Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: 32 Ankieta - średnia ocena: 6,22
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- Na serwerach starszych niż 1 rok postacie z poz 1-49 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
- Na serwerach starszych niż 2 lata postacie z poz 1-65 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
Oba bonusy się kumulują!

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-06-2016 13:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało. Próg 65 za niski, expa jeszcze zboostować.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

22-06-2016 14:46 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gracz na 80 czy 90 lvlu to co, nie potrzebuje dopałki do evo? Przecież w dalszym ciągu jest lata świetlne od reszty aktywnych graczy, a evo do wbicia ma mnóstwo "na wczoraj".

Owszem, jeżeli chciałby lecieć z lvlem to jego sytuacja na pewno wygląda lepiej niż rok temu, z asyst na drugiej mapie szybko exp leci, ale:
1. postać bez evo to wydmuszka
2. ciężko się porządnie ubrać, bo mało sprzętu na aukcjach (i niby skąd ma się tam znaleźć, jak ludzie z lvlami +110 i luckiem +300 nadal dropią jedno wielkie "nic" to i nie mają co wystawiać?)
22-06-2016 14:53 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na lvlu 89 wciaz jestem lata za tymi, ktorzy maja lvl 90+ ale graja od poczatku serwera

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-06-2016 14:56 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dobrze rozumuję, gracz 1-30 (złomiarz) nie będzie musiał wogole starać się wbić poziomu przez poł roku ? gdy nieuchronnie wbije poziom który uniemożliwi mu atrakcyjne zbieranie złomu.
Zacznie wbijać poziom, i z marszu będzie maxował dostępne Evo ?.

Widzę że wróciłem do gry, o połtora miesiaca za szybko.

W takim razie ja poproszę o bonusowe 2 Evo
w widełkach
65-75-85

Bo jestem nowy, i osiągnałem 65 w połtora miesiąca.
A biegłem do przodu ze względu na zasrane Evo.

Czuję się ... bez wazeliny ;D
22-06-2016 14:56 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam dokladnie to samo co Pan UP
tyle, ze wrocilem do BW o 3 miesiace za szybko
bez sensu jest dodawac bonus dla nowych graczy do poz 50, bo wiadomo ile teraz zajmuje przeskoczenie tego progu - szczegolnie mowie o morii
moim zdaniem dla postaci do 90~ poziomu tez sie nalezy, bo tez sa nowi w BW i bardzo przyda im sie jakis bonusik
22-06-2016 16:02 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Na serwerach starszych niż 1 rok postacie z poz 1-49 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
- Na serwerach starszych niż 2 lata postacie z poz 1-65 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
Oba bonusy się kumulują!


i co to niby zmieni?


i tak nikt w tą grę nie pogra jeśli np ja i inni znajomi ich do tego nie namówimy... Nowych graczy napędzali wam do gry starzy gracze... chyba nie myślałeś sushi, że to twoje reklamy? rotfl

Napiszę ci dlaczego teraz nie ma nowych graczy. Bo my starzy wyjadacze widząc jak nas traktujecie po macoszemu mamy w "D" nabijanie wam kasy poprzez rekrutację. Bo prawda jest taka, że nie ma nic za darmo... Za bardzo się przyzwyczaiłeś do tego, że wam ludzi naganialiśmy poprzez nabór wasalstwa.

Osobiście namówiłem do tej gry 11 osób. I co mam za to???


Dając +2 lucka za każdego wasala do wyprawek już i tak spierdzielonego balansu byś nie popsuł bardziej... A gracze grający w tą grę od dekady, naganiający wam ludzi może by znowu to zrobili.

pozdrawiam.

1 event raz w roku podnoszący mi lucka za każdego wasala... Trochę to żałosne.

Doceńcie najpierw ludzi którzy wam napychali serwery graczami byście na owoce mieli a dopiero potem wprowadzajcie nowinki typu: "NOWYM COŚ DAMY A STARYCH ZLEWAMY"

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
22-06-2016 16:29 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym to jakoś poprzeliczał bo wróciłem do gry w styczniu tego roku na r1 czyli mega stary serwer i wychodzi że grając normalnie wbiłem 80 lvl i teraz reset się bardziej opłaca pod kątem evo niz ich zbieranie i podobny problem powstanie wsród wielu graczy bo wielu będzie się opłacało zacząć grę od nowa niz ciągnąć chary co mają po kilka miesięcy - zwłaszcza że moje epiki to złom Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
22-06-2016 16:40 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

RE: 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Na serwerach starszych niż 1 rok postacie z poz 1-49 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
- Na serwerach starszych niż 2 lata postacie z poz 1-65 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
Oba bonusy się kumulują!


i co to niby zmieni?


i tak nikt w tą grę nie pogra jeśli np ja i inni znajomi ich do tego nie namówimy... Nowych graczy napędzali wam do gry starzy gracze... chyba nie myślałeś sushi, że to twoje reklamy? rotfl

Napiszę ci dlaczego teraz nie ma nowych graczy. Bo my starzy wyjadacze widząc jak nas traktujecie po macoszemu mamy w "D" nabijanie wam kasy poprzez rekrutację. Bo prawda jest taka, że nie ma nic za darmo... Za bardzo się przyzwyczaiłeś do tego, że wam ludzi naganialiśmy poprzez nabór wasalstwa.

Osobiście namówiłem do tej gry 11 osób. I co mam za to???


Dając +2 lucka za każdego wasala do wyprawek już i tak spierdzielonego balansu byś nie popsuł bardziej... A gracze grający w tą grę od dekady, naganiający wam ludzi może by znowu to zrobili.

pozdrawiam.

1 event raz w roku podnoszący mi lucka za każdego wasala... Trochę to żałosne.

Doceńcie najpierw ludzi którzy wam napychali serwery graczami byście na owoce mieli a dopiero potem wprowadzajcie nowinki typu: "NOWYM COŚ DAMY A STARYCH ZLEWAMY"



Nowi? jacy nowi ?
Niech rękę podniesie ten co jest nowy w tym roku tutaj.
Niema.

Taka jest prawda, tutaj nowych nie ma, i nie będzie.

Wracają Starzy Gracze pod płaszczem "nowy" .
Sam wracałem do tej gry 3 krotnie , i 3 krotnie byłem "nowym"
i 3 krotnie bede grał na 2+ serverach gdzie też będę nowy.

Też widzę "nowych" ludzi którzy nie grają jak "nowy" a jak stary wyjadacz.

Własnie dla nich są te dodatki, aby starzy którzy czasami wchodzą tutaj mogli zagrać jeszcze raz, z udogodnieniem dla szybszego wzrostu.

Mnie osobiście przyciagneło tutaj talizmany i 2 mapa, i przypisane umagi.
Obecne zmiany jeśli wejdą, to będę nowy na kolejnym serverze jako złomiarz.
i ów "pomoce" są dobre dla tych co chcą wrócić "gdzieś".


Jednakże nadal uważam że jest ich nie co za mało.
Osiągnąć 65lvl to zaledwie miesiac gry, a potem taki stary maluszek, wraca do rzeczywistości, poczym odechciewa się grać, i znika.
22-06-2016 17:03 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta zmiana jest absolutnie.. głupia. Gram od 2 miesięcy, mam 63 lvl i widzę, że w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby zrobienie nowej postaci :d
22-06-2016 17:26 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myślę że bramka powinna być podniesiona 50-(przynajmniej)80
Dla +1 Evo z ataku.


Nie koniecznie, trzeba się kasować, od 65 możesz już szukać umagów, i zbirac runy.
+/- Masz nadal przewagę poniżej 65poziomu.
22-06-2016 17:32 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może tę premię dać na rok od momentu stworzenia postaci (czyli konta lub resetu)?
22-06-2016 17:50 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
niekochany
Forum Ace


Data rejestracji: 06-08-2011
Postów: 99
Klan: Memento Mori
Kraina: Moria II
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

boost do evo do 100lvlu i szybsze zdobywanie doświadczenia do 100tki
22-06-2016 19:58 niekochany jest offline Szukaj postów użytkownika: niekochany Dodaj niekochany do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ma zachęcić do przychodzenia na stare serwery? Nie, to zachęca do gnicia na niskim poziomie najdłużej jak się tylko wytrzyma, póki człowiekowi nie skończy się cierpliwość, i nie zachce mu się "prawdziwej gry". Mnie taki stan rzeczy ZNIECHĘCAŁ długie lata do powrotu na BW (wygrała jednak wieść od znajomego o zapowiadanych runach (niestety odszedł, na wieśc o fuzji... r3 i r4), i że na starych serwerach teraz nie ma wojen praktycznie, sprzęt jest tani, i można spokojnie budować klocki, oraz że ekspy idą dynamiczniej - w razie gdyby Administrację to interesowało). To samo również jest powodem dla którego pozbyłem się kont na wszystkich serwerach poza jednym necro i jedną morią, i nie sądzę żebym kiedykolwiek założył konto na jeszcze innym serwerze...

Powiem więcej - dzisiaj siedzieliśmy sobie na browarku w zgranej ekipie, i mówiąc właśnie o nowych zmianach, próbowałem wciągnąć znów do gry 4 osoby które wcześniej grały w BW (jeśli kogoś interesuje czemu odeszli - stracili chęć gry po stracie klocków na które wydali dużo PR'ów, w trakcie wojny), ale nie ma opcji. Każda z tych osób mówiła coś podobnego: "nie tam, nie chce mi się [brzydki czasownik] z tym jak tam podobno teraz trzeba siedzieć jak najdłużej na niskim levelu i ten [brzydki przymiotnik] tylko zbierać i sprzedawać bo każdy tak robi i jak ja nie będę to będę od wszystkich dostawać [brzydki rzeczownik]. A coś takiego jest [brzydki czasownik] nudne. Daj znać jak będzie jakieś koks-konto do przejęcia to może zacznę grać znowu". Mniej więcej to samo około miesiąc temu dostałem od dwóch znajomych z facebooka których próbowałem namówić do gry - wszystko szło dobrze, póki się nie dowiedzieli jak na początku wygląda teraz gra, że większość nie leci z levelem tylko jak najdłużej farmi złom i BRONI sie przed doświadczeniem...

Wspieranie posiadania jak najniższego poziomu jak najdłuższy czas = ZNIECHĘCANIE do zakładania nowych kont. Wyjątkiem są najwyżej osoby które "na poważnie" grają na innym serwerze, a na starszych trzymają sobie konta karawanowo-złomowe, i niezbyt się nimi przejmują, bo przecież od prawdziwej gry mają swoje główne high-level.

Chcecie przyciągnąć ludzi na stare (no i come ON! 1 rok to stary serwer...?) serwery? Podkręćcie drop-rate epików, czy coś, zależny najlepiej od poziomu, albo dajcie coś innego czego nie ma na nowych - ale na pewno nic co wspiera siedzenie na jak najniższych poziomach, bo skutek jest odwrotny...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 23-06-2016 03:17.

23-06-2016 03:13 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

RE: 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
- Na serwerach starszych niż 1 rok postacie z poz 1-49 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
- Na serwerach starszych niż 2 lata postacie z poz 1-65 otrzymują automatycznie +1 evo za każdą wygraną zasadzkę.
Oba bonusy się kumulują!


Ma to znaczenie TYLKO dla weteranów.
Nie ma to znaczenia dla nowego gracza.
Dokładnie żadnego.

Weteran będzie kręcił nosem że mu się należy to samo na 100-120 lev.

A nowy gracz, ten naprawdę nowy, patrzy tylko na jedną rzecz w kolejnej,
znalezionej grze, której chce sobie spróbować:
Czy naprawdę za darmo pogra sobie jeden dzień?
Dwa dni?
Siedem dni?

I reszta nieważna.
Ważne dla nowego gracza jest ile naprawdę fun sobie pogra zanim natrafi na ścianę.

Proponowane bonusy evo bez znaczenia dla naprawdę nowych graczy.
Jak większość pomysłów weteranów tyczących nowych graczy.
23-06-2016 16:06 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy gracz jak się dowie, że najbardziej opłacalne jest korzystanie tylko z niewielkiej części gry, czyli ataków, rzuci to w diabły.

Dużo rzeczy można by lepiej rozwiązać, np. większa ilość złomu zabierana atakami na nieaktywnych graczy, powiązać ewo nie z lvlem (a przynajmniej nie tylko) ale też z wiekiem postaci, tak jak pisałem wyżej, można dodać możliwość wyłączenia expa za wyprawki, tak jak to jest przy ekspach.

Tylko Sushi kieruje się swoim wyobrażeniem gry a nie doświadczeniami graczy.
24-06-2016 09:41 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Tylko Sushi kieruje się swoim wyobrażeniem gry a nie doświadczeniami graczy.


A doświadczeni gracze sprawili że od wielu lat nie ma nowych graczy.

Dając więcej evo maluchom Sushi właśnie słucha się grzecznie weteranów.

I dlatego skutek będzie żaden. Wink
24-06-2016 15:34 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bonusy ?

push
notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,

kazdy nowy gracz do 30 lev na starym serwerze z latwoscia uzbiera zlom za min 5,5kk pr.

w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,

dodac nalezy planowane zmiany w treningu (promujace glownie nowych graczy, CI z kilkuletnim doswiadczeniem na serwerze i poziomem 110+ statystyki maja w okolicy 60. "mlodzi zlomiarze" lev 80-90 trening wyciagaja na 65+)

wasza definicja szanowna administracjo. chyba juz wystarczy tego dobrego dla "nowych" graczy.

czekamy na fuzje (r7+r11+r12) (r3+r4+r6+r10) serwer odzyje.

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ofiara losu: 24-06-2016 21:07.

24-06-2016 21:02 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana jest tragiczna.
jestem graczem ktory z wlasnego wyboru gra wolno by zbierac evo placi za bonus do evo srebrem i na 50 + levelu ma 4k. a po zmianie wyjdzie na to ze kilka miesiecy gry oraz masę srebra jestem w plecy bo wszystko na darmo bo kazdy nowy gracz dostanie to za frree za co ja musialem placic :/

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
25-06-2016 12:38 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksionc napisał(a)
Zmiana jest tragiczna.
jestem graczem ktory z wlasnego wyboru gra wolno by zbierac evo placi za bonus do evo srebrem i na 50 + levelu ma 4k. a po zmianie wyjdzie na to ze kilka miesiecy gry oraz masę srebra jestem w plecy bo wszystko na darmo bo kazdy nowy gracz dostanie to za frree za co ja musialem placic :/


Zgadzam się z Tobą, Jednak z 2 strony patrząc.

Stoisz z poziomem - zbierasz złom
Stoisz płacisz srebro - zbierasz evo.

Teraz ktoś nowy (w tym momencie masz przewage nad nim około 1? 2? lat)
Który nie ma złomu.
Który nie ma srebra.
Zanim jedno i drugie uzbiera ty już ciągle nabierasz przewagi.

Własnie dla tego jest ta zmiana. Również każdy "stary" powinien się skasować i zagrać od nowa.

To jest zmiana dla Starych aby sprobowali zagrać na innym serverze.

Aby nie musieli kisić się dłuuugo na gównianym poziomie.

Ja osobiście gram na starym severze 2? miesiace.
I jestem pokrzywdzony, bo zebrałem szybko złomu szpiegując 3kk
i pędziłem do 65 i na nim stoję zbierając evo.

Wgl Ciebie, teraz powinienem się skasować, bo zrobili mnie poprostu w ch... : )
a mogłem stać poniżej 30 z dobre pol roku, i wyciągnąć 30kk i zamiast 1k evo, 20k.


Jednak też uważam iż tego typu zmiany, będą problematyczne przy Fuzjach ze względu na masowe multikonta po złączeniu serverów.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez TorreadorTM: 25-06-2016 14:47.

25-06-2016 14:41 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksionc napisał(a)
Zmiana jest tragiczna.
jestem graczem ktory z wlasnego wyboru gra wolno by zbierac evo placi za bonus do evo srebrem i na 50 + levelu ma 4k. a po zmianie wyjdzie na to ze kilka miesiecy gry oraz masę srebra jestem w plecy bo wszystko na darmo bo kazdy nowy gracz dostanie to za frree za co ja musialem placic :/


Ojojo, straszne.

Jestem graczem ktory jak zaczynal i klikal ataki to nie mogl zebrac zlomu na niskich poziomach (poczatek serwera), poplacze sobie ze to nie fair, bo Ty jestes na plus! rotfl
Musialem sam za niego placic, Ty masz mase za darmo!

KAZDY kto zaczal grac wczesniej moglby napisac takie bzdury narzekajac ze nowa osoba ma lepiej.

Widzisz glupote takiego argumentowania?
25-06-2016 14:54 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
cytat:
Ksionc napisał(a)
Zmiana jest tragiczna.
jestem graczem ktory z wlasnego wyboru gra wolno by zbierac evo placi za bonus do evo srebrem i na 50 + levelu ma 4k. a po zmianie wyjdzie na to ze kilka miesiecy gry oraz masę srebra jestem w plecy bo wszystko na darmo bo kazdy nowy gracz dostanie to za frree za co ja musialem placic :/


Ojojo, straszne.

Jestem graczem ktory jak zaczynal i klikal ataki to nie mogl zebrac zlomu na niskich poziomach (poczatek serwera), poplacze sobie ze to nie fair, bo Ty jestes na plus! rotfl
Musialem sam za niego placic, Ty masz mase za darmo!

KAZDY kto zaczal grac wczesniej moglby napisac takie bzdury narzekajac ze nowa osoba ma lepiej.

Widzisz glupote takiego argumentowania?


wybacz ale nie moge sie z TOBA zgodzic. tego typu usprawnienia jak evo na niskich levelach za free powinny byc wprowadzane na nowych serwerach :/ i jesli naprawde uwazasz ze zaczynajac nowa postac jest tak super :/ to czemu tak malo ludzi zaczyna od zera :/ ponadto zaczynajac od zera na starym serwie szansa na zdobycie 3 strefy jest minimalna :/ nawet jak zbierasz zlom to i tak jestes farma dla tych mocnych dla ktorych bonusy z 2 i 3 aktu sa tak ogromne ze nawet nie masz realnej szansy sie obronic :/
i nadal uwazam ze zbierajac srebro dokonalem wyboru by zdobyc przewage nad innymi graczami :/ a teraz to samo ktos ma dostac za free ?
teraz to juz tylko czekac az wprowadza rok darmowej premki i drop x5 dla nowych graczy miedzy 1 a 50 lvl tylko dlatego by ktos zresetowal postac :/

jedyny serwer ktory ma ciekawe przepisy o restarcie konta to R1 i coraz czesciej uwazam iz jest to najbardziej sprawidliwy uklad :/ bo kazdy ma prawo zaczac na tych samych zasadach Smile

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
25-06-2016 16:40 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
zwisa malutki
Triple Ace


images/avatars/avatar-25534.jpg

Data rejestracji: 19-05-2016
Postów: 192

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksionc napisał(a)
jedyny serwer ktory ma ciekawe przepisy o restarcie konta to R1 i coraz czesciej uwazam iz jest to najbardziej sprawidliwy uklad :/ bo kazdy ma prawo zaczac na tych samych zasadach Smile


Jedyne słowo które przychodzi mi na myśl to... hipokryzja. Wink

Na r2 też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.
Na r3 też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.
Na r4, r5, r6 itd Wink też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.

R1 różni się od innych r tylko resetami z kosmicznym treningiem,
a to zwyczajna patologia.
25-06-2016 18:35 zwisa malutki jest offline Szukaj postów użytkownika: zwisa malutki Dodaj zwisa malutki do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zwisa malutki napisał(a)
cytat:
Ksionc napisał(a)
jedyny serwer ktory ma ciekawe przepisy o restarcie konta to R1 i coraz czesciej uwazam iz jest to najbardziej sprawidliwy uklad :/ bo kazdy ma prawo zaczac na tych samych zasadach Smile


Jedyne słowo które przychodzi mi na myśl to... hipokryzja. Wink

Na r2 też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.
Na r3 też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.
Na r4, r5, r6 itd Wink też każdy ma prawo zacząć na tych samych zasadach.

R1 różni się od innych r tylko resetami z kosmicznym treningiem,
a to zwyczajna patologia.


wybacz jesli nie wyrazilem sie zbyt jasno. na R1 jesli dojdziesz do wniosku ze zmiany w grze sa niekozystne twoja koncepcja gry, bild postaci sie nie sprawdza :/ lub cos poprostu "skopiesz" masz prawo by zaczac od zera ale nie musisz tracic wszystkiego. jesli masz fajny drop zebrane pry i ciekawy klocek mozesz zrobic reset - skorygowac swoje bledy i zmodernizowac postac do obecnych realiow Smile kazdy jest swiadomy takiego ukladu.
pozdrawiam.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
25-06-2016 19:39 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym jeszcze wprowadzil jakąs mozliwosc zdobywania run, evo super ale dorobienie sie run to bedzie kolejna mordega i nikt nie bedzie chcial nadrabiac kilku lat klikania

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-06-2016 13:49 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
ja bym jeszcze wprowadzil jakąs mozliwosc zdobywania run, evo super ale dorobienie sie run to bedzie kolejna mordega i nikt nie bedzie chcial nadrabiac kilku lat klikania


na serwerze takim jak R1 zmienil bym system tak by evo i runy byly na stale dopisane do konta Tongue w takim przypadku RESET by ich nie kasowal Smile jesli by zrobic taki myk z PRami to restart ograniczał by sie tylko do pzekazania sprzetu/zlomu Smile bo przeciez robiac tego typu zmiany nie mozna sprawic by zbrojownia na poziomie przykladowo max 40 przedmiotow byla na stale przypisana do konta zamiast do postaci?

pozdro.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
27-06-2016 07:39 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
powiązać ewo nie z lvlem (a przynajmniej nie tylko) ale też z wiekiem postaci


Miałeś na myśli to, że IM MŁODSZE konto, tym większe te bonusy? Bo jeśli tak to świetny pomysł Smile

cytat:
można dodać możliwość wyłączenia expa za wyprawki, tak jak to jest przy ekspach.
Pewnie, może jeszcze za ataki? Smile I niech 3/4 serwera będzie koksami, a pozostała 1/4 do końca życia siedzi na 1 levelach? Smile I tak przez pierwsze 50 poziomów drop z wyprawek jest żaden, jak już ktoś lubi leżeć sobie w mule to może przecież ich nie robić, prawda?

cytat:
czekamy na fuzje (r7+r11+r12) (r3+r4+r6+r10) serwer odzyje.
Kolejny "genialny pomysł". Jak przyciągnąć ludzi na stary serwer? Złączyć wszystkie w jeden. Będa automatycznie przyciągnięci, czy tego chcą czy nie Big Grin


Sushi, odpowiedz jeśli możesz - co ten pomysł na na celu? Sprowadzenie "nowych" (bo to w pewnie 99% będą starzy z nowymi kontami, kompletnie nowi nie wyląpią takich różnic, i najpierw założą konto a potem dopiero dowiedzą się jak jest gdzie) graczy? Czy sprawienie żeby wiekowe siedzenie na jak najniższych poziomach było jak najbardziej opłacalne, a rozwój i wykorzystywanie opcji najlepiej jak najwolniejsze?

Bo jeśli pierwsze, to trzeba po prostu sprawić żeby szybciej się zdobywało to co się normalnie zdobywa latami. Minimalny bonus do evo właśnie (ale dla wszystkich, nie tylko dla małych) lub zniżka na nie zależna od wieku serwera, może globalne +x% na runę wszędzie za każdy rok istnienia serwera, może jakiś bonus do srebra/złota (acz tego pomysłu nie przemyślałem, może być zbyt przegięty), jakieś mniejsze wymagania ŁPC do ulepszania tych umagów które mają wejść, a może w końcu to słynne oczekiwane zwiększenie droprate (wypowiadałeś się nie tak dawno, że to żaden problem, i można to zrobić jeśli wystarczająco wiele osób będzie chętnych), coś takiego. Tak z mojego punktu widzenia - mnie najbardziej odrzuca od innych serwerów właśnie konieczność długieeeego i mozolnego kiblowania na niskim poziomie i zbierania tego wszystkiego (zwłaszcza run i evo!) od nowa.

A jeśli drugie, to nie pomogę, bo jest to raczej przeciwieństwem pierwszego. Im bardziej będzie się opłacało gonić z rozwojem zamiast mozolnie przez rok zbierać złom na trening na 30 poziomie, tym większa moim zdaniem niechęć do zaczynania gry na starym serwerze.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 29-06-2016 16:03.

29-06-2016 02:28 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miałeś na myśli to, że IM MŁODSZE konto, tym większe te bonusy? Bo jeśli tak to świetny pomysł Smile

Poważnie?

cytat:
Pewnie, może jeszcze za ataki? Smile I niech 3/4 serwera będzie koksami, a pozostała 1/4 do końca życia siedzi na 1 levelach? Smile I tak przez pierwsze 50 poziomów drop z wyprawek jest żaden, jak już ktoś lubi leżeć sobie w mule to może przecież ich nie robić, prawda?

Napisałem o wyprawkach i tylko o wyprawkach, nie o atakach. Z atakami to byłaby głupota, z wyprawkami nie. Dopóki administracja uważa, że siedzenie na niskich lvlach i klepanie złomu (obowiązek na starszych nekro) jest słuszne i graczom ma wystarczyć mogliby chociaż to urozmaicić możliwością robienia wyprawek.
29-06-2016 08:33 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to właśnie może by znieść ten obowiązek?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
29-06-2016 13:20 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to właśnie podaj alternatywny pomysł jak wbić trening na co najmniej 60pkt średnio na cechę przy martwym handlu itemkami? I skąd nowi gracze mają wziąć prki na pojawiający się raz na kilka tygodni na aukcji sensowny sprzęt?
29-06-2016 13:52 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 10. Bonusy dla nowych graczy na starych serwerach:

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH