Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 1. Zmiany w umagicznieniach. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1. Zmiany w umagicznieniach. 37 Ankieta - średnia ocena: 7,8437 Ankieta - średnia ocena: 7,8437 Ankieta - średnia ocena: 7,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm bardzo fajne, teraz będzie można mniej liczyć na ślepy fart, a po prostu szukać umaga który jest "z tej kategorii" którą chcemy mieć, i go w kółko ulepszać (albo nadal liczyć na fart i zamieniać, licząc że taki wypadnie szybciej). Tylko musi zostać podana do tutoriala nowa tabela tych umagów, żeby było wiadomo czy to max, i ile ŁPC do niego brakuje Smile Teraz podwójne/potrójne umagi nabiorą wreszcie dużego znaczenia! Big Grin

A czy ŁPC będzie wpływało również na większą szansę znalezienia drugiego/trzeciego bonusa w umagu? I czy będzie można płacąc ŁPC ZMNIEJSZAĆ lub nawet całkiem usuwać te ujemne cechy z u magów?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
23-06-2016 14:02 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
czy dobrze rozumiem, ze mozliwe bedzie tylko ulepszenie pierwszego efektu a koszt bedzie zalezal od drugiego? powinno buc raczej na odwrot...


Musisz robić ulepszenia po kolei. Wg ich wartości w ŁPC.

Czyli można nawet z +1 atak zrobić +2 ataki ale jeżeli masz np siła +5 +1 atak to musisz je robić kolejno co może okazać się bardzo kosztowne.


Czyli jak mam np +5 siły i 1 atak, to najpierw muszę wymaksować siłę, a potem mogę atak?

A jeżeli mam umag z pierwszym efektem dodatnim, a drugi ujemny, to tylko ten pierwszy mogę ulepszyć?

Czy efekt ujemny ma wpływ na cenę ulepszania, czy w takim umagu liczy się tylko koszt pierwszego efektu?


Musisz robić po kolei. (zobacz obrazek)
Ujemny jest ignorowany.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:02 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Cerbin napisał(a)
Nie rozumiem przykładu.
Mam str+5 dex+10 i mogę ulepszać tak, jak na załączniku?


tak, nie napisałeś czego nie rozumiesz


Jeszcze jedno pytanie mam, na małej bramie posiadam przykładowo umag 12% kryta który zamieniam z 8 intela i 5 szczęścia - czy będzie możliwość ulepszenia tego "zapasowego" umaga? Jak tak, to świetnie Smile


Nie, bo żeby coś maksować musisz robić poziomy ŁPC, a gdy je zamieniasz to nie masz ŁPC.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:03 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Originally posted by Ahanaell
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
czy dobrze rozumiem, ze mozliwe bedzie tylko ulepszenie pierwszego efektu a koszt bedzie zalezal od drugiego? powinno buc raczej na odwrot...


Musisz robić ulepszenia po kolei. Wg ich wartości w ŁPC.

Czyli można nawet z +1 atak zrobić +2 ataki ale jeżeli masz np siła +5 +1 atak to musisz je robić kolejno co może okazać się bardzo kosztowne.


Czyli jak mam np +5 siły i 1 atak, to najpierw muszę wymaksować siłę, a potem mogę atak?

A jeżeli mam umag z pierwszym efektem dodatnim, a drugi ujemny, to tylko ten pierwszy mogę ulepszyć?

Czy efekt ujemny ma wpływ na cenę ulepszania, czy w takim umagu liczy się tylko koszt pierwszego efektu?

na co chcesz ulepszyc +1 atak, skoro to juz jest maksymalny efekt?

sushi: czyli dla kogos, kogo stac na ulepszanie, najlepszym rozwiazaniem bedzie zostawic byle jaki umag z trzema dodatnimi efektami?
czy ta przykladowa sila +5 moze zostac ulepszona tylko do sily +wiecej niz 5, czy w inny efekt?
p.s. obrazek bylby latwiejszy w odbiorze gdybys uzyl [img] zamiast zalacznika, zalaczniki sa bardzo male


A nie możesz kliknąć w obrazek żeby zobaczyć wersję powiększoną?

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:04 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
ja mam inne pytanie, z tego co widze wychodzi ze jezeli wylosuje tylko 1 ceche pozytywna w umagu to nie bede mogl go podrasowac tak ze bedzie mial 2 cechy dodatnie tak ?

w takim razie duzo bardziej oplacalne bedzie zlapac slabego stopnia umag z 3 pozadanymi chechami i go pozniej podbic po zebraniu wymaganej liczby łpc

dobrze rozumiem ?


Dobrze rozumiesz.

Maksować można tylko istniejące cech.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:05 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
cytat:
Veyron* napisał(a)
Jeżeli mam umag " dodatkowych ataków +1 , pkt życia -15", to czy -15 też będzie się dało wymaxować na +? Czy ujemne nie są brane pod uwagę?


cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
xkeradx napisał(a)
A jeśli posiadamy umagicznienie maksymalne i ujemne ? np. 20 szczęścia i -2 charyzmy. Ujemny zostaje, ulepsza się ?


Ujemne pozostaje bez zmiany.


cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
ja mam inne pytanie, z tego co widze wychodzi ze jezeli wylosuje tylko 1 ceche pozytywna w umagu to nie bede mogl go podrasowac tak ze bedzie mial 2 cechy dodatnie tak ?


Tak.

cytat:
w takim razie duzo bardziej oplacalne bedzie zlapac slabego stopnia umag z 3 pozadanymi chechami i go pozniej podbic po zebraniu wymaganej liczby łpc

dobrze rozumiem ?


Teoretycznie tak, tylko żeby podbić słaby umag składający się z trzech cech (z jednej lokacji) będziesz potrzebował bardzo dużej>OGROMNEJ>GARGANTUICZNEJ ilości punktów ŁPC.


Chyba chodziło Ci o REP, bo tym się płaci za ulepszenia.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
A co jak mam tylko umag jeden. NP dodatkowy atak i tyle. Będę to mohl jakkolwiek ulepszyć??? Bo jak nie to troche Lipton.


Lipton

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
SM czyli jak dobrze rozumiem to niektóre umagi będzie można podnieśc do :
Siła +35
Zwinność+35-

Ogólnie każda ze statystyk maksymalnie +35.

Ignor +30% maks
Ataki 1 maks

1/4 dmg do 2/4 dmg.

Pkt do 200

itd ?? Dobrze rozumiem koncepcje?


tak

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:08 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Czy te ŁPC do ulepszania to ogólna ilość będzie, czy z danej lokacji?

Jeśli z danej lokacji, to jak osoba, która ma w jednej lokacji dwa różne niezłe umagi (np. 100 pkt krwi i 500 hp) miałaby je podbić do maxa?


Albo rybki albo akwarium.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 15:09 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
KR33P napisał(a)
cytat:
Veyron* napisał(a)
Jeżeli mam umag " dodatkowych ataków +1 , pkt życia -15", to czy -15 też będzie się dało wymaxować na +? Czy ujemne nie są brane pod uwagę?


cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
xkeradx napisał(a)
A jeśli posiadamy umagicznienie maksymalne i ujemne ? np. 20 szczęścia i -2 charyzmy. Ujemny zostaje, ulepsza się ?


Ujemne pozostaje bez zmiany.


cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
ja mam inne pytanie, z tego co widze wychodzi ze jezeli wylosuje tylko 1 ceche pozytywna w umagu to nie bede mogl go podrasowac tak ze bedzie mial 2 cechy dodatnie tak ?


Tak.

cytat:
w takim razie duzo bardziej oplacalne bedzie zlapac slabego stopnia umag z 3 pozadanymi chechami i go pozniej podbic po zebraniu wymaganej liczby łpc

dobrze rozumiem ?


Teoretycznie tak, tylko żeby podbić słaby umag składający się z trzech cech (z jednej lokacji) będziesz potrzebował bardzo dużej>OGROMNEJ>GARGANTUICZNEJ ilości punktów ŁPC.


Chyba chodziło Ci o REP, bo tym się płaci za ulepszenia.


Tylko w przypadku posiadania dwóch umagów na jednej lokacji (wymiennych) to mogę pomarzyć sobie o ulepszaniu ich, skoro będziemy mieć zrestartowane punkty ŁPC. Teoretycznie po zdobyciu umaga znów będziemy musieli trzepać punkty w celu ulepszenia - czy to było w zamyśle?

//edit: Już widzę odpowiedź powyżej, rozumiem. Jednak to ulepszanie to chyba pomysł dla masochostów, którzy zamierzają 2 razy zbierać łpc (raz na umag, drugi raz na ulepszanie)

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 23-06-2016 15:17.

23-06-2016 15:15 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję jednak dac możliwość ulepszania umagow o więcej bonusów, jeśli będzie nawet tylko jeden dodatni. Żeby nie promowac znowu farta.


Oraz po patchu jak są jakieś nieaktywne lokacje i umagi na nich to by je przypisać do postaci, by ci co męczą się od dawna ze znalezieniem upragnionego umaga nie meczyli sie
23-06-2016 15:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Chyba chodziło Ci o REP, bo tym się płaci za ulepszenia.


Zgadza się, mój czeski błąd, za szybko chciałem odpisać. Edytowałem.

__________________

23-06-2016 15:51 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co, gdy mam 40 wpływów? Rozdzieli mi to jakoś na 2 umagi i wtedy będę je osobno ulepszał?

Drugie pytanie, czy usuwanie ujemnych umagów (tak, czytałem z 5 razy, że wstępnie nie) będzie jeszcze rozważane? Np. przynajmniej z zakresu statystyk. Mnie w tej chwili to rybka, ale jak maluchowi wylosuje takie -5 siły przy dobrym umagu, to często ma problemy później z podniesieniem przedmiotów.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
23-06-2016 16:04 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
nosnah
Forum Ace


images/avatars/avatar-2409.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 98
Klan: Blood Angels [-BA-]
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Warszawa

RE: 1. Zmiany w umagicznieniach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nosnah napisał(a)
Parę faktów:
1. Przypisanie umagu kasuje ŁPC...
2. Ulepszanie umagu nie kasuje ŁPC...

Łopatologiczny przykład, który pokaże o co chodzi:
- kfiecio przez rok zebrał: 2,7 K ŁPC i nie znalazł umagicznienia...
(Jako, że może nie zawsze się udało + dodanie 100% ŁPC można przyjąć,
że w rok można zdobyć: 6 k ŁPC);

To teraz tak z tego co pamiętam maks ŁPC to 25 k ŁPC w góre...
Nie będziemy rozpatrywać ekstremalnego przypadku więc przyjmiemy, że umag trafisz na 15 k ŁPC...
Co oznacza, że zbierałem 2,5 roku ŁPC które się kasuje by umag przypisać do postaci...
Patrząc na screen i to co Sushi pisał to najlepsze umagi będą miały ogromne limit tak więc przyjmijmy, przypadek ze screenu 12,5 k ŁPC co oznacza, że trzeba zbierać kolejne 2 lata...
I podsumowanie:
2,5 + 2 => 4,5 roku na zdobycie jednego umaga i ulepszenie go...
* 8 (lokacji)
=> 36 lat na wszystkie umagi...

My mówimy o tym, że taki limit jest głupim pomysłem...

cytat:
sil123 napisał(a)
Czy te ŁPC do ulepszania to ogólna ilość będzie, czy z danej lokacji?

Jeśli z danej lokacji, to jak osoba, która ma w jednej lokacji dwa różne niezłe umagi (np. 100 pkt krwi i 500 hp) miałaby je podbić do maxa?


Jeśli pójdzie administracja w takie coś to to nic nie zmieni a sporo kodowania...
Obecnie logika jest, że każda lokacja ma osobne ŁPC...
Patrząc na screen to każda lokacja / umagicznienie ma osobne ulepszanie...

Edit:
Pomysł nie jest zły bo same ulepszanie to fajny pomysł to "Limit ŁPC" jest słabym pomysłem...
Może wykorzystać by:
- przypisanie umaga nie kasowało ŁPC ale i tak przy takich limitach to mało przyspieszy...
- albo wykorzystać poziom jako limit...
- albo inna propozycja...

Pozdrawiam...

nosnah..


Cześć Sushi...

Czy jest możliwość by coś z tym limitem zrobić...??
Przecież liczby wychodzą astronomiczne a gra ma być grywalna...
Szybciej Ja umrę niż umagicznię i ulepszę umagi...

Pozdrawiam...

nosnah...

__________________
Boże, chroń nas przed katolikami...

Umagicznienia R12
23-06-2016 17:19 nosnah jest offline Szukaj postów użytkownika: nosnah Dodaj nosnah do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

RE: 1. Zmiany w umagicznieniach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nosnah napisał(a)
cytat:
Vilgeforz2 napisał(a)
cytat:
nosnah napisał(a)
cytat:
Typhoon-ik napisał(a)
cytat:
kfiecio napisał(a)
Od czasu wprowadzenia ostatnich zmian w umagach męczę twierdze, bez aktywnego na niej umaga (bo miałem w chwili wprowadzenia sporo laski z tej lokacji) niestety wymarzonego nie dorwałem jeszcze, zebrało się ponad 2.7k przez ten rok, i cały czas mam dylemat z braniem +15 lucka, +15% ignora czy +11% uniku licząc na topowego umaga, przeważnie lecą te najniższe możliwe.

Moze przypisanie umaga mogło by nie kasować zebranych punktów skoro będą zużywane na ulepszenia a lecą jak krew z nosa nawet przy 2.7k przeważnie po 30 dostaje.

Ewentualnie mogla by doza ich ilość zwiększać szanse na więcej niż 1 dodatkowy pozytywny, aktualnie mam tylko z cytki 3 pozytywy reszta po 1 w większości z jakimś -

Widze ze nawet 7,5k laski moze ulepszenie kosztować, gdzie prawie rok zbierałem te 2,7k na jednej lokacji, wiec to zabawa będzie raczej na dziesięciolecia Smile



ehhh czytaj ze zrozumienie, masz osiągnąć próg płc a nie je wydawać! Wydajesz tylko pkt reputacji


Witajcie...

Wybacz ale to chyba Ty coś nie rozumiesz...
Gracz umagiczni i ŁPC pójdzie w kosmos...
2,7 k ŁPC zniknie i teraz by ulepszyć musi uzbierać 4,5 k ŁPC...
(a może i więcej bo lepsze umagi większy generują limit...)
Sorry ale to głupota z limitem...

Pozdrawiam..

nosnah...


Siema Nosnah Big Grin

tak jak pisalem wyzej i jak pisal typhoon

w 1 poscie jest jasno napisane w ostatnim punkcie, ze łpc sie nie resetuje przy ulepszaniu umaga ....

ponadto na screenie sa pkt łpc jako warunek wymagany do ulepszenia, a koszt jest rozpisany w pkt reputacji

takze Panowie poczytajcie dokładnie, a poznniej mozemy podyskutowac Big Grin


Witaj Vilgeforz2...Smile

Muszę niestety Twoje słowa skierować do Ciebie i czytanie ze zrozumieniem co piszemy...
Parę faktów:
1. Przypisanie umagu kasuje ŁPC...
2. Ulepszanie umagu nie kasuje ŁPC...

Łopatologiczny przykład, który pokaże o co chodzi:
- kfiecio przez rok zebrał: 2,7 K ŁPC i nie znalazł umagicznienia...
(Jako, że może nie zawsze się udało + dodanie 100% ŁPC można przyjąć,
że w rok można zdobyć: 6 k ŁPC);

To teraz tak z tego co pamiętam maks ŁPC to 25 k ŁPC w góre...
Nie będziemy rozpatrywać ekstremalnego przypadku więc przyjmiemy, że umag trafisz na 15 k ŁPC...
Co oznacza, że zbierałem 2,5 roku ŁPC które się kasuje by umag przypisać do postaci...
Patrząc na screen i to co Sushi pisał to najlepsze umagi będą miały ogromne limit tak więc przyjmijmy, przypadek ze screenu 12,5 k ŁPC co oznacza, że trzeba zbierać kolejne 2 lata...
I podsumowanie:
2,5 + 2 => 4,5 roku na zdobycie jednego umaga i ulepszenie go...
* 8 (lokacji)
=> 36 lat na wszystkie umagi...

My mówimy o tym, że taki limit jest głupim pomysłem...

cytat:
sil123 napisał(a)
Czy te ŁPC do ulepszania to ogólna ilość będzie, czy z danej lokacji?

Jeśli z danej lokacji, to jak osoba, która ma w jednej lokacji dwa różne niezłe umagi (np. 100 pkt krwi i 500 hp) miałaby je podbić do maxa?


Jeśli pójdzie administracja w takie coś to to nic nie zmieni a sporo kodowania...
Obecnie logika jest, że każda lokacja ma osobne ŁPC...
Patrząc na screen to każda lokacja / umagicznienie ma osobne ulepszanie...

Edit:
Pomysł nie jest zły bo same ulepszanie to fajny pomysł to "Limit ŁPC" jest słabym pomysłem...
Może wykorzystać by:
- przypisanie umaga nie kasowało ŁPC ale i tak przy takich limitach to mało przyspieszy...
- albo wykorzystać poziom jako limit...
- albo inna propozycja...

Pozdrawiam...

nosnah..


progi łpc sa takie jakie sa w tabelce na morii, wiec tutaj nic sie nie zmienia, 11% uniku to najwyzsza wartosc uniku - 10 najdrozszy w łpc solo umag w tabelce

z nowym bonusem łpc sie bedzie farmic szybciej, wiec to juz jest plus

jezeli trafisz umag, ktory bedziesz chcial rozwijac przy niskiej ilosci łpc to bedzie to nieduzy koszt
im wyzej z łpc tym wieksza strata, ale tez coraz mniej łpc potrzebnych zeby bez ulepszania dotoczyc sie do top umaga

i ja uwazam ze to jest ok, sam decydujesz czy chcesz stracic te 3k łpc i wziasc cos do rozwijania, czy jedziesz dalej z łpc az trafisz taki ktorego juz nie musisz ulepszac

to jest jakas alternatywa, ktorej wczesniej nie bylo

a jak juz wylosujesz jakis fajny umag do podbijania to prawdopodobnie zanim osiagniesz ilosc łpc taka zeby zrobic z niech umag mocniejszy niz solo top umagi, wylosujesz pare ladnych umagow ktore trtzeba bedzie poswiecic zeby zrobic ten uber umag

i to tez uwazam jest ok, cos za cos

wymaxowac umag dajmy na to do 2/4 dmg +35 zwinki +xx, takim sposobem nie powinno byc latwo i szybko bez resetu łpc

a ze łpc sie zdobywa w coraz wiekszej ilosci im wyzszy prog, to wyglada to sensownie

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 23-06-2016 18:28.

23-06-2016 18:25 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
nosnah
Forum Ace


images/avatars/avatar-2409.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 98
Klan: Blood Angels [-BA-]
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie...

Vilgeforz2 proszę czytaj ze zrozumieniem bo mnie załamujesz...
Wyliczenia pokazałem i nawet same ulepszanie umagów idzie w latach...
A ty jak ślepiec klepiesz Swoje... Załamka...

Pomysł jest bardzo dobry ale beznadziejne jest rozwiązanie z limitem...
Jak chcesz parę lat ulepszać umagi to poproś o wersję dla Siebie...
A dla pozostałych Graczy niech zostanie utworzona wersja grywalna...

Pozdrawiam...

nosnah...

__________________
Boże, chroń nas przed katolikami...

Umagicznienia R12
23-06-2016 19:25 nosnah jest offline Szukaj postów użytkownika: nosnah Dodaj nosnah do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można prosić o jakieś wcześniejsze info dotyczące planowanych "sufitów" w danej kategorii bonusu (tj. HP, ilość dodatkowych ataków, premia do atrybutu/trafienia/krytyka/ignorowania dmg itp.)? Tak żebyśmy mogli sobie z wyprzedzeniem zarezerwować miejsca na dane typy umagów które zostawimy i będziemy trzepać ŁPC żeby ulepszyć

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
24-06-2016 13:04 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
DlegionistaD
Full Member


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 60
Kraina: Moria II

RE: 1. Zmiany w umagicznieniach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę tu niestety problem:

(proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę)

jako że umagicznienia mają teraz niesamowicie ważną rolę, czy proponowany system - będzie on przecież promował najbardziej osoby które wybiły sobie na 1 lokacji LPC, nie pozostawi po raz kolejny osoby które równomiernie nabijały sobie pkt LPC na wszystkich lokacjach daleko w tyle?

__________________
r2

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez DlegionistaD: 24-06-2016 14:37.

24-06-2016 14:25 DlegionistaD jest offline Szukaj postów użytkownika: DlegionistaD Dodaj DlegionistaD do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale po co ktos mialby nabijac lpc rownomiernie? przeciez to nie ma zadnego sensu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 14:28 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie, grindujesz daną lokację aż nie znajdziesz umagu który warto zostawić, i dopiero przenosisz się na następną Tongue Inaczej to trochę tak jakby nie kupować sobie wcale ekwipunku przez całą grę, tylko kisić pyry, żeby w końcu kupić od razu cały zestaw za jednym razem Smile

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
24-06-2016 14:34 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
DlegionistaD
Full Member


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 60
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
ale po co ktos mialby nabijac lpc rownomiernie? przeciez to nie ma zadnego sensu


cytat:
Carnivor
Dokładnie, grindujesz daną lokację aż nie znajdziesz umagu który warto zostawić, i dopiero przenosisz się na następną Tongue Inaczej to trochę tak jakby nie kupować sobie wcale ekwipunku przez całą grę, tylko kisić pyry, żeby w końcu kupić od razu cały zestaw za jednym razem Smile


Ma sens skoro udostępniono wszystkie lokacje a nie odblokowuje się je stopniowo Tongue edit: ( i wiadomo że nie chodzi tu o budowę - masz super umag i zaczynasz szukać kolejnego)

ale do rzeczy:

Dostępność dużej ilość LPC na po1czych lokacjach poprawi pozycję już obdarowanych świetnymi umagami którzy skupili się po zmianie systemu na wyrabianiu pkt. Proponowany system zdałby egzamin jedynie gdyby istniejące umagi zostały wykasowane.

edit wraz z LPC, bądź licznik LPC był jeden dla wszystkich lokacji

__________________
r2

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez DlegionistaD: 24-06-2016 15:32.

24-06-2016 14:41 DlegionistaD jest offline Szukaj postów użytkownika: DlegionistaD Dodaj DlegionistaD do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker mam jedno pytanie i mi to wytłumacz bo tego nie mogę rozkminić ?

skoro piszesz że można ulepszać dane umagicznienie do max czyli np zwinność do +35
i piszesz że jeśli mam tylko dwie różne cechy np zwinność +20 i siła + 20 moge to ulepszać w górę. To jak mam złapać umag zwinność +20 i zwinność + 20 ? skoro to pojawia się w jednym umagu zwinność + 40 czyli w takim przypadku mogę dalej ulepszać taki umag do zwinność + 70 ( +35 max x 2 = 70)

Możesz mi to rozjaśnić jak to będzie ? bo jeśli piszesz że umagi można do maxa a piszę w turtolialu że można wylosować tą samą cechę x 2 i to jest opisane jako jedna cecha razem czyli np spost 20 + spost 25 = spost 45.

dzięki z góry.
24-06-2016 15:32 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy dobrze rozumiem, że ten patch ma spowodować, że umag +2 zwinki i +4% ignora (wart z 15 łpc) będzie lepszy od przykładowo 15% ignora (wartego 200 łpc), bo będzie się dało go podnieść do +14 zwinki i +15% ignora?

__________________
r7 Wild_Beetch
24-06-2016 15:33 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
magig
Forum Ace


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 82
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czy dobrze rozumiem, że ten patch ma spowodować, że umag +2 zwinki i +4% ignora (wart z 15 łpc) będzie lepszy od przykładowo 15% ignora (wartego 200 łpc), bo będzie się dało go podnieść do +14 zwinki i +15% ignora?


Tak jest,
to ja proponuje aby wraz ze wzrostem łpc była też zależność, że łatwiej o złożenia umagicznień

__________________
bla bla bla

R7 - Melikika
24-06-2016 15:46 magig jest offline Szukaj postów użytkownika: magig Dodaj magig do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety!

Pomimo początkowego zachwytu widzę tu dużą niedogodność. Administracja w niedalekiej przeszłości dała nam możliwość zgromadzenia aż dwóch umagów na jednej lokacji. Co niektórzy zauważyli, że można zastępczy slot wykorzystać jako szamany, czyli na umag do krwi, podmieniany przy każdym wbiciu do ekspy, kw i oblegu.

Nadchodzący patch praktycznie niszczy możliwość zgromadzenia dwóch pożądanych umagów i ich podbijania.

Na moim przykładzie podam. Na kuźni mam 200pkt krwi i jako że mi ten umag idealnie się wpasował do roli drugich szamanów, to go zostawiłem i zacząłem szukać umaga bojowego. Wchodzi patch i klapa totalna! Pkt krwi się nie ulepsza bo 200 to max a bojowy jak mi się jakiś ciekawi trafi, to też lipa, bo aby go ulepszyć muszę go włożyć na główny slot (tracąc przy tym ŁPC) i przy próbie zrobienia znów kw znika mi 200 pkt krwi.

Sądzę, że w takiej sytuacji nie jestem tylko ja a praktycznie 90% graczy i nie chodzi mi tylko o umagi z krwią bo każdy gracz ma swoją koncepcję.

Moje rozwiązanie tego jest takie. Skoro administracja dała nam możliwość rozwoju postaci o dwa umagi, to niech teraz nie zabiera możliwości rozwoju obydwu.

Zrobić DWA stałe sloty na umagicznienia które wkłada się na lokacje jedno tylko byłoby AKTYWNE a zdobywane na bieżąco umagi byłyby tak jak do tej pory w "poczekalni" Smile


Co Wy na to?
24-06-2016 15:56 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi od samego poczatku pisal, ze nie dal nam opcji zbierania dwoch zestawow umagow, tylko jednego i ewentualnej jego wymiany jak znajdziemy lepszy, wiec nigdy nie bylo zakladane cos takiego jak "szamanowy zestaw umagow"

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 16:54 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
sushi od samego poczatku pisal, ze nie dal nam opcji zbierania dwoch zestawow umagow, tylko jednego i ewentualnej jego wymiany jak znajdziemy lepszy, wiec nigdy nie bylo zakladane cos takiego jak "szamanowy zestaw umagow"


realia sie zmieniaja i zdanie Sushiego tez ....

to o czym napisal Tajfun akurat przeoczylem, ale jezeli ten patch w jakiejkolwiek formie ma miec sens, to trzeba cos na wzor Jego pomyslu wprowadzic

wiekszosc osob juz ma jakies top umagi, wiec ten patch nic im nie da bo bede mieli zwiazane rece ...

kto bedzie usuwal top umaga zeby 1 czy 5 lat (zalezy od formy) ulepszac jakis badziew, biorac pod uwage ze jest 8 lokacji...
24-06-2016 18:39 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Typhoon-ik napisał(a)
Niestety!

Pomimo początkowego zachwytu widzę tu dużą niedogodność. Administracja w niedalekiej przeszłości dała nam możliwość zgromadzenia aż dwóch umagów na jednej lokacji. Co niektórzy zauważyli, że można zastępczy slot wykorzystać jako szamany, czyli na umag do krwi, podmieniany przy każdym wbiciu do ekspy, kw i oblegu.

Nadchodzący patch praktycznie niszczy możliwość zgromadzenia dwóch pożądanych umagów i ich podbijania.

Na moim przykładzie podam. Na kuźni mam 200pkt krwi i jako że mi ten umag idealnie się wpasował do roli drugich szamanów, to go zostawiłem i zacząłem szukać umaga bojowego. Wchodzi patch i klapa totalna! Pkt krwi się nie ulepsza bo 200 to max a bojowy jak mi się jakiś ciekawi trafi, to też lipa, bo aby go ulepszyć muszę go włożyć na główny slot (tracąc przy tym ŁPC) i przy próbie zrobienia znów kw znika mi 200 pkt krwi.

Sądzę, że w takiej sytuacji nie jestem tylko ja a praktycznie 90% graczy i nie chodzi mi tylko o umagi z krwią bo każdy gracz ma swoją koncepcję.

Moje rozwiązanie tego jest takie. Skoro administracja dała nam możliwość rozwoju postaci o dwa umagi, to niech teraz nie zabiera możliwości rozwoju obydwu.

Zrobić DWA stałe sloty na umagicznienia które wkłada się na lokacje jedno tylko byłoby AKTYWNE a zdobywane na bieżąco umagi byłyby tak jak do tej pory w "poczekalni" Smile


Co Wy na to?


tez jestem za takim rozwiązaniem... mam 4 umagi do pkt krwi zamienne na bojowe... idealnie do szamanów Crying

__________________
r17: Papa
r19: papa
26-06-2016 13:26 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ludzie :d oni wprowadzili ten drugi slot, tylko po to, żebyście nie musieli kasować ciągle umaga

SM pisał, że docelowo miałby być tylko jeden umag, drugi slot jest tylko po to, żeby go znaleźć używając średniaka w tym samym czasie

Przypominam wam, że jak zgarniecie po 8 umagów koniec z KW :p bo ten drugi zawsze będzie kasowany, chyba, że jedną lokację olejecie żeby zdobywać z niej repke i surkę

Pomysł dobry i nic nie trzeba zmieniać

O, o tym właśnie piszę
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Czy te ŁPC do ulepszania to ogólna ilość będzie, czy z danej lokacji?

Jeśli z danej lokacji, to jak osoba, która ma w jednej lokacji dwa różne niezłe umagi (np. 100 pkt krwi i 500 hp) miałaby je podbić do maxa?


Albo rybki albo akwarium.


__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 26-06-2016 13:34.

26-06-2016 13:32 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie pomysł mi się nie podoba, już wolałbym żeby zwiększyć szansę na dodatkowe umagi i ich jakość ze wzrostem ŁPC (w sensie żeby nie wpływało ono tylko na pierwszy).
W tym momencie umagi takie jak 14 zwinki, 15% ignora i inne topowe stają się słabsze niż takie których usuwaliśmy wszyscy od groma.

Dodatkowo czy jak będziemy mieli umag 4 zwinki który tak naprawdę składa się z +2 +2 to czy możemy go zmienić w 28?

__________________


26-06-2016 17:56 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 1. Zmiany w umagicznieniach.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH