Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 7. Talizman Behemot 135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy wy ludzie nie umiecie czytac czy liczyc... ZMIANA W TRENINGU I BEHEMOCIE SPOWODUJE, ZE BEDZIECIE MIEC JAKIES 40-50 W I E CE J ZASIEGU przy statach w okolicah 65pkt

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 21:49 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem kultysta na Behemota nie narzekam

__________________

22-06-2016 22:09 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
nie wiem czy wy ludzie nie umiecie czytac czy liczyc... ZMIANA W TRENINGU I BEHEMOCIE SPOWODUJE, ZE BEDZIECIE MIEC JAKIES 40-50 W I E CE J ZASIEGU przy statach w okolicah 65pkt


CO JEST IDIOTYCZNYM ROZWIĄZANIEM PROWADZĄCYM DO KOLEJNYCH PATOLOGII I UŁATWIENIA GRY. 1 MAPA BEDZIE DUETOWANA OD BIAŁEGO PO KRONKA

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
22-06-2016 22:10 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
nie wiem czy wy ludzie nie umiecie czytac czy liczyc... ZMIANA W TRENINGU I BEHEMOCIE SPOWODUJE, ZE BEDZIECIE MIEC JAKIES 40-50 W I E CE J ZASIEGU przy statach w okolicah 65pkt


CO JEST IDIOTYCZNYM ROZWIĄZANIEM PROWADZĄCYM DO KOLEJNYCH PATOLOGII I UŁATWIENIA GRY. 1 MAPA BEDZIE DUETOWANA OD BIAŁEGO PO KRONKA


nie mam pojecia co ma wspolnego troche zasiegu z duetowaniem kronka, gadaj takie bzdury a na pewno ktos ci uwierzy xDDD

@@@@@MORIA@@@@@@

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d1e013edd0

expowy pod wszystko
255+81=336 wiec 117 sposta daje behemot

po zmianie
trening:
teraz po zmianie
78 167 spost
73 152 int
78 167 wiedza

po zmianie dostaje 89 sposta z przeliczenia treningu i jeszcze 111 sposta z behemota... 200 sposta

wiec na zmianach jestem 83 sposta do przodu na palniaku 1h Smile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 22:12 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
M&M's
Double Ace


images/avatars/avatar-24800.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 109
Klan: LOŻA
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze powinna być osobna zakładka moria a necro bo tak naprawdę to dwie różne gry ...

__________________
r18 - SubZero
22-06-2016 22:23 M&M's jest offline Szukaj postów użytkownika: M&M's Dodaj M&M's do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kompletnie bez sensu

Jak znerficie behemota to wszystkie rasy będą mogły go olać poza łapaczem który nie ma nic innego do wyboru.

Behemot jest JEDYNYM wartym uwagi talizmanem dla ŁAPACZY i jak nie bedzie dawał dużej przewagi statów nad kims nieuzywajacym behemota to inne rasy bez straty zasiegu bedą swoimi rasowymi talkami biły łapaczy bez najmniejszego problemu.


Jak chcecie znerfić behemota to musicie dać łapaczom jakąkolwiek alternatywę dającą zasięg

__________________
r4 - Hauru
22-06-2016 22:39 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Freeya napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
nie wiem czy wy ludzie nie umiecie czytac czy liczyc... ZMIANA W TRENINGU I BEHEMOCIE SPOWODUJE, ZE BEDZIECIE MIEC JAKIES 40-50 W I E CE J ZASIEGU przy statach w okolicah 65pkt


CO JEST IDIOTYCZNYM ROZWIĄZANIEM PROWADZĄCYM DO KOLEJNYCH PATOLOGII I UŁATWIENIA GRY. 1 MAPA BEDZIE DUETOWANA OD BIAŁEGO PO KRONKA


nie mam pojecia co ma wspolnego troche zasiegu z duetowaniem kronka, gadaj takie bzdury a na pewno ktos ci uwierzy xDDD

@@@@@MORIA@@@@@@

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d1e013edd0

expowy pod wszystko
255+81=336 wiec 117 sposta daje behemot

po zmianie
trening:
teraz po zmianie
78 167 spost
73 152 int
78 167 wiedza

po zmianie dostaje 89 sposta z przeliczenia treningu i jeszcze 111 sposta z behemota... 200 sposta

wiec na zmianach jestem 83 sposta do przodu na palniaku 1h Smile






Tak, ale boosta do sposta masz z samej zmiany trenu, a nie z talka, talek da po zmianie mniej, po prostu ogólnie wyjdzie więcej ;p

Do tego nie każdy ma talka wbitego na 3lvl i po 70+ w trenie przed zmianą, po nerfie talek będzie dawał na lvl1 marginalne ilości zasięgu, takie, że przed wbiciem będzie prawie bezużyteczny, nie wiem jak dla palnej, ale mi jak wspominałem wcześniej da 12 zwinki na 96lvl ;]
Owszem, przy twoich statach nawet lvl1 da ci 32 sposta, nie wiem na ile taki zasięg jest przydatny w palnej na twoim lvl, ale mi 12 zwinki nie zrobi specjalnej różnicy ;p

P.S. W ogólnym rozrachunku zasięg i tak wzrośnie, mi np zwinka urośnie łącznie o 39(w porównaniu do tej, którą mam na exp, tren wzrośnie o 57, ale 18 stracę z talka na max wbitego szału), ale znając życie zaraz moby dostaną boosta po pińcet zwinki i sposta, by za łatwo nie było XD

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 22-06-2016 22:56.

22-06-2016 22:42 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic sie nie dzieje z dnia na dzien, nie ma takiej opcji zeby na serwerze moria miec zaniedbany trening

nie wiem jak to wyglada na nizszych levelach, zadna z porazek edukacji, ktorych tutaj pelno w temacie, nie poswiecila nawet minuty zeby spojrzec na swoja postac i przytoczyc jakies liczby

'mi tutaj wychodzi, ze na moim levelu X zasieg spadnie mi o tyle'

wiec biorac pod uwage zmiany w treningu I behemocie grajac postacia lvl 118 na nekro przy trenie 65 sila/72 zwinka zyskam 55 zwinki zasiegu co mi pozwoli chociazby zamiast kamienia odpalic cichego lowce albo isc na full szale na cmentarzu

ziomek wyzej napisal, ze pozwoli mi to duetowac kronosa, nie wiem, moze tak, moze on sie zna bardziej i te 55 zwinki pozwoli mi jakos uniknac 12 hitow po 2k na runde, w tym momencie uwierze mu na slowo

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 22:56 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
nic sie nie dzieje z dnia na dzien, nie ma takiej opcji zeby na serwerze moria miec zaniedbany trening

nie wiem jak to wyglada na nizszych levelach, zadna z porazek edukacji, ktorych tutaj pelno w temacie, nie poswiecila nawet minuty zeby spojrzec na swoja postac i przytoczyc jakies liczby

'mi tutaj wychodzi, ze na moim levelu X zasieg spadnie mi o tyle'

wiec biorac pod uwage zmiany w treningu I behemocie grajac postacia lvl 118 na nekro przy trenie 65 sila/72 zwinka zyskam 55 zwinki zasiegu co mi pozwoli chociazby zamiast kamienia odpalic cichego lowce albo isc na full szale na cmentarzu

ziomek wyzej napisal, ze pozwoli mi to duetowac kronosa, nie wiem, moze tak, moze on sie zna bardziej i te 55 zwinki pozwoli mi jakos uniknac 12 hitow po 2k na runde, w tym momencie uwierze mu na slowo


To była przenośnia i odniesienie do nekro gdzie przeboostowany trening wg. Sushiego będzie sporo znaczył Wink +60 do stat na nekropolii to jest bardzo, bardzo dużo.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
22-06-2016 23:03 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
nic sie nie dzieje z dnia na dzien, nie ma takiej opcji zeby na serwerze moria miec zaniedbany trening

nie wiem jak to wyglada na nizszych levelach, zadna z porazek edukacji, ktorych tutaj pelno w temacie, nie poswiecila nawet minuty zeby spojrzec na swoja postac i przytoczyc jakies liczby

'mi tutaj wychodzi, ze na moim levelu X zasieg spadnie mi o tyle'

wiec biorac pod uwage zmiany w treningu I behemocie grajac postacia lvl 118 na nekro przy trenie 65 sila/72 zwinka zyskam 55 zwinki zasiegu co mi pozwoli chociazby zamiast kamienia odpalic cichego lowce albo isc na full szale na cmentarzu

ziomek wyzej napisal, ze pozwoli mi to duetowac kronosa, nie wiem, moze tak, moze on sie zna bardziej i te 55 zwinki pozwoli mi jakos uniknac 12 hitow po 2k na runde, w tym momencie uwierze mu na slowo


Sama zmiana treningu da więcej zasięgu jak sam behemot dający % od stat.. necro to nie moria, jedni pisza o necro a inny o morii i tak mozna się przekrzykiwać w kółko. Dla morii 60 stat zasięgu może to nie duzo, bo macie milion trafienia, na necro wygląda zupełnie inaczej i 60 stat zmienia wszystko.

Dodatkowo, ludzie na necro co kupowali sety z dodatkiem koncentry, będa teraz stratni, nieraz dopłacało się pare kk by mieć koncentre np. w jastrzębiu.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 22-06-2016 23:13.

22-06-2016 23:10 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja po prostu nie rozumiem po co nerfić talek, który jest tak uniwersalny, i który każdemu może się przydać, czy biała, czy palna, a nade wszystko nie rozumiem argumentu z kultkiem ;P
Przecież używanie behe nie wyklucza kocich, na expach może i stracą na przydatności, bo zasięg będzie lepszy, ale to dobrze, bo kultek będzie mógł wbić co innego, choćby i szał z biżu, więc też będzie zadowolony ;D
Pytanie, czy nerf ma być, bo arkana kultka stracą na wartości, czy po to, by na tym kultku wymusić dalsze ich używanie?

No u chyba jednak należało by necro i morię rozgraniczyć...

__________________
[

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 22-06-2016 23:21.

22-06-2016 23:18 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Ja po prostu nie rozumiem po co nerfić talek, który jest tak uniwersalny, i który każdemu może się przydać, czy biała, czy palna, a nade wszystko nie rozumiem argumentu z kultkiem ;P
Przecież używanie behe nie wyklucza kocich, na expach może i stracą na przydatności, bo zasięg będzie lepszy, ale to dobrze, bo kultek będzie mógł wbić co innego, choćby i szał z biżu, więc też będzie zadowolony ;D
Pytanie, czy nerf ma być, bo arkana kultka stracą na wartości, czy po to, by na tym kultku wymusić dalsze ich używanie?


admini w jakis pokretny sposob doszli do wniosku, ze jak 8 lat ludzie uzywali kocich na expach to bylo OK, a tutaj co?! dalismy wam talizman co daje zwinke z sily... i biegacie na dzikim szale?! tak nie moze byc! czemu? nie wiem?

ale pomijajac tych co kupili jakis unikat... to ta zmiana jest zajedwabista dla serwerow nekro i jak ktos twierdzi inaczej ten pindol i nieuk



"z eq" to takie uproszczenie dla itemow, evo, umagow i kamienia+run a w przypadku sily jeszcze dla dziekiego szalu

w koncu bedzie mozna przestac latac tylko na zasiegowych talizmanach i odpalic cos innego do dmg

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 22-06-2016 23:41.

22-06-2016 23:21 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Summae
Junior Member


images/avatars/avatar-25579.jpg

Data rejestracji: 01-04-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

behemot działa tak samo na: ŁM, WZ, Kultka, Ssaka i Potępa
nie rozumiem jakim cudem jedna z ras mogłaby być przez niego poszkodowana.
Wpływa TAK SAMO na każdą rasę. TAK SAMO

Na oblegi/ekspy i tak wbijamy kocie ścieżki - nie ma tu żadnego znaczenia posiadanie lub nie tego talizmanu



Sprawa tego behemota nie powinna nigdy trafić do tego typu rozważań. Jest dobry i nie psujcie go

__________________
She's a silver lining, lone ranger riding through an open space
22-06-2016 23:47 Summae jest offline Szukaj postów użytkownika: Summae Dodaj Summae do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zostawić tak jak jest.Jak pisałem gram kultystą .Na trudne oblegi nadal wybieram kocie.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 99problems: 23-06-2016 00:12.

23-06-2016 00:11 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

behemot sprawil ze na necro dystanse nareszcie lapia kronka i sieczke zostawcie go w spokoju nie znam nikogo kto by narzekal na behemota skad ten pomysl w ogole??? skupcie sie na tym co proponuja gracze a nie psujecie znowu cos co dobrze dziala
23-06-2016 00:56 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostawić beche tak jak jest.
Żeby nadać większy sens kocim to zmiecie działanie cichego łowcy tak żeby na każdym lv efekt był zależny od ilości kocich.
23-06-2016 08:25 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla osób, które nie ogarniaja pewnych spraw.
Na 4 poziomie bonus 50% od siły sprawia, że zamiast zwinki opłaca się niedzwiadka używać.
Przykład gracz wbijający 67 zwinki z elastyka wbije 103 siły. Dostanie więc bonus 51 zwinki.
51 zwinki + 103 dmg vs 67 zwinki.
Rzadko kiedy te 16 zwinki będzie lepsza opcją.

Dodatkowo najwięcej z takiej wersji behe wyciagala biała i palna.
Dystans dostawał po łapach.
Zmiana w behe powinna się odbyć. Komentując ten temat należy jeszcze uwzględnić fakt, że zostaje wprowadzona modyfikacja treningu w walce.
A to też będzie miało wpływ na efekt Behemota.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-06-2016 10:21 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
LOKY12
Double Ace


images/avatars/avatar-20998.jpg

Data rejestracji: 06-02-2009
Postów: 135
Klan: 3Misie Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nke czytalem wszystkiego, ale gram kultkiem i mi taki talizman pasuje wiec nie wiem oo co ta zmiana.
Uni dla wszystkich ras i nie ma potrzeby zmieniac

__________________
R4 LOKY
23-06-2016 11:13 LOKY12 jest offline Szukaj postów użytkownika: LOKY12 Dodaj LOKY12 do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Dla osób, które nie ogarniaja pewnych spraw.
Na 4 poziomie bonus 50% od siły sprawia, że zamiast zwinki opłaca się niedzwiadka używać.
Przykład gracz wbijający 67 zwinki z elastyka wbije 103 siły. Dostanie więc bonus 51 zwinki.
51 zwinki + 103 dmg vs 67 zwinki.
Rzadko kiedy te 16 zwinki będzie lepsza opcją.

Dodatkowo najwięcej z takiej wersji behe wyciagala biała i palna.
Dystans dostawał po łapach.
Zmiana w behe powinna się odbyć. Komentując ten temat należy jeszcze uwzględnić fakt, że zostaje wprowadzona modyfikacja treningu w walce.
A to też będzie miało wpływ na efekt Behemota.


Ta zmiana z treningu o której ty mówisz, wyrówna ze zmianą beha może coś palnej albo dystnsowi, ale na pewnie nie białasom 1/2h na tytanach albo palnej 1/2h na jakiś słonkach mądrości czy koncentracji.

Bohemot to jest akurat jedyny talizman który jest dobrze zrobiony i moim zdaniem powinien zostać w takiej formie jak jest, bynajmniej do czasu wprowadzenia zmian i osiągnięcia przez ludzi 4 lvl wtedy można dyskutować że jest za dużo.

Dzięki bohemotowi nareszcie można kombinować z eq bo nie trzeba aż tak patrzeć na zasięg który beh nadrabia. I chyba o to chodziło żeby można było mieć więcej kombinacji.
23-06-2016 12:37 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-06-2016 13:05 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


ja mam zasadznicze pytanie... dlaczego uzywanie kocich sciezek przez tyle lat bylo OK, a uzywanie dzikiego szalu juz jest FUJ? /nekro

jak przez 110levelu i do momentu wbicia talizmanow (behemota i kamienia czasu na 3lvl) musze uzywac kocich sciezek to Wy Sushi problemu nie widzicie ale jak nastepuje przesuniecie kocie ---> szal to Wy od razu probujecie szukac problemu na sile (dziki szal daje sile he he he)?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 23-06-2016 13:21.

23-06-2016 13:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zbyt dobry? Na snajperze 104 lvl to jedyna opcja w tej chwili u mnie na full zasięg na wendę (na mnichu 99/łsie 112/rewo 112 nie korzystam), bo umaga nie miałem szczęścia wylosować. Wróćcie do tego jak jakaś tam większa ilość graczy wbije 4 lvl i będzie można zobaczyć, czy rzeczywiście jest to "przekokszone".

Czy wszystko musi być rozpatrywane pod kątem end game'u, przecież zanim do niego się dobije, zbierając po drodze evo (czyli nie za szybko) też trzeba sobie jakoś radzić... Dopóki nie wbiłem behemota 2lvl snajperem w ogóle nim gry nie było, chciałem go zostawić w diabły, teraz wreszcie coś się ruszyło (chociaż dmg nadal śmiesznie-żałosny), a Wy i to chcecie odebrać;f
23-06-2016 13:20 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.

Wręcz przeciwnie. Bo używanie innych talków nie ma sensu? Bo są po prostu za słabe?
Walnęliście drugą mapkę, przesadzoną i stwierdziliście, że talizmany są po to by nas porządnie wzmocnić, bo bez nich nie mamy co podchodzić do drugiej mapy. I że z zestawem talków będziemy farmić drugą mapę równie opłacalnie jak kiedyś (i nawet teraz) pierwszą.
Co się okazało? Lokacje nie do przejścia, zasięg mobów z nieba, a wy jeszcze ucinacie zasięg graczom.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
23-06-2016 13:30 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co rozumiem to ucinaja sposta palniakom bo ludzie grajacy bronia biala wrzucali dziki szal zamiast kocich sciezek, logiczne, prawda?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-06-2016 13:32 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


chyba grasz w inna gre SM. Behe używam do exp i KW. Pvp używam praktycznie zawsze wplywy, i mod krytyka.

Naprawdę im więcej się wypowiadasz tym bardziej uświadamiasz graczy o tym, że nie masz żadnego pojęcia o realiach BW.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
23-06-2016 13:43 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Ale to jest podejscie od zlej strony, poprostu inne talizmany, oprocz szponow i aury sa slabe. Potepy ze szponami nie uzywaja behe, bo szony sa oplacalne. Ja w dystansie albo bialej jestem w stanie siegnac kronosa, wendigo, abbadona bez behemota - ale eq1 + behe + inny talizman wychodzi lepiej niz eq2 + 2 inne talizmany.

I tak jak pisalem, nie jest to problem od strony behe - patrz potepy.

Tak bardzo przeszkadza wam dziki szal - zmiencie bonus do behemota tak zeby podnosil staty tylko z sali tronowej (czyli nie bedzie sie kumulowal z dzikim, mysliwym). Kazdy bialas i tak powinien dazyc do zasiegu w skorze i aurze, wiec bolesne to nie bedzie.

cytat:
twardy napisał(a)
ale to jakies bzdury sa przeciez
nikt ci nie bedzie rownal gry do 1 leg dsk jastrzebia koncentracji, ktorego zobaczysz raz na kilka lat
problem z zasiegiem... mam se dropnac epickiego pajaka lewitacji? ye, right


Twardy, bzdury to Ty teraz wypisujesz, bo to nie musi byc leg dsk jastrzab koncentracji, jest pelno innych suffow z ktorych mozesz zlapac kilkanascie sumy. I czesto to sprawia ze dystans 1 wypada lepiej niz dystans 2, poprawienie paru takich szczegolow.

Na r18 pelno jest ludzi z diamkami zlozonymi pod sposta, pajakami / plastikami z bonusem do sumy itd. Sam podsylalem ludziom zeby kupili np leg dsk pajaki koncy pod oble. Ja zlozylem leg dsk msciwy koncentracji z 1 ringiem wiedzy, nie uzywam go bo wszystko siegam w zdradzie (mam najlepszy dystans na r18), ale da sie.

Zerknalem z ciekawosci na r14 i r10, tez jest pelno tego typu sprzetu - wiec to ze Ci sie nie chce szukac, nie znaczy ze czegos nie ma. Na jakims starym r gdzie gra mniej osob - moze i nie ma, ale balansujemy pod wszystkie serwery, co nie?

Najzabawniejsze ze jechales wszystkich w tym temacie od wczoraj, nie myslac ze wartosci z tematu o trenie moga sie zmienic - teraz dolaczyles do "placzkow" Tongue
23-06-2016 13:50 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi: to, ze inne talizmany niz behe sa rzadko uzywane nie oznacza, ze on jest za mocny, tylko inne sa za slabe

jesli chcesz by mial alternatywe, to zamiast jak zawsze na necro, rownac w dol, rownaj w gore

wciaz czekam az lapacz i kultek beda mieli talizmany, pozdrawiam, ssak

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
23-06-2016 13:51 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Ale to jest podejscie od zlej strony, poprostu inne talizmany, oprocz szponow i aury sa slabe. Potepy ze szponami nie uzywaja behe, bo szony sa oplacalne. Ja w dystansie albo bialej jestem w stanie siegnac kronosa, wendigo, abbadona bez behemota - ale eq1 + behe + inny talizman wychodzi lepiej niz eq2 + 2 inne talizmany.

I tak jak pisalem, nie jest to problem od strony behe - patrz potepy.

Tak bardzo przeszkadza wam dziki szal - zmiencie bonus do behemota tak zeby podnosil staty tylko z sali tronowej (czyli nie bedzie sie kumulowal z dzikim, mysliwym). Kazdy bialas i tak powinien dazyc do zasiegu w skorze i aurze, wiec bolesne to nie bedzie.

cytat:
twardy napisał(a)
ale to jakies bzdury sa przeciez
nikt ci nie bedzie rownal gry do 1 leg dsk jastrzebia koncentracji, ktorego zobaczysz raz na kilka lat
problem z zasiegiem... mam se dropnac epickiego pajaka lewitacji? ye, right


Twardy, bzdury to Ty teraz wypisujesz, bo to nie musi byc leg dsk jastrzab koncentracji, jest pelno innych suffow z ktorych mozesz zlapac kilkanascie sumy. I czesto to sprawia ze dystans 1 wypada lepiej niz dystans 2, poprawienie paru takich szczegolow.

Na r18 pelno jest ludzi z diamkami zlozonymi pod sposta, pajakami / plastikami z bonusem do sumy itd. Sam podsylalem ludziom zeby kupili np leg dsk pajaki koncy pod oble. Ja zlozylem leg dsk msciwy koncentracji z 1 ringiem wiedzy, nie uzywam go bo wszystko siegam w zdradzie (mam najlepszy dystans na r18), ale da sie.

Zerknalem z ciekawosci na r14 i r10, tez jest pelno tego typu sprzetu - wiec to ze Ci sie nie chce szukac, nie znaczy ze czegos nie ma. Na jakims starym r gdzie gra mniej osob - moze i nie ma, ale balansujemy pod wszystkie serwery, co nie?

Najzabawniejsze ze jechales wszystkich w tym temacie od wczoraj, nie myslac ze wartosci z tematu o trenie moga sie zmienic - teraz dolaczyles do "placzkow" Tongue


jakbym przepowiadal przyszlosc to bym se 6 w lotka skreslil i juz tu nigdy nie przyszedl
chyba oczywista oczywistoscia jest, ze moje posty tyczyly sie przedstawionych zmian, a te wygladaly super, duzo darmowego zasiegu co dawalo chociazby mozliwosc wyrzucenia np kamienia i odpalenia talka do dmg

rownie dobrze mozna tutaj po prostu nie pisac bo jutro admini dadza nowy pomysl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-06-2016 14:00 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, Behemot to jeden z najlepiej działających talków, nie róbcie tego! Zwłaszcza w połączeniu z tymi zmianami w treningu... Jeśli problemem są arkana kultysty, to po prostu wzmocnijcie te arkana! Przecież po czymś takim + zmiana w treningu, kultyści (poza tymi z biednym treningiem i EQ) to już w ogóle nie będą wbijać kocich tylko żar + regenerę... A dla WZ to już w ogóle kosmos. Może po prostu obniżcie koszt kocich ścieżek, tak żeby nadal w każdej sytuacji więcej dodatkowej zwinki wyciągało się znacznie więcej niż z dzikiego na behemocie, za taką samą ilość pkt. krwi, jeśli to to jest problemem?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 23-06-2016 16:49.

23-06-2016 14:13 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.



to może wzmocnić inne talizmany a nie nerfić behemota?. Może zostawić tak jak jest i okaże się, że po zmianie trenu behemot nie będzie juz must have i będzie można sobie wybierać coś innego? albo będzie można pokombinować inny build (np większy dmg broni bez zasięgu) żeby coś zoptymalizować? Ja wcale wszędzie nie używam behemota - na siekaczke/szubienice aura+k.czasu, lub k.czasu/pieśń/ambicja.
Może jednak na razie nie ruszać behemota - zawsze można to przecież zrobić w postaci małej łatki.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

23-06-2016 16:15 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH