Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8. Talizman Życie i Śmierć. 71 Ankieta - średnia ocena: 4,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fuegorc napisał(a)
REINKARNACJA używa arkana Tchnienie Śmierci poziom 26.

musi miec dużo do krwi. Mi udaje sie wyciagnac 15 poziom. Ale nawet na zalaczonym screenie widac co z tego ze ma 2x wiecej hp jak finalnie i tak dostaje w lampę.

a co do uników to nie istnieja albo ja taki pechowy jestem. Unik to ma białas.

nie interesuja mnie inne rasy bo kazda wzgledem nawet teraz potepa jest przegieta. kradniecie arkany labo policjantow albo padam pod gradem krytow takich ze zal sciska miejsce gdzie plecy traca szlachetna nazwe. Natomiast co ma potep ? POTEP ma groze. GROZE , która byle maska mozna w pvp zastapic a sa i tacy ktorzy ją niweluja przez co w pvp staje sie calkowicie bezuzyteczna. Także powiedz mi proszę co takiego ma potem oprocz zal hp które w konfrontacji z bylejaka inna rasa stanowilo o jego wyjatkowosci lub chocby szansie istnienia? Kazda rasa ma cos takiego na co sprawia ze musisz na cos uwazac. Potęp jest jak wózek w biedronce stajesz z tylu i pchasz. A Wy go dodatkowo chcecie pozbawic tego ze nie pada w pierwszej rundzie w swej wspanialej papierowosci?


Białas nie ma Uników. Uniki ma tylko mnich.

zabójca, Berek, Cr, te tatuaże nie maja uników.
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=43efadb11e

414 wpływów i nadal mniej HP od Potepa. Uwierz mi potęp na przemyslanym eq, jest w stanie zrobić prakycznie z każdym( poza ssakiem oczywiscie) Sieczke dzieki przewadze HP

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
22-06-2016 21:02 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

RE: 8. Talizman Życie i Śmierć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zdajemy sobie sprawę, że jest on o wiele za mocny. Dlatego dostanie on nowe poziomy maksymalne, kolejno: 15, 30, 45 i 60%.


i po co mi taki talek z takimi % ?
100% -> 15%
150% -> 30%
200% -> 45%
300% -> 50% ?
do czego mam to uzyc ?
na 4 poziomie 1000 HP dolozy
szał macicy
rozumiełbym EWENTUALNE OBCIECIE talku o wspomniane procenty ale redukcja do n ich jest conajmniej bez sensu


PS.
tak mam potępa

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

22-06-2016 21:11 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Snoopgod
Junior Member


Data rejestracji: 28-07-2013
Postów: 12
Klan: Anarchia
Kraina: Moria VI; Necropolia XI
Skąd: Karczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie to wcale nie taki diabeł straszny z tego potępa, nawet z ZiS. Gdzieś wyżej TCBNP pokazywał jak mając 120k hp, a ja 30k hp zjadam mu połowe tego (18 lvl'i różnicy na jego korzyść). Więc myślę że w ciągu roku będzie mógł co najwyżej klęknąć do l... jak zrobie wyżej tatek do kontrataku i poprawie hp przynajmniej o te 15k hp.
Jedyne co bym zmienił to te max % hp. Zaczynając od 75% -> 100% -> 150% -> 200%

jak dla mnie to super jak wali więcej ataków słabych w zamian za więcej hp gdyż mam więcej szans na kontre i wychodzi to na moją korzyść (jakbyśmy mieli ten sam lvl to wątpię żeby był w stanie mnie farmić)
22-06-2016 21:11 Snoopgod jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopgod Dodaj Snoopgod do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: 8. Talizman Życie i Śmierć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
Zdajemy sobie sprawę, że jest on o wiele za mocny. Dlatego dostanie on nowe poziomy maksymalne, kolejno: 15, 30, 45 i 60%.


Zdajecie sobie sprawe? Dlaczego wiec nie mozecie zdac sobie sprawy z tego iz majestat zabiera polowe hp (bez zasiegu, zar zostal zmieniony wlasnie z tego powodu).
Powoli sie odmulasz ? moze dostaniemy konkretne daty, nie obietnice. (temat fuzja ma juz 8 miesiecy)!!!

znow glosny placz lapaczy na forum
ciac kultka, ciac potepa, tyle tylko potraficie zrobic

ZIS JEST O WIELE ZA MOCNY?!?!?! CZLOWIEKU TWORZYLES/TWORZYSZ TA GRE
WIDZIALES ARENE 1V1
POTEPIONY ZIS VS LAPACZ MAJESTAT 11 ???!!!??? MOZE CI UMKNELO?!?!?!

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ofiara losu: 22-06-2016 21:49.

22-06-2016 21:21 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież wcześniej miał polowe obecnej wartości i był mało co używany, wystarczy ściąć o polowe tak jak było.
22-06-2016 21:24 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bialas moze wyciagnac duzo wplywow i wbije sie w goscia co 400 spotsa i bedize mial hp. moge miec i nawet 200k hp ale dalej bede mial 30% szans na wejscie ataku w palna nie mowiac o szansie trafienia. takze zmuszony jestem do atakowania bialej. jak moge inaczej to zrobic nie będac CRem jak wlasnie HP ?
22-06-2016 21:29 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
REINKARNACJA używa arkana Tchnienie Śmierci poziom 26.

musi miec dużo do krwi. Mi udaje sie wyciagnac 15 poziom. Ale nawet na zalaczonym screenie widac co z tego ze ma 2x wiecej hp jak finalnie i tak dostaje w lampę.

a co do uników to nie istnieja albo ja taki pechowy jestem. Unik to ma białas.

nie interesuja mnie inne rasy bo kazda wzgledem nawet teraz potepa jest przegieta. kradniecie arkany labo policjantow albo padam pod gradem krytow takich ze zal sciska miejsce gdzie plecy traca szlachetna nazwe. Natomiast co ma potep ? POTEP ma groze. GROZE , która byle maska mozna w pvp zastapic a sa i tacy ktorzy ją niweluja przez co w pvp staje sie calkowicie bezuzyteczna. Także powiedz mi proszę co takiego ma potem oprocz zal hp które w konfrontacji z bylejaka inna rasa stanowilo o jego wyjatkowosci lub chocby szansie istnienia? Kazda rasa ma cos takiego na co sprawia ze musisz na cos uwazac. Potęp jest jak wózek w biedronce stajesz z tylu i pchasz. A Wy go dodatkowo chcecie pozbawic tego ze nie pada w pierwszej rundzie w swej wspanialej papierowosci?


Białas nie ma Uników. Uniki ma tylko mnich.

zabójca, Berek, Cr, te tatuaże nie maja uników.
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=43efadb11e

414 wpływów i nadal mniej HP od Potepa. Uwierz mi potęp na przemyslanym eq, jest w stanie zrobić prakycznie z każdym( poza ssakiem oczywiscie) Sieczke dzieki przewadze HP




no masz 60k zycia w ataku kolo 50 k w obronie ,pokaz walke gdzie potep ma to 50 k zycia w obronie .i bede zadawał dmg

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-06-2016 21:30 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.... Bez komentarza...

wkoncu gdy potęp stał się grywalny to chcą go obciąc .... nie podoba mi się ten pomysł

__________________

22-06-2016 21:33 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NEKRO!

w sumie to bez roznicy mi ten potep bo bede wracac do LM(na 1v1 mialem problemy tylko z ssakami i bylem w top teraz sobie z nikim nie radze) i nie chce mi sie za wile rozpisywac dam tylko linki do myslenia co jest przegiete :

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=afc34028f6

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=62f35c259c

i jeden nie mój wiec moze ulec skasowaniu:

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=154c7ef6f1 proba przespostowania co by regen nie zadzialal Big Grin

z umagow mam 24 kryta ,250 pkt krwi 6/4 defa reszta nie istotna raczej

BW team coraz bardziej obrzydza mi te gre wprowadzaniem nieprzemyslanych nowosci i do tego ta niekonczaca sie beta :/;]]]]]
22-06-2016 21:46 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co chciałes pokazać tymi linkami? Że łapacz nawet jak zabierze potępowi hp majkiem, to ma 20k? Co tyle niektórzy nie mają normalnie? Czy że chcąc udowodnić słabość ZiSa poszedłeś w nocnym łowcy, do którego też nie miałeś talka? Smile
22-06-2016 21:51 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Darmen
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 18
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupa tylko się pociąć (nie szkoda zdrowia) olać premkę i się skasować.
Przynajmniej zdrowszy człowiek będzie. Nic nie umiecie poprawić tylko wszystko spip. A Serwery umierają jak ta gra. Mad Mad Mad
22-06-2016 22:01 Darmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Darmen Dodaj Darmen do Listy kontaktów
EmilioBoss
Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 37
Klan: Zakon Mroku
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc Waszym zdaniem krzywdzące jest ucięcie przegiętego talizmanu, z którego może korzystać TYLKO potępiony...ciekawe. To może niech mi któryś potęp (nie pytam morii bo to co tam się dzieje jest co najmniej dziwne) pokaże 3v3/KW/expe z talkami pozostałych ras gdzie na tym samym eq jest w stanie wykręcić identyczny dmg i ilość życia (w przypadku tchnienia). Big Grin
Maska strachu? dmg podniesie w 3v3, życie też, szkoda że życie tylko w ataku, a expy i KW, no cóż... dmg tak, życie już nie. Big Grin
Cichy łowca? (hahaha) aż strach pomyśleć jak wzrośnie dmg gdzie kryty z palnej podskoczą o 60%! oj...ale jak to... zwykły atak bije po 100 a nie po 300? oO przecież kryt na łowcy z palnej wypada jak zwykły atak na szponie albo żiś...
Jakieś inne pomysły?
Prawda jest taka, że bez talków większość tych potępów, którzy teraz płaczą jakie to krzywdzące potępiło się bo w grając rasą, którą wybrali na początku byli dnem... Więc Panowie (być może i Panie) jak to starzy ludzie powiadają, "Z gówna bata nie ukręcisz", więc nie widzę powodu czemu niby potęp ma być sztucznie pompowany.

Dziwi mnie tylko że na liście zmian nie znalazł się Łapacz i jego majek... no ale widocznie nie ma w tym nic krzywdzącego, że w pvp jedna rasa jest w stanie przed walką zmniejszyć życie przeciwnikowi o jakieś 60%...
22-06-2016 22:30 EmilioBoss jest offline Szukaj postów użytkownika: EmilioBoss Dodaj EmilioBoss do Listy kontaktów
king137
Triple Ace


Data rejestracji: 05-08-2009
Postów: 176

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piknie, wielki dzięki. Szkoda ze majka nie ruszacie
22-06-2016 22:38 king137 jest offline Szukaj postów użytkownika: king137 Dodaj king137 do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co bys chcial Wełen, przejmowac lapaczem tyle HP co udupiles majkiem potepowi z ZiSem? xD
w ogole to chyba nie doczytales ze zrozumieniem co Soloomon chcial przekazac swoim postem.

Co do samego nerfa.. te liczby na jakie chcecie sprowadzic ŻiŚ to chyba jakies jaja..
talizman wtedy stanie sie nieistotny, tego chcecie??
co do samego PVP.. jak widac na linkach Saloomona LM i tak zetnie potepowi to HP co wypracowal talkiem i eq na max wplywow, ssak - wiadomo, było i ni ma, kultek z odzyskiem HP co najwyzej potep moze zremisowac (tez widac na linku Saloomona), jedynie, JEDYNIE powtarzam WZ, nawet w skorze bestii moze miec problem z wieloatakowa palna 1h na dopale do HP i dmg z odpalonego tchnienia..

ale przeciez pod kazdego w obronie nie da sie ustawic, zeby wygrac do cholery.
ustawiasz sie na bialasa w arenie 1v1 a wylosuje Ci palniaka LM/ kultka i byc moze uda ci sie zremisowac jako potep, ze ssakiem lomot. ale sa jeszcze dystanse co tez moga sposta wyrobic sporego, zeby w nich nie trafiac nawet..

Po prostu masakra te nerfy sa.. w zadnej innej grze nie spotkalem sie z (az sie wulgarnie chce powiedziec) ostrym obcinaniem jakiegos skilla czy postaci, powtarzam sie ale to sa po prostu juz jakies jaja..

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
22-06-2016 22:41 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znerfić coś o 500-600%, to jest po prostu niesamowite i to już nie pierwszy taki przypadek. Świadczy to tylko i wyłącznie o braku wyobraźni, umiejętności liczenia, przewidywania i analizowania. Czyli znowu wprowadziliście coś, co (Waszym zdaniem) okazało się kilkakrotnie silniejsze niż powinno. Wprowadzając nowość, ustalacie sobie w ogóle jakąś granicę błędu? Dramat.

W mojej ocenie talizman będzie bezużyteczny na proponowanych %.

Jest mi to zupełnie obojętne skoro proponujecie zmianę rasy. Ale takie akcje bardzo zniechęcają do gry.

__________________
R14: D-Wade
22-06-2016 23:10 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i dobrze, potep przez caly rok mial napierw 1 a teraz (no przynajmniej jeszcze miesiac Big Grin ) oba uzyteczne talizmany, szpony nadal sa grywalne... i nadal nie bedziecie miec talizmanu pokroju maski wladzy... chociaz jakbyscie mieli to moze byscie sie ockneli, ze cos nie halo

polowa nekro gra potepionymi, wiec jak to jest, ze jest to taka strasznie slaba rasa? moze to nie rasa tylko gracz?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 23:28 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki szponom i zyciu i smierci potep mial jakies szanse np z lapaczami z demonami 2h i nareszcie stal sie grywalny; szpony ucieliscie teraz chcecie uciac zycie i smierc potepiony znow wroci do rynsztoka zaczna sie masowe zmiany rasy i ja tez skorzystam
23-06-2016 01:01 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy widzę że u Ciebie nic się nie zmieniło i jak opowiadałeś głupoty tak nadal to robisz Smile Potęp to nie jest "strasznie słaba rasa", nikt tak nie pisze więc nie wiem po co te teksty. Kiedyś była słaba, ale to przeszłość.

Płacz o nerf dla innych bo ja mam gorzej, to podejście które żal nawet komentować. Jak Cię boli maska władzy, to załóż temat i walcz o boosta dla swojego talka. Logiczne? Niestety nie dla Ciebie. Okazuje się że normalną sytuacją jest 1 grywalny talizman i jeden bezużyteczny u każdego. To idiotyczne, ale grunt że będzie po równo, nie?

__________________
R14: D-Wade
23-06-2016 07:24 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
REINKARNACJA używa arkana Tchnienie Śmierci poziom 26.

musi miec dużo do krwi. Mi udaje sie wyciagnac 15 poziom. Ale nawet na zalaczonym screenie widac co z tego ze ma 2x wiecej hp jak finalnie i tak dostaje w lampę.

a co do uników to nie istnieja albo ja taki pechowy jestem. Unik to ma białas.

nie interesuja mnie inne rasy bo kazda wzgledem nawet teraz potepa jest przegieta. kradniecie arkany labo policjantow albo padam pod gradem krytow takich ze zal sciska miejsce gdzie plecy traca szlachetna nazwe. Natomiast co ma potep ? POTEP ma groze. GROZE , która byle maska mozna w pvp zastapic a sa i tacy ktorzy ją niweluja przez co w pvp staje sie calkowicie bezuzyteczna. Także powiedz mi proszę co takiego ma potem oprocz zal hp które w konfrontacji z bylejaka inna rasa stanowilo o jego wyjatkowosci lub chocby szansie istnienia? Kazda rasa ma cos takiego na co sprawia ze musisz na cos uwazac. Potęp jest jak wózek w biedronce stajesz z tylu i pchasz. A Wy go dodatkowo chcecie pozbawic tego ze nie pada w pierwszej rundzie w swej wspanialej papierowosci?


Białas nie ma Uników. Uniki ma tylko mnich.

zabójca, Berek, Cr, te tatuaże nie maja uników.
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=43efadb11e

414 wpływów i nadal mniej HP od Potepa. Uwierz mi potęp na przemyslanym eq, jest w stanie zrobić prakycznie z każdym( poza ssakiem oczywiscie) Sieczke dzieki przewadze HP




no masz 60k zycia w ataku kolo 50 k w obronie ,pokaz walke gdzie potep ma to 50 k zycia w obronie .i bede zadawał dmg


Jak trafie na niego na arence to Ci prześle( bo normalnie nie walczymy ze sobą) ale ma chyba 110 charki w defie i wyciaga 60k hpSmile przy 30 atakach i ładnym dmg. Wystarczy odpowiedni Bulid.

ps D-Wade, na serio nie widzisz sarkazmu w wypowiedzi Twardego? przecież on bije na kilometr

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 23-06-2016 08:03.

23-06-2016 08:02 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
ps D-Wade, na serio nie widzisz sarkazmu w wypowiedzi Twardego? przecież on bije na kilometr


Widzę że się zbija z potępów i popiera absurdalne propozycje zmian tylko dlatego, że celują one w potępów. Ja mam źle to inni też mają tak mieć - super podejście.

__________________
R14: D-Wade
23-06-2016 08:29 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jak trafie na niego na arence to Ci prześle( bo normalnie nie walczymy ze sobą) ale ma chyba 110 charki w defie i wyciaga 60k hpSmile przy 30 atakach i ładnym dmg.


A Ty i tak lejesz go bez problemu, zgadłem? Co z tego, że potęp ma dużo hp jak biała 2h ciągle może z nim robić co chce...
23-06-2016 09:00 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fuegorc: 23-06-2016 10:15.

23-06-2016 09:07 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fuegorc napisał(a)
dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd


Może dlatego, że każdy logicznie myślący człowiek, po tym jak szpony były przekokszone i wielu ludzi przerobiło się na potępa, po czym dostali nerfa, nie chce popełnić takiego samego błędu z talizmanem, który na pierwszy rzut oka dla każdego, kto chociaż trochę mózgu używa wygląda na przekokszony?

__________________

23-06-2016 11:04 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd


Może dlatego, że każdy logicznie myślący człowiek, po tym jak szpony były przekokszone i wielu ludzi przerobiło się na potępa, po czym dostali nerfa, nie chce popełnić takiego samego błędu z talizmanem, który na pierwszy rzut oka dla każdego, kto chociaż trochę mózgu używa wygląda na przekokszony?


To użyj mózgu i zajmij się swoją klasą. Ja nie siedze i nie rycze że WZ maja za duzo krita, za duzo hp w obronie i ataku. Widac jak mało wiesz o potepach. Jak nawet to że tchnienie nie odpala sie odrazu tylko po czasie daje mu slabosc wobec innych klas ktore dopał maja natychmiast lub jak tylko sie je dotknie. ŁM ma i dmg i hp ja musze zawsze wybierac miedzy jednym a drugim. przy tym w atakach nie mam cudownego obierania ludzi z policjantow itd. Takze jak wlazles tutaj tylko po to zeby sobie pogadac to rób to chociaz konstruktywnie. Opowiadanie o tym że potep jest przegiety bo kolega mi powiedzial albo tak mi wyszlo z fusów świadczy o używaniu mózgu a że z tym słabo to wytlumacze - tu pojawiła się ironia
23-06-2016 11:19 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozróżnijcie pve od pvp, w pvp na pewno potęp nie powinien móc biegać z 200k hp, w pve jednak 6-7k w zamian za dmg chyba nie jest "przekokszeniem"?
23-06-2016 11:24 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fuegorc napisał(a)
cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd


Może dlatego, że każdy logicznie myślący człowiek, po tym jak szpony były przekokszone i wielu ludzi przerobiło się na potępa, po czym dostali nerfa, nie chce popełnić takiego samego błędu z talizmanem, który na pierwszy rzut oka dla każdego, kto chociaż trochę mózgu używa wygląda na przekokszony?


To użyj mózgu i zajmij się swoją klasą. Ja nie siedze i nie rycze że WZ maja za duzo krita, za duzo hp w obronie i ataku. Widac jak mało wiesz o potepach. Jak nawet to że tchnienie nie odpala sie odrazu tylko po czasie daje mu slabosc wobec innych klas ktore dopał maja natychmiast lub jak tylko sie je dotknie. ŁM ma i dmg i hp ja musze zawsze wybierac miedzy jednym a drugim. przy tym w atakach nie mam cudownego obierania ludzi z policjantow itd. Takze jak wlazles tutaj tylko po to zeby sobie pogadac to rób to chociaz konstruktywnie. Opowiadanie o tym że potep jest przegiety bo kolega mi powiedzial albo tak mi wyszlo z fusów świadczy o używaniu mózgu a że z tym słabo to wytlumacze - tu pojawiła się ironia


A uważasz, że nie walczę z potępami? Dostałem od administracji magiczną pelerynkę dzięki czemu nie mogą mnie potępieni atakować. Uważasz, że 200k hp w pvp to norma? Twierdzisz, że tchnienie nie odpala Ci się od razu? Może nie zauważyłeś, to Cię oświecę, żiś przyśpiesza Ci odpalenie tchnienia w taki sposób, że zwykle pod koniec pierwszej rundy/początek drugiej Ci się odpala. Talizman jest przegięty i fakt, że tak płaczecie, by został jak jest świadczy o tym najlepiej.

Aczkolwiek nie uważam, że ścięcie go do 60% jest dobre. 100% starczy. Argument, że nie możesz wykorzystać w pełni tchnienia też jest słaby. Szamański set, słyszałeś o czymś takim?

__________________

23-06-2016 11:28 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Rozróżnijcie pve od pvp, w pvp na pewno potęp nie powinien móc biegać z 200k hp, w pve jednak 6-7k w zamian za dmg chyba nie jest "przekokszeniem"?


Pokaż mi link w którym w pvp potep biega z tym 200k hp ? Nie wiem jak jest na Morii bo nie znam tego silnika ale chciałbym to zobaczyć na nekro xD. Ja atakując na max wpływach tj. Epicki zdradziecki set na sygnetach, epickie aksamitne portki handlarza bronią, epik kominiara preko itp. na dość solidnym klocku wyciągam zawrotne 42k hp w ataku ( 3lvl talka ). W obronie mam jakieś 35k hp. Tylko, że łatwo mnie wtedy przespostowac i myślący człowiek nie ma z tym problemu, o łapaczach, ssakach nie wspominam bo maja łatwo. Kultysta zarzuca regen i tez spokojnie da radę.

Wiec dajcie se siana pisząc takie durne teksty niemając pojęcia o rzeczywistości ...

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

23-06-2016 11:36 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spider25 napisał(a)
cytat:
Janca napisał(a)
Rozróżnijcie pve od pvp, w pvp na pewno potęp nie powinien móc biegać z 200k hp, w pve jednak 6-7k w zamian za dmg chyba nie jest "przekokszeniem"?


Pokaż mi link w którym w pvp potep biega z tym 200k hp ? Nie wiem jak jest na Morii bo nie znam tego silnika ale chciałbym to zobaczyć na nekro xD. Ja atakując na max wpływach tj. Epicki zdradziecki set na sygnetach, epickie aksamitne portki handlarza bronią, epik kominiara preko itp. na dość solidnym klocku wyciągam zawrotne 42k hp w ataku ( 3lvl talka ). W obronie mam jakieś 35k hp. Tylko, że łatwo mnie wtedy przespostowac i myślący człowiek nie ma z tym problemu, o łapaczach, ssakach nie wspominam bo maja łatwo. Kultysta zarzuca regen i tez spokojnie da radę.

Wiec dajcie se siana pisząc takie durne teksty niemając pojęcia o rzeczywistości ...


Oczywiste jest to, że pisałem w tym momencie o morii....

__________________

23-06-2016 11:37 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd


Może dlatego, że każdy logicznie myślący człowiek, po tym jak szpony były przekokszone i wielu ludzi przerobiło się na potępa, po czym dostali nerfa, nie chce popełnić takiego samego błędu z talizmanem, który na pierwszy rzut oka dla każdego, kto chociaż trochę mózgu używa wygląda na przekokszony?


To użyj mózgu i zajmij się swoją klasą. Ja nie siedze i nie rycze że WZ maja za duzo krita, za duzo hp w obronie i ataku. Widac jak mało wiesz o potepach. Jak nawet to że tchnienie nie odpala sie odrazu tylko po czasie daje mu slabosc wobec innych klas ktore dopał maja natychmiast lub jak tylko sie je dotknie. ŁM ma i dmg i hp ja musze zawsze wybierac miedzy jednym a drugim. przy tym w atakach nie mam cudownego obierania ludzi z policjantow itd. Takze jak wlazles tutaj tylko po to zeby sobie pogadac to rób to chociaz konstruktywnie. Opowiadanie o tym że potep jest przegiety bo kolega mi powiedzial albo tak mi wyszlo z fusów świadczy o używaniu mózgu a że z tym słabo to wytlumacze - tu pojawiła się ironia


A uważasz, że nie walczę z potępami? Dostałem od administracji magiczną pelerynkę dzięki czemu nie mogą mnie potępieni atakować. Uważasz, że 200k hp w pvp to norma? Twierdzisz, że tchnienie nie odpala Ci się od razu? Może nie zauważyłeś, to Cię oświecę, żiś przyśpiesza Ci odpalenie tchnienia w taki sposób, że zwykle pod koniec pierwszej rundy/początek drugiej Ci się odpala. Talizman jest przegięty i fakt, że tak płaczecie, by został jak jest świadczy o tym najlepiej.

Aczkolwiek nie uważam, że ścięcie go do 60% jest dobre. 100% starczy. Argument, że nie możesz wykorzystać w pełni tchnienia też jest słaby. Szamański set, słyszałeś o czymś takim?


jestes przezabawny Smile

po pierwsze jedyne co jestem w stanie zaatakowac w tak przegietej postaci to WZ i to nie do konca ogarniety. Ty mozesz atakowac wszystko z tego jak widze jak WZ z mojego klanu sie chwala kogo nie pobily.

Atakowanie w szamańskim secie spoko i czym Cie ubije ? brzydkimi słowami ?

co do PVE i tak dalej jest gorzej niz przecietny ŁM
łamacz 10k hp strzał 1350
potep 7k hp strzał 700 po odpaleniu 1000

o kultkach i reszcie nie ma co mowic bo wszystko bije mocniej a podkreslam mam naprawde umagi do dmg wylosowane wlacznie z ignorem 30%
23-06-2016 11:39 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fuegorc napisał(a)
cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
cytat:
danwojownik napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
dziwne tylko ze skoro każdy ma mozliwosc przerobic sie w tego przegietego potepa to sie nie przerabia. Za to kazdy potep marzy o tym zeby wrocic do starej postaci. troszke to symptomatyczne.

tyle zostaje z potepa w spotkaniu z łm ale to my jestesmy przegieci

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7cb21aa7fd


Może dlatego, że każdy logicznie myślący człowiek, po tym jak szpony były przekokszone i wielu ludzi przerobiło się na potępa, po czym dostali nerfa, nie chce popełnić takiego samego błędu z talizmanem, który na pierwszy rzut oka dla każdego, kto chociaż trochę mózgu używa wygląda na przekokszony?


To użyj mózgu i zajmij się swoją klasą. Ja nie siedze i nie rycze że WZ maja za duzo krita, za duzo hp w obronie i ataku. Widac jak mało wiesz o potepach. Jak nawet to że tchnienie nie odpala sie odrazu tylko po czasie daje mu slabosc wobec innych klas ktore dopał maja natychmiast lub jak tylko sie je dotknie. ŁM ma i dmg i hp ja musze zawsze wybierac miedzy jednym a drugim. przy tym w atakach nie mam cudownego obierania ludzi z policjantow itd. Takze jak wlazles tutaj tylko po to zeby sobie pogadac to rób to chociaz konstruktywnie. Opowiadanie o tym że potep jest przegiety bo kolega mi powiedzial albo tak mi wyszlo z fusów świadczy o używaniu mózgu a że z tym słabo to wytlumacze - tu pojawiła się ironia


A uważasz, że nie walczę z potępami? Dostałem od administracji magiczną pelerynkę dzięki czemu nie mogą mnie potępieni atakować. Uważasz, że 200k hp w pvp to norma? Twierdzisz, że tchnienie nie odpala Ci się od razu? Może nie zauważyłeś, to Cię oświecę, żiś przyśpiesza Ci odpalenie tchnienia w taki sposób, że zwykle pod koniec pierwszej rundy/początek drugiej Ci się odpala. Talizman jest przegięty i fakt, że tak płaczecie, by został jak jest świadczy o tym najlepiej.

Aczkolwiek nie uważam, że ścięcie go do 60% jest dobre. 100% starczy. Argument, że nie możesz wykorzystać w pełni tchnienia też jest słaby. Szamański set, słyszałeś o czymś takim?


jestes przezabawny Smile

po pierwsze jedyne co jestem w stanie zaatakowac w tak przegietej postaci to WZ i to nie do konca ogarniety. Ty mozesz atakowac wszystko z tego jak widze jak WZ z mojego klanu sie chwala kogo nie pobily.

Atakowanie w szamańskim secie spoko i czym Cie ubije ? brzydkimi słowami ?

co do PVE i tak dalej jest gorzej niz przecietny ŁM
łamacz 10k hp strzał 1350
potep 7k hp strzał 700 po odpaleniu 1000

o kultkach i reszcie nie ma co mowic bo wszystko bije mocniej a podkreslam mam naprawde umagi do dmg wylosowane wlacznie z ignorem 30%


No wybacz, to że Twoje pojęcie o tej grze jest tak ograniczone, że nie potrafisz zrobić eq, w którym na tak silnym talizmanie, jakim aktualnie jest żiś, możesz pokonać tylko WZ to nie moja wina. No ale w sumie racja, przecież ssak Ci tchnienie wyssie, łm zabierze majestatem, potęp odbije swoim tchnieniem, to liczba osób do atakowania drastycznie spada? I już wiele razy widziałem linki ludzi, którzy wyciągali po 150k hp dzięki żiś: http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4683e2fc57 to akurat ssak, ale potępiony tyle samo spokojnie może wyciągnąć na odpowiednim eq. A to jest poziom 3, na 4 by było 200k. Uważasz, że to nie jest przegięte?

__________________

23-06-2016 12:12 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Strony (8): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH