Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 1. Zmiany w umagicznieniach. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1. Zmiany w umagicznieniach. 37 Ankieta - średnia ocena: 7,8437 Ankieta - średnia ocena: 7,8437 Ankieta - średnia ocena: 7,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Błąd czy tak ma być - KW a najlepsze poziomy umagicznień

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
03-08-2016 15:00 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O, dzięki Szerlok, to jest jeszcze co innego niż myslałem... Myślałem że po prostu maksymalne efekty danego typu bonusu nie mogą się powtarzać (tzn. że nie wpadnie na necro w jednym umagu 2x po +14 siły, ale +14 siły i +14 zwinki już może). A to po prostu tylko jeden bonus może przekroczyć 3k wartości...

Widzę że niektórzy tutaj doskonale wiedzą co i gdzie było pisane na forum: czy Konrad lub Sushi wypowiadali się odnośnie szansy na drugi lub trzeci bonus? (poza tym że jest ona stała i niezależna od ŁPC - chciałbym wiedzieć czy na drugi bonus mam np. 30% szans czy raptem 5% i każdy podwójny to rzadkość)

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
03-08-2016 17:48 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile pamiętam żaden z nich się nigdy nie wypowiadał o szansach na 2 i 3 pozytywny umag z danej lokacji. Warto by było jednak te szanse teraz poznać.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
03-08-2016 18:20 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to ja widziałem jeszcze coś innego. Dzięki Szerlok za wyprowadzenie z błędu
04-08-2016 09:20 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łpc wymagana do ulepszenia umagów podrzucę tutaj :d ulepszanie umagów jest dobre, ale niektóre cechy są zbyt drogie w ulepszeniu

np. taki ignor, nim uzbiera się 20k łpc, żeby go ulepszyć na max, wpadnie nam na 100% pare razy ;d i przy okazji wpadnie też wiele innych fajnych umagów

większość umagów jest dobrze zrobiona do ulepszania i nie trzeba wiele, ale niektóre wartości muszą być zmienione

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
04-08-2016 23:24 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
peorexo
Junior Member


Data rejestracji: 04-04-2011
Postów: 19
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Łpc wymagana do ulepszenia umagów podrzucę tutaj :d ulepszanie umagów jest dobre, ale niektóre cechy są zbyt drogie w ulepszeniu

np. taki ignor, nim uzbiera się 20k łpc, żeby go ulepszyć na max, wpadnie nam na 100% pare razy ;d i przy okazji wpadnie też wiele innych fajnych umagów

większość umagów jest dobrze zrobiona do ulepszania i nie trzeba wiele, ale niektóre wartości muszą być zmienione


Obniżyć cene łpc i/lub wywalić reset łpc przy ubieraniu umaga (lub chociaż możliwość nie podmiany "zapasowego" umaga jak zamierzamy go ulepszać), bo teraz faktycznie szybciej sie trafi to co sie chce Big Grin
04-08-2016 23:59 peorexo jest offline Szukaj postów użytkownika: peorexo Dodaj peorexo do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CO Z BALANSEM KW NA R17 JA SIE PYTAM???

stworzyliscie morie dwa to teraz zrobcioe cos zeby dalo sie na niej grac

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=51eef7d696

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d3b37fcf21

naprawde nie widac problemu???????????????????????

edit
kolejny dzien z serii co to bylo??

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a46430a6c3

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 07-08-2016 16:47.

05-08-2016 15:58 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozbudowałem dział umagicznień na wiki, dodałem trochę więcej informacji o możliwości wylosowania kilku mocnych efektów na pojedynczym umagu i zamieściłem szanse na wylosowanie kolejnych efektów umagicznienia. http://wiki.bloodwars.pl/index.php?title=Umagicznienia

Co do R17 - widzimy Wasze zgłoszenia i analizujemy problem. Przydałyby się raporty porównawcze - czyli podobna poziomowe ekipa w tej samej lokacji na np R5 i R17.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-08-2016 09:11 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad,
Raportów porównawczych nie dostaniecie. R17 lvluje przecież zupełnie inaczej. Na R9 top1 ma 132 lvl. A w w/w raportach widzę już 155 na r17.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
10-08-2016 09:25 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że znane są w końcu szanse na kolejne bonusy, to przypominam o temacie i zapraszam administrację do wypowiedzi:

2 i 3 bonus w umagach
10-08-2016 10:04 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetnie! Dzięki Konrad, czekaliśmy wszyscy na to info! Smile No to teraz można knuć

A da się wylosować trzeci bonus jeśli nie mam drugiego? Tongue

Tzn. to są zawsze 3 osobne losowania (100%, 8-16%, oraz 1-8% na odpowiednio drugi i trzeci umag), czy losowanie trzeciego umagu odbywa się tylko JEŚLI drugi został wylosowany jakiś?



BTW patrzcie zawsze ścieżkę ulepszania, nawet przy niezbyt fajnych umagach Tongue Mi się wczoraj wylosowało 12% kryta, to miałem wyrzucić bo pojedynczy, ale przypadkiem zobaczyłem że to w rzeczywistości było +12% kryta, +2 siły, -2 siły Smile Więc będzie z tego +12% kryta i +12 siły

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 10-08-2016 14:33.

10-08-2016 14:17 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ad problemu z kw , skoro Konrad sie wypowiedzial

takie problemy maja morie 1 juz w okolicach lvlu 120+, wiec jak chcecie porownywac to z nimi

bo generalnie, jezeli rozpatrujecie to tylko jako problem r17 - to nie ma to sensu


spaslaki z kombinacja reszty specjali, sa przegiete juz na moriach 1


moria 2 , czyli r17 - ma te problemy bardziej jaskrawe po prostu


ale to dotyczy ogolnie morii, nie tylko r17



skoro juz czytasz to zastanowcie sie czy nie pasowaloby w trybie pilnym pozmieniac progi lvlowe na r17

mam 156 lvl - wychodzi mi ze na kolejny mam okolo 3kk expa

zdobywam co 2 dni jakies 700k-800k

czyli jezeli czegos nie pokrecilem to bije lvle srednio max co 10 dni

za 3 miesiace bede mial 175 lvl, za 6 185 lvl

wtedy bedzie raczej troche pozno

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 10-08-2016 14:41.

10-08-2016 14:39 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
ZniszczacZ
Member


Data rejestracji: 09-02-2011
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Mam dwie sprawy związane z nowymi możliwościami dot. KW, a mianowicie:

1. Proszę o możliwość rezygnacji z nowego umaga po przejściu lokacji (najlepiej na tej samej zasadzie co rezygnuje się z pr za ekspę), opcja ta będzie konieczna kiedy zdobędzie się już dwa pożądane umagi na danej lokacji, ale żeby je podbić będzie trzeba zbierać ŁPC.

2. Proszę o możliwość rezygnacji z punktów ŁPC po przejściu lokacji (najlepiej na tej samej zasadzie co rezygnuje się z pr za ekspę), opcja ta będzie przydatna na wypadek "celowania" w konkretny umag, który nie może się już trafić na wyższych poziomach,
np. szukam zwinki, której nie trafię już gdy przekroczę 7500 ŁPC, a do tej pory się nie udało,
lub szukam na Necro dodatkowego ataku, a zbliżam się do poziomu 12500 ŁPC, powyżej którego już się nie pojawia.

Nie wiem czy ktoś już te tematy poruszał, bo przyznam, że nie przeczytałem całości tematu.
13-08-2016 10:50 ZniszczacZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZniszczacZ Dodaj ZniszczacZ do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zniszczacz to nie tak że się nie pojawiają umagi powyżej jakiejś granicy po prostu nie trafisz tylko zwinki ale np zwina i pkt krwi itp

więc rezygnacja z lpc jest bezcelowa ale fakt przydała by się kłódka blokująca 2 umag tak żeby np trafiłem umag 1 atak + pkt krwi + np zwina i chciałbym go podniesc a wiadomo zamiana umaga kasuje lpc i zbieraie 2k lpc zamie kilka lat..... a latwiej zbierac gdy ma się te kilka k lpc bo nie lecą umagi po 5lpc Tongue

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
13-08-2016 12:32 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blokada umagów jest głupim pomysłem z bardzo prostego powodu- forum zaleje armia płaczków, że zablokowali sobie przypadkiem(tja, przypadkiem) drugi umag, a tu im jako trzeci wpadł 1/4dmg + dwa fajne bonusy czy jakakolwiek inna super kombinacja. Rozwiązaniem byłby 3 slot na umag, ale wtedy zaraz będzie potrzebny 4, 5 i tak dalej.

A to, że ulepszanie umagicznień w obecnej formie jest idiotyczne i lepiej jakby go nie było, to inna sprawa, bo właśnie jego poroniona forma implikuje takie pomysły.


Czy masz już prawie 7,5k łpc i nie trafiłeś tej swojej zwiny czy czego tam? Bo tak trochę nie chce mi się wierzyć, że takie przypadki się zdarzają, że mając 6k łpc(ostatni prog, przy którym wpada zwina) wbijając aż 7,5k łpc ani razu nie wypadnie najsłabszy umag z puli Wink
13-08-2016 12:44 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
mpower
Full Member


Data rejestracji: 28-07-2012
Postów: 69
Klan: Demony Świtu
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blokada umagów jest nardzo dobrym pomysłem, tylko trzeba by dodać okienko w stylu "czy na pewno chcesz iść na ekspedycję bez możliwości zdobycia umaga" - wtedy wszelkie argumenty typu 'przypadkiem' nie będą miały racji bytu.
A w raporcie dostajesz tylko info "zdobyto X punktów łaski pana ciemności", bez umaga.

Tylko pytanie brzmi czy można to w miarę szybko i łatwo zakodować.

__________________
R5 - mimoz
R19 - Mimoz
13-08-2016 15:36 mpower jest offline Szukaj postów użytkownika: mpower Dodaj mpower do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak samo jak nie ma przypadkiem sprzedanego przedmiotu?

umag mamy jeden, nie dwa. drugi slot jest po to, żeby szukać lepszego niż się ma, nie po to, żeby mieć dwa umagi. takie jest zdanie sm, więc blokady drugiego umaga ani trzeciego slotu nie będzie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-08-2016 16:00 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ludzie juz wykorzystuja istnienie drugich slotow pod umagi a to na krew do wbijania na expy oraz luck na wypki, ot takie male naciaganie systemu :-) a po wypkach ustawiaja bojowy i elo.

__________________

13-08-2016 17:08 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
peorexo
Junior Member


Data rejestracji: 04-04-2011
Postów: 19
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
tak samo jak nie ma przypadkiem sprzedanego przedmiotu?

umag mamy jeden, nie dwa. drugi slot jest po to, żeby szukać lepszego niż się ma, nie po to, żeby mieć dwa umagi. takie jest zdanie sm, więc blokady drugiego umaga ani trzeciego slotu nie będzie


No dobra, ale po co w takim razie jest ulepszanie umagów?
Powiedzmy mam teraz ignor 6% na lokacji, ostatnio zrobiłem KW i wpadł mi ignor +10% charyzma+14, umag ewidetnie lepszy, spoko zamieniłbym. Ale czemu tego nie zrobie? Bo wyzeruje ŁPC i czasowo to będzie nie efektywne, bo żeby ulepszyć na maxa trzeba 20000 łpc na ignora, a zaczne znowu od zera.
Podmianna umagów powinna być bez kary, albo tak jak ktoś wyżej zaproponował, by móc chodzić na lokacje tylko po łpc, inaczej ten system ulepszania mija sie z celem przy aktualnych kosztach.
14-08-2016 11:20 peorexo jest offline Szukaj postów użytkownika: peorexo Dodaj peorexo do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up Oczywiście, że powinno być bez zerowania, ale przyjdzie zaraz Trova i napisze, że za szybko w 5 lat ktoś zbierze koks umagi i je ulepszy od razu.

__________________

r3 barthi
14-08-2016 11:42 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że powinna się kasować ;d zrozumcie, że drugi slot nie jest po to, żebyście sobie tymi umagami żonglowali, tylko po to, żeby szukać end game umaga, mając średniaka na sobie

Poza tym nabijanie łpc jest problemem do ok 2k od zera ;d wtedy gdy wpadają syf umagi typu wartość 1-3 pkt

Wtedy można te kw robić przez rok i nie wbije się 2k

natomiast po przejściu magicznej granicy można wyciągnąć średnio 1-1,5k łpc na miesiąc

jak przejdziemy próg 2,5k łpc, wypadają umagi po minimum 45 łpc do 225 łpc i jest szansa, że zdobędziemy max umag i to dużo większa niż normalnie, bo tylko wysokie wartości zostały do losowania

a te 20k łpc jest potrzebne, żeby ulepszyć tylko 4 umagi . . . wy nawet nie wiecie o czym piszecie

ciągle słysze płacz, typu kiedy ja zdobędę te 20k łpc
a ja się pytam na &$%^ wam 20k łpc?

Są tylko 4 umagi, wymagające do ulepszenia więcej jak 7,5k łpc
są to szczęście, hp, ignor, dmg

Nic więcej nie potrzebuje więcej jak 7,5k łpc
szczęście na +20 potrzebuje 8000 łpc
hp na +500 i +1000 potrzebuje 12500 i 22500 łpc
ignor defa na 10% i 15% potrzebuje 10000 i 20000 łpc
oraz dmg na +20 potrzebuje 15000 łpc

Jeżeli tak was boli nabijanie tych łpc do ulepszenia tylko tych 4 umagów(5 jak rozdzielić hp na dwa) to zacznijcie szukać umaga, który na pierwszej statystyce ma któryś z wyżej wymienionych na max, a pozostałe na min ;d

Założyłem temat w systemie gry, w którym walczę o zmniejszenie wartości ulepszania umagów, jakoś nie widzę was tam walczących o zmniejszenie wartości łpc

płakać to każdy potrafi, ale żeby wziąć się do roboty i pomóc stworzyć konkretny pomysł to już olewka

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-08-2016 13:50 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
peorexo
Junior Member


Data rejestracji: 04-04-2011
Postów: 19
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Oczywiście, że powinna się kasować ;d zrozumcie, że drugi slot nie jest po to, żebyście sobie tymi umagami żonglowali, tylko po to, żeby szukać end game umaga, mając średniaka na sobie

Poza tym nabijanie łpc jest problemem do ok 2k od zera ;d wtedy gdy wpadają syf umagi typu wartość 1-3 pkt

Wtedy można te kw robić przez rok i nie wbije się 2k

natomiast po przejściu magicznej granicy można wyciągnąć średnio 1-1,5k łpc na miesiąc

jak przejdziemy próg 2,5k łpc, wypadają umagi po minimum 45 łpc do 225 łpc i jest szansa, że zdobędziemy max umag i to dużo większa niż normalnie, bo tylko wysokie wartości zostały do losowania

a te 20k łpc jest potrzebne, żeby ulepszyć tylko 4 umagi . . . wy nawet nie wiecie o czym piszecie

ciągle słysze płacz, typu kiedy ja zdobędę te 20k łpc
a ja się pytam na &$%^ wam 20k łpc?

Są tylko 4 umagi, wymagające do ulepszenia więcej jak 7,5k łpc
są to szczęście, hp, ignor, dmg

Nic więcej nie potrzebuje więcej jak 7,5k łpc
szczęście na +20 potrzebuje 8000 łpc
hp na +500 i +1000 potrzebuje 12500 i 22500 łpc
ignor defa na 10% i 15% potrzebuje 10000 i 20000 łpc
oraz dmg na +20 potrzebuje 15000 łpc

Jeżeli tak was boli nabijanie tych łpc do ulepszenia tylko tych 4 umagów(5 jak rozdzielić hp na dwa) to zacznijcie szukać umaga, który na pierwszej statystyce ma któryś z wyżej wymienionych na max, a pozostałe na min ;d

Założyłem temat w systemie gry, w którym walczę o zmniejszenie wartości ulepszania umagów, jakoś nie widzę was tam walczących o zmniejszenie wartości łpc

płakać to każdy potrafi, ale żeby wziąć się do roboty i pomóc stworzyć konkretny pomysł to już olewka

Aha czyli nie mamy mieć żadnych umagów na lokacji póki nie uzbieramy 20k łpc, żeby mieć umag "docelowy" ? I mamy atakować jedną lokacje 5 lat? Trafienie umaga pośredniego powinno nam dawać możliwość wykorzystania go póki go nie ulepszymy, tak jak w moim przypadku mam ignor 6%, wpadł mi ignor 10%, co dalej nie jest maxem, powinienem móc go podmienić i farmić dalej łpc, a przy aktualnym systemie to jest bez sensu bo szkoda marnować rok+ na robienie 2k łpc, skoro przez ten czas prawdopodobnie spadnie mi 15% ignora. I mimo dropnięcia przejściowo lepszego umaga, nie mogę nic z tym zrobić.
14-08-2016 14:10 peorexo jest offline Szukaj postów użytkownika: peorexo Dodaj peorexo do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Człowieku, zacznij czytać ze zrozumieniem widać, że nie przeczytałeś nawet 1/4 mojego posta ;d a wszystko w nim napisałem

Napiszę jeszcze raz
Umagów potrzebujących więcej jak 7,5k łpc jest 5
słownie PIĘĆ


Czy to wystarczająco jasne?

Teraz druga rzecz, jest temat na forum o zmniejszenie wymaganego łpc do ulepszania, czemu tam nie piszesz, tylko płaczesz w tym temacie, że jest za drogo?
Może pomógłbyś w tamtym temacie naprawić ulepszanie? ten temat jest informacyjny ;d to w systemie należy rozmawiać o zmianach

wejdź tam, zaproponuj co chcesz, pomyślimy wszyscy razem

Nie rozumiem czemu ludzie tak się uparli na to, że jak tylko złapią jakiś śmieć umag to chcą go przypisać, stracić łpc i płakać na forum, że jest źle ;d

ja bonusu urodzinowego jeszcze nie wykorzystałem, do następnych urodzin będę mieć ze 2-3 umagi z 2-3 statystykami rozwinięty na max (o ile system wylosuje mi 2-3 statystykę, bo jest na to bardzo mały %, który też wypadałoby zwiększyć)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-08-2016 14:22 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tl;dr - trova pisze, ze masz szukac umaga ignor +15 charyzma +4


+1 za spam

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 14-08-2016 16:06.

14-08-2016 14:41 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Trova a ty w końcu zrozum, że zanim się uzbiera te pkt, to szybciej lepszy wpadnie losowo umag.. dlatego nawet bez kasowania pkt łaski będzie trudno te pkt zebrać, by ulepszać umagi, gdy znajdzie się ten jedyny, do ulepszania. A co do żonglowania umagami, cóż, system jest inwalida, że można sobie nimi żonglować i tylko pkt łaski zeruje. Wprowadzić ograniczenie, ze mozna po zamianie miejscami umagów, dopiero np. za 2 dni znowu taka zamianę zrobić, chyba, że wpadnie nowy, inny umag, to mozna go od razu zamienić, powrót na poprzedni umag natomiast po dwóch dniach.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 14-08-2016 22:48.

14-08-2016 22:45 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto szuka ten znajdzie nic tylko na łatwiznę idziecie

__________________




24-10-2016 12:41 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat nie ma zainteresowania, zamykam i chowam.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-12-2016 12:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 1. Zmiany w umagicznieniach.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH