Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 9. Zmiany w treningu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 9. Zmiany w treningu 71 Ankieta - średnia ocena: 7,8671 Ankieta - średnia ocena: 7,8671 Ankieta - średnia ocena: 7,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

9. Zmiany w treningu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UPDATED 23 06 2016

Wielu z Was zgłaszało, że w związku z wprowadzeniem wielu wzmacniaczy postaci (umagicznienia, talizmany, epiki) trening stracił na znaczeniu.
Osobiście zgadzam się z tym twierdzeniem i postanowiliśmy coś z tym zrobić:

Od poziomu 45 każdej statystyki w treningu każde kliknięcie będzie zwiększało statystykę o +2 natomiast od poziomu 65 każde kliknięcie będzie podnosiło statystykę o +3.
Tak samo losowo przydzielane statystyki będą zwiększały statystyki kolejno o +2 i +3.

Wszystkie statystyki będą automatycznie przeliczone.

Czyli przykładowo: jeżeli mamy w treningu zwinność 44 i podnosimy na 45 to NADAL będziemy mieć +45 zwinności ale jeżeli podnosimy z 45 na 46 to otrzymamy +47 zwinności

Inne przykłady:
50 w danej statystyce da modyfikator 45+5*2=55
75 w danej statystyce da modyfikator 45+20*2+10*3=115


Ogólnie:

powstanie nowa statystyka w treningu, która będzie brana pod uwagę TYLKO w WALCE (PVP PVE ITD).

Oznacza to, że nie zmieni to: budowania, wypraw, wymogów przedmiotów, a jedynie wzmocni cechy przy przeliczaniu na statystyki bojowe.

Przykład dla dość mocno "wytrenowanej" postaci Smile



__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 13:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Bendel
Full Member


images/avatars/avatar-23704.jpg

Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to teraz 60 poziom który gra od 30 będzie miał lepsze statystyki niż poziom 120 czy każdy gracz otrzyma odpowiednio przeliczone statystyki na poziomie w którym jest obecnie>?

__________________
R 14 FiCeK rotfl


Leg Dsk/Dsk Tygrysie spodnie Nocy --- Kupie

22-06-2016 13:58 Bendel jest offline Szukaj postów użytkownika: Bendel Dodaj Bendel do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe Sushi jak to wyjdzie w praniu. Zmiana mi się na pierwszy rzut oka podoba, lekko poprawi zasięg i obrażenia ułatwiając 2 mapę.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
22-06-2016 14:01 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Niklauss
Member


Data rejestracji: 14-03-2016
Postów: 37
Kraina: Moria VI

RE: 9. Zmiany w treningu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wszystkie statystyki będą automatycznie przeliczone.

22-06-2016 14:07 Niklauss jest offline Szukaj postów użytkownika: Niklauss Dodaj Niklauss do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sama idea przywrocenia wartosci treningu w codziennej grze bardzo mi sie podoba... jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej oczekiwanych zmian w urodzinowym patchu.

Postacie z lvlamu 120 ktore trzepaly wendole i teraz w treningach maja po 55 jednostki moga powoli sie kasowac.

__________________

22-06-2016 14:10 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Raiga
Double Ace


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 112
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jak dobrze liczę przy trenie 63 zwinki będę miał po zmianie 122 ??? Chore

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raiga: 22-06-2016 14:16.

22-06-2016 14:12 Raiga jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiga Dodaj Raiga do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z osobami, które mają już ponad 30 w treningu? Zostanie to odpowiednio przeliczone i dopisane do teningu?
22-06-2016 14:14 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
paTaTaj
Member


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 27
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli wszystko się sprowadza do "dropa" jak zwykle ... dropisz masz pr = masz tren
Jakie to proste :/

__________________
Ashoki
22-06-2016 14:15 paTaTaj jest offline Szukaj postów użytkownika: paTaTaj Dodaj paTaTaj do Listy kontaktów
Szyszka king
Triple Ace


images/avatars/avatar-16899.jpg

Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 152
Klan: LoS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy weźmiecie pod uwage to ile dany gracz wpakował pr w trening by był wysoki i zrobicie dobry balans. Bo gracze z wyższymi lvl i lepszym trenem mogą zostać lekko pokrzywdzeni. Tylko jak? Zwiększycie im trena po paczu?

__________________
r10,r14-Szycha
22-06-2016 14:26 Szyszka king jest offline Szukaj postów użytkownika: Szyszka king Dodaj Szyszka king do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: 9. Zmiany w treningu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)Wszystkie statystyki będą automatycznie przeliczone.


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 14:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie tez wypadaloby zwiekszyc wymagania itemow...

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
22-06-2016 14:38 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli dobrze liczę to ta zmiana wprowadzi mega armagedon Big Grin topowi gracze dostana około 70 każdej cechy...

__________________
r17: Papa
r19: papa
22-06-2016 14:39 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Sharkis
Member


Data rejestracji: 15-08-2013
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale takie potraktowanie treningu spowoduje że:

1. Trzeba będzie na nowo przeliczyć wymagania budynków i przedmiotów

2. Bez pkt. 1 Łatwość pójdzie do piachu jako niepotrzebny przeżytek (przynajmniej na h. lvl) - przynajmniej w kwestii zakładania eq

3. Trzeba będzie wyliczyć nowe statystyki mobów - chyba że i one dostaną dopałkę - a chyba powinny bo wielu os skoczy tren o 100-120 %

4. Pkt życia z AO i PP powinny wtedy być inaczej liczone chyba że wiele os na wyższych lvl ma dostać nagle w def +5k hp i więcej... bo coraz częściej walki będą się kończyć remisami Smile

Pomysł nie jest zły - ale trzeba pamiętać że wtedy trzeba będzie przebudować wiele innych rzeczy

Do tego umagi stracą na znaczeniu lekko...
22-06-2016 14:42 Sharkis jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharkis Dodaj Sharkis do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, ale skąd takie progi? 30, 44? ja mam w statach po 60, 70, 80 i mam mieć takiego samego boosta?
Uwaga druga - czy cofniecie nam PR z treningu i dacie do rozdysponowania (OPCJA FAIR) czy przeliczycie tylko (OPCJA PROSTA, ZŁA).
Czemu pytam? Bo dla wielu z nas dawanie w jakiś stat miało na celu uniesienie eq. Potrzebowałem dać +5 z treningu, teraz dostanę po przeliczeniu +8 ale te +3 mam w nosie, wolałbym je użyć do statów bojowych Wink Da się cofnąć liczniki?

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

22-06-2016 14:43 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Bendel
Full Member


images/avatars/avatar-23704.jpg

Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czeli wyprawy mozna bedzie bez itemow robic i tak max % Big Grin

chore Shocked

__________________
R 14 FiCeK rotfl


Leg Dsk/Dsk Tygrysie spodnie Nocy --- Kupie

22-06-2016 14:48 Bendel jest offline Szukaj postów użytkownika: Bendel Dodaj Bendel do Listy kontaktów
GrayFox
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2013
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oszaleliście chyba. Nie wiem, czy to jakiś Prima Aprillis, czy co, ale to nie ma kompletnie sensu. Trening może i nie ma znaczenia obecnie, ale przy takim wzroście teraz połowa rzeczy traci sens - wszystkie umagi do śmietnika, itemy przebudowanie i ekspy. Zmiana treningu dla mnie ok, ale przemyślcie to jeszcze... najlepiej 3 razy.
22-06-2016 14:59 GrayFox jest offline Szukaj postów użytkownika: GrayFox Dodaj GrayFox do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozniesiecie balans exp - nawet na nowym r18 bedzie sie latac w 3-4 na abbadony, gdzie obecnie trzeba brac komplet ludzi. Wyzsze runy tak samo bez problemu sie przejdzie. O 1 mapie nie mowie bo to juz bedzie smiech a nie expa.

Ogolnie to mnoznik jest za duzy, powinien byc max 1,5 a to i tak bylby ogromny dopal (uprzedzam jakby ktos wpadl na durny komentarz, trening mam dobry Tongue ).
22-06-2016 15:01 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
xkeradx
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 3
Kraina: Necropolia XI
Skąd: GW>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lepiej podnieść każdemu wartość o 10/20 i koniec to wszystko ? i zostawić jak jest ... Po co się bawić jak to nie jest takie proste do zmiany. Od treningu zależy praktycznie wszystko. Od ataku, wypki budowe po ekspy.
22-06-2016 15:03 xkeradx jest offline Szukaj postów użytkownika: xkeradx Dodaj xkeradx do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za duzo. od 40 i od 60 co najmniej

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-06-2016 15:11 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
paTaTaj
Member


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 27
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pytanie o koszt treningu po tych zmianach Smile

__________________
Ashoki
22-06-2016 15:12 paTaTaj jest offline Szukaj postów użytkownika: paTaTaj Dodaj paTaTaj do Listy kontaktów
nosnah
Forum Ace


images/avatars/avatar-2409.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 98
Klan: Blood Angels [-BA-]
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie...

Hmmmmmmm...
Tak jak poprzednicy pisali to ta zmiana nie powinna mieć racji bytu...

Patrząc na to, że gra posiada bardzo dużo elementów cRPG / RPG to chciałbym jedno zauważyć...
Nigdzie ale to nigdzie nie ma takie podejścia, że w grze tworzymy niepokonanych postaci ze statów...
Człowiek rozwija się do jakiego stopnia a później ulepsza się przez sprzęt i inne rzeczy, boosty...

Przez to trzeba zrobić rebalans dla wymagań:
przedmiotów, budynków, mobów, zadań strefowych no i wyprawek...
Ach no i talizmany też bo przecież część ulepsza się przez % od statów...

Moim zdaniem nie w tą stronę trzeba iść...
No chyba, że chcecie by gra upadła to ten punkt pod tym aspektem jest dobry...

Pozdrawiam...

nosnah...

__________________
Boże, chroń nas przed katolikami...

Umagicznienia R12
22-06-2016 15:15 nosnah jest offline Szukaj postów użytkownika: nosnah Dodaj nosnah do Listy kontaktów
L0RD
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2014
Postów: 7
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. W tej chwili wartość treningu nie ma żadnego znaczenia a powinno być zupełnie odwrotnie. Podnoszenie wszystkim o 10 czy 20 jak ktoś wyżej wspomniał jest krzywdzące dla osób, które budowały trening swojej postaci ładując pr właśnie w niego.
22-06-2016 15:15 L0RD jest offline Szukaj postów użytkownika: L0RD Dodaj L0RD do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy treningu rzędu 70+ na topowe lokacje - Cmentarz / Jezioro potrzeba ponad 300 zwinki uzbierać w itemach/evo/talizmanach. Rebalans tego w stronę treningu jest na prawdę ciekawy. O ile dobrze liczę przy topowych tregninach wartość cechy wzrośnie x2. Pytanie czy to nie jest za duzo?

__________________
R10: mimus93
22-06-2016 15:21 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
black_mistress
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedna z najlepszych zmian do wprowadzenia.

Dziekuje Big Grin
22-06-2016 15:26 black_mistress jest offline Szukaj postów użytkownika: black_mistress Dodaj black_mistress do Listy kontaktów
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Erm... znaczy co? Poprawcie, jeśli źle zrozumiałem:

Jeśli kilka lat temu, przed wprowadzeniem epików kupowałem leg dsk itemki, to jestem frajer, a jak sprzedawałem i pakowałem w tren, to teraz będę jeszcze większy koks, bo nawet jak będę miał na sobie byle szmaty, to i tak będę miał przewagę w trenie już nie o 10 a o 30, więc i tak mnie frajer, któremu sprzedałem leg dsk speeda czy inne nie-epickie badziewie, nie trafi?


Cóż, frajerom, którzy płacili za swój sprzęt grube miliony, pozostanie pokasować postaci.

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?
22-06-2016 15:31 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na necro rzeczywiście moż ebyć problem, bo jest tam handel za pr.

Natomiast na morii zastanowiłbym się nad skalowaniem tego dopalenia treningu. Policzyłem sobie, że mając 70 siły w treningu po tym patchu miałbym 133. Wydaje mi się to dość spora różnica.

Załóżmy, że mam teraz wytrenowane 70 siły i zwiny. Mam włączonego behe 4. Z samego teningu dojdzie mi 31 zwiny (za siłę) i 63 zwiny w trenie. Koniec końców dostanę prawie 100 zasięgu z samego treningu. Do tego można jeszcze doliczyć bonus broni 2h (25% trafienia) i powstaje ogromna różnica w zasięgu.

__________________

22-06-2016 15:44 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Przepraszam, ale skąd takie progi? 30, 44? ja mam w statach po 60, 70, 80 i mam mieć takiego samego boosta?
Uwaga druga - czy cofniecie nam PR z treningu i dacie do rozdysponowania (OPCJA FAIR) czy przeliczycie tylko (OPCJA PROSTA, ZŁA).
Czemu pytam? Bo dla wielu z nas dawanie w jakiś stat miało na celu uniesienie eq. Potrzebowałem dać +5 z treningu, teraz dostanę po przeliczeniu +8 ale te +3 mam w nosie, wolałbym je użyć do statów bojowych Wink Da się cofnąć liczniki?


Nie nie będzie można cofnąć liczników.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 15:51 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bendel napisał(a)
czeli wyprawy mozna bedzie bez itemow robic i tak max % Big Grin

chore Shocked


Nie będzie, wyprawy będą bez zmian. Nawet niczego nie będzie trzeba przeliczać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 15:52 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli sushi wy ze względu na expy robicie tę zmianę, czy z jakiegoś innego powodu?

Bo jeżeli % na wyprawy będzie jednakowy to spoko. A co z budynkami, expami, wymaganiami przedmiotów?

__________________

22-06-2016 15:55 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
EmilioBoss
Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 37
Klan: Zakon Mroku
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Inna kwestia jest to, że są osoby jak ja, które graja długo (ponad 4,5 roku) gdzie jeszcze rok temu miałem jakis 70 lvl (aktualnie 104) bo spowalniałem rozwój swojej postaci aby mieć dobry tren, (chciałem być droperem a teraz każdy jest droperem oO) teraz gdy weszły epiki i "fair drop" zakładasz sobie konto i w pół roku masz 100lvl i ubierasz się full w epiki... 10 pkt więcej w treningu (pomijam kwestie evo/umagi/runy) to dość niewiele biorąc pod uwagę ile osoby takie jak ja włożyły pracy w swoją postać... Co się tyczy wypowiedzi tych, którzy kupowali eq zamiast koksić trenu. Was skrzywdził patch z Epikami, których wprowadzenie nie było do końca dobrze przemyślane, ale chyba zgodzić się musicie że jak ktoś sumiennie przez kilka lat klikał pielgi i zbierał złom dostając baty od "koksów bez trenu z wypasionym eq" to nie powinien płacić za to że Wy woleliście gonić z lvl niż pracować nad postacia.
22-06-2016 15:56 EmilioBoss jest offline Szukaj postów użytkownika: EmilioBoss Dodaj EmilioBoss do Listy kontaktów
Strony (8): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 9. Zmiany w treningu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH