Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 3. Zmiana rasy. 112 Ankieta - średnia ocena: 5,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twardy ale skoro nie bedzie balansu i jedna rasa bedzie wciagac wszystkie inne to zrobimy monotonna gre jedna rasa i w czym klopot Smile


raz na cale bw wydac 180 dni premium to i cebulak uskrobie Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
10-07-2016 16:38 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Reanimator
Full Member


images/avatars/avatar-24935.jpg

Data rejestracji: 27-10-2012
Postów: 67
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kategoryczny zakaz zmiany rasy!!! A już tym bardziej NIE! dla R1 jakby reset nie był wystarczający ....jak w każdej grze trzeba myśleć a nie bezwiednie klikać....to nie tetris

__________________
ID: 122703 - Reanimator

10-07-2016 17:10 Reanimator jest offline Szukaj postów użytkownika: Reanimator Dodaj Reanimator do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurak zagraj w simsy i zmieniaj plec co 3 dni - wolna droga

to mialy byc wojny krwii choc juz dawno na wiekszosci serwerow przestaly byc JAKIMIKOLWIEK WOJNAMI ale nie robcie chociaz pay to win kompletnego

wprowadzenie zmiany rasy jak to twardy napisal spowoduje ze nasza koch-apsik-ana administracja z robienia niewiele (zwlaszcza dobrego niewiele) zmieni nastawienie na nierobienie wogole nic lub niewiele ale tylko zle - bo po co balans zmien sobie rase - bedziemy mieli co 6 miesiecy duzy patch nerfiacy obecna super rase zeby pol bw wplacilo 180 premki na zmiane rasy
i tak stac mnei na to ale dlaczego ma placic za cos co wg opisu gry nie istnieje - brak mikro platnosci - a tak to bedzie wygladac ze zeby powalczyc z kims o utrzymanie w ranku bedziesz musial to wykupywac

NIE
NIE
NIE

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
10-07-2016 19:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem przeciw.
Uważam jednak, że nie tędy droga.
Zmiana rasy w tym wypadku ma pomóc w balansie i pozwolić graczom wybrać nową rasę, co by lepiej im się grało.
W praktyce wyjdzie na to, że pół serwera będzie grało jedną rasą, a drugie pół nie będzie stać i będą lamić.
W efekcie owe pół przepłacze wszystkie możliwe balanse i wypłacze sobie boosty dla swojej rasy.
Nie tędy droga.
Zmiana rasy, ok... ale niech najpierw rasy będą zbalansowane, tak, aby wybór był trudny, bo każda powinna być tak samo silna.
10-07-2016 19:42 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Juri23
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2010
Postów: 23
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

RE: 3. Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
3. Przysłuchiwaliśmy się uważnie argumentom obu stron.
Od dłuższego czasu sami skłanialiśmy się do umożliwienia graczom zmiany rasy. BW pierwotnie nie było ani tak rozbudowane ani rozważane jako gra trwająca kilka lat, dlatego nie rozważaliśmy takiej opcji jednak obecnie wydaje się ona najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Biorąc pod uwagę Wasze sugestie opcja ta będzie wyglądała następująco:
- 1 zmiana rasy za darmo
- każda kolejna zmiana razy kosztować będzie 180 dni premium
- rasę będzie można zmieniać nie częściej niż co 180 dni
- by zmienić rasę na potępionego gracz musi mieć wykorzystaną opcję fabularnej zmiany na potępionego. (czyli nie będzie można potępić się np mając postać z poziomem 1)



Czyli taką macie strategię gry ?

Trochę to smutne...

Celowo będziecie mieszać z umagami, evolucjami, obcinaniem lub dodawaniem czegokolwiek jednej z ras kosztem reszty by wymusić na nas myto w postaci oddawanych gratis dni premium? rotfl Wydam 180 dni premki na zmianę rasy a ty mi sushi po 3 miesiącach upierdzielisz np krew życia bo stwierdzisz, że kasa się nie zgadza? Roll Eyes


Wybacz jeśli uraziłem lub odczuwasz to jako jakiś atak ale ja jedynie ci naświetlam punkt widzenia darczyńców... Dla mnie płatna opcja zmiany rasy jest niczym innym niż skokiem na kasę!!! chytry

zmiana rasy - TAK!!!
ile razy? - 1 raz w roku.
cena - free (opcja jedynie dla graczy z premium)

Każde twoje inne rozwiązanie uznałbym za dogadzanie swojemu portfelowi a nie wyciągnięcie ręki w stronę graczy. Roll Eyes Pamiętaj sushi, że my już i tak płacimy za tą grę... Grę z chwiejnym balansem, pełnej błędów. Jeśli to mają być urodziny (pamiętasz które? Wink ) to jako twórca powinieneś się bardziej postarać.

Pozdrawiam.


Uważam że tutaj kolega ma rację gdyż jestem tego samego zdania.
Ktoś tam pisał że każdy mógł pomyśleć przy wyborze postaci więc powiem jedynie że dla mnie są to osoby które mają problem z myśleniem.
Od założenia postaci na poszczególnym serwerze ile aktualizacji weszło?
Braliście pod uwagę że może wejść xxx różnych aktualizacji co schrzanią wasze postaci bo ja nie bardzo gdyż liczyłem na jakieś drobniejsze aktualizacje.
Kiedyś starczyło wbijać z żarem na kultystach a co niektórzy nie wiedzą nawet że takie arkana były.

Raz w roku darmowa zmiana rasy to dobry pomysł jak się nawet komuś znudzi jakaś rasa.

__________________
R10 - Sarssai
12-07-2016 12:55 Juri23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Juri23 Dodaj Juri23 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro dajecie zmianę rasy, to dlaczego na tej samej zasadzie nie chcecie dać resetu punktów ewolucji?

Nawet jeśli ktoś będzie chciał zmienić rasę i rodzaj broni, to wciąż pozostają jedne ewolucje (mowa tu nie o osobach, które mają wbite całe evo, tylko o takich, które szły w ewolucje tylko pod swój typ broni)

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
13-07-2016 00:36 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Skoro dajecie zmianę rasy, to dlaczego na tej samej zasadzie nie chcecie dać resetu punktów ewolucji?

Nawet jeśli ktoś będzie chciał zmienić rasę i rodzaj broni, to wciąż pozostają jedne ewolucje (mowa tu nie o osobach, które mają wbite całe evo, tylko o takich, które szły w ewolucje tylko pod swój typ broni)


popieram

a zeby nie bylo chorego zaglowania ewolucjami po rune na ekspedycje, reset ewo tylko przy zmianie rasy ktora jest ograniczona czasowo i kosztem premium
13-07-2016 00:49 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

typ broni jak tryb broni, ale zmiana rasy = zmiana talizmanow rasowych

wytrenowanie pelnej sciezki dla danego koloru runy nie musi oznaczac, ze bedzie ona w ogole potrzebna na nowej rasie

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-07-2016 01:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
typ broni jak tryb broni, ale zmiana rasy = zmiana talizmanow rasowych

wytrenowanie pelnej sciezki dla danego koloru runy nie musi oznaczac, ze bedzie ona w ogole potrzebna na nowej rasie


Tutaj też dam ten pomysł. Wink

cytat:
zwisa malutki napisał(a)
Ale myśl by przy zmianie rasy znikało nam losowo 30% run jest jak najbardziej do rozważenia. Smile
Wtedy blok czasowy co ile można zmieniać rasę nie byłby potrzebny.


Będzie trochę pod górkę ale gra nie może być za łatwa. Wink
18-07-2016 13:50 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz jakieś bzdurne pojęcie o "trudności", takie ucięcie uprzykrzyłoby tę grę, a nie utrudniło, mam nadzieję, że Team rozumie tę różnicę i nawet nie rozważa tego idiotyzmu.

Czepeknabakier założył sobie nowe konto czy co?
18-07-2016 14:22 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Masz jakieś bzdurne pojęcie o "trudności", takie ucięcie uprzykrzyłoby tę grę, a nie utrudniło, mam nadzieję, że Team rozumie tę różnicę i nawet nie rozważa tego idiotyzmu.

Czepeknabakier założył sobie nowe konto czy co?


49690 ; r13: 34937

wielokrotny recydywista...

jak sie przejrzy jego posty to 90% polega na wymyslaniu glupot, ktore maja na celu skomplikowanie/uprzykrzanie gry innym, pozostale 10% to cytowanie/przytaczanie tematow z tymi pomyslami

chcesz zmienic rase a tu za jednym kliknieciem kasujsz sobie polowe run 3lvl... bo gra nie moze byc za trudna rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
18-07-2016 14:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana rasy jak najbardziej na tak.

Zmiany w grze same w sobie to wymusily.

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

18-07-2016 22:51 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Cleaner1
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2014
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie to GLUPOTA!

+1 za spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 19-07-2016 21:33.

19-07-2016 16:59 Cleaner1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cleaner1 Dodaj Cleaner1 do Listy kontaktów
janangowski
Newbie


Data rejestracji: 23-05-2013
Postów: 9

RE: 3. Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak :-)

+1 za spam

__________________
rotfl rotfl Tongue rotfl rotfl chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 20-07-2016 21:43.

20-07-2016 17:15 janangowski jest offline Szukaj postów użytkownika: janangowski Dodaj janangowski do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moi drodzy, jeśli nie macie do powiedzenia nic więcej niż "jestem na nie" lub "jestem na tak", to nie ma potrzeby odpowiadania w wątku. To nie jest ankieta tylko dyskusja.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


20-07-2016 21:42 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sa podobne gry przegladarkowe jak bw o tematyce wampirow wojen itp itp

w jednej z takich podobnych gier...

"za 50 kamyczków kupujesz jeden gem metamorfozy który zmienia twoją rase
żeby powrócić do starej rasy, trzeba wyda kolejne 50 kamieni na kolejny gem
zmiana rasy nie skutkuje ani utrata lvlu, ani utratą dóbr, ani jakąkolwiek inną zmianą poza tą oczekiwaną..rasę można zmieniać w dowolnym momencie jedynym ograniczeniem jest zasobność naszego portfela . ."

opcja ogolno dostepna bez ograniczen dosyc droga ale malo uzywana :V

chcesz to zmieniasz rase nie chcesz to tego nie robisz i zlewasz to wrzacym moczem

np ja gram na R5 kultysta berkiem i nie ma bata zebym zmienil rase ;]

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
22-07-2016 16:48 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
kasss
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2015
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy mógł myśleć przy zakładaniu konta i wyborze rasy? pewnie wy mówicie piszecie o graczach z doświadczeniem grajacych kilka lat, ale są osoby które nie miały wcześniej do czynienia z bw
założyły konto zaczęły grać i teraz z chęcią by zmieniły rasę - dlaczego wam to tak przeszkadza?
może boicie się stracić status koksa? Big Grin

jestem za możliwością zmiany rasy !
23-07-2016 12:30 kasss jest offline Szukaj postów użytkownika: kasss Dodaj kasss do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co z graczami którzy wrodzili do gry i dostało konto z rasa taka a nie inna,

nie rozumiem dlaczego ktoś ma ból dupy ze zmiana rasy to przecież nikt nie zmusza, jedna zmiana ze free inne za premke i to tylko raz na 6 miesięcy i co w tym takiego strasznego

grę się rozwija admini dają więcej opcji aby urozmaicić grę...dziś grasz taka rasa za powiedzmy pól roku zmieniasz i wciąż jest zabawa inna rasa mniej monotonii i o to chodzi

dla mnie opcja jak najbardziej na plus...znudzi się gra jedna rasa zmieni i wciąż mam zabawę


a ze za premke no sorki ale nikt za darmo nie siedzi i koduje ..... żyć z czegoś trzeba i druga sprawa utrzymanie serwerów online tez kosztuje i to nie mało
23-07-2016 12:42 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja uważam, ze nawet codziennie powinno się dać zmieniać rasę. Jeśli kogoś stać, jeśli nie szkoda mu kasy - niech płaci, kombinuje i zmienia. Osobiście chyba nawet z darmowej zamiany nie skorzystam, bo jestem zadowolony z obecnej sytuacji, ale rozumiem potrzeby niektórych, zwłaszcza, ze minęło sporo czasu od powstania wielu wampirów, i zmieniło się w zasadzie wszystko od tego czasu.
Poza tym, mam wrażenie, ze nie będzie to opcja tak często używana przez graczy Smile a jeśli jednak tak - dodatkowa kasa przyda sie adminom, może dzięki temu podkręcą nieco tempo działania ^^ a nuż kogoś zatrudnią do kodowania. Bo za darmo to sami wiecie Smile



tl;dr: Kogoś stać, niech zmienia nawet i codziennie.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


24-07-2016 07:54 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jastem na nie ponieważ myslac pod siebie nie po to meczylem ssaka przez trzy lata by byc koksem w pvp by teraz inny kowalski dzieki zmianie mial to samo przy duzo mniejszej inwencji tworczej. PORONIONY POMYSŁ

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


24-07-2016 11:21 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up typowe. Ja miałem ciężki, to wy tez macie mieć!

Kurde, ogarnij się człowieku. Nie będziesz chciał, to nie będziesz korzystam ze zmiany rasy, ale daj innym taka mozliwosc! Gra się rozwija, na r15, gdzie gram, przy zakładaniu postaci można było wziąć kultystę,który miał wówczas całkiem inny zar krwi, co dla wielu było powodem wybrania tej rasy. Idąc dalej,talizmany. Dla wielu osób ich obecne talizmany są nieodpowiednie i woleliby zmienić rase, żeby w pvp sobie śmigać.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


25-07-2016 08:24 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reehens napisał(a)
jastem na nie ponieważ myslac pod siebie nie po to meczylem ssaka przez trzy lata by byc koksem w pvp by teraz inny kowalski dzieki zmianie mial to samo przy duzo mniejszej inwencji tworczej. PORONIONY POMYSŁ


Normalnie jak pies ogrodnika ...

Pomysł fajny, ograniczyć częstotliwość zmian i będzie dobrze. Jest za dużo "balansow" i często miesza się w broniach i to jest jakaś alternatywa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Archon: 25-07-2016 09:29.

25-07-2016 09:28 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i niech sobie bedzie psem ogrodnika, w tej grze sobie walczymy
o to by miec to czy tamto
i kazdy chce byc najlepszy
a takie podstawianie pod nos wszystkim to sie robi poziom rozgrywek paraolimpijskich
ja tez jestem psem ogrodnika
jestem na Nie, dla zmiany rasy
25-07-2016 16:03 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vroen ja nie miałem ciezko moze przez to ze "myśle" ale rozumiem twoje oburzenie zawsze łatwiej miec cos na tacy niz trochu rozumu użyć

Za rok co reset ewolucji?? moze zmiany stat na parzystym bo 3 wyglądu doszło. Ooo a moze expy za kase, budowanie budynków itd... nie tędy droga Panowie

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


26-07-2016 20:19 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozwolę sobie zacytować samego siebie:

cytat:
vroeN napisał(a)
Osobiście chyba nawet z darmowej zamiany nie skorzystam, bo jestem zadowolony z obecnej sytuacji, ale rozumiem potrzeby niektórych, zwłaszcza, ze minęło sporo czasu od powstania wielu wampirów, i zmieniło się w zasadzie wszystko od tego czasu.


Nie chodzi o to, żeby 'mieć coś na tacy', tylko o to, ze BW obchodzi swoje 10 urodziny, i zmieniło się bardzo dużo od tego czasu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, wszystkie zmiany da się obejść, wystarczy 'myśleć'?

Przy opcji zmiany rasy dalej będziesz mógł 'myśleć', kiedy inni będą mogli pójść na łatwiznę, i pozmieniać co nieco.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


26-07-2016 21:52 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Reanimator
Full Member


images/avatars/avatar-24935.jpg

Data rejestracji: 27-10-2012
Postów: 67
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zawsze była opcja skasuj konto i załóż nowe więc jeśli komuś się nie powiodło lub miał problem z gra poszczególną rasą zawsze miał opcje zmienić .. zaawsze też miał opcję zagrać inną rasą i ją poznać na innych serwerach. Nie wierzę by jakikolwiek gracz nie spróbował gry innymi rasami. Poza tym nie da się grać i być coraz lepszym nie znając innych ras - przeciez żęby wiedzieć jak walczyć z innymi trzeba poznać przede wszystkim na czym opiera się dana rasa przeciwnika wiec nie piszcie głupot że powinny być zmiany rasy opcionalne za "kasę", za "premkę" - to będzie faworyzowanie i to juz nie będzie fair i zepsuje to całą grę do reszty i nie jest argumentem to że patche wymusiły opcje zmiany rasy...no ludzie płaczecie bo nie umniecie się dostosować albo w ogóle grać

wspomnę jeszcze raz KATEGORYCZNE NIE! dla opcji zmiany rasowej dla R1! zostawcie chociaż jeden serwer gdzie może być po staremu ... ajak się komuś coś nie podoba to wio na inny serw...tyle ode mnie

__________________
ID: 122703 - Reanimator

26-07-2016 22:11 Reanimator jest offline Szukaj postów użytkownika: Reanimator Dodaj Reanimator do Listy kontaktów
kasss
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2015
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super pomysł - dla przeciwników : nikt was nie zmusza to zmiany , to dobrowolna zmiana użytkownika idziemy z postępem. mieszanie ras jest teraz i w realu modne
26-07-2016 22:45 kasss jest offline Szukaj postów użytkownika: kasss Dodaj kasss do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Reanimator napisał(a)
zawsze była opcja skasuj konto i załóż nowe więc jeśli komuś się nie powiodło lub miał problem z gra poszczególną rasą zawsze miał opcje zmienić .. zaawsze też miał opcję zagrać inną rasą i ją poznać na innych serwerach. Nie wierzę by jakikolwiek gracz nie spróbował gry innymi rasami. Poza tym nie da się grać i być coraz lepszym nie znając innych ras - przeciez żęby wiedzieć jak walczyć z innymi trzeba poznać przede wszystkim na czym opiera się dana rasa przeciwnika wiec nie piszcie głupot że powinny być zmiany rasy opcionalne za "kasę", za "premkę" - to będzie faworyzowanie i to juz nie będzie fair i zepsuje to całą grę do reszty i nie jest argumentem to że patche wymusiły opcje zmiany rasy...no ludzie płaczecie bo nie umniecie się dostosować albo w ogóle grać

wspomnę jeszcze raz KATEGORYCZNE NIE! dla opcji zmiany rasowej dla R1! zostawcie chociaż jeden serwer gdzie może być po staremu ... ajak się komuś coś nie podoba to wio na inny serw...tyle ode mnie


Dalbym Ci na zmiane rasy, ale w sumie po stracie czasu na ten post, moge zapodac rolke papieru i szufelke

__________________

by maua
nick' Drag0n
26-07-2016 22:53 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale wiecie, ze to nie jest propozycja wprowadzenia zmiany rasy? to jest informacja, ze zmiana rasy zostanie wprowadzona, co czyni wiekszosc waszych postow bezsensownym spamem chytry

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
27-07-2016 00:06 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Reanimator napisał(a)
zawsze była opcja skasuj konto i załóż nowe więc jeśli komuś się nie powiodło lub miał problem z gra poszczególną rasą zawsze miał opcje zmienić .. zaawsze też miał opcję zagrać inną rasą i ją poznać na innych serwerach. Nie wierzę by jakikolwiek gracz nie spróbował gry innymi rasami. Poza tym nie da się grać i być coraz lepszym nie znając innych ras - przeciez żęby wiedzieć jak walczyć z innymi trzeba poznać przede wszystkim na czym opiera się dana rasa przeciwnika wiec nie piszcie głupot że powinny być zmiany rasy opcionalne za "kasę", za "premkę" - to będzie faworyzowanie i to juz nie będzie fair i zepsuje to całą grę do reszty i nie jest argumentem to że patche wymusiły opcje zmiany rasy...no ludzie płaczecie bo nie umniecie się dostosować albo w ogóle grać

wspomnę jeszcze raz KATEGORYCZNE NIE! dla opcji zmiany rasowej dla R1! zostawcie chociaż jeden serwer gdzie może być po staremu ... ajak się komuś coś nie podoba to wio na inny serw...tyle ode mnie



No, spoko. Skasuje 125 lvl WZ, bo nie podobają mi się zmiany, jakie dotknęły mojej rasy. Brzmi całkiem jak plan!
Czy Ty się chlopie słyszysz? Co znajomość ras ma do zmiany rasy? To w ogóle dwie różne rzeczy są... Owszem, znam inne rasy, ale poznawałem ich właściwości grając moją obecną!

Poza tym, @up ma racje - adm nas poinformowali, wiec w zasadzie cala ta dyskusja jest zbędna.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


27-07-2016 06:58 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 3. Zmiana rasy.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH