Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8. Talizman Życie i Śmierć. 71 Ankieta - średnia ocena: 4,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Boba Fett
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Do czego ci niby potrzebne 4 niebieskie runy?


Btw. płaczki rządzą... wpada potęp na zisie do łapacza, dostaje od niego 13 majków na pysk i nadal ma ~30k hp + mega dopałkę do dmg i uniku... a płaczkom nadal mało i ZiS stał się niby bezwartościowy Wink


Normalne pytanie, w świetle długotrwałej i zdeterminowanej próby wbicia evo do niebeiskiej runki.

Jak co chwile się zmieniają zasady gry stąd co chwilę pojawiają się pytania, proste? logiczne?

Ty to nazywasz płaczem a ja po prostu troską o własny interes. Nie po to jest forum?
06-08-2016 21:39 Boba Fett jest offline Szukaj postów użytkownika: Boba Fett Dodaj Boba Fett do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Do czego ci niby potrzebne 4 niebieskie runy?


do darmowego damage z cichego łowcy na przykład - fajne combo

__________________

06-08-2016 22:03 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
Boba Fett
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
malefo napisał(a)
cytat:
Wełen napisał(a)
Do czego ci niby potrzebne 4 niebieskie runy?


do darmowego damage z cichego łowcy na przykład - fajne combo


Dokładnie do tego, tylko w świetle osłabień z patchu urodzinowego człowiek zastanawia się po co się tak męczył ;D
06-08-2016 22:20 Boba Fett jest offline Szukaj postów użytkownika: Boba Fett Dodaj Boba Fett do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Boba Fett napisał(a)
Pytanie do Twórców gry:

czy już jesteście zadowoleni z efektu jaki daje ZiS? Czy dalej planujecie zmiany? (3x niebieska runka w tym talizmanie to jest bardzo mocne ograniczenie możliwości nawet z perspektywy wbicia dodatakowej czwartej z evolucji, stąd nasuwa się pytanie czy np nie chcecie zmienić kolorów runek w tym talizmanie? było by to na korzyść dla potepięńców)

Jako że wbijałem ostro evo na dodatkową niebieską runkę, by używać ZiS + ... coś więcej niż tylko Behemota, chciałbym wiedzieć czy to już finalna wersja czy jeszcze z 3-4 razy coś tu zmienicie.

Chciałbym mieć świadomość czy to już koniec zmian i zastanowić się nad ewentualną zmianą rasy, skoro jest to teraz możliwe. Bo nie przeczę że zbieranie evo na dodatkową runke niebieską nie było łatwe a zmiany na urodziny BW mocno pomieszały mi szyki, gram potępieńcem z palną 1h.

Jak już wspominałem powyżej nerfienia ZiSa, modyfikatora do zasięgu w palnej 1h czy też nerf behemota.

Z góry dzięki za odpowiedzi na dręczące mnie pytania.


Jak podejmujemy jakąś decyzję o zmianie to informujemy o tym graczy na forum w oddzielnym temacie. Skoro takiego tematu nie ma to NA RAZIE nic takiego nie planujemy, a czy kiedyś będzie potrzebna to dopiero okaże się w przyszłości.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-08-2016 11:57 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może podejmijcie decyzję i dajcie coś potępowi, na r13 jedna groza nam w klanie została, bo wszyscy wrócili do swoich poprzednich ras.

BalansBig Grin
09-08-2016 11:59 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Boba Fett
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Boba Fett napisał(a)
Pytanie do Twórców gry:

czy już jesteście zadowoleni z efektu jaki daje ZiS? Czy dalej planujecie zmiany? (3x niebieska runka w tym talizmanie to jest bardzo mocne ograniczenie możliwości nawet z perspektywy wbicia dodatakowej czwartej z evolucji, stąd nasuwa się pytanie czy np nie chcecie zmienić kolorów runek w tym talizmanie? było by to na korzyść dla potepięńców)

Jako że wbijałem ostro evo na dodatkową niebieską runkę, by używać ZiS + ... coś więcej niż tylko Behemota, chciałbym wiedzieć czy to już finalna wersja czy jeszcze z 3-4 razy coś tu zmienicie.

Chciałbym mieć świadomość czy to już koniec zmian i zastanowić się nad ewentualną zmianą rasy, skoro jest to teraz możliwe. Bo nie przeczę że zbieranie evo na dodatkową runke niebieską nie było łatwe a zmiany na urodziny BW mocno pomieszały mi szyki, gram potępieńcem z palną 1h.

Jak już wspominałem powyżej nerfienia ZiSa, modyfikatora do zasięgu w palnej 1h czy też nerf behemota.

Z góry dzięki za odpowiedzi na dręczące mnie pytania.


Jak podejmujemy jakąś decyzję o zmianie to informujemy o tym graczy na forum w oddzielnym temacie. Skoro takiego tematu nie ma to NA RAZIE nic takiego nie planujemy, a czy kiedyś będzie potrzebna to dopiero okaże się w przyszłości.


Ja już Was po prostu nie rozumiem.

Jak my mamy grać i cokolwiek robić jak co chwilę coś zmieniacie. Wbicie dodatkowej runy to jest 7250 evo, na to trzeba prawie pół roku. No i zrobiłem to a teraz wszystko poszło się je.... bo talizman znerfiony, zasięg palnej 1h ucięty. Tak więc zmarnowany czas.

ZiS mija się teraz totalnie z sensem () bo po co mi hp, uniki itd jak zasięgu wszędzie braknie, jak dawniej większość używała Szponów ja widziałem potencjał w ZiSie, teraz już go nie widzę.

Tak więc dzięki wielkie za super optymalizacje i pseudo urodziny BW.
09-08-2016 18:56 Boba Fett jest offline Szukaj postów użytkownika: Boba Fett Dodaj Boba Fett do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serio uważasz, że kupa hp, kupa dmg i uniki to jest nic? Tak samo jak to, że potęp jako jedyny poza ssakiem i łapaczem obecnie kontruje majestat? Nie masz zasięgu? Biedny Ty, musisz nad eq pomyśleć. A nie, wait... potęp = palna, więc spost, więc zasięgu nie będziesz mieć na potępów w spoście i koks dystansów. No ale fakt, to jest beznadziejny talizman, nie daje zasięgu, tylko tonę życia i dmg. To co? Ja się chętnie z Tobą wymienię. Oddam Ci oba talki ssaka albo łapacza(co wolisz, to wszak rasy z najlepszymi talkami), a Ty mi dasz możliwość używania ZiSu np. z ciszą krwi. Jak Ci pasuje, to stawiam Ci bilet do Łodzi, skrzynkę wódy i jedziemy do Sushiego z tą skrzynką negocjować taką zmianę. A jak Ci nie pasuje, to się k***a skasuj albo zmień rasę i nie płacz, bo masz najlepszy talizman w grze -_-
09-08-2016 21:54 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Serio uważasz, że kupa hp, kupa dmg i uniki to jest nic? Tak samo jak to, że potęp jako jedyny poza ssakiem i łapaczem obecnie kontruje majestat? Nie masz zasięgu? Biedny Ty, musisz nad eq pomyśleć. A nie, wait... potęp = palna, więc spost, więc zasięgu nie będziesz mieć na potępów w spoście i koks dystansów. No ale fakt, to jest beznadziejny talizman, nie daje zasięgu, tylko tonę życia i dmg. To co? Ja się chętnie z Tobą wymienię. Oddam Ci oba talki ssaka albo łapacza(co wolisz, to wszak rasy z najlepszymi talkami), a Ty mi dasz możliwość używania ZiSu np. z ciszą krwi. Jak Ci pasuje, to stawiam Ci bilet do Łodzi, skrzynkę wódy i jedziemy do Sushiego z tą skrzynką negocjować taką zmianę. A jak Ci nie pasuje, to się k***a skasuj albo zmień rasę i nie płacz, bo masz najlepszy talizman w grze -_-


To dlaczego nie grasz Potępionym a Ssakiem? Smile
Skoro masz takie bezużyteczne talizmany, skoro Potępiony ma takie super i najlepsze to droga wolna, zmień się i zobacz Smile
10-08-2016 07:25 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dlaczego cytujesz bezsensownie posty, pod którymi to bezpośrednio piszesz?

Odpowiedź jest banalna, nie jest to rasa do białej Wink coś ci nie wyszło przyczepienie się Wink
10-08-2016 09:53 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przywróćcie zis do poprzedniej postaci nie ma kto grozy na ekspy dawać,nie ma potepow !!!!!!!!!!Frown (((( Mad Mad Mad

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

chytry chytry chytry chytry chytry chytry
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes rotfl Roll Eyes Roll Eyes


+1 za spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 20-08-2016 11:01.

18-08-2016 22:15 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda jest taka że juz 3 poziom Zis w pvp jest ciagle za mocny az trudno uwierzyc ze goscie z palna na 20 ao i 20 hb maja 32 k hp gdy ja sie musze bronic z 13.

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=aaab1c1112

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a0606371d9

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=db1af93e8d

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=96fc602c3e 41k hp na 3 poziomie.. bawcie sie dobrze myslac jak to jeszcze obciac

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Veltaxio: 22-08-2016 15:19.

19-08-2016 08:07 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

płaczki płakali i wypłakali ucięcia katastrofa ;-(

__________________




24-10-2016 12:37 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ograniczenie wprowadzono, ten temat można zamknąć.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-12-2016 12:24 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH