Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Naprawa deagla » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Naprawa deagla 20 Ankieta - średnia ocena: 4,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Negatyw
Member


Data rejestracji: 17-09-2011
Postów: 43
Kraina: Necropolia IX

Naprawa deagla Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krotka propozycja, zamiast:

Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) ZAMKNIJ

Cechy: ilość ataków na rundę: 4, WPŁYWY +22, CHARYZMA +12, szansa trafienia krytycznego +20 %, ignoruje 20 % obrony przeciwnika, szansa trafienia bronią zwiększona o 27 %, łączne obrażenia broni +30 %

zrobic:

Cechy: ilość ataków na rundę: 4, WPŁYWY +22, CHARYZMA +12, szansa trafienia krytycznego +20 % przeciwko potworom, ignoruje 20 % obrony przeciwko potworom, szansa trafienia bronią zwiększona o 27 %, łączne obrażenia broni +30 %
02-06-2016 18:48 Negatyw jest offline Szukaj postów użytkownika: Negatyw Dodaj Negatyw do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wampiry to tez potwory...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-06-2016 18:55 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I niby z czym gang w pvp zostanie? Płacz białasa? Czyżby ceera?
03-06-2016 08:57 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem, czy rebalans de jest niezbedny. gram bialasem i jakos ten krytyk i ignor mnie nie bola.

ale gdyby naprawde jakies poprawki byly potrzebne, to powinna byc to zmiana ogolna, a nie taka, jak zaproponowano powyzej. robienie wyjatkow w stylu "tu masz kryta, tu nie masz, ignor tylko na ekspe, a na arene juz nic" jest malo przyjazne dla gracza


edit
cytat:
Originally posted by Janca
I niby z czym gang w pvp zostanie? Płacz białasa? Czyżby ceera?


a o co tak sie pieklic? czyzby placz ganga? dobry cr rozniesie w pvp niemal kazdego palniaka, to tylko kwestia rozsadnego eq i dobrego klocka

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 03-06-2016 09:11.

03-06-2016 09:06 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Satyna ponieważ nie lubię takiego myślenia: ten mi daje radę to trzeba go uciąć, bo ja przecież taką kozacką postać!

Gangiem nie gram, ale to on ucierpi najbardziej. Nie każdy patrzy tylko na siebie.
03-06-2016 09:41 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

digl jest za mocny to na pewno ale raczej wydaje mi sie ze nalezalo by zrobic cos z modem do kryta badz zmniejszeniem dmg z wiedzy, badz obciac laczne obrazenia broni +30% bo to daje za duzego kopa tez
nie chce zeby calkiem znerfic ale w tym momencie poprostu palniak 1h bije parwie tak mocna jak biala 2h pojedynczym ciosem a ma tych ciosow 2 tyle...
zostawmy reszte dodatkow w broni zeby dalej mogli miec szanse w atakach/obronach


dobra czekam na wrzask....

do mnie piszej ponizej?
jak cos to wlasnie patrze na cal;osc a nie tylko na swoje tatu
ja tam wygrywam z 95% palnaikow 1h, z reszta przegrywam zazwyczaj tylko przez majtka (czyt oni dadza ja nie badz mi wyssa)
ale jest dysproporcja w sile atakow z pzrewaga znaczaca dla palnej 1h i dlatego cos trzeba zmienic bo bedzie tylko gorzej

a dodam ze majtka ja prawie nie uzywam chetnie bym sie za ssaka zamienil badz cos inengo nawet

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 03-06-2016 12:14.

03-06-2016 10:09 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a o co tak sie pieklic? czyzby placz ganga? dobry cr rozniesie w pvp niemal kazdego palniaka, to tylko kwestia rozsadnego eq i dobrego klocka


Właśnie wyżej Satyno masz przykład gracza, który całe bw pod swojego łma cra najchętniej by dostosowałWink
03-06-2016 10:15 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Janca
cytat:
a o co tak sie pieklic? czyzby placz ganga? dobry cr rozniesie w pvp niemal kazdego palniaka, to tylko kwestia rozsadnego eq i dobrego klocka


Właśnie wyżej Satyno masz przykład gracza, który całe bw pod swojego łma cra najchętniej by dostosowałWink



hm, nie bardzo rozumiem, dlaczego do mnie ta uwage kierujesz. jak pisalam na samym poczatku, nie jestem pewna czy de nalezy nerfic. w pvp mnie nie rusza, na ekspie palniak 1h to samo dobre, i jestem przeciwna robieniu EWENTUALNYCH zmian "w ramach wyjatkow", tzn bron dziala na ekspie, a nei dziala w pvp/arenie. innymi slowy zgodzilam sie w Twoja opinia Smile


natomiast inaczej interpretuje to, co napisal kacik. nie widze tutaj placzu, bo ja tez uwazam, ze bronie 1h (moim zdaniem i palne i biale) maja teraz takie osiagi, ze przydalby sie jakis ogolny balans, zeby bronie drureczne za bardzo nie odstawaly. tylko ze to znacznie ogolniejsza sprawa, niz pytanie, czy de nalezy nerfic czy nie, dlatego nie zamierzam tutaj dyskutowac tego problemu Smile


edit
chociaz wlasciwie to rozumiem Smile wczesniej mi pisales, ze ktos zaraz na pvp bedzie sie powolywal Smile

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 03-06-2016 11:54.

03-06-2016 11:48 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli broń biała 2h odstaje od innych broni (nie tylko białej 1h) to tylko na korzyść, spójrz chociażby na berków: jak często widzisz ich z 1h? Bo ja nie wiem czy kiedykolwiek widziałem berka +110lvl latającego na ekspy czy w pvp z białą 1h.

Podobnie, tylko w drugą stronę, z palną 2h i 1h: to, że snajper ssie to wszyscy wiedzą, ale jak założysz o tym temat to plusa da tych 10 snajpków, co jeszcze grają, a zminusuje 99% graczy z innymi tatkami. A skoro temat ma prawie same minusy to administracja nie ma zamiaru sobie zaprzątać głowy czymś tak nieistotnym. Budynki klanowe są ważniejsze.
03-06-2016 12:21 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Janca ja bardziej zwracam uwage na brak balansu pomiedzy bronia 1h i 2h - nie wazne czy biala czy palna
chodzi o sile pojedynczych atakow - multi atak dostaje za duzego boosta z %moda

przyklad berka hmm nie koniecznie na miejscu bo berkow to jest na policzenie reki ale mas zracje ze jak ida w berka to juz w 2h niz 1h - powod jest prosty berek 2h po sklejeniu samoboja jest duzo lepszy niz cr na tych samych itemach pozostalych; poprostu tatu berek jest lepszy dla 2h niz 1h i tyle - i to pomimo problemu z %moda; ale za to sa naprzyklad zabojcy 1h

ps. tak wiem ze mlotki sa wazniejsze.....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 03-06-2016 12:31.

03-06-2016 12:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrząc po tematach z rekordami różnych morii to nie widać w pve zbytniej różnicy między białą 1/2h i palną 1h. Ci co wybijają się z dmg ponad innych zazwyczaj mieli po prostu farta z umagami + totalnie end game'owe eq.
03-06-2016 12:41 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dost daleko odeszlismy juz z dyskusja od nerfienia lub nie desertow. ale pozwole sobei wtracic, ze pvp w ogole nie ma co brac pod uwage w porownywaniu broni czy tatkow.
gra jest tak skonstuowana ( i tu czapki z glow, bo to bd pomysl), ze atak jest latwiejszy niz obrona. budynkow na atak jest wiecej, sa tansze, i mozna wyciagnac wiecej wplywow niz charki. dzieki temu nie ma ukladu, w ktorym wygrasz absolutnie kazdy atak i obrone. za to zawsze znajdziesz pare osob, na ktorych zarobisz ewo. i to jest to Smile

__________________
r9 - nick: Kamea
03-06-2016 12:58 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bardziej zwracam uwage na brak balansu pomiedzy bronia 1h i 2h - nie wazne czy biala czy palna
chodzi o sile pojedynczych atakow - multi atak dostaje za duzego boosta z %

to dotyczy calosci rozgrywki
nie jestem za jakims duzym cieciem palnej 1h ale spojrzcie nawet na ekspy i przynajmniej na r17 to wlasnie palna i to nawet na drzewie robi top dmg (ew dystans czasami) - oczywiscie jej dozywalnosc to inny problem ale na wczesniejszych ekspach wszedzie robi raczej top dmg

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
03-06-2016 13:07 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zalezy na jakim serwerze jest berków na policzenie jednej reki, na r9 masowo wszystkie ceery sie poprzerabialy na berki lub sa w trakcie przeróbki

pozostałe ceery to własnie te na policzenie jednej reki


źle napisałam w sumie
zwinkowcy 1h poprzerabiały sie rowniez na berki i lataja w zwinnych samobójach
wiec konczy sie era wykokszonych 1h bialych
chyba ze...zrobia balansikSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nevahaae: 03-06-2016 13:29.

03-06-2016 13:26 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kacik
ja bardziej zwracam uwage na brak balansu pomiedzy bronia 1h i 2h - nie wazne czy biala czy palna
chodzi o sile pojedynczych atakow - multi atak dostaje za duzego boosta z %



cos w tym jest. jesli popatrzec na procentowy przyrost moda w zaleznosci od typu broni, to palna 1h zyskuje najwiecej. np. gdy ktos sobie dolozy 0,5 moda talkami, to procentowy zysk wyglada tak

biala 1h; palna 2h 0,5/2 = 25%
biala 2h 0,5/4 = 13%
palna 1h 0,5/1,5 = 33%

choc nadal nie jestem przekonana, czy powinno sie przycinac wlasnie palna 1h. moim zdaniem to talizmany ziz i behemot sa do znerfienia.


i z tym, co napisal Nevahaae tez sie zgadzam. na r9 cr to coraz rzadszy ptak. wiem, bo sama jestem takim antykiem Smile

__________________
r9 - nick: Kamea
03-06-2016 13:41 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)
cytat:
Originally posted by kacik
ja bardziej zwracam uwage na brak balansu pomiedzy bronia 1h i 2h - nie wazne czy biala czy palna
chodzi o sile pojedynczych atakow - multi atak dostaje za duzego boosta z %



cos w tym jest. jesli popatrzec na procentowy przyrost moda w zaleznosci od typu broni, to palna 1h zyskuje najwiecej. np. gdy ktos sobie dolozy 0,5 moda talkami, to procentowy zysk wyglada tak

biala 1h; palna 2h 0,5/2 = 25%
biala 2h 0,5/4 = 13%
palna 1h 0,5/1,5 = 33%

choc nadal nie jestem przekonana, czy powinno sie przycinac wlasnie palna 1h. moim zdaniem to talizmany ziz i behemot sa do znerfienia.


i z tym, co napisal Nevahaae tez sie zgadzam. na r9 cr to coraz rzadszy ptak. wiem, bo sama jestem takim antykiem Smile




Zapominacię że samą bronią nic nie zrobicie... liczy sie całość... reszta eq, tatuaż, talizmany, lvl, umagi...


a wy skupiacie się na płaczu bo jak ktoś zrobił evo... eq... ma umagi to bije mocno z de Smile

__________________
r17: Papa
r19: papa
03-06-2016 14:15 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W praktyce i tak nie widać tej różnicy, o której piszecie. Kacik, najlepiej wrzuć skany swoje (ewentualnie białej 2h z lvlem zbliżonym do Miti czy Toblakai, bo pewnie o nich piszesz?) i tych top palniaków, porównamy sprzęt i umagi. Do tego raporty, gdzie osoby te razem biją jakiegoś moba.

cytat:
nie jestem za jakims duzym cieciem palnej 1h ale spojrzcie nawet na ekspy i przynajmniej na r17 to wlasnie palna i to nawet na drzewie robi top dmg (ew dystans czasami) - oczywiscie jej dozywalnosc to inny problem ale na wczesniejszych ekspach wszedzie robi raczej top dmg


Aktualnie drzewo jest dla graczy z topki najlepszym miejscem do farmienia expa, a do tego wpadają runy. Teraz powiedz mi, właśnie ze względu na tę przeżywalność - jaka broń dzięki temu zyskuje najwięcej? Jaki skład ma szansę na drzewie: 3x białas, 2xbiałas+dystans czy 2x białas + palna1h?
Która lokacja dla palnej (i w sumie dla dystansu) jest chociażby w połowie tak opłacalna do farmienia jak drzewo dla białej?
03-06-2016 14:20 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
W praktyce i tak nie widać tej różnicy, o której piszecie. Kacik, najlepiej wrzuć skany swoje (ewentualnie białej 2h z lvlem zbliżonym do Miti czy Toblakai, bo pewnie o nich piszesz?) i tych top palniaków, porównamy sprzęt i umagi. Do tego raporty, gdzie osoby te razem biją jakiegoś moba.

cytat:
nie jestem za jakims duzym cieciem palnej 1h ale spojrzcie nawet na ekspy i przynajmniej na r17 to wlasnie palna i to nawet na drzewie robi top dmg (ew dystans czasami) - oczywiscie jej dozywalnosc to inny problem ale na wczesniejszych ekspach wszedzie robi raczej top dmg


Aktualnie drzewo jest dla graczy z topki najlepszym miejscem do farmienia expa, a do tego wpadają runy. Teraz powiedz mi, właśnie ze względu na tę przeżywalność - jaka broń dzięki temu zyskuje najwięcej? Jaki skład ma szansę na drzewie: 3x białas, 2xbiałas+dystans czy 2x białas + palna1h?
Która lokacja dla palnej (i w sumie dla dystansu) jest chociażby w połowie tak opłacalna do farmienia jak drzewo dla białej?


jak masz ~700 sposta to cmentarz w 3 palniakow Wink

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-06-2016 14:41 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Padrezg22

Zapominacię że samą bronią nic nie zrobicie... liczy sie całość... reszta eq, tatuaż, talizmany, lvl, umagi...


a wy skupiacie się na płaczu bo jak ktoś zrobił evo... eq... ma umagi to bije mocno z de Smile



jesli ktos ma db sprzet, ewo i umagi, to chyba nei bedzie plakal, gdy mu sie znerfi dwa talizmany, co nie?? ;p

__________________
r9 - nick: Kamea
03-06-2016 14:54 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)


jesli ktos ma db sprzet, ewo i umagi, to chyba nei bedzie plakal, gdy mu sie znerfi dwa talizmany, co nie?? ;p



dlaczego chcesz zmieniać coś co jest zależne od rasy Wink


tym bardziej, że zaraz będziecie mogli zmieniać rasy do woli Wink

__________________
r17: Papa
r19: papa
03-06-2016 15:22 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmain rasy nie wprowadza bo za duzo 40% jest przeciwnych
a te talizmany sa za silne zwlaszca jak juz 4 lvl wejdzie
talizmany ogolnie sa kompletnie nie zbalansowane i to kolejny problem...

ale mlotki sa SUPEEEER I takie potrzebne....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
03-06-2016 15:31 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Padrezg22
cytat:
Satyna napisał(a)


jesli ktos ma db sprzet, ewo i umagi, to chyba nei bedzie plakal, gdy mu sie znerfi dwa talizmany, co nie?? ;p



dlaczego chcesz zmieniać coś co jest zależne od rasy Wink


tym bardziej, że zaraz będziecie mogli zmieniać rasy do woli Wink


zdobywanie umagow zalezy od rasy?? jeeej, to ja poprosze taka, dzieki ktorej wszystko mozna od reki wbic na dosk+5 i ktora zdobywa te wymarzone umagi. a potem chce znow ssaka!! pliiiiz Tongue


a tak powazniej, to rebalans talizmanow tak uniwersalnych jak ziz i behemot dotyczy wszystkich, a nie konkretnej rasy czy rodzaju broni. wydaje mi sie, ze to te dwa talki sa przekokszone, a nie jakis konkretny rodzaj broni czy tatu.

__________________
r9 - nick: Kamea
03-06-2016 15:50 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Satyna napisał(a)
cytat:
Originally posted by Padrezg22
cytat:
Satyna napisał(a)


jesli ktos ma db sprzet, ewo i umagi, to chyba nei bedzie plakal, gdy mu sie znerfi dwa talizmany, co nie?? ;p



dlaczego chcesz zmieniać coś co jest zależne od rasy Wink


tym bardziej, że zaraz będziecie mogli zmieniać rasy do woli Wink


zdobywanie umagow zalezy od rasy?? jeeej, to ja poprosze taka, dzieki ktorej wszystko mozna od reki wbic na dosk+5 i ktora zdobywa te wymarzone umagi. a potem chce znow ssaka!! pliiiiz Tongue


a tak powazniej, to rebalans talizmanow tak uniwersalnych jak ziz i behemot dotyczy wszystkich, a nie konkretnej rasy czy rodzaju broni. wydaje mi sie, ze to te dwa talki sa przekokszone, a nie jakis konkretny rodzaj broni czy tatu.



przecież ziz(jeszcze nie widziałem działania na 4lvl) jest słaby, a Behemot potrzebny na 2 mapke Wink no chyba ze bez behemota białasy 2h wyciągają 750 zwinki Wink bo akurat palniakom behemot nie daje takiej dopałki jak białasom w stosunku do ekspedycji Wink

__________________
r17: Papa
r19: papa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Padrezg22: 03-06-2016 16:15.

03-06-2016 16:12 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Tiezq
Member


images/avatars/avatar-18865.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 43
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekokszenie palnej 1h wynika raczej tylko z niezbalansowanych talizmanów. Staty dsk+5 de raczej zbyt dużo do tego nie mają. Cała różnica jest w tym, że na początku chciało im sie balansować (jak wchodziło evo -> kły/pazury/kolce) gdzie dali każdej broni tyle +dmg, że gdy przeliczyli przez %modkryta wyszło każdemu po równo... a potem coś im odbiło i stwierdzili, że dadzą możliwość na +%modkryta każemu taką samą.

Jedynym wyjściem było by zrobić np. zwieksza +x%bazowego modkryt.
każdy dostałby adekwatnie do tego ile posiadał, i balans dmg wyszedłby podobny.

@edit. literówki

@edit2. Choć w sumie możliwe że to by sprawiło przekokszenie w drugą stronę , w każdym razie coś z tym zrobić trzeba Smile

__________________
r4/r15 Tiezq

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tiezq: 03-06-2016 16:32.

03-06-2016 16:22 Tiezq jest offline Szukaj postów użytkownika: Tiezq Dodaj Tiezq do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tiezq napisał(a)
Przekokszenie palnej 1h wynika raczej tylko z niezbalansowanych talizmanów. Staty dsk+5 de raczej zbyt dużo do tego nie mają. Cała różnica jest w tym, że na początku chciało im sie balansować (jak wchodziło evo -> kły/pazury/kolce) gdzie dali każdej broni tyle +dmg, że gdy przeliczyli przez %modkryta wyszło każdemu po równo... a potem coś im odbiło i stwierdzili, że dadzą możliwość na +%modkryta każemu taką samą.

Jedynym wyjściem było by zrobić np. zwieksza +x%bazowego modkryt.
każdy dostałby adekwatnie do tego ile posiadał, i balans dmg wyszedłby podobny.

@edit. literówki



tak niech wszyscy robią taki sam dmg Wink łapacze z 11k hp i kultki z 4k hp Wink brawo WY!


jak ruszycie jedną rzec do balansowania reszta przestanie pasować... trzeba to zrobić z głową Wink i tak wszyscy wiemy że za 10 lat administracja spełni nasze oczekiwania Wink

__________________
r17: Papa
r19: papa
03-06-2016 16:33 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Padrezg22

tak niech wszyscy robią taki sam dmg Wink łapacze z 11k hp i kultki z 4k hp Wink brawo WY!


jak ruszycie jedną rzec do balansowania reszta przestanie pasować... trzeba to zrobić z głową Wink i tak wszyscy wiemy że za 10 lat administracja spełni nasze oczekiwania Wink



no bez popadania w skrajnosci. poza tym to przeciez wprowadzenie talizmanow spowodowalo, ze jest potrzebny rebalans. innymi slowy ruszono jedna rzecz, a cala reszta zaczela sie rozjezdzac. i o tym wlasnie tutaj byla mowa - czy poprawiac deserta, czy jak wola inni, poprawiac cos w talkach albo modzie

__________________
r9 - nick: Kamea
03-06-2016 17:49 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem wyżej: pokażcie ekspę, w której widać, że palna 1h ze słabszymi umagami i porównywalnym/tańszym sprzęcie robi większe dmg niż biała 2h. Bo na takim r5 chyba nikt nie robi większego dmg od PVB, właśnie białasa 2h.

twardy - szczerze mówiąc nie widziałem takiej ekspy jeszcze (3 palniaków +700 sposta na cmentarzu) dlatego ciężko mi się odnieśćSmile
03-06-2016 21:52 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d8535cfcf8

ps tequila to berek z 1h al wlasnie skleja 2h bo powinien chyba lepiej wychodzic
miti to palna
insa palna
ja cr
toblakai wiadomo- aha pamietaj ze on ma koks umagi
ps na r17 dopiero powoli kleimy tytany bo sa zaraz pod slonkiem....

to akurat male drzewo a im wieksze tym wiekszy dmg palnej a mniejszy porownywalnie bialej zazwyczaj

tak sa pod slonkiem ale mlodosc jest DUZo powyzej madrosci...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 03-06-2016 22:52.

03-06-2016 22:39 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W dalszym ciągu jednak są POD słonkiemBig Grin

Miti chyba też ma niezłe umagi? Wrzuciłbyś skany i dałoby się porównać i wyciągnąć jakieś konkretne wnioski.
03-06-2016 22:46 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

janca, sluchaj, zerknij sobei w raporty nizej. mam cera na ssaku, ktory jest juz calkiem do rzeczy. moj klan to nei jest jakas topka, wiec mozesz przyjac, ze to sa ekspy "zwyklych" graczy z r9

wklejam za porzadkiem, zeby nei bylo, ze wybieram przyklady. u nas w klanie najczestsze sa cmentarze, jak nietrudno zobaczyc po liscie raportow. ale jutro moge dorzucic link do smerfa 2 z palniakiem 1h.

drzewo
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=124b491b4c

cmentarz
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d25285b6f1
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7bdc9eef9f
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=587ca12467
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3e98998811
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d963b4ab23
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8fb50c218e

smerf
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c1ef4fbcc7

siekaczka
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d7a77116a1
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=361eabe21b


moj obecny build ekspowy
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0d8808c55c
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=fa437cd6f4

kombinuje caly czas ze sprzetem i talkami, moze jakis lepszy umag wpadnie i bedzie jakas skokowa zmiana, ale poki co, to wygladam jak uboga krewna przy palniakach

__________________
r9 - nick: Kamea

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Satyna: 04-06-2016 00:32.

04-06-2016 00:07 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Naprawa deagla

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH