Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] 8 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8. Talizman Życie i Śmierć. 71 Ankieta - średnia ocena: 4,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież talizman na 3 poziomie daje do 200% hp.
Latwo oszacować, że w obronie mam około 40. A tu proszę, plus 60 tysięcy.
Marny efekt, co?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-07-2016 11:54 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli nadal nie dostrzegasz, że mimo ogromnej przewagi hp potęp w pvp sromotnie przegrywa to szkoda Ci czegokolwiek tłumaczyć...

Poważnie, potęp pierwszy raz dostał dopał do pvp i od razu został wypłakany jego nerf. W obecnej formie chyba nikt nie będzie z niego korzystać, skoro dla miernego efektu będzie musiał poświęcić 3 niebieskie runy (dałbym propozycję zmniejszenia tej ilości do dwóch, ale SM jak widać po całości uwala potępa (nerf palnej 1h też się wlicza), więc jaki sens...).
29-07-2016 12:05 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Jeżeli nadal nie dostrzegasz, że mimo ogromnej przewagi hp potęp w pvp sromotnie przegrywa to szkoda Ci czegokolwiek tłumaczyć...

Poważnie, potęp pierwszy raz dostał dopał do pvp i od razu został wypłakany jego nerf. W obecnej formie chyba nikt nie będzie z niego korzystać, skoro dla miernego efektu będzie musiał poświęcić 3 niebieskie runy (dałbym propozycję zmniejszenia tej ilości do dwóch, ale SM jak widać po całości uwala potępa (nerf palnej 1h też się wlicza), więc jaki sens...).


Ty tak na serio? I ty na mnie gadasz . . . Ślepy chyba jesteś, jak nie widzisz, jaki potwór się z potepa zrobił ;d

Ja wyciągam 22k hp w ataku, wpadają do mnie czasem łapacze na masce, nie majku i mają po 30k hp

I wpada potep na talku, który ma 40k hp

a śmieszne jest to, że z całej trójki, potep na najmniej wpływów . . . .
I jak się mam przed tym bronić?
Piszę z perspektywy necro, bo tam jest ten talek przesadzony, ale po linkach z morii widzę na własne oczy, że też jest do nerfa ;d

Ludzie wyciągają po 100k HP i atakują ludzi co mają i 30k
Taki potep nie musi robić nic, po prostu różnica HP zabija przeciwnika, potepowi nawet jak zostanie 10k na końcu, a przeciwnikowi 0 to i tak jest się czym szczycić, bo i tak wygrana, nie ważne w jaki sposób

Przegięli z wartościami tego talizmanu i dobrze każdy o tym wie

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
29-07-2016 12:09 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Janca. Ktoś Ci się włamał na konto forum i kretyństwa w Twoim imieniu wypisuje.
Albo wzrok Ci siadł i niedoczytałeś tego fragmentu
Nyarleth używa arkana Tchnienie Śmierci (obrażenia wszystkich broni +130, ZWINNOŚĆ -78, unik +78 %).

Przeczytaj go na głos i odpowiedz jeszcze raz na pytanie, czy ten talizman daje tylko bardzo dużo hp, czy też również skromną ilość dmg.

Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć, że efekt w pvp +200% hp jest przegięciem, to dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-07-2016 12:30 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście Arius, w pvp ini nie ma znaczenia i nie wychodzi to aż tak źle (na arenach jednak, jak udowodnił Toblakai, nie błyszczy). Chociaż widziałem linki jak potęp z ponad 100k hp dostaje w papę i jakoś przeszedł mi początkowy zachwyt nad możliwościami tego talka. Tak czy siak znacznie bardziej boli mnie bezsens ścinania w pve, przy dużej stracie dmg i ini taki bonus do hp to żart, nie wyobrażam sobie używania go jeżeli przynajmniej jedna niebieska runka nie zostanie uwolniona.

Ja tam wrócę sobie do kultka po prostu i poczekam, aż zrobią coś ciekawego z potępa znowu.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Janca: 29-07-2016 12:36.

29-07-2016 12:31 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
Janca napisał(a)
Jeżeli nadal nie dostrzegasz, że mimo ogromnej przewagi hp potęp w pvp sromotnie przegrywa to szkoda Ci czegokolwiek tłumaczyć...

Poważnie, potęp pierwszy raz dostał dopał do pvp i od razu został wypłakany jego nerf. W obecnej formie chyba nikt nie będzie z niego korzystać, skoro dla miernego efektu będzie musiał poświęcić 3 niebieskie runy (dałbym propozycję zmniejszenia tej ilości do dwóch, ale SM jak widać po całości uwala potępa (nerf palnej 1h też się wlicza), więc jaki sens...).


Ty tak na serio? I ty na mnie gadasz . . . Ślepy chyba jesteś, jak nie widzisz, jaki potwór się z potepa zrobił ;d

Ja wyciągam 22k hp w ataku, wpadają do mnie czasem łapacze na masce, nie majku i mają po 30k hp

I wpada potep na talku, który ma 40k hp

a śmieszne jest to, że z całej trójki, potep na najmniej wpływów . . . .
I jak się mam przed tym bronić?
Piszę z perspektywy necro, bo tam jest ten talek przesadzony, ale po linkach z morii widzę na własne oczy, że też jest do nerfa ;d

Ludzie wyciągają po 100k HP i atakują ludzi co mają i 30k
Taki potep nie musi robić nic, po prostu różnica HP zabija przeciwnika, potepowi nawet jak zostanie 10k na końcu, a przeciwnikowi 0 to i tak jest się czym szczycić, bo i tak wygrana, nie ważne w jaki sposób

Przegięli z wartościami tego talizmanu i dobrze każdy o tym wie



Dobrze ale cięcie talka do takich wartości spowoduje, że bedzie on nie zbyt grywalny prawda ? Moim zdaniem nie o to chodzi. Zamiast niszczyć kolejny talizman, który jest potrzebny potępom w pvp wypadałoby podciągnąć te nie grywalne.

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

29-07-2016 12:33 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok no to przyjrzyjmy sie talkom:

WZ:
Furia bestii - niegrywalny w PVP, Niegrywalny na expach (lepiej wrzucic sb), tak samo na arenach - kicha.
Aura bestii - Ledwo grywalny w pvp, uzywany przez wielu w 3v3/kvk/expach


Lapacz
Maska strachu
Maska wladzy
niegrywalne w pvp ogolnie


Kultysta:
Cichy lowca - czasami uzywany w pvp (niezalezny od arkan lol), czasami na expach PRZEZ WSZYSTKICH
Piesn krwi - tylko na NB na wendole we 2.

Ssak:
Otchlan ciszy - niegrywalny w pvp, czasem expa (szczegolne przypadki)
Wyssanie mocy - czasem w 3v3 widac, kompletnie niegrywalny w pvp 1v1/kvk

Potemp:
Szpony - prawie zawsze na expach, kosmiczny boost do dmgu (70 sposta wbije potemp = +140 dmg powaznie?), bardzo czesto na 3v3, zawsze na kvk.
Tchnienie - Bardzo czesto 3v3, bardzo czesto expy i bardzo czesto 1v1.

Potemp jako jedyny ma grywalne talizmany w pvp - i Wy naprawde nie chcecie tego znerfic? No to moze w ramach tego KAZDA rasa dostanie grywalne talizmany? Tak grywalne jak talki potempa.
Dodatkowo kazdy moze wrzucic kocie/dziki/wplywy/sb itp - ale nocnego i tchnienia sie nie da.

Zeby bylo jasne nie chce bizu dajacego arkana potempa ale uwazam ze sa PRZEGIETE. I to mocno PRZEGIETE.


Pozdrawiam Cie janca.
29-07-2016 12:48 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Rzeczywiście Arius, w pvp ini nie ma znaczenia i nie wychodzi to aż tak źle (na arenach jednak, jak udowodnił Toblakai, nie błyszczy). Chociaż widziałem linki jak potęp z ponad 100k hp dostaje w papę i jakoś przeszedł mi początkowy zachwyt nad możliwościami tego talka. Tak czy siak znacznie bardziej boli mnie bezsens ścinania w pve, przy dużej stracie dmg i ini taki bonus do hp to żart, nie wyobrażam sobie używania go jeżeli przynajmniej jedna niebieska runka nie zostanie uwolniona.

Ja tam wrócę sobie do kultka po prostu i poczekam, aż zrobią coś ciekawego z potępa znowu.


W sumie wyjęcie z tego talizmanu jednej niebieskiej ma sens.
Zgadzam się. Areny 3vs3 to specyficzna sytuacja. Tam liczy się ekipa.
Ale jak pojawiają się byty 160k hp w ataku, to jednak imho jest to przegięciem lekkim.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-07-2016 12:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Przecież talizman na 3 poziomie daje do 200% hp.
Latwo oszacować, że w obronie mam około 40. A tu proszę, plus 60 tysięcy.
Marny efekt, co?


Arius, ja odpowiadalem ad mojego linku, gdzie gosc na arenie ma 217k hp - jezeli 3 lvl talizmanu daje +200%, to gosc mialby 72k hp

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=fefef37a38

dodam ze na 4 lvlu mialby 300k

czyli jemu talek dal 145k hp, + reszte efektow z tchnienia
(to ze przesadzil z tym hp i przez to nic ono nie dalo, to juz jego sprawa - to do tych, ktorzy pisza ze stracil to i tamto )


takze czytajmy dalej dlaczego talizman nie jest przegiety, jaja po prostu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 29-07-2016 14:44.

29-07-2016 14:43 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Vilgeforz2
to ze w tym linku nie trafial, bo przesadzil z wplywami to nie oznacza ze to usprawiedliwia takie hp
[...]
czy wy sobie wyobrazacie ze jak inna rasa pojdzie we wplywy to ma dmg i ataki i full zasieg ? kazdy w tym ustawieniu tak bedie mial, z tym ze hp bedzie kolo 60-80k, a nie 200+


jezeli nadal nie dostrzegacie roznicy, to generalnie szkoda wam cokolwiek tlumaczyc

inna rasa? prosze bardzo:
potep ma z talka hp
ssak zbija defa albo kradnie krytmod
lapacz ma dmg
wz ma kontry albo ignora
kultek... coz... ma piesn

i to, ze potep jako jedyny ma uzyteczne wartosci wcale nie sprawia, ze trzeba zis nerfic. to samo zreszta mamy z behemotem i to samo bylo ze szponami

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 29-07-2016 16:33.

29-07-2016 16:30 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Boba Fett
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale idą fajne zmiany !!!!!!!!!

Gram potepieńcem rewo.

2400 ataków by wbić evo na dodatkową runę niebieską by móc uzywać ZiS + Nocnego np, a nie tylko ZiS + Behemota.

A tu okazuje się że:

1. ZiS będzię znerfiony praktycznie 3krotnie
2. Behemot będzie znerfiony
3. Zasięg panej 1h będzie znerfiony

więc zmarnowany czas i wysiłek i nic ponad to, standard w tej grze


wieczna open beta i jej zALETY

szczerze mam cichą nadzieję że znajdę wreszcie silę by się skasować dzięki waszej pomocy


ktoś ma propozycje jakiejś ciekawej gry w którą można pograć a ten projekt uznać za zakończony?
30-07-2016 09:47 Boba Fett jest offline Szukaj postów użytkownika: Boba Fett Dodaj Boba Fett do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Boba Fett napisał(a)
Ale idą fajne zmiany !!!!!!!!!

Gram potepieńcem rewo.

2400 ataków by wbić evo na dodatkową runę niebieską by móc uzywać ZiS + Nocnego np, a nie tylko ZiS + Behemota.

A tu okazuje się że:

1. ZiS będzię znerfiony praktycznie 3krotnie
2. Behemot będzie znerfiony
3. Zasięg panej 1h będzie znerfiony

więc zmarnowany czas i wysiłek i nic ponad to, standard w tej grze


wieczna open beta i jej zALETY

szczerze mam cichą nadzieję że znajdę wreszcie silę by się skasować dzięki waszej pomocy


ktoś ma propozycje jakiejś ciekawej gry w którą można pograć a ten projekt uznać za zakończony?


Skasuj się, będzie lepiej dla wszystkich . . . .

Zis w PvP będzie osłabiony, w PvE nadal 200% zostaje (z 300%)
Jak nie widzisz problemu w PvP, to lepiej się skasuj . . .
Wiele osób pokazało już przegięcie tego talka w PvP ;d

Nerf behemota może i słuszny, ale nie na takich zasadach jak teraz (powinien brać z tronowej z mniejszym %, żeby sufy i umagi miały znaczenie)

A co do palnej na morii, to się nie znam i nie wiem jak to wpłynie na rozgrywkę, ale ponoć wystarczy zmienić inki na pasterza :p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-07-2016 11:17 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy tak na serio liczycie?? Maska strachu niegrywalna na pvp???
Mega dopał do wpływów dający hp i dmg większe niż szpon potępa bo ja wbije na 27 nocnego aty wbijesz ile 80-90 wpływów??
Przy tatku na 3 poziomie mój szpon daje mi 54 do dmg
twoje 80 z maski daje ci 80 dmg.

__________________
r7-lenula,r4-baczas
30-07-2016 11:34 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
baczas napisał(a)
Wy tak na serio liczycie?? Maska strachu niegrywalna na pvp???
Mega dopał do wpływów dający hp i dmg większe niż szpon potępa bo ja wbije na 27 nocnego aty wbijesz ile 80-90 wpływów??
Przy tatku na 3 poziomie mój szpon daje mi 54 do dmg
twoje 80 z maski daje ci 80 dmg.


Teraz trollujesz tak?
A liczysz, że masz sposta, czyli zasięg? Liczysz to?Nie? no tak, bo po co

Taki ŁM musi wrzucać dajmy na to elastyk, a ty nie dość, że sposta, to jeszcze dmg

mało?

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
30-07-2016 11:46 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a liczysz że masz wpływy z arkan i możesz ubrać biżu że spostem zwiną a ja żeby mieć wpływy to musze biegać w zdradzie.
Pozatym temat i tak roztrząsany bez sensu bo patch wchodzi w poniedziałek i i tak nic się nie zmieni.

__________________
r7-lenula,r4-baczas
30-07-2016 12:50 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę o ponowne przeliczenie tego talizmanu z uwagi na podniesienie stat bojowych, potępieni atakują mnie dalej majac po ok 50k życia w ataku, gdzie przed patchem ta sama osoba miała 55k hp (a zaznaczam, że jest to polowa wartości tego co na ekspach). różnica jest po zmianach na poziomie 2-5k życia.
01-08-2016 15:22 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie na r1 wychodzi około 6k życia mniej niż przed patchem. No i fajno bo terning i dobry klocek nadrabia poniesioną stratę.


Dascko weź pod uwagę, że nie wszystkie potępy mają wypasione klocki i dobry trening.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
01-08-2016 15:31 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
proszę o ponowne przeliczenie tego talizmanu z uwagi na podniesienie stat bojowych, potępieni atakują mnie dalej majac po ok 50k życia w ataku, gdzie przed patchem ta sama osoba miała 55k hp (a zaznaczam, że jest to polowa wartości tego co na ekspach). różnica jest po zmianach na poziomie 2-5k życia.


A ile hp w ataku będzie ok?
Jak będzie miał 44 k to go już zjedziesz? Czy żeby się obronić potrzebujesz by miał 35k?

Miałem 140k hp w ataku. Teraz mam 100k na tym samym eq.
To jest różnica. Koleś pewnie zmienił eq, może klocek. A Ty jakieś bzdurne porównania na 10% spadku hp odwalasz.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 01-08-2016 15:34.

01-08-2016 15:31 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Dracko napisał(a)
proszę o ponowne przeliczenie tego talizmanu z uwagi na podniesienie stat bojowych, potępieni atakują mnie dalej majac po ok 50k życia w ataku, gdzie przed patchem ta sama osoba miała 55k hp (a zaznaczam, że jest to polowa wartości tego co na ekspach). różnica jest po zmianach na poziomie 2-5k życia.


A ile hp w ataku będzie ok?
Jak będzie miał 44 k to go już zjedziesz? Czy żeby się obronić potrzebujesz by miał 35k?

Miałem 140k hp w ataku. Teraz mam 100k na tym samym eq.
To jest różnica. Koleś pewnie zmienił eq, może klocek. A Ty jakieś bzdurne porównania na 10% spadku hp odwalasz.


to nie chodzi o ilość hp tylko o zapowiadane nerfy, a widze ze sie nic nie zmienilo. a to dopiero 3 lvl talizmanu, na 4 potepieni stana sie hp tankami nie do przejscia mającymi po 120k życia

nadmieniam ze mówie tu o silniku necro v2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dracko: 01-08-2016 15:48.

01-08-2016 15:46 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak teraz ma 55k hp to jak on 120 ma wyciągnąć????

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
01-08-2016 16:14 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Jak teraz ma 55k hp to jak on 120 ma wyciągnąć????


zmodyfikuje eq

jastrzebie -> zdrada
jastrzebie -> diamenty/tytany

da to boosta do wplywow/ charki na poziomie nie do przejscia

daje miesiące potępionym na skompletowanie eq pod taka ilość życia żeby nikt się nie przebijał
01-08-2016 16:22 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Jak teraz ma 55k hp to jak on 120 ma wyciągnąć????


zmodyfikuje eq

jastrzebie -> zdrada
jastrzebie -> diamenty/tytany

da to boosta do wplywow/ charki na poziomie nie do przejscia

daje miesiące potępionym na skompletowanie eq pod taka ilość życia żeby nikt się nie przebijał


talek na 4 poziomie daje +25% hp wiecej w stosunku do talizmanu na 3 lvlu... ile by mu ta zdrada musiala dawac wplywow? z 200?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
01-08-2016 16:25 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest logika z Necro, tego nie ogarniesz.





Nic nie zmieniać, dobrze jest. Nie, nie gram potępionym. A już na pewno nie w piaskownicy Smile
01-08-2016 16:36 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Magico napisał(a)
To jest logika z Necro, tego nie ogarniesz.
Nic nie zmieniać, dobrze jest. Nie, nie gram potępionym. A już na pewno nie w piaskownicy Smile


tu masz racje necro diametralnie różni się od morii

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Dracko napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Jak teraz ma 55k hp to jak on 120 ma wyciągnąć????


zmodyfikuje eq

jastrzebie -> zdrada
jastrzebie -> diamenty/tytany

da to boosta do wplywow/ charki na poziomie nie do przejscia

daje miesiące potępionym na skompletowanie eq pod taka ilość życia żeby nikt się nie przebijał


talek na 4 poziomie daje +25% hp wiecej w stosunku do talizmanu na 3 lvlu... ile by mu ta zdrada musiala dawac wplywow? z 200?


szybko licząc 55k +25% = 68750 przy tych samych itemach dających okolo 150 wpływów po zmianie na zdradę tych wpływów będzie 220 czyli o 46% więcej wpływów czyli dodatkowe 31K hp co daje nam 100375 zycia, a to dopiero poczatek bo przecież mozna jeszcze wplywy z kamienia podnieśc o kilka oczek i dochodzimy do absurdalnych liczb w hp gdzie endgameowe itemy na necro tego nie przejda

wniosek ZiS przy dobrym ukladzie równa sie godlike

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dracko: 01-08-2016 16:50.

01-08-2016 16:49 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zebys ty jeszcze umial liczyc...

pisales:
cytat:
potępieni atakują mnie dalej majac po ok 50k życia


50000/175%=28572
28572*2=57144

skad wezmie te 70 wplywow? z zamiany jastrzebia na zdrade? epicka zdrada lisa/mlodosci? powodzenia xD

@edit

grasz ssakiem? masakra xD ustaw chociaz cisze krwi w obronie, problem z glowy

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 01-08-2016 16:55.

01-08-2016 16:54 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
zebys ty jeszcze umial liczyc...

pisales:
cytat:
potępieni atakują mnie dalej majac po ok 50k życia


50000/175%=28572
28572*2=57144

skad wezmie te 70 wplywow? z zamiany jastrzebia na zdrade? epicka zdrada lisa/mlodosci? powodzenia xD

@edit

grasz ssakiem? masakra xD ustaw chociaz cisze krwi w obronie, problem z glowy


gram łapaczem, a sprawdzałem walki bez majtka bo chciałem przeskoczyc na wz, ale teraz widzę że to nie opłacalne z uwagi na ilość hp wyciągane przez potępów

ps
Epicki Zdradziecki Krawat
Typ: Amulet
Cechy: CHARYZMA +5, WPŁYWY +32, WYGLĄD -3

Epicki Zdradziecki Sygnet
Typ: Pierścień
Cechy: WPŁYWY +32, WYGLĄD -4

bez sufixów daje 96 wpływów, ale co ja tam licze
01-08-2016 17:02 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jastrzebie tez daja wplywy... i ten, nie do konca jestem pewien czy 2x wiecej wplywow to 2x wiecej hp

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
01-08-2016 17:20 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze prawisz, źle to policzyłem zakładając, że 2xwpływy daje 2x hp, poczekam i zobacze jak się sytuacja rozwinie z tym talizmanem
01-08-2016 17:24 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Boba Fett
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 17
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie do Twórców gry:

czy już jesteście zadowoleni z efektu jaki daje ZiS? Czy dalej planujecie zmiany? (3x niebieska runka w tym talizmanie to jest bardzo mocne ograniczenie możliwości nawet z perspektywy wbicia dodatakowej czwartej z evolucji, stąd nasuwa się pytanie czy np nie chcecie zmienić kolorów runek w tym talizmanie? było by to na korzyść dla potepięńców)

Jako że wbijałem ostro evo na dodatkową niebieską runkę, by używać ZiS + ... coś więcej niż tylko Behemota, chciałbym wiedzieć czy to już finalna wersja czy jeszcze z 3-4 razy coś tu zmienicie.

Chciałbym mieć świadomość czy to już koniec zmian i zastanowić się nad ewentualną zmianą rasy, skoro jest to teraz możliwe. Bo nie przeczę że zbieranie evo na dodatkową runke niebieską nie było łatwe a zmiany na urodziny BW mocno pomieszały mi szyki, gram potępieńcem z palną 1h.

Jak już wspominałem powyżej nerfienia ZiSa, modyfikatora do zasięgu w palnej 1h czy też nerf behemota.

Z góry dzięki za odpowiedzi na dręczące mnie pytania.
06-08-2016 17:13 Boba Fett jest offline Szukaj postów użytkownika: Boba Fett Dodaj Boba Fett do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do czego ci niby potrzebne 4 niebieskie runy?


Btw. płaczki rządzą... wpada potęp na zisie do łapacza, dostaje od niego 13 majków na pysk i nadal ma ~30k hp + mega dopałkę do dmg i uniku... a płaczkom nadal mało i ZiS stał się niby bezwartościowy Wink
06-08-2016 20:35 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] 8 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 8. Talizman Życie i Śmierć.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH