Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R-18---Wojna, Której Nie Ma » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R-18---Wojna, Której Nie Ma 10 Ankieta - średnia ocena: 3,7010 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
scorpio1972
Forum Ace


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 92

R-18---Wojna, Której Nie Ma Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich

W tym miejscu zaczynają się moje wypociny Smile

Więc tak Nigdy nie byłem prowodyrem żadnej wojny, na żadnym serwerze
Tym bardziej nie wywoływałem wojny na całym serwerze, bo niektórzy mi to zarzucają

To co sie teraz dzieje, możecie myśleć , lub myślicie że to moja wina
Ja nie dołączyłem do XXX ja go przejąłem.
Wielokrotnie pisałem z Liderem TEL. o zaprzestanie pustakowania klanu, aby dał mi szanse ogarnięcia
, kosztem nawet jakiś ustępstw jak by je miał . Niestety cały czas był na NIE, tłumaczył ze go obrazili i nie daruje, ale z tego co wiem juz ich nie ma tu, wiec nie do końca rozumiem ,ale rozmowa muszę przyznać była kulturalna.

Więc w następstwie tego trzeba gdzieś wymieniać s5, każdy klan tak robi na każdym serwerze
Wiec po wymianie do tej pory JEDNEGO s5 nagle wszyscy stwierdzili ze ja okrutny i zły jestem ,ale nikt nie powiedział tego na Dyktatora po wlepieniu ok 10 s5, a może więcej..ja tego nie liczę.
Bo po prostu sie boicie cokolwiek odezwać..i nie piszę tu o wyzywaniu kogoś..bo sam jestem przeciwnikiem chamstwa i kablowania na innych po to aby mieli bany..w życiu tego nie zrobiłem i nie zrobię do póki ktoś sie nie zapędzi i w miesza to moją rodzinę. Mnie tam możecie wyzywać na pw bo juz tak było,..przeczytałem skasowałem i na tym się skończyło.

W realu z każdym graczem jestem gotów wypić piwo , pogadać i się pośmiać..nawet z wrogiem z BW..bo trzeb umieć zachować dystans.

Dodam jeszcze że my nie pustakujemy innych aby spustakowac , miałem możliwość przekazania s5 innym nie zrobiłem tego, bo po co....jak jest taki mus do dopiero dalej puszczamy to co dostaliśmy od Klanu TEl.

Chyba starczy , bo nawet samemu mi się nie chce czytać tego drugi raz Big Grin

Miłej Gry Wszystkim

SABATON

__________________
Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności
r12-oddane
r-13-BONZO end 106 lvl
R14-HELLOWEEN end 90 lvl
R15-oddane
R16-SABATON end 120 lvl
R17-164 lvl-oddane
R18-SABATON-228 cd
05-06-2016 09:31 scorpio1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpio1972 Dodaj scorpio1972 do Listy kontaktów
Samaell1
Member


images/avatars/avatar-25533.jpg

Data rejestracji: 16-05-2012
Postów: 35
Klan: BS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Mikołów

hmmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba być twardy, nie miętki Wink
+1 za spam

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 05-06-2016 13:44.

05-06-2016 09:49 Samaell1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Samaell1 Dodaj Samaell1 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r, dziś zaczyna się wybielać że to nie on bo to dyktator jest tym złym.. całe życie ukrywał się w Fallen Angels podpisując pakty o braku agresji a gdy tylko zdesperowana banda szukająca świeżej krwi zaoferowała mu pozycje lidera to ten rzucił się jak reksio na szynkę. Po objęciu swoich nowych rządów zaczął straszyć większość klanów od top 3 w dół że jeśli nie przekonają telefonów do zaprzestania pustakowania to zacznie przekazywać s5 niżej.

Wygodne jest wejście do klanu który ma większy potencjał militarny od innych i rzucanie tekstów że stare układy się resetują jak to ustawiłeś ty albo wika w profilu XXX.

Wiec skoncz z tym czolganiem, pewnych decyzji servera wobec ciebie juz nie zmienisz.

__________________

05-06-2016 10:08 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
scorpio1972
Forum Ace


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez scorpio1972
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo DSŻ.....Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r....daj choć jeden przykład...Smile pewnie tego nie zrobisz..

__________________
Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności
r12-oddane
r-13-BONZO end 106 lvl
R14-HELLOWEEN end 90 lvl
R15-oddane
R16-SABATON end 120 lvl
R17-164 lvl-oddane
R18-SABATON-228 cd
05-06-2016 11:39 scorpio1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpio1972 Dodaj scorpio1972 do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak zmiana przywódcy w komunistycznym kraju dx Nazwanie Rosji Federacją Rosyjską nie dekomunizuje jej od razu, prawda? Tak samo jak Ty przejąłeś lidera w zgniłym klanie ze zgniłymi ludźmi (nie wszyscy, jest kilka normalnych osób tam) i myślisz że zaczniemy traktować pobłażliwie i inaczej bo SSABATON jest liderem? Wojny krwi to wojny krwi, ciesz się że możesz uczestniczyć w oblężeniach dx

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
05-06-2016 13:41 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
scorpio1972
Forum Ace


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 92

Autor tematu Temat rozpoczęty przez scorpio1972
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dynia piszesz z sensem ..w odróżnieniu od DSŻ..a zmieniło by cos to jak bym 20-30 ludzi przeniósł do FA ?
jak Nic to nawet nie ma co rozwijać Twojej wypowiedzi
jak Tak to zrobiłem błąd

--tyle że jeszcze bym musiał usunąć klanowiczów, a tego bym nie potrafił, wiec wolałem odejść i przejac klan

__________________
Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności
r12-oddane
r-13-BONZO end 106 lvl
R14-HELLOWEEN end 90 lvl
R15-oddane
R16-SABATON end 120 lvl
R17-164 lvl-oddane
R18-SABATON-228 cd
05-06-2016 14:22 scorpio1972 jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpio1972 Dodaj scorpio1972 do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiedzi Dropa i Dyni sa trafne, wiec nie bede sie rozpisywal co do tej czesci (w sumie nie wiem po co odpisuje na placz na forum, no ale niech bedzie).

Pierwsza sprawa - nie wiem co ludzie maja w glowach, myslac ze jak dropna cos fajnego, to nagle staja sie nie wiadomo kim i mysla ze moga robic co im sie zachce (ewentualnie jak kupia konto jak Majster). Wbij sobie do glowy, ze znaczysz tyle samo co Mietek biegajacy sobie z db ak i nie bedziesz traktowany specjalnie bo wpadla Ci korba.

Nikt nie bedzie podejmowal decyzji i dostosowywal sie, zeby zaspokoic Twoja potrzebe udawania ze jestes nie wiadomo kim (ta tandetna klanowka do b13 w 1 dzien po przejeciu lidera ladnie to pokazuje), nawet pomijam to, ze do ogarniania klanu nadajesz sie tak samo jak poprzedni czerwoni w ixach (nie, to nie komplement). Twoje liderowanie tam to poprostu akt desperacji tego klanu, byle sciagnac pare osob.

No i dalej, co do kilku fragmentow:

cytat:
scorpio1972 napisał(a)
To co sie teraz dzieje, możecie myśleć , lub myślicie że to moja wina
Ja nie dołączyłem do XXX ja go przejąłem.

Co za roznica? Miales jasno powiedziane ze to nic nie zmienia, wpakowales sie w to, teraz szukasz jak tu zrobic z siebie ofiare?

Zreszta:
a) kontroli i tak za bardzo nie masz co widac
b) nie wiem co jest glupsze, myslec ze demon samobojcy sprawia ze mozesz sobie robic co chcesz i potem jeszcze plakac na forum (lol), czy sprzedanie lidera i klanu za demona samobojcy

cytat:
scorpio1972 napisał(a)Wielokrotnie pisałem z Liderem TEL. o zaprzestanie pustakowania klanu, aby dał mi szanse ogarnięcia
, kosztem nawet jakiś ustępstw jak by je miał . Niestety cały czas był na NIE, tłumaczył ze go obrazili i nie daruje, ale z tego co wiem juz ich nie ma tu, wiec nie do końca rozumiem ,ale rozmowa muszę przyznać była kulturalna.

A to co za glupoty wypisujesz? W sumie to szczegol, ale napewno nie pisalem ze dlatego ze ktos mnie obrazil, duzo blizej niektorych powodow byla wypowiedz Dyni:

"Tak samo jak Ty przejąłeś lidera w zgniłym klanie ze zgniłymi ludźmi (nie wszyscy, jest kilka normalnych osób tam) i myślisz że zaczniemy traktować pobłażliwie i inaczej bo SSABATON jest liderem?"

cytat:
scorpio1972 napisał(a)Bo po prostu sie boicie cokolwiek odezwać..

Znowu logika godna podziwu...

Jak nie krzyczysz "ixu guro" to jestes przeciw nam!
Jak nie krzyczysz "tele sa be" to znaczy ze sie boisz, bo to nie my jestesmy be!
Jesli nam nie pomagasz, to znaczy ze sie boisz, bo przeciez tele nie moga miec racji!

cytat:
scorpio1972 napisał(a)--tyle że jeszcze bym musiał usunąć klanowiczów, a tego bym nie potrafił, wiec wolałem odejść i przejac klan

Faktycznie, lepiej bylo zostawic swoj klan do rozsypki i olac tych ktorzy nie przeszli, coz za logika Tongue

Co napisales reszcie klanowiczy, "sry chlopaki, ale lece po szynke, pare osob wezme, reszte mam gdzies, nie mam serca was wywalac wiec poprostu sie rozsypcie"?

Fallen_Angels [F_A] OSA-Longer 2015-04-06 15:37:14 23 / 41

Zostaly 23 osoby, kwadraty pewnie im zaraz rozkradna, faktycznie o nich zadbales.
05-06-2016 15:33 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do odpowiedniego działu.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


05-06-2016 21:54 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
scorpio1972 napisał(a)
Brawo DSŻ.....Kłamstwa oraz intrygi Sabatona są znane na wielu r....daj choć jeden przykład...Smile pewnie tego nie zrobisz..


Nie podam przykładu, ale nie grałem na żadnym z serwerów na których ty grasz, a i tak słyszałem na dwóch innych, że na którychś tam r (słyszałem o 3 różnych, ale nie pamiętam już o które chodziło) mają prze...kichane bo niejaki Sabaton sieje mętlik i nikt nie wie kto jest z kim, komu można ufać, i kto zaraz nóż w plecy wbije Big Grin Twoja sława cię wyprzedza Wink Więc coś w tym chyba musi być...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 14-06-2016 01:59.

14-06-2016 01:58 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R-18---Wojna, Której Nie Ma

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH