Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8. Talizman Życie i Śmierć. 71 Ankieta - średnia ocena: 4,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tylko jak mocno by trzeba poprawić arkana innych ras by dorównywały tym od potępa... i ile płaczu by było że coś jest za mocne
24-06-2016 11:16 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie az tak mocno
ssaka poprawiac nie trzeba, kultka chyba jakos wybitnie tez nie
zajac sie łapaczami i ich talizmanami ktore sa bezuzyteczne
trzeba brac pod uwage wszystkie aspekty gry jak walki pvp, wyprawki, areny, oblezenia, expy i kw
niektorzy maja tak wykokszone umagi ze na nic plakac nie beda bo umagami nadrabiaja wszystko
ale umagi to sprawa losowa i o to pretensji do tych graczy miec nie mozna

ja uwazam ze sciecie potempa zniszczy kompletnie ta rase
i to co pisalam wczesniej
potempy sie poprzerabiaja na ssaki, to beda pierwsze zniwa po tym patchu
wysyp ssakow spowoduje kolejny ich wysyp i tak skonczymy jako ssaki i arkana i w tym tez talizmany nie beda kompletnie przydatne
niszcza jedna rase i ta rasa przemieniona w ssaka zacznie pozerac kolejne rasy

jesli uwazacie ze tak to ma wygladac to wszystkie te poprawy talizmanow i arkan sa kompletnie niepotrzebne bo i tak skonczymy z cisza, wyssaniem i moca krwiWink
24-06-2016 11:22 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toaletor napisał(a)
Nie każdy chce grać potępem i większość osób wiedziała że będzie nerf tych przegiętych talków (które dalej są najlepsze) dla tego liczba potępów nie wzrosła
Też bym wolał by inne rasy dostały fajne talki równie dobre ja te ale wtedy był by mega płacz na forum
zanim zużyjecie cały wagon chusteczek to pomyślcie co by było jak by właściwości tych talków przypisać do arkan innych ras (przy odpowiednich proporcjach względem użytej krwi do odpalenia)
dmg ze szponów do kocich ścieżek? nawet co każde 4 lvle a nie 3 = płacz
Dodatkowe hp do krwi życia = immortal na atakach arenach 3vs3 mega płacz i ludzie by się pokasowali

dmg ze szponów do ciszy krwi = że kasuje ci całe arkana to jeszcze cie leje strasznie mocno = płacz
hp do wyssania ? zabiera cie arkana to jeszcze się go prawie zabić nie da = płacz

dmg do dzikiego szału ? powodzenie że walką z WZ'em na 2 szybkich wieloatakowych broniach = płacz
hp do skóry bestii ? kryty nie wchodzą hp tyle że można sobie darować walkę już na samym początku

arkana łapacza się mało nadają do tego talka chociaż maski z dodatkowym hp były by mocne ale mniej przegięte co w innych przypadkach ale i tak dalej przegięte

Jak ktoś nie chce nerfa to niech pomyśli jakie właściwości musiały by mieć talki innych ras by dorównywały tym od potępa i do jakich kolejnych absurdów by przez to doszło
Do tego przypominam że arkan od potępa może używać tylko potęp bo nie ma i raczej nie będzie biżu które je daje



Potep ma słabe arkana rasowe, bez żadnych boostów nie ma startu do innych ras > majek, moc krwi, żar,,dziki szał. Każde z tych arkan boostuje w jakiś sposób dmg. Powiecie tchnienie, ilu potepow używało tego arkana przed wejściem talka zis ? Jeżeli zabierzecie to wszystko znów potep zostanie z niczym bo szpony dużo nie dają w pvp, a na ekspach i kw wciąż króluje biała 2h. Zapomnieliście juz jak to wyglądało w a2 ? Każdy tłukł potepow jak chciał, speed byle jakie 2h i heja. Kiedy w końcu można coś osiągnąć potepem, nagle jest zle. Piszecie zis przegięty, a czy kultek mający 30k hp w demonie 2h z regeneracja około 4k hp na rundę to jest normalne ? ( tak znam takie przypadki ).

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

24-06-2016 12:06 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a15385a1d2
Chcieliście linki z przegiętości potępa, to wam go dajeSmile
Taki prosty przykład dlaczego ŻiŚ należy uciąć Smile A to dopiero 3 lvl TalizmanuSmile
Potęp
448 wpływów = 200k hp ( tak wiem ze ma +do pkt krwi i szamany) Ale pragne zauwazyć ze Wzet chcacy EFEKTYWNIE używać furii równiez musi mieć umagi z + do pkt krwi i maske na głowie.

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6c25a218ed

Wzet 439 wpływów 80k hp. Czyli prawie 3 x wiecej hp w pvp dzięki talizmanowi.


Wzet 286 charki - 50k hp w Defie
Potęp 206 charki - 80k hp w Defie.

Statystyki już się nie liczą. Talizman wygrywa pvp. I nikt poza Ssakiem nie skontruje wam takiego talizmanu.


Dziękuje, Talizman można już ścinaćSmile

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 24-06-2016 12:11.

24-06-2016 12:08 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Madmen
Dziękuje, Talizman można już ścinaćSmile

moria niech sobie scina co chce, wciaz nie widzialem zadnych linkow pokazujacych przegietosc tego talka na necro

ale i tak bedzie jak z lewiatanem

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
24-06-2016 12:18 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odbiegajac od tematu z lekka
Alve białas 1h powinien wiedziec ze 1 cios w rundzie jest silniejszy od pozostałych a TY go marnujesz na demona męstwa zamiast samobijaSmile

a po drugie, masz takie bronie a nie inne, na szybkich zadawalbys wiecej ciosow
behemłot zbedny na tego przeciwnika
kamien dobra max i talek do dmg

no i jakby znerfic delikatnie potempa o czym wspomnialam wyzej
i w teorii mialby 120 k hp czy nawet z 140 k
to mialbys relane szanse sie wybronicSmile

ale sciecie takie drastyczne zrobi z ziś talek nieuzywany
poza tym przeciwnik dosc dobry, nawet bardzo i wykorzystuje odpowiednio talizman
nie z kazdym da sie wygracWink
24-06-2016 12:19 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nevahaae napisał(a)
odbiegajac od tematu z lekka
Alve białas 1h powinien wiedziec ze 1 cios w rundzie jest silniejszy od pozostałych a TY go marnujesz na demona męstwa zamiast samobijaSmile

a po drugie, masz takie bronie a nie inne, na szybkich zadawalbys wiecej ciosow
behemłot zbedny na tego przeciwnika
kamien dobra max i talek do dmg

no i jakby znerfic delikatnie potempa o czym wspomnialam wyzej
i w teorii mialby 120 k hp czy nawet z 140 k
to mialbys relane szanse sie wybronicSmile

ale sciecie takie drastyczne zrobi z ziś talek nieuzywany
poza tym przeciwnik dosc dobry, nawet bardzo i wykorzystuje odpowiednio talizman
nie z kazdym da sie wygracWink

Link wrzucony całkowicie poglądowo żeby pokazać ile hp zyskuje potęp zarowno w ataku jak i defie
po 1. jestem berkiem. Biegam z biała 2h w pvp. Tu złapał mnie w ustawieniu pod zwinke na KW. Bedąc na zwinnej pile samoboja i Furii zbiłbym mu jakies 40k hp wiecej czyli nadal zostałoby 100k.

Zobacz mój atak. demon piła + dsk+5 msciwce, tygrys hb, i nadal wtopa.


I zgodzę się przy ucięciu takim że on miałby te 100-120k faktycznie wtedy rozbbija się wszystko o uniki 1 lub 2 strony

I owszem zdaje sobie sprawę że każdy talizman powinien dawać bonusy do walki i pomagać w wygrywaniu, ale do pewnej granicy. Tu dochodzimy do sytuacji gdy talizman sam nam wygrywa walke.

ps. Chcesz mi powiedzieć, że jakbym miał samoboja w 1 łapce to bym wygrał bo biłbym po 400 wiecej na 1 hita? Good Joke:0

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 24-06-2016 12:24.

24-06-2016 12:23 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, chce Ci powiedziec ze kazde zmiany kosmetyczne zebrane w całosc tworza lepszy rezultatSmile

i zmien kolejnosc tych broni ja Cie prosze bo to brzydko wygląda;p

ja nie twierdze ze ziś ma nie być w ogole ruszany
ja twierdze ze powinien być ściety ale nie tak drastycznie jak proponują to teraz

jestem w stanie wyobrazić sobie ze jestem potempem
i co? zetna tak jak proponuja i przestaje wygrywac ataki jak i obrony?
to ma byc sprawiedliwe?Smile

jesli mialby w ataku 120 k hp
czy nawet 140
mialbys szanse sie wybronic
moze nie zawsze ale czasem by sie udalo
atak zawsze jest silniejszy niz obrona tak?
a jesli w obronie bedzie rowniez mial mniej hp, jakies 60 k hp to jestes w stanie go zabic na spokojnie
wiec rownawaga jest? jest


a i ps ps
na kw lataj z piesnia krwiTongue
to jest dopiero talizmanSmile
24-06-2016 12:31 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nevahaae napisał(a)
nie, chce Ci powiedziec ze kazde zmiany kosmetyczne zebrane w całosc tworza lepszy rezultatSmile

i zmien kolejnosc tych broni ja Cie prosze bo to brzydko wygląda;p

ja nie twierdze ze ziś ma nie być w ogole ruszany
ja twierdze ze powinien być ściety ale nie tak drastycznie jak proponują to teraz

jestem w stanie wyobrazić sobie ze jestem potempem
i co? zetna tak jak proponuja i przestaje wygrywac ataki jak i obrony?
to ma byc sprawiedliwe?Smile

jesli mialby w ataku 120 k hp
czy nawet 140
mialbys szanse sie wybronic
moze nie zawsze ale czasem by sie udalo
atak zawsze jest silniejszy niz obrona tak?
a jesli w obronie bedzie rowniez mial mniej hp, jakies 60 k hp to jestes w stanie go zabic na spokojnie
wiec rownawaga jest? jest


a i ps ps
na kw lataj z piesnia krwiTongue
to jest dopiero talizmanSmile

w pieśni latam na arenki 3 vs 3Smile takie to OP sa talizmany WzetaSmile

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
24-06-2016 13:18 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ODDZIELCIE WRESZCIE MORIE OD NECRO, a nie pakujecie dwa calkowicie rozne serwery do jednego wora i robicie na obu takie same zmiany!

No co was calkowicie popierdzielilo??

Prosze, obrona na necro r7:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0535dd8830
EQ:
Epicka Obręcz Krwi
Epicka Koszulka Orchidei
Epicki Diamentowy Amulet
Legendarna Doskonała Diamentowa Bransoleta
Epicki Diamentowy Sygnet Szaleńca
Epickie Aksamitne Szorty Pasterza
Epicki Skorpion
Epicki Skorpion

atak:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e530ec1fa5
EQ:
Epicki Pomocny Kask Prekognicji
Epicka Koszulka Orchidei
Legendarny Doskonały Zdradziecki Amulet Młodości
Legendarna Doskonała Zdradziecka Bransoleta Sztuki
Epicki Zdradziecki Pierścień
Epicki Śmiercionośny Kilt Węża
Epicki Skorpion
Epicki Skorpion

i co wy na to? naprawde ten talizman trzeba oslabic tak bardzo?
- nie wiem jak na morii ale na necro napewno nie.

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
24-06-2016 14:59 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
ODDZIELCIE WRESZCIE MORIE OD NECRO, a nie pakujecie dwa calkowicie rozne serwery do jednego wora i robicie na obu takie same zmiany!

No co was calkowicie popierdzielilo??

Prosze, obrona na necro r7:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0535dd8830
EQ:
Epicka Obręcz Krwi
Epicka Koszulka Orchidei
Epicki Diamentowy Amulet
Legendarna Doskonała Diamentowa Bransoleta
Epicki Diamentowy Sygnet Szaleńca
Epickie Aksamitne Szorty Pasterza
Epicki Skorpion
Epicki Skorpion

atak:
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e530ec1fa5
EQ:
Epicki Pomocny Kask Prekognicji
Epicka Koszulka Orchidei
Legendarny Doskonały Zdradziecki Amulet Młodości
Legendarna Doskonała Zdradziecka Bransoleta Sztuki
Epicki Zdradziecki Pierścień
Epicki Śmiercionośny Kilt Węża
Epicki Skorpion
Epicki Skorpion

i co wy na to? naprawde ten talizman trzeba oslabic tak bardzo?
- nie wiem jak na morii ale na necro napewno nie.


czemu ciagle ktos wkleja raporty potep vs lapacz na majestacie? nie ma innych ras na serwerach? kazdy ignoruje fakt, ze jak nie-potep dostaje tyle majestatu w ryj to ma o polowe mniej hp od potepa a jak potep idzie do nie-lapacza/ssaka to ma od tego kogos 2x wiecej hp

skoro majestat z perspektywy potepa nadal jest do poprawy to z perspektywy kultka czy wzta uciecia wymaga zarowno majestat jak i Zycie i Smierc Big Grin

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-06-2016 15:13 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam wkleic atak na ssaka w arenie 1v1? chyba wiadomo jak to sie skonczylo, nie?
a procz ssakow mam w ranku tylko LM i raporty z walk z nimi wlasnie wkleilem

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
24-06-2016 16:17 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
mam wkleic atak na ssaka w arenie 1v1? chyba wiadomo jak to sie skonczylo, nie?
a procz ssakow mam w ranku tylko LM i raporty z walk z nimi wlasnie wkleilem


dobra troche inaczej, ogolnie to uwaza sie, ze majestat lapacza jest do poprawy (2 umagi do krwi i majestat zabiera 2/3hp) i jako potepiony jestes w skowronkach bo w koncu dostales cos co ci pozwala nawiazac z nim rowna walke ale z perspektywy wzta czy kultka pojawil sie po prostu drugi lapacz z majestatem

tu mozesz powiedziec 'to w takim razie dajcie cos kultkowi i wztowi', a widzisz posrod tych 16 tematow jakis o poprawie talizmanow kultka albo wzta? a brak poprawy masek lapacza to pewnie kara za majestat?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-06-2016 16:35 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakbym byl odpowiedzialny za ta gre to napewno nie kulaloby to tak jak teraz. ALE nie jestem, wiec nie do mnie te pytania.

Co do WZ - skora bestii jest super arkanem jako, ze prawie do zera redukuje szanse na kryta przeciwnika - zwlaszcza z aura bestii, ktora dodatkowo praktycznie pomija cala obrone przeciwnika

Co do Kultka - krew zycia sama w sobie jak ma sie zasieg jest mocnym arkanem, dzieki ktoremu po 10 rundach wychodzi, ze kultek mial np. 30k HP wiecej, a do tego uzyta z piesnia krwii to tez duzych szkod potrafi narobic.. sam widzialem na r7 kultka na piesni krwii klepiacego kryty z palnej 1h po 600+ do tego odzysk HP ~5k/runde

Cos jeszcze? Jesli bede potrafil to odpowiem

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez realny: 24-06-2016 17:07.

24-06-2016 16:55 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy krwi zycia nie masz zadnej gwarancji, ze przezyjesz x rund zeby porownywac hp do tego co dostaje potep a potep te hpy ma od razu na dzien dobry, do tego 1 runda max i BOOM dmg + uniki
/zeby nie bylo, uwazam, ze krew zycia jest nadal do poprawy no ale tutaj wiadomo, kazdy moze uzyc/

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 24-06-2016 17:12.

24-06-2016 17:10 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten BOOM! w moim przypadku daje mi 910-1500 dmg na runde, uniku zbytnio nie zauwazylem.
a tchnienie z talkiem nie daje gwarancji, ze bedziesz trafiac w przeciwnika ze statystykami jakie udalo Ci sie wyciagnac dzieki sprzetowi i treningowi bez arkan.

Do tego chcialbym jeszcze dodac, iz ŻiŚ sprawdza sie wrecz TYLKO na dobrych klockach, w ktore wsadzilo sie multum wiader PRkow - co tak naprawde nie kazdy robi do takiego stopnia na r7

a teraz 2 pytania do Ciebie twardy:
1) jaka rasa Ty grasz?
2) czy nerf tego talizmanu do 1/3 tego co jest uwazasz za dobre i sprawiedliwe?

w sumie pytanie nr 2 smialo kieruje do kazdego gracza i prosze o szczera odpowiedz

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
24-06-2016 17:54 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
ten BOOM! w moim przypadku daje mi 910-1500 dmg na runde, uniku zbytnio nie zauwazylem.
a tchnienie z talkiem nie daje gwarancji, ze bedziesz trafiac w przeciwnika ze statystykami jakie udalo Ci sie wyciagnac dzieki sprzetowi i treningowi bez arkan.

Do tego chcialbym jeszcze dodac, iz ŻiŚ sprawdza sie wrecz TYLKO na dobrych klockach, w ktore wsadzilo sie multum wiader PRkow - co tak naprawde nie kazdy robi do takiego stopnia na r7

a teraz 2 pytania do Ciebie twardy:
1) jaka rasa Ty grasz?
2) czy nerf tego talizmanu do 1/3 tego co jest uwazasz za dobre i sprawiedliwe?

w sumie pytanie nr 2 smialo kieruje do kazdego gracza i prosze o szczera odpowiedz


na nekro wztem na morii lapaczem i nawet nie przewiduje zadnej zmiany wraz z mozliwoscia darmowej zmiany rasy (jestem przeciwny "jak uwazasz, ze ZiS jest takie mocne to sie potep")

patrz na to bo pisales, ze aura daje ignore obrony

"a skora bestii z talkiem nie daje gwarancji, ze bedziesz trafiac w przeciwnika ze statystykami jakie udalo Ci sie wyciagnac dzieki sprzetowi i treningowi bez arkan."

no i piesn krwi

"a krew zycia z talkiem nie daje gwarancji, ze bedziesz trafiac w przeciwnika ze statystykami jakie udalo Ci sie wyciagnac dzieki sprzetowi i treningowi bez arkan."

co do pytania 2) szczerze? w porownaniu do tego co daja inne talizmany jak np obie maski lapacza albo fakt, ze nie odpalisz furii wraz z behemotem... ten nerf jest taki se

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-06-2016 18:04 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i sam widzisz, uzyles moich slow, bo fakt jest taki, ze przy kazdym talizmanie sprzet i umagi maja ogromne znaczenie! a do ŻiŚ dochodzi jeszcze rozbudowa klocka, co kosztuje tyle co topowy sprzet. Czyli jak nie ogarniesz wplywow i kloca to nie ma HP! a jak pojdziesz na same wplywy bez sprzetu z bonusem do obrazen to samym bonusem (+65dmg przy 13 arkanach tchnienia) dmg nie narobisz.

I znow powtorze to co tyle razy juz mowilem..
Dlaczego bogatym zabierac skoro biednym mozna dac, aby wyrownac?
- tak samo powinno byc z talizmanami moim zdaniem. Te od lapacza - nie powiem sa raczej bezuzyteczne na NECRO dla wiekszosci graczy, bo tu znow wszystko opiera sie na zasiegu. Masz zasieg? robisz dupne dmg - talizman z charka do bani (na morii nie wiem, wiec sie nie wypowiadam).
U ssaka kilka razy widzialem na arenie 3v3 uzycie talka ich rasy a mianowicie Potege Mocy i calkiem niezle to wygladalo. Tego drugiego nie widzialem w ogole, a po przeczytaniu opisu stwierdzam, ze jest do bani.

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
24-06-2016 19:39 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
MediaN
Newbie


images/avatars/avatar-16977.jpg

Data rejestracji: 22-01-2010
Postów: 6
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ta Pewność ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie parodia jak cholera:!!! szpony ucięte ,lewiatan ucięty ,życie i śmierć ucięte i znowu czarna dupa!!!! teraz ssaka i łapacza z dobrą białą za cholerę nie sięgniesz rób Cię tak dalej to nikogo już na tych serwach nie będzie bo grać się odechciewa ! Po cholere to jest robione ??? męczysz sie pół roku żeby coś skleić i być dobrym to nagle wszystko szlag trafi i teraz kombinuj od nowa i od nowa zbieraj umagi pod talizmany a inni tylko będą czerpać profity . CZemu potępiony jest zawsze w dupie !

__________________
R3 - Outsider
24-06-2016 21:40 MediaN jest offline Szukaj postów użytkownika: MediaN Dodaj MediaN do Listy kontaktów
slimthug
Double Ace


Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 121

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

balans w tej grze jest praktycznie niemozliwy..
niestety posiadajcy wladze polegaja na opinii wiekszosci i w tej sprawie jak, i przy nerfie planej 1h kieruja sie ta opnia
prawda taka ze przynajmniej na morii potepow jest malo, liczba ta nie wrosla mimo "koks" talizmanow - o pewnie wcale nie sa takie koksy, nadaja sie tylko na arene 3v3 a i tak te 100k+ hp jest malo warte w porwnaniu z krwia zycia/wyssaniem
zapominacie ze poki co raczej nie ma talizmanow lvl 4 a jak sie zaczna pojawiac to i tak kazdy bedzie wolal walic te do dmg dzialajace niezaleznie od arkan ktore ktos moze wyssac/zablokowac

a co najwazniejsze zapominacie ze sa inne tatuaze niz rewo/gang a do bialej czy dystansu tchnienie juz ma spory minus

__________________
r19 KillaBee
25-06-2016 09:19 slimthug jest offline Szukaj postów użytkownika: slimthug Dodaj slimthug do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tej postaci talizman bedzie niegrywalny totalnie czyli do wyrzucenia...





można zamknąć temat i kombinowac dalej ... ewentualnie czekać na kolejne płacze nieogarniaczy Smile
przykre ze równamy sie w dół a nie w góre.

__________________
r14 ---- > mts
25-06-2016 10:15 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
ten BOOM! w moim przypadku daje mi 910-1500 dmg na runde, uniku zbytnio nie zauwazylem.
a tchnienie z talkiem nie daje gwarancji, ze bedziesz trafiac w przeciwnika ze statystykami jakie udalo Ci sie wyciagnac dzieki sprzetowi i treningowi bez arkan.

Do tego chcialbym jeszcze dodac, iz ŻiŚ sprawdza sie wrecz TYLKO na dobrych klockach, w ktore wsadzilo sie multum wiader PRkow - co tak naprawde nie kazdy robi do takiego stopnia na r7

a teraz 2 pytania do Ciebie twardy:
1) jaka rasa Ty grasz?
2) czy nerf tego talizmanu do 1/3 tego co jest uwazasz za dobre i sprawiedliwe?

w sumie pytanie nr 2 smialo kieruje do kazdego gracza i prosze o szczera odpowiedz


te boom to 1/2 a nawet 3/4 (1/3 w pvp) mojego dmgu z sali tronowej co mam w palnej. Dodatkowo ja wbijajac maskę śmiechu mam mniej hp w ataku co potępiony na ZiS i dodatkowo ma do tego też hp w obronie, z czego ja mam tylko czysty dmg w obronie (pisze o 3vs3 w tym wypadku).

Śmieszny jest ten płacz potepionych.. teraz, w końcu zobaczycie jak to być bez talizmanu jak łapacz ;] Chociaż zostaną wam jeszcze szpony nocy.

A pokazywanie walk samych potępiony vs łapacz, gdzie ma sie dalej więcej hp od tego łapacza po ścięciu hp majkiem.. to już jest bezczelne XD i jakiś link, gdzie bez odpalonego tchnienia do dmgu ma się 130dmgu na strzala z palnej i 200 z kryta to nawet się komentować nie da Big Grin

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 25-06-2016 11:58.

25-06-2016 11:50 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stm napisał(a)
W tej postaci talizman bedzie niegrywalny totalnie czyli do wyrzucenia...


wrocisz od uzywania szponow, ktore nadal sa powyzej sredniej... nie przypominam sobie zebym na WZ na nekro czy na lapaczu na morii odpalil kiedykolwiek talizman w pvp, 1v1 czy cos takiego - co najwyzej maske strachu kilka razy na 3v3, zeby pozniej przerzucic sie na pies krwi

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-06-2016 12:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

barti nie laduj wszystkich do jednego wora, to ze placzesz TY, ze ZiS jest przekozak to nie znaczy, ze inni tez placza.
jest tu dyskusja na temat tego talizmanu i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie.

a bezczelne jest tWOJE gadanie, ze wkoncu zobaczymy jak to jest byc bez talizmanow, gdzie wasz majek jako tzw. ULT bez talizmanow jest praktycznie ponad wszystkimi arkanami kazej z ras.
no beka..
i tak pewnie zostanie znerfiony ten talizman ale nerf do 1/3 to przeginka ale smieszek barti pewnie chcialby, zeby na 4 lvlu talka 1 tchnienia dawal +1% hp

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
25-06-2016 12:59 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
stm napisał(a)
W tej postaci talizman bedzie niegrywalny totalnie czyli do wyrzucenia...


wrocisz od uzywania szponow, ktore nadal sa powyzej sredniej... nie przypominam sobie zebym na WZ na nekro czy na lapaczu na morii odpalil kiedykolwiek talizman w pvp, 1v1 czy cos takiego - co najwyzej maske strachu kilka razy na 3v3, zeby pozniej przerzucic sie na pies krwi


Szpony w pvp? :> Chyba tylko i wyłącznie na 3v3, bo nigdzie indziej przecież to nie ma sensu.

Zaktualizowany talizman przez Sushiego jest okej.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
25-06-2016 19:42 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
MediaN
Newbie


images/avatars/avatar-16977.jpg

Data rejestracji: 22-01-2010
Postów: 6
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ta Pewność ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bartek pajacu mimo że jesteśmy razem w klanie rozbawiasz mnie do łez !!!!! Jeżeli faktycznie w tym patchu zajdą takie zmiany ,jak są tutaj opisane heh... to wrócę do rasy łapacza i pokaże Ci jak się gra łatwą tą postacią z majkiem....

__________________
R3 - Outsider
26-06-2016 14:10 MediaN jest offline Szukaj postów użytkownika: MediaN Dodaj MediaN do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
realny napisał(a)
barti nie laduj wszystkich do jednego wora, to ze placzesz TY, ze ZiS jest przekozak to nie znaczy, ze inni tez placza.
jest tu dyskusja na temat tego talizmanu i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie.

a bezczelne jest tWOJE gadanie, ze wkoncu zobaczymy jak to jest byc bez talizmanow, gdzie wasz majek jako tzw. ULT bez talizmanow jest praktycznie ponad wszystkimi arkanami kazej z ras.
no beka..
i tak pewnie zostanie znerfiony ten talizman ale nerf do 1/3 to przeginka ale smieszek barti pewnie chcialby, zeby na 4 lvlu talka 1 tchnienia dawal +1% hp


tak bo majestat jest taki kozak wszedzie.. majestat w pvp i 1vs1 jest dosyc ok choc jak juz pisalem, wy placzecie ze ucina wam hp przy ZiS gdy macie go dalej wiecej po scieciu a na dodatek macie mega boost do dmg, co mi da majestat oprocz tego ze zabiore wam troche sposta i hp? nic, bo nie mamy do tego talka a do masek tez nie mamy, bo nie oplaca sie ich uzywac, bo sa inne silniejsze niz maski smiechu.

wy macie i szpony i zis i juz wam od tej dobroci sie poprzewracalo w tylku. Lapacz na ekspach i tak jest skazany dawac kocie lub dziki szal albo skore bestii bo to bedzie dalej lepsze jak ten smieszny majestat. Wy widzicie lapacza tylko z perspektywy pvp i to jest blad, bo pvp jest malo znaczace juz w tej grze i poki tego nie zrozumiecie to nie bedzie balansu nigdy w tej grze.

ps sorry za interpunkcje, pisze z komy bo nie mam na razie dostepu do kompa.


Out a prosze cie bardzo tylko sie nie rozczaruj.. lapacz jest bez talkow rasowych Pleased

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 27-06-2016 00:05.

27-06-2016 00:01 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[NECRO] Nie martwcie sie, WZ też jest bez talków rasowych bo Aura jest jedynie pod bunkier do 3 poziomu (a niewiele daje, uwierzcie) ale na 4 poziomie (3 zielone i 2 żółte runy na 4, do zobaczenia za 5 lat) może być przydatne na expach o ile komuś nie zależy na zasięgu. Niby niweluje tą obronę, ale koszt jest zbyt duży, lepiej dać w zasięg.

Co do talizmanu na necro wypadałoby go obciąć troche mniej niż na morii ( z tego co patrzyłem na linki z morii), choc widziałem jednego z topowych potępów w ataku ze sporym defem i 100k życia. Praktycznie nie do obronienia się, chyba że sie przespostuje i nie bedzie trafiał a ty zrobisz te 10k pewnego dmg na runde, co na necro wcale nie zdarza się tak często.


Skracając: Zaktualizowana wersja powinna być okej. Nie za mocna, nie za słaba. I zróbcie coś z talkami WZ, bo można sobie nimi co najwyżej podetrzeć międzypośladzie!!

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
27-06-2016 00:46 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
[NECRO] Nie martwcie sie, WZ też jest bez talków rasowych bo Aura jest jedynie pod bunkier do 3 poziomu (a niewiele daje, uwierzcie) ale na 4 poziomie (3 zielone i 2 żółte runy na 4, do zobaczenia za 5 lat) może być przydatne na expach o ile komuś nie zależy na zasięgu. Niby niweluje tą obronę, ale koszt jest zbyt duży, lepiej dać w zasięg.


Aura to najlepszy mozliwy talizman dla bialej na druga mape, jak nie masz wyobrazni to nie wypisuj bzdur. I wystarcza 2 poziom i jest ok, 3 jest bdb, 4 przegiety Tongue
27-06-2016 00:58 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Nekro]
Jeżeli już macie ucinać to zrobić to sensownie i z głową, proponowane wartości zniszczą talizman, a chyba nie o to chodzi prawda.

Ściąć podobnie jak szpony
Tj:
1. 100% > 50%
2. 150% > 100%
3. 200% > 150%
4. 300% > 200%

Na ekspach zostawić jak jest.

Zamiast doszczętnie niszczyć kolejny talizman, a co za tym idzie zniechęcać graczy to wreszcie wzięlibyście się za poprawę tych nie grywalnych talizmanów tak aby każdy czerpał z tego korzyść.

Bo tak podchodząc do sprawy strzelacie sobie w stopę.

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Spider25: 27-06-2016 11:29.

27-06-2016 01:00 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH