się ataki chce robić :d

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH