Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 7. Talizman Behemot 135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10135 Ankieta - średnia ocena: 2,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


Chyba za dużo na słoneczku posiedziałeś rotfl

[NECRO] Behe używa się, tak jak wcześniej gracze się wypowiadali, na expach gdzie się zasięgu nie ma jak Abbadon czy Kronek albo wysokopoziomowych KW jak Cytka czy SP. Do PvP daje się wpływy, krytyk mod. Dobra, też czasem korzystam z behemota ale to dlatego ze na 114 poziomie NADAL nie mam epik nocek czy epik speeda (ktore nawiasem kazdy nowy gracz chyba w pakiecie dostaje, a ja cisne w dsk), nie mam ep jastrzebi, cieżko z sumą, a nie cisne graczy na niższej pozycji ode mnie. Na palniaków behe sie nie nadaje, na białasów w sumie też czasem szkoda... Z talizmanow mojej rasy (WZ): Aura jedynie pod def do bunkra, a Furią Bestii można jedynie międzypośladzie podetrzeć.

W skrócie: Behemot jest okej, widzisz problem tam gdzie go nie ma. Osłabiać też go nie trzeba.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
23-06-2016 17:05 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi złóż wymówienie, napisz, że nie znasz BW. Bo nie znasz BW i jesteś śmieszkiem. Może za długo ciebie nie było, albo żyjesz w realiach Morii. Na Necro [będę pisał wolno byś zrozumiał] nie ma zasięgu. [Póki co jasne?] Ludzie mając epik speedy ze zwiną i epik nocki ledwo wyrabiają z zasięgiem ponad Wielką Siekaczkę bez broni ze zwiną typu demon. Ja akurat mam dobre eq i sobie radzę na dzikim szale [ale nie mam ani speeda ani nocek ani demina, pewnie przez takie komentarze]. Zabierając Behemota, nie sprawisz, że ludzie będą używać innych talizmanów, tylko odbierzesz im szansę robienia wyższych eksp i zabierzesz przyjemność z gry. Dlaczego Moria może sobie grać na luzie i ne myśleć o tym czy im starczy zasięgu i ładują wszystko w dmg, a ja nie mogę zakładać mocnego eq, bo cały czas liczę czy trafię moba czy nie.

Mam uruchomionego Behetmoa, kamienie [2 do zasięgu] i ledwo wyrabiam w dystansie z zasięgiem na abbadona. Dalej to nie ma sensu iść bo niszczą kryty, a mamy za słaby klan by ogarnąć dmg i ignor kryta na raz. Pewnie, utnij behemota, w ogóle utnij Prefy i sufy, gra dopiero zrobi się zabawna. Jeżeli nie znasz się na BW, a udowadniasz to każdym postem, to albo słuchaj się graczy albo naprawdę złóż wymówienie.


Twardy, mnie nie przekonuje ten argument o treningu. Wpierw chcę zobaczyć ten przelicznik z napisem "zatwierdzone" bo znając życie utną behemota, a potem powiedzą, że ten przelicznik treningu był za duży i zacznie się robić śmiesznie.

Grając ŁM już nie widzę przyszłości dla tej rasy, maski strachu nie używam, żadnych talków ani nawet arkan na ekspie, Majek kupę daje, bo moby walą kryty po 18-20k hp i najlepiej wbijać w skórze, a do dmg więcej daje dziki szał [i zasięg, tak, behemot].

BW złóż wymówienie albo naucz się gry, którą tworzysz. Bo to wielkie nieszczęście dla ciebie i dla nas oddychać w tych oparach absurdów jakie wymyślasz...nagle.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 23-06-2016 17:35.

23-06-2016 17:17 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: 7. Talizman Behemot Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
To co obecnie robi Behemot sprawia, że arkana Kultysty w grze nie mają sensu.
Dlatego rozważamy ograniczenie działania Behemota tylko do bazowych statystyk postaci.



och a coz to sie porobilo. pieniazki szanownym panom z administracji sie nie zgadzaja? kultysci uciekaja z necro? moze jeszcze cos uciac, przeciez tak dobrze szlo przez ostatnie dwa lata.
Planowany Patch 1.7.6 - Talizmany
8. Cichy łowca/Pieśń krwi.
Nad zmianami w talizmanach Kultysty na razie trwają pracę. Jak tylko ustalimy ich ostateczną postać to ten wpis zostanie zaktualizowany. (prosimy o cierpliwość). 17-12-2015 12:15

tak cierpliwosc sie wyczerpala....

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
23-06-2016 18:42 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


Amen. Dokładnie o tym pisałem. Albo ma się behe i gra się jak inni, albo nie ma i nie ma się na nic zasięgu. Behemot jest talizmanem, który jest dobry, w czym zgadzam się z przedmówcami, ale problem jest taki, że jest za dobry... Jest talizmanem obowiązkowym. Potęp nie ma behe, bo ma talki rasowe? To go każda rasa przespostuje i zje Wink Chociaż jestem raczej za osłabieniem bonusu z behe.
23-06-2016 19:37 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.

Potęp nie ma behe, bo ma talki rasowe? To go każda rasa przespostuje i zje


ze co? zarowno ze szponami jak i zisem mozesz odpalic behemota, nawet zis+behemot+kamien do sposta

wz nie moze odpalic furii z behemotem

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-06-2016 19:57 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem, ale to kwestia wyrobienia drogiego evo. Jak ktoś już to wbił, to behemot też jest dla niego priorytetem, bo daje najwięcej. A ma to coraz więcej osób Smile
23-06-2016 20:15 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co najlepsze masa ludzi wydała już tysiące evo na gaję bo Behe wymaga 2 zielonych run i żeby odpalić dodatkowo szpony lub kamień czasu+przestrzeni lub kamyk+pieśń lub aure + kamyk i tak można jeszcze kilka przykładów podać. Teraz zmiana i okaże się po raz kolejny, że wielu zostało zrobionych w balona i tyle. Najpierw dajecie fajny talek pod, który ustawia się wszystkie inne talizmany, ze ścieżkami ewolucji włącznie, a później jak już można z niego fajnie korzystać bo 3 lvl, bo kombinacje z innymi runami to go zabieracie. Tłumaczenie przekomiczne - żeby arkana kultysty były ważniejsze - a potępieni i ich spost - int i wiedza dają więcej łącznie a jakoś to nie było podnoszone jako argument.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

23-06-2016 20:18 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Owszem, ale to kwestia wyrobienia drogiego evo. Jak ktoś już to wbił, to behemot też jest dla niego priorytetem, bo daje najwięcej. A ma to coraz więcej osób Smile


a, czyli jednak moze

wszystko jest kwestia tego ile czasu to zajmie, a nie, ze sie nie da... na r9 mi brakuje 9k evo czyli jakies 7 miesiecy byc miec wszystko na full (mam 2/4/3/4)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-06-2016 20:24 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


SM ile chcecie uciąć to jest podstawa ? bo powiem tak jeśli obetniecie o nie wiele i tak ludzie będą używać głównie tego talizmanu, bo dzięki niemu jak pisałem wyżej jest większa możliwość z eq. Chyba że udupicie go na tyle że będzie dawał mniej jak Kamień Czasu albo Kamień Przestrzeni, ale wtedy możecie go od razu wywalić bo nikt go nie będzie używał bo to będzie bez sensu wtedy. Będzie zupełnie jak z talizmanem Lewiatan, był dobry wystarczyło zmienić tak jak jest teraz ale troszkę jeszcze osłabić i zrobić jak było na początku żeby się nie kasowało co rundę, bo w obecnej formie nikt tego nie używa bo nie ma sensu.
Chcecie uciąć beha bo dostaniemy bosta z treningu spoko rozumiem wiec jak już musicie go zepsuć proponuję :

1 lvl - zwinka zwiększona o 5% wartość siły, spost zwiększona wartość intela i wiedzy 5%
2 lvl - zwinka zwiększona o 15% wartość siły, spost zwiększona wartość intela i wiedzy 15%
3 lvl - zwinka zwiększona o 25% wartość siły, spost zwiększona wartość intela i wiedzy 25%
4 lvl - zwinka zwiększona o 40% wartość siły, spost zwiększona wartość intela i wiedzy 40%

Albo może zupełnie przebudować bohemota i zamist brać pod uwagę np siłę czy wiedzę i intel, to brać pod uwagę wszystkie statystyki ?

albo może z behem jest broblem jeśli chodzi o palną broń to zmienić % dla sposta i już.

Ale i tak twierdzę jak i większość graczy że najlepiej jak zostanie tak jak jest.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 23-06-2016 21:44.

23-06-2016 21:12 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram kultkiem, a używam behemota.

Jeżeli stawiacie faktycznie na balans - tak jestem za zmianą.
Albo znerfić, albo dodać coś do talizmanu kocich.


Jeżeli dodaję dziki i wyciągam więcej zwinki grając kultkiem, to jest coś nie tak Wink

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

23-06-2016 21:15 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Darth Yoda
Triple Ace


images/avatars/avatar-23048.jpg

Data rejestracji: 28-02-2010
Postów: 199

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak nerfić to koszta arkan, dodaliście umagi do krwii itp i teraz łm z majkiem 15 zabiera całe hp, jeszcze jak gość siedzi w dystansie ze speedem i ma db sume to można się zesrać a go nie przejdziesz...masz 300 wpływa w ataku 4k hp...i czy bijesz paną białą czy dystansem nie masz szans przejśc takiego czegoś...behe jest uniwersalny dla każdego i jest to dobry tali w obecnej formie...lepiej dopracujcie inne bo połowa jest niegrywalna...

__________________




KUPIŁEŚ = NAPISZ W GRZE I ZŁÓŻ OFKĘ!!!
JEŚLI COŚ WYGRAŁEM - DAJ ZNAĆ NA PW!

N3RVO RULEZZZ
23-06-2016 22:04 Darth Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Darth Yoda Dodaj Darth Yoda do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

beho jest ok chociaż nie może mieć wpływu na dodatkowe statystyki które zostały opisane w temacie ,,Zmiany w treningu" bo wtedy faktycznie będzie masakra i stanie się obowiązkowy na każdym lvl
23-06-2016 22:44 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


Amen. Dokładnie o tym pisałem. Albo ma się behe i gra się jak inni, albo nie ma i nie ma się na nic zasięgu. Behemot jest talizmanem, który jest dobry, w czym zgadzam się z przedmówcami, ale problem jest taki, że jest za dobry... Jest talizmanem obowiązkowym. Potęp nie ma behe, bo ma talki rasowe? To go każda rasa przespostuje i zje Wink Chociaż jestem raczej za osłabieniem bonusu z behe.


http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1cef841731

prosz kabareciarzu. Potępiony wbija szpony i behe, dostaje dmg + zasięg...+3 talizman Ja wbijam maskę strachu i behe i nic więcej, nie dostaję zasięgu. Wytłumacz mi gdzie jako ŁM jestem w lepszej sytuacji, jak sobie policzysz, to wbijając szpony i grając potępem miałbym większy zasięg i lepszy dmg. Dziwne, nie?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
23-06-2016 23:46 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
viol-dm
Full Member


images/avatars/avatar-25398.jpg

Data rejestracji: 22-10-2014
Postów: 65
Klan: R18- Taylor Gang Or DIE
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet tak nie placz zapomiales o tym ze LM zabiera sporo zycia innym rasom oprocz ssaka. W obecnej chwili i tak zadan rasa nie ma szans z LM,gralem LM ,gram potepem bo jestem zmuszony i nikt mi nie powie ze LM jest gorszy od potepa.

__________________
DEPECHE MODE
24-06-2016 00:10 viol-dm jest offline Szukaj postów użytkownika: viol-dm Dodaj viol-dm do Listy kontaktów
Sharkis
Member


Data rejestracji: 15-08-2013
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
viol-dm napisał(a)
Hornet tak nie placz zapomiales o tym ze LM zabiera sporo zycia innym rasom oprocz ssaka. W obecnej chwili i tak zadan rasa nie ma szans z LM,gralem LM ,gram potepem bo jestem zmuszony i nikt mi nie powie ze LM jest gorszy od potepa.


Z tym że żadna szans nie ma z ŁM to przesada... W PVP nie raz przegrałem z kultkiem czy potępem bo dali +30/40 do sumy i nie trafiałem...
Zależy jaką bronią się gra i kogo się atakuje... Ten płacz na majek jest już nudny i po prawdzie śmieszny
24-06-2016 01:30 Sharkis jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharkis Dodaj Sharkis do Listy kontaktów
Zabcia45
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2015
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znów w sprawę ŁM wtraca sie moria z ich PvP owym spojrzeniem

tymczasem ŁM nie ma rozsadnych arkan do exp, i KW a talizmanów nie ma wogóle

dlatego właśnie ŁM będzie pokrzywdzony znerfieniem ogólnego dla wszystkich behemota bo inne rasy MAJĄ ALTERNANYWĘ a co łapacz moze wbić zamiast behemota ???????

__________________
r4 - Hauru
24-06-2016 10:29 Zabcia45 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia45 Dodaj Zabcia45 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to samo, co ssak, kultek i wz Big Grin

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 11:07 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet, nie jest moją winą to, że nie umiesz wbić lapaczem na 3v3
24-06-2016 11:10 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


Amen. Dokładnie o tym pisałem. Albo ma się behe i gra się jak inni, albo nie ma i nie ma się na nic zasięgu. Behemot jest talizmanem, który jest dobry, w czym zgadzam się z przedmówcami, ale problem jest taki, że jest za dobry... Jest talizmanem obowiązkowym. Potęp nie ma behe, bo ma talki rasowe? To go każda rasa przespostuje i zje Wink Chociaż jestem raczej za osłabieniem bonusu z behe.


Welen nie wiem czy grasz na morii czy na necro, ale na necro bardzo rzadko zdarza sie przespostowac nawet przecietnego potępa, ponieważ często używają kamienia przestrzeni, nawet jeśli arkan do sposta nie dadzą. Poza tym, nikt im nie zabrania wziąść tych BARDZO DROGICH EVO, ktore teraz każdy już prawie ma przynajmniej Gaję (mi jeszcze 3k zostały do 4ki i nie placze) i odpalic sobie behemota.

Jedynie dla dystansu jest to talizman prawie że wymagany. Tak jak kamien czasu dla bialasów i kamien przestrzeni dla palniaków? W czym widzisz problem?

Sushi, nie obcinajcie behemota, bo będzie tak samo niegrywalny jak wspomniany wczesniej Lewiatan. Kiedys go uzywalem do bunkra (przed nerfem), teraz sie śmieje z ludzi, których w nim widzę.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
24-06-2016 12:09 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z rozpędu wbiłem na majku.. http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=200bb04305

ale on jest dobry na 3vs3 XD

W masce śmiechu też próbowałem, dmg się zgadza, hp w ataku też się zgadza (ale brak zasięgu na ekspach?), ale jak potepiony wbije w ZiS, to dmg sie zgadza, hp w obronie i ataku się zgadza jak i na ekspach.


Mój build bazuje na wiedzy i tak jestem w stanie tylko rywalizowac z potepionymi, łapię minimalny zasięg behemotem. Nie raz widze potepionych na szponach nocy z 300+ sposta, robią dmg z niczego, bo jak mozna nazwać przy arkanie zasięgowym tak duzy boost do dmgu? Wtedy moge co najwyzej ich połaskotać co 20 atakiem.



behemot jest dobrym talkiem i nie trzeba go zmieniać. kultyści sa stratni? A jak mają nie być jak nie mają dodatku arkanowego do kocich ściezek od pierwszego poziomu?

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 24-06-2016 12:17.

24-06-2016 12:12 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja widzę do czego Sushi zmierza - można sobie np. arkanem dziki szał podbić dodatkowo zwinkę przy pomocy behemota, co faktycznie osłabia arkana kultyka (bo np. wz ma dodatkowy bonus z siłki i jeszcze gratis zwinkę).

Dlatego proponuję nie wliczanie do statystyk bonusów z innych arkanów rasowych czy też z biżu umożliwiającego puszczenie arkan, a pozostawienie bonusu jak ktoś ma z przedmiotu np. koncentryka.
24-06-2016 16:24 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
Zasadniczo:

1. Wprowadziłem dzisiaj modyfikację w temacie o trening.

2. Z czym są problemy z behemotem: używanie czegoś innego nie ma sensu po prostu jest zbyt dobry.


Inną opcją jest osłabienie % modyfikatora jaki daje behemot.


behemota nalezy obciac o polowe zaraz po wejsciu zmian w treningu.

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
24-06-2016 17:56 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy takim negatywnym odzewie chyba Sushi nie będzie się dalej zastanawiał nad zmianami Behemota.

__________________
R14
24-06-2016 18:27 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale niech wpierw wejdzie patch do treningu, oni robią wszystko od hm hm strony. Utną behemota, bo szybko i sprawnie i nagle się okaże, że tren da o wiele mniej. O wiele.

Ludzie, zanim zaczniecie pyszczyć na ŁM i majka, zapytajcie wpierw czy Moria czy Necro, grałem ŁM na Morii przez jakiś czas i mi się bardzo podobał, na Necro to najgorsza rasa. Ile razy można pisać to samo, większość ŁM [palniaków] by się potępiła, bo potęp jest 2x lepszy, ale wisi widmo nerfu i zrównania, a nie boostowania ŁM.

Gdyby dodali do maski strachu trafienie albo HP [działa tylko na ekspach] to by nikt się nie denerwował. Przecież Maska strachu to kiszka, bo wbijając ją i behemota nie ma miejsca nawet by odpalić 3 talizman, co dla innych ras jest normą poza WZ, bo jemu też wymyślono dwie czerwone i zieloną do rasowego [albo 3 zielone].

Inni wbijając gaję korzystają z 3 talizmanów, ŁM i WZ muszą zrobić kolejne evo do run czyli prawie 8k evo są stratni. Na każdym cholernym polu jest po prostu słabo, jeszcze w PVP z majkiem, ale PVP to tak indywidualna sprawa eq, buildu, umagów i w zasadzie wszystkiego, że arkana tak nie ustawiają walki [NECRO] no chyba, że zdarzają się jakieś potwory z wieloma umagami do krwi. Ja wbijam 8 majka w pvp i zabieram jakieś 5-6k hp, przy czym potęp ma +20-30k hp z arkan, ssak mi wysysa, WZ mi eliminuje kryta [mniej o 3-4k dmg na rundę] a kultek mnie przezwinkuje.

Jeśli jeszcze majek sobie dobrze radzi w PVP to na ekspach i KW jest bezużyteczny, odkąd moby z 2 mapy walą kryty po 18k dmg, liczy się tylko ignor kryta bądź dziki szał bo daje zasięg, ale Sushiemu z powodu płaczu innych ras zupełnie wypłukało z głowy logicznie spojrzenie na ŁM, bywa.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-06-2016 18:37 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu przenieść bonus z sily do zwinności na inną statystykę np sumę (wpływów i charyzmy)/2 w ten sposób siła nie będzie dodawala jednocześnie zasięgu i dmg przy bialej i dystansie ciężkim.


cytat:
kacik napisał(a)
taaaaaaaaaaa


a spost niech w takim wypadku tez idzie z wplywowo i charki - no problem
uwalic biala i dystans zostawic dla palniakow superrrrr pomysl....



tyle, spost obecnie jest z sumy inta i wiedzy a tych stat arkanami się nie zwiększy a w tym jest najwiekszy problem ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwayne: 24-06-2016 20:11.

24-06-2016 18:40 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaaaaaaaaaa


a spost niech w takim wypadku tez idzie z wplywowo i charki - no problem
uwalic biala i dystans zostawic dla palniakow superrrrr pomysl....

to do pana wyzej

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 24-06-2016 20:38.

24-06-2016 18:51 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie z
kacik,uwalmy wszystko i wszystkichSmile

Gram na mori ja juz czuje ten dramat na nekro 120lv tren po 55 ,80lv tren po 75 i behemot (skasowałem się z r14 ,z 3 lata temu jak ,doszłem do wniosku ze goście o 10lv mniejsi mnie biją .Tak wiem leciałem z poziomem ,ale chyba normalne jest to ze jak sie gra to sie trzeba piąć w góre ,w tej grze sie dowiedziałem ze nie Smile Potem dołączmy do tego ziś ,a na koniec dajmy zmianę rasy

Czuję ze to będzie ciekawy pacztacz Smile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
24-06-2016 20:11 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma sensu ruszać behemota. To jeden z waszych gorszych pomysłów, nie rozumiem czemu wgl myśilcie o ruszaniu talizmanu, który działa poprawnie i jak widać po tym temacie większość osób myśli tak samo.
25-06-2016 13:15 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Sergio
Lord


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 311

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiero co obcinaliście Pieśń Krwi, bo była za mocna, teraz zmuszając na siłę kultystę do wbijania kocich zamiast krwi życia do pieśni... okaże się, że pieśń znowu jest zbyt słaba. To tak w ramach wprowadzania zmian, które później okazuję się całkowitym idiotyzmem, bo są zanegowane przez kolejne "poprawki".

Teraz co do samej zasadności argumentu o bezużyteczności kocich dla kultysty:

1. Na areny klanowe, oblężenia wciąż kultysta używa kocich ścieżek. już samo to obala argument jakoby behemot negował zasadność używania kocich ścieżek przez kultystę. Co więcej inne rasy nawet kosztem mniejszej ilości pkt krwi na arkana i tak używają elastyka właśnie po to by używać kocich ścieżek, co oznacza, że są to najczęściej używane w grze arkana dostępne z setów.

2. Kolejna sprawa jest taka, że na obcięciu behemota (który działa jak należy) stracą nie tylko kultyści, ale przede wszystkim inne rasy i postacie które np na pvp zasięg mają właśnie dzięki behemotowi i nie nadrobią go kocimi, bo nie mają ich własnych. Problem ten jest szczególnie widoczny na morii, gdzie są ograniczenia tatuażu i wymaganie używania w 100% własnego eq niemal wszędzie. Nie można więc nadrobić zaległości dowolnie modyfikując eq nie mówiąc już o pożyczaniu z zk eq na ataki.

3. Nie tak dawno została dopakowana broń na ekspedycje dla dystansowców, bo byli za słabi i drastycznie odstawali od innych rodzajów broni. Tylko dzięki temu stało się możliwe chodzenie na wysokie ekspy np w śmierćsecie. Fajnie. Ale teraz powiem tak: W chwili obecnej łowca, kultysta na 139 lvlu, w eq opartym na śmierć secie (dsk+5 preko, dsk+4 siewca i dsk+5 pastuch) z jastrzębiami na dsk+5 (jeden palec i szyja podparte geniuszem) i z behemotem na 2 lvlu... MUSI UŻYWAĆ KOCICH ŚCIEŻEK by mieć zasięg na cmentarzu. Można oczywiście zamienić eq na zwinkowe (elfia pelka siewcy i elfie pastuchy), wtedy rzeczywiście kocie przestają być niezbędne... co jednak sprawia, że automatycznie spada dmg. Odpadają wtedy 2 z 17 atakó łowcy i po około 7-10% dmg w każdym z pozostałych ataków, co w sumie daje nam około 20% dmg w całej rundzie. A nawet nie zacząłem liczyć o ile mniejszy dmg będzie jeśli nawet w przypadku użycia zwinkowego setu wciąż trzeba będzie używać kocich zamiast krwi życia przeliczanej na pieśń krwi. Czy to jest celem administracji? Ograniczyć dmg dystansom mimo, że dopiero co zostały one zrównane z pozostałymi rodzajami broni?

Jestem zdecydowanie przeciwny ruszaniu behemota. Jeśli pomimo niepodważalnym argumentom na temat dużej użyteczności kocich ścieżek (punkty 1 i 2) administracja wciąż będzie się upierała, że to za mało, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie bardziej sensownego bonusu do kocich ścieżek w talizmanach (sorki, ale 50% szans na powtórzenie ataku w wypadku pudła... i to dopiero na 5 lvlu cichego łowcy w żaden sposób nie jest atrakcyjne jeśli zabiera to 100% pewny dmg zadany dzięki większej ilości arkan dorzuconej do pieśni krwi.
27-06-2016 11:47 Sergio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sergio Dodaj Sergio do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bylam i nadal jestem za poprawka behemota, a taka zmaina jak jest proponowana wydaje mi sie ok

__________________
r9 - nick: Kamea
27-06-2016 19:32 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 7. Talizman Behemot

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH