Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8. Talizman Życie i Śmierć. 71 Ankieta - średnia ocena: 4,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

8. Talizman Życie i Śmierć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Update 23 06 2016

Zdajemy sobie sprawę, że jest on o wiele za mocny. Dlatego dostanie on nowe poziomy maksymalne, kolejno:

100% -> 25%
150% -> 50%
200% -> 75%
300% -> 100%

UWAGA! Na ekspedycjach i KW modyfikator HP będzie liczony DODATKOWO x2, czyli:


100% -> 50%
150% -> 100%
200% -> 150%
300% -> 200%

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 13:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko dzieki temu dalo się cokolwiek potepem zrobić. Dajcie lepiej mozliwosc zmiany profki bo znowu potęp bedzie daj groze i potem patrz jak inni bija albo chociaz dozyj do czasu zeby groza zadzialala. Odnosze wrażenie, że nikt z mocodawców chyba nie gra w ta grę. W koncu pojawila się możliwość że każdy ma szanse z każdym ( z wylaczeniem popsutych kultków). Musicie ryć w czymś i to na chybił trafił bo przecież jak beda sapac to zawsze mozna przy kolejnym patchu troche podnieść. Pełen profesjonalizm. Podziwiam i pozdrawiam.
22-06-2016 14:15 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

RE: 8. Talizman Życie i Śmierć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zdajemy sobie sprawę, że jest on o wiele za mocny. Dlatego dostanie on nowe poziomy maksymalne, kolejno: 15, 30, 45 i 60%.




sushi wystarczyło ograniczyć ten talizman do pvp... a w ekspie pozwolić mu zostać tak jak był.

__________________
r17: Papa
r19: papa
22-06-2016 14:20 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może po prostu oddzielić pvp od pve i pve zostawić jak jest teraz? Inaczej rzeczywiście potrzebna będzie możliwość zmiany rasy;f
22-06-2016 14:21 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko teraz~! Dzieki administracji mozesz spokojnie zmienic swoją rase, jak Ci potep przeszkadza. A nie zauwazyles, ze potepieni bardzo przydają się na expach? Tak, spokojnie mogą dożyć o drugiej rundy, trzeba tylko wziąć odrobine skóry bestii.

A Życie i Śmierć rzeczywiście było przegiete. I tu jest dobra zmiana.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
22-06-2016 14:21 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
Niklauss
Member


Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 37
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak przegięte z powodu ilości hp w ataku? szczególnie przeciw łapaczowi który na wejście kasuje połowę hp!
22-06-2016 14:23 Niklauss jest offline Szukaj postów użytkownika: Niklauss Dodaj Niklauss do Listy kontaktów
Snoopgod
Junior Member


Data rejestracji: 28-07-2013
Postów: 12
Klan: Anarchia
Kraina: Moria VI; Necropolia XI
Skąd: Karczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

życie i śmierć na obecnym poziomie bardzo fajnie wychodzi na ekspedycjach gdy potęp nie jest już papierem mającym 3,5k hp a ma przynajmniej 5k hp, lecz inaczej ma się sprawa z pvp, gdy potęp ma na arenie w ataku i obronie po 120k hp i ciężko coś takiemu zrobić
22-06-2016 14:23 Snoopgod jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopgod Dodaj Snoopgod do Listy kontaktów
posejdon86
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2015
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz jak rasa potępiona stała się grywalna na ekspedycjach to chcecie to znerfić ? dzięki temu talkowi potęp miał jakąś szanse z łapaczem a teraz ponownie łapacz zyskuje dużą przewage.

Zmiana na minus
22-06-2016 14:36 posejdon86 jest offline Szukaj postów użytkownika: posejdon86 Dodaj posejdon86 do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, ale kto orzekł, że jest o wiele za mocny? Nie znam ludzi używających ZiS na expach.
Ale ciekawość, znam ludzi mogących orzec, że majek jest o wiele za mocny i jakoś to Was waliło.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

22-06-2016 14:40 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Sylweerek
Triple Ace


images/avatars/avatar-24586.png

Data rejestracji: 17-07-2009
Postów: 219
Klan: Szpital!
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia IX
Skąd: ty mieszkasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli ten talizman znerficie na te % wyżej to ten talizman będzie niestety dnem :/ Proponuje najpierw te % trochę obniżyć i poczekać na rozwój sytuacji np:40,70,100,150%

__________________
r7: -Nosferatu-
r14: RaStaMaN
22-06-2016 14:43 Sylweerek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sylweerek Dodaj Sylweerek do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram potępem i uważam, że zmiana jest ok. Może nie konkretnie tak niskie wartości ale pomysł osłabienia tego talizmanu podoba mi się.

__________________

22-06-2016 15:07 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za mocne ? może jeżeli idzie o pkt życia z budynków ale powinniście ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZWIĘKSZYLIŚCIE TALEK DWUKRTONIE ŻEBY GO TERAZ OBCIĄĆ DO 20% TEGO CO JEST, BRAWO SUSHI, BEZSENSOWNOŚĆ I BEZSILNOŚĆ TEAMU NIE MA DNA...


ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

ZOSTAWIĆ PKT ZYCIA KTÓRE DOSTAJEMY NA EXPIE !!!!!!

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathWarrior: 22-06-2016 15:23.

22-06-2016 15:16 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Pandemoniium
Member


Data rejestracji: 16-07-2015
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masakra. Serio. Ciężko w administracji z myśleniem. Chociaż może nie z nie myśleniem tylko niewiedza....... Dzięki życiu i śmierć wreszcie potep ma jakieś szanse na expach ......
Masakra wróciłem w zeszłym roku z powodu ciekawy h zmian itp ale chyba dam sobie spokój z ta gra. Chyba ze o to wam chodzi. Żeby ludzie przestali grać bo jest coraz gorzej a po kilku zmianach które przy zytalem to będzie tragedia...... Kilka zmian ciekawych ale kilka kompletnie nietrafionych.
Behemota -POMYŁKA
Zasięg z palnej 1h jeszcze można przeżyć choć też głupi pomysł
Życie i śmierć u potepa to wogole głupota......

Serio. Zastanawiacie się co robicie? Porównam Was do Irlandczyków bo tu mieszkam.
Oni najpierw robią potem myślą mi milion razy muszą zmieniać rzecz która można było odrazu dobrze zrobić i nie wkurzac wszystkich dookoła......

BRAK SŁÓW ●●●●●●●●●
22-06-2016 15:25 Pandemoniium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pandemoniium Dodaj Pandemoniium do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na expie w sumie PŻ moglyby zostac zboostowane, ale nie az tak jak byly

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
22-06-2016 15:25 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zmiencie to na

50/100/150/200% ale tylko na expie

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
22-06-2016 15:30 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mówicie o ZiS ze przegięty to nie wiem jak nazwać Krew Życia ,ja mając 50k zycia nie daje rady zbić życia z tymi arkanami Łs .a moje ZiS po spotkaniu z majestatem ,jest niewidoczne .Mowa o 3v3

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-06-2016 15:36 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zbyt duży nerf, pamiętajcie, że potęp zwiększając swoje HP zmniejsza swój DMG do śmiesznych wartości, traci połowę, a czasem wiecej niż gdyby użył np talizmanów do krytów, do tego minus do zwinności, sugerowałbym zmiany do rzędu 50/100/150/200%. To co SM zaproponował jest śmieszne.

Na moim przykładzie, r17:

Z talizmanem + odpalone max tś, zestaw to atakowania "białasów"
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=81c86e30c5

450 na krycie, po odpaleniu tś 620, szał dmg, no ale fakt, hp zacne i to jedyny plus, pomijam fakt, że gdy białą zrzuci all swoje ataki to mi jeszcze trochę zostaje to atakowania.

Z talizmanami do krytów

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6dd641985a

1100 bez tś, mała zmiana taka, że w 1 wypadku używałem kiltu hb a tutaj zmieniłem na inny. Kolosalna różnica w dmg.

Obecny talizman daje potępionemu szansę na mikroskopijne zaistnienie w PVP, bez tego jest na szarym końcu bo nic nie ma, stanie się postacią do bicia, czyli tak jak było przedtem i w sumie jest teraz.



Zresztą, pierwszą rzeczą jaką zrobię to cofne potępienie i elo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 22-06-2016 15:51.

22-06-2016 15:42 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2865ec7056

przykład ile mam hp w obronie i ataku z żiś i to naprawde jest przegiecie wg Was ? I to stwierdzenie, oczywiście jest przegiety. Moze dlatego że potep przestal być pewnym celem do ataku zawsze. Zaczał się płacz że już tak łatwo go sie nie zabija ale nadal uwazam że moje 15 k hp w obronie jest do przeskoczenia bez problemu .
22-06-2016 15:46 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc stało się, płaczki wypłakali to co chcieli, jak napisał mój przedmówca potep nie był juz łatwym celem wiec zaczął sie lament. Przy wartościach proponowanych przez sushiego talek stanie sie całkowicie nie grywalny. W pvp znów potep zostanie z niczym ...

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

22-06-2016 15:54 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bezczelność.

8 lat płatnej gry i brak balansu... Na r1 ludzie się potępili bo nie umiecie ogarnąć bałaganu jaki powstał po wrzuceniu epików, kw, nowych exp i umagów. Jak można mieć tak głęboko w "D" klienta wywalającego pln-y i robić sobie na żywca na nim experymenty???

Porównać to można do kupowania w aptece lekarstw które to zażywamy by było lepiej. Kupiliście, zjedliście a 3 miechy później dowiadujecie się, że muszą wam pół żołądka wypruć bo lekarstwo nie przeszło testów na ludziach (czytaj na was) TO JEST KURDE CHORE!!!
Róbcie tak dalej... Obcinajcie co tam sobie chcecie nawet przy samym worku. rotfl

Ludzie już wiedzą, że mają do czynienia z niepoważną firmą która w sposób rażący krzywdzi swoich "darczyńców".


Co mądrzejsi się pokasują.

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
22-06-2016 16:09 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ścięcie tatka do tych poziomów % spowoduje że stanie się on dnem, powstanie zwyczajnie kolejny bezużyteczny talizman którego nikt nie będzie używał

__________________
r7-lenula,r4-baczas
22-06-2016 16:14 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
revean
Member


images/avatars/avatar-25538.jpg

Data rejestracji: 30-08-2015
Postów: 35
Klan: Old years ago (PARADOX)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria

RE: 8. Talizman Życie i Śmierć. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serio? Palną 1h się obcina,talizmany do potepionego też....
Przecież to jest wręcz żałosne.
Nie dość że gram palną 1h to jeszcze potępionym.
No tego to już dość.
Jak to serio wejdzie w życie to nawet złotówki nie wydam więcej na to dziadostwo.
22-06-2016 16:16 revean jest offline Szukaj postów użytkownika: revean Dodaj revean do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fuegorc napisał(a)
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2865ec7056

przykład ile mam hp w obronie i ataku z żiś i to naprawde jest przegiecie wg Was ? I to stwierdzenie, oczywiście jest przegiety. Moze dlatego że potep przestal być pewnym celem do ataku zawsze. Zaczał się płacz że już tak łatwo go sie nie zabija ale nadal uwazam że moje 15 k hp w obronie jest do przeskoczenia bez problemu .


masz 22k hp przy 89 charki w Defie.

Dam Ci prosty przyklad. Ja jako Wzet atakuje przy 450 wpływach. Mam 80k hp.

Potęp wpada do mnie na 320 wplywach ma hp 90k. Prosta matematyka? Tak ŻiŚ jest przegiety pvp w obecnej formie.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 22-06-2016 17:29.

22-06-2016 17:28 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potępy płaczą tak samo jak kiedyś płakały łapacze za starym majkiem. Taka prawda. Sorry, ale w sytuacji jak na 3v3 1 potęp miał więcej hp niż cała ekipa razem wzięta, to była to patologia i dobrze że ją nerfią.
22-06-2016 17:34 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
Fuegorc napisał(a)
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2865ec7056

przykład ile mam hp w obronie i ataku z żiś i to naprawde jest przegiecie wg Was ? I to stwierdzenie, oczywiście jest przegiety. Moze dlatego że potep przestal być pewnym celem do ataku zawsze. Zaczał się płacz że już tak łatwo go sie nie zabija ale nadal uwazam że moje 15 k hp w obronie jest do przeskoczenia bez problemu .


masz 22k hp przy 89 charki w Defie.

Dam Ci prosty przyklad. Ja jako Wzet atakuje przy 450 wpływach. Mam 80k hp.

Potęp wpada do mnie na 320 wplywach ma hp 90k. Prosta matematyka? Tak ŻiŚ jest przegiety pvp w obecnej formie.


swietnie ja nie mam szans osiagnac takich wplywow. dziwna ta Twoja matematyka
314 wplywow 56k hp http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=23872198e5

a tu moja obrona nie widze 22k ale moze mam gorsze stare oczy

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6ce849eba5

potep moze narobic zycia ale nie ma wtedy dmg prawie wcale. potep byl biedny na chwile go podniesiono nawet niedorownano i teraz znowu dostanie klapsy to znowu odejda ludzie z serwera. mnie np zatrzymalo tylko to ze w koncu cokolwiek moglem zrobic a nie tylko rzucic groze i modlic sie ze przezyje pierwsza runde. smieszne to jest ze wypowiadaja sie osoby ktore nie graja potepem Smile .

krótkie podsumowanie potepa z tchnieniem oraz zis :

unik ktory dostaje z tchnieniem nie istnieje.
kazdy bialas unika wiekszosc z moich pierdziliarda atakow
w takiej kofiguracji z msciwym setem mam 56k w ataku hp i potrafi mnie zabic bialas ktory ma 20k w obronie. dlaczego ? bo nie mam powera. przypominam ze musze wybierac miedzy iloscia zycia a szansa i zasiegiem. Także nerfic postać która nawet nie doszła do poziomu innych postaci ? Uwazam że mam super wylosowane umagi (mozna podejrzec zapraszam) a robie dmg na expie gorszy niz byle jakis ŁM. O swobodzie ataków nie wspomne bo ja nic nie obcinam, niczego przejmuje. dostalem groze która każdy moze sobie maska załatwic a jakbym chcial jej uzyc to jeszcze mi zneuralizować. sprowadza się to do tego że mam w ponizej 100 WZ którzy juz nie graja i modle sie zeby mi nie wyskoczyli z ramy bo nie wiem co bede atakowal. mimo mojego jak to mowicie super życia teraz. chociaz tak naprawde to HP jest tak jak kiedys bialasy budowaly bunkry tylko w mniej wydajnej formie. bo jak zaatakowalbym ssaka to nie mam juz 56k zycia ale polowe itd. takze pozostaje mi garstka WZ do bicia i to jak mam fuksa to dolece. Uwazam ze mam super sprzet. dobrze wylosowalem umagi to powiedzcie mi co zrobic zeby cokolwiek robic ? przerobilem się ze snajpera na rewo bo mialem ataki na minusie. to teraz nerfia rewo wspaniale. czy ktos moglby przeprowadzac jakies beta testy a nie sluchac sie wąskonosych placzków ojej bo ja nie jestem tak zajebisty ze wszystko pada w pierwszej rundzie na moj widok ? moze faktycznie skasowac te potępy bo na cholere one komu? Z przerwami jestem w tej grze od czasu powstania R1, pierwszy raz natomiast nasza administracja doprowadzila do tego, że chce mi się gorzkie żale wylewać na forum. Nadal uwazam, że kochać się w skargach jest rzeczą niewiescia. Mężom przystoi w milczenie się zbroić. Natomiast w momencie kiedy wystarczylo poprawić tatek snajpera. lekko znerfić kultka ale tez tylko lekko bo on znowu ma power ale zero hp. to rozpoczynacie znowu kolomyje elementarna i czuje się oszukany. Nie na pieniadze bo to naprawde nie jest droga gra Smile Czuje się okradziony z czasu ktory poświecilem na budowanie postaci po to tylko żeby sie dowiedziec ze tak naprawde potep stanie sie znowu smietnikiem który jest do tego zeby groze na expie dal. I tą funkcje traci, zauwazylem, że ludzie wola isc z postaciami ktore maja 10k hp i dmg niz z groza ktora moze dozyje zeby ta groze dac. Kazda rasa ma wady i zalety ale tylko potep ssie praktycznie we wszystkim. oprocz daj groze i nie zdechnij w pierwszej rundzie. Ale i to mu zabieracie. sama slodycz. Jak widzicie nie rozpisuje sie tu na temat PVP bo nie ma o czym mowic czy uwalicie czy nie w pvp potep ssie.

Reasumując nie ma potępa nie ma opinii

Ps. czy moze tak pilnujecie zeby byl najgorszy (w mojej opinii nadal jest) zeby nagle gra sie nie stala arena potepow? Wychodzi Wam to doskonale 90% z checia wrocilaby do starej postaci po tygodniu dostawania bęcków z każdej strony Smile
22-06-2016 19:02 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chopie, 88 charki i 192 wpływów xD weź ty nie manipuluj faktami xD

Fuego używa arkana Tchnienie Śmierci (obrażenia wszystkich broni +70, ZWINNOŚĆ -42, unik +42 %).


No 0 dmg. A wiesz w ogóle, ile wyciąga inna rasa na podobnych wpływach? 2x mniej na topowych klockach
22-06-2016 19:13 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam moze Ciebie stać na słońca do obrony i do ataków i na expy osobne ja w swojej skromnej osobie ciesze się ze mam sygnety dlatego w obronie mam tyle wplywow.

pisaleś o 320 wplywow i 90k hp. Mam w ataku na bialasy bo panej tym nie siegne 314 wplywow i 56k hp takze cos sie nie spina Twoja teoria chyba, że w tych 6 wpływów ukryte jest 34tys HP. Co robi +70 obrazenia widac że szalu nie ma -42 zwinki to chyba kazdy wie jak dziala w spotkaniu z bialym a unik nie istnieje.

Tchnienie działa w oparciu o krew i nawet lecac w masce zeby nie marnowac krwi na groze to max hp osiagam 56k. A jak mam super klocek mozesz sam sprawdzic.

W mojej ocenie w tej chwili dla potepa jest tak jak powinno byc ( nie mowiac o tym ile trwa zebranie run niebieskich a trzeba ich 3 )

mam bardoz dobry klocek, super umagi do dmg a wyniki widac czarno na bialym.
22-06-2016 19:32 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cf1e1485b1

Masz Teorie. 323 wpływy 90k hp. A to że eq ma marne a ja typowe ustawienie pod palna( leje mnie w tym kazda biała to inna sprawa).

ps. pokaz mi jak Berek i Cr ( kazda biała wedlug Ciebie) Wyciaga Ci 30% unikow na palna

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
22-06-2016 20:01 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Madmen a pokazał bys teraz swój atak na potepa w max wpływach i w talizmanach?

mnie tam juz mało co obchodzi ciecie TiS b i tak sie przerobie na inna rasę

ale tak z ciekawosci bym chcial zobaczyć ,jak atakujesz z 60k zycia potepa z 30 k zycia .bo pewnie tak to wychodzi

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
22-06-2016 20:14 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Fuegorc
Member


Data rejestracji: 26-02-2015
Postów: 26
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

REINKARNACJA używa arkana Tchnienie Śmierci poziom 26.

musi miec dużo do krwi. Mi udaje sie wyciagnac 15 poziom. Ale nawet na zalaczonym screenie widac co z tego ze ma 2x wiecej hp jak finalnie i tak dostaje w lampę.

a co do uników to nie istnieja albo ja taki pechowy jestem. Unik to ma białas.

nie interesuja mnie inne rasy bo kazda wzgledem nawet teraz potepa jest przegieta. kradniecie arkany labo policjantow albo padam pod gradem krytow takich ze zal sciska miejsce gdzie plecy traca szlachetna nazwe. Natomiast co ma potep ? POTEP ma groze. GROZE , która byle maska mozna w pvp zastapic a sa i tacy ktorzy ją niweluja przez co w pvp staje sie calkowicie bezuzyteczna. Także powiedz mi proszę co takiego ma potem oprocz zal hp które w konfrontacji z bylejaka inna rasa stanowilo o jego wyjatkowosci lub chocby szansie istnienia? Kazda rasa ma cos takiego na co sprawia ze musisz na cos uwazac. Potęp jest jak wózek w biedronce stajesz z tylu i pchasz. A Wy go dodatkowo chcecie pozbawic tego ze nie pada w pierwszej rundzie w swej wspanialej papierowosci?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fuegorc: 22-06-2016 20:50.

22-06-2016 20:28 Fuegorc jest offline Szukaj postów użytkownika: Fuegorc Dodaj Fuegorc do Listy kontaktów
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH