Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona. 37 Ankieta - średnia ocena: 7,7337 Ankieta - średnia ocena: 7,7337 Ankieta - średnia ocena: 7,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tekla1976 napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Tekla1976 napisał(a)
Nie masz czasu na gre to nie graj - zaden problem!!!!

A nie nastepny pomysl wyssany z palca abyscie sobie kase nabili - NIE !!!


A Ty używasz skrócenia, czy robisz pielgi po 30 minut, a ataki po 5?
Ehhh, następny które błysnął merytorycznym argumentem i hipokryzją.


Tak uzywam skrocen tych co sa - bo sa wystarczajace i nie trzeba tego bardziej jeszcze skracac !!!!

A Ty widac placzesz jeszcze, ze za dlugo Tongue


Ale dlaczego używasz skróceń? Jak nie masz czasu, to nie graj proste.
A nie płaczesz na forum, że coś, z czego nie będziesz korzystał, Ci się nie podoba.

A tak na poważnie. Gdybyś jakiś merytoryczny argument podał, to można by uznać, że Twój głos jest warty uwagi.
Natomiast pisanie nie, bo nie, ponieważ nie, niestety nic nie wnosi.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 29-06-2016 13:51.

29-06-2016 13:38 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Tekla1976
Full Member


Data rejestracji: 13-03-2016
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius a jaka Ty masz argumentacje??? Bo zadnej nie widze !!!

Ja swoja napisalam:

3 min na pielge tak jak jest - wystarczajace
1 min 20 sek na atak tez jest wystarczajace...

to po co wprowadzac ataki 10 sek??? Dla mnie bezsens i dlatego jestem na NIE - proste
29-06-2016 15:13 Tekla1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tekla1976 Dodaj Tekla1976 do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ty, jako ktoś kto się sprzeciwia, powinnaś podać argumenty PRZECIWKO tej opcji, a nie ZA dotychczasową Smile W czym PRZESZKADZA że ataki będą mogły trwać po 10 sekund, zamiast 1 min 20 sec? Bo ja również nie mam pojęcia. Póki dana opcja premium nie wzmacnia ci postaci w zamian za prawdziwe pieniądze, a jedynie pozwala wykonać daną czynność w krótszym czasie, to co za problem? Ile to już fajnych osób pokończyło grę bo nie miało czasu grać? Smile A ile wchodzi tylko postawić ekspę i puścić karawanę, a ataki sobie kompletnie daruje, bo nie ma czasu na tyle ataków (przypominam że 1min 20 sec to MINIMALNY czas, a nie każdorazowy).

A 3 min na pielgę to też jest jednak długo. Pamiętaj że masa osób korzysta z lucka klanowego. 50 x 1h 12 min = 50h 600 min = 60 godzin. A doba ma tylko 24 Wink Tak czy siak, ponad połowa (a bliżej już 2/3) klanu MUSI mieć prywatnego lucka, nawet jeśli jadą na skróceniu. To tylko wydaje się tak krótko, z punktu widzenia jednej osoby, która nie musi się codziennie gryźć o klanowego lucka z innymi.

Jedynym argumentem przeciwko temu może być to, że wtedy TAXI staje się zbędnym budynkiem (oszczędność PLN = złom = pr) dla tych którzy wykupują tą usługę, i z tym trzeba by coś było zrobić... Ale w zasadzie dotyczy to również obecnej opcji skrócenia, tylko że w mniejszej "skali".

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 29-06-2016 16:21.

29-06-2016 16:15 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tekla1976 napisał(a)
Arius a jaka Ty masz argumentacje??? Bo zadnej nie widze !!!

Ja swoja napisalam:

3 min na pielge tak jak jest - wystarczajace
1 min 20 sek na atak tez jest wystarczajace...

to po co wprowadzac ataki 10 sek??? Dla mnie bezsens i dlatego jestem na NIE - proste


Tekla argumentację wypisałem w tematach o zmniejszeniu czasu.
Możesz zerknąć.
Ok, dla Ciebie jest to bezsens. Jest to Twoja subiektywna opinia.
Sęk w tym, że nie dodałaś żadnego merytorycznego argumentu.
Tak więc stwierdzenie w stylu: lubię bardziej niebieski niż zielony, nie pozostawia wiele możliwości podejmowania dyskusji z Tobą. Po prostu lubisz patrzeć bezczynnie na timer przez 80 sekund i nie ma co z takimi upodobaniami dyskutować.
Na szczęście jesteś w znamienitej mniejszości.
Graczy, którzy widzą potrzebę zmian jest więcej, podali również konkretne, merytoryczne argumenty (nie bazowali tylko na stwierdzeniu nie bo nie).
I do czasu aż nie pojawi się ktoś z konkretnymi argumentami przeciw, to wszystko w tym temacie.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-06-2016 20:58 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Tekla1976 napisał(a)
Arius a jaka Ty masz argumentacje??? Bo zadnej nie widze !!!

Ja swoja napisalam:

3 min na pielge tak jak jest - wystarczajace
1 min 20 sek na atak tez jest wystarczajace...

to po co wprowadzac ataki 10 sek??? Dla mnie bezsens i dlatego jestem na NIE - proste


Tekla argumentację wypisałem w tematach o zmniejszeniu czasu.
Możesz zerknąć.
Ok, dla Ciebie jest to bezsens. Jest to Twoja subiektywna opinia.
Sęk w tym, że nie dodałaś żadnego merytorycznego argumentu.
Tak więc stwierdzenie w stylu: lubię bardziej niebieski niż zielony, nie pozostawia wiele możliwości podejmowania dyskusji z Tobą. Po prostu lubisz patrzeć bezczynnie na timer przez 80 sekund i nie ma co z takimi upodobaniami dyskutować.
Na szczęście jesteś w znamienitej mniejszości.
Graczy, którzy widzą potrzebę zmian jest więcej, podali również konkretne, merytoryczne argumenty (nie bazowali tylko na stwierdzeniu nie bo nie).
I do czasu aż nie pojawi się ktoś z konkretnymi argumentami przeciw, to wszystko w tym temacie.


podam za was jeden konkretny i niepodwazalny argument.

JEST TO OPCJA PREMIUM NIE CHCESZ NIE WYKUPUJ! proste i logiczne Smile fakt ze cos istnieje nie jest jednoznaczne z tym ze musisz z tego kozystac Smile sa tacy ktorzy chca lub moga czekac iles minut sa tez tacy co tego nie robia Tongue ja puszczam ataki po zlom na s5 i czekam nawet po 50 min Tongue ale moge sobie na to pozwolic Smile gdyby byla opcja ze moge to zmniejszyc o 90% napewno bym z niej skozystal Tongue ale to wybor kazdego z nas Smile

pozdrawiam.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
30-06-2016 11:07 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki delux serio nie da sie zrobic by byly jak na arenach? 16atakow to fajnie bym zrobil jadac do roboty a tak znow czekac? skroccie to jak mozliwe
30-06-2016 15:12 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki deluxe to opcja która nie jest konieczna więc czemu płaczecie że znowu chcą kasę Smile

Gram na premium, korzystam z wypraw deluxe bo pilegi po 3 min to jednak komfort Smile

A ataki na taxi robię do max 10 min grajac w cos innego więc bez zwiększenie liczby ataków nawet ogolnego skrócenia nie wykupuję

Jeżeli ktos lata karawany to potem wyklikanie ataków stanowi problem tylko dla tych co maja kompa 3x15 min na dobe tak realnie a jeżeli ktoś nie ogarnia listy farm to juz inny problem Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
04-07-2016 08:41 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobnie jak kurak, zacząłem ostatnio robić ataki bez skrócenia, max 10min i bonusu nie wykupię. Co innego gdyby była opcja połączenia z wyprawkami delux (niewiele zwiększając, a nie podwajając cenę) to te kilka dni premium mógłbym poświęcić.

A i tak bardziej niż przyśpieszać ataki powinniście przyśpieszyć zdobywanie nimi evo...
04-07-2016 09:56 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
A i tak bardziej niż przyśpieszać ataki powinniście przyśpieszyć zdobywanie nimi evo...


tak wszystko odrazu za free Tongue evo mozna zbierac praktycznie od poczatku gry jesli ktos srebro zainwestuje Tongue
fajnie by bylo miec wszystko za nic :/ niestety evo to wybor co konieczne a na co nas stac.

pozdrawiam.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
04-07-2016 13:09 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczatek gry dla wiekszosci byl wiele lat temu wiec nie, nie mozna

mylisz start gry/rozgrywki/serwera ze startem postaci

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
04-07-2016 13:20 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
poczatek gry dla wiekszosci byl wiele lat temu wiec nie, nie mozna

mylisz start gry/rozgrywki/serwera ze startem postaci


ok masz racje Smile

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
04-07-2016 17:18 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie evo to ja wam powiem że wrociłem do gry w styczniu, nowy char evo ze srebra od samego poczatku i na wielkie G tego nazbierałem Smile


A patrząc na to co mi za evo sie przyda to 4-5 lat zbierania na pełnej premce wiec sorki ale jednak pewne przyspieszenie by się przydało Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
04-07-2016 19:17 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
Odnośnie evo to ja wam powiem że wrociłem do gry w styczniu, nowy char evo ze srebra od samego poczatku i na wielkie G tego nazbierałem Smile


A patrząc na to co mi za evo sie przyda to 4-5 lat zbierania na pełnej premce wiec sorki ale jednak pewne przyspieszenie by się przydało Smile


po co przyspieszenie evo? ten co potrzebuje to bedzie zbieral. evo nie jest oowiazkowe to dodatek. grasz tak by miec evo to je masz grasz tak by go nie miec to nie masz. Tongue proste. dlaczego zakladasz ze kazdy musi miec evo tymbardziej bez wysilku ze swojej strony :/
tak zakladajac moze odrazu rozdamy wszystkim postacie 100+ w epikach i niech sie bawia Tongue

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
04-07-2016 19:58 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

^ Chyba jednak mogliby trochę przyśpieszyć zdobywanie ewo, licząc 16 ataków dziennie i każdy będzie udany, co już jest niemożliwe, zebranie całego ewo zajmie Ci 4 lata, a licząc, że jednak każdy atak Ci nie wejdzie albo o jakimś zapomnisz to minimum 5 lat i dłużej, ja wiem, że w BW wszystko jest mozolne, ale ewo chyba zbyt długo się zbiera i nie mów, że jest to dodatek, bo ewo jest jedną z najważniejszych rzeczy. Porównując przykładowo do run gdzie nie długo każdy będzie miał talizmany 4 lvl, jak już ludzie mają 3 lvl.

__________________
R14
04-07-2016 20:32 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crosss napisał(a)
^ Chyba jednak mogliby trochę przyśpieszyć zdobywanie ewo, licząc 16 ataków dziennie i każdy będzie udany, co już jest niemożliwe, zebranie całego ewo zajmie Ci 4 lata, a licząc, że jednak każdy atak Ci nie wejdzie albo o jakimś zapomnisz to minimum 5 lat i dłużej, ja wiem, że w BW wszystko jest mozolne, ale ewo chyba zbyt długo się zbiera i nie mów, że jest to dodatek, bo ewo jest jedną z najważniejszych rzeczy. Porównując przykładowo do run gdzie nie długo każdy będzie miał talizmany 4 lvl, jak już ludzie mają 3 lvl.


ok rozumiem ale jesli dobrze zrozumialem istote evo to ma ono byc do wyboru a nie kazdy ma miec wszystko Tongue ja wiem ze fajnie by bylo :/ jednak czy wtedy byla by taka sama satysfakcja jak w chwili gdy juz uda sie nam zebrac dosc evo by cos podbic? ponadto jest spory limit tego co mozemy uzywac Tongue tak wiec podbijanie wszystkiego i tak nie ma sesu Tongue

udanej gry Tongue

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
05-07-2016 01:12 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ksionc coś ty brał bo dobry towar sadząc po wypowiedzi Smile


Stukam 16 ataków dziennie evo mam żałosne, bez abso 4lvl na expach które dawałem rade robić byłem na 1 hita bez krytyka, przy premce, pełnej aktywności osiągnięcie fajnego evo to 5 lat - max evo nie liczyłem ale pewnie z 7 się zejdzie Smile


"grasz tak by miec evo to je masz grasz tak by go nie miec to nie masz. Tongue proste. dlaczego zakladasz ze kazdy musi miec evo tymbardziej bez wysilku ze swojej strony :/ "

to chyba tekst głęboko przemyślany, bo mam farm liste po 3 evo i tylko ich leje a evo jakby mam deko żałośnie mało no i kosztuje to mega wysiłek Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
05-07-2016 08:08 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
Ksionc coś ty brał bo dobry towar sadząc po wypowiedzi Smile


Stukam 16 ataków dziennie evo mam żałosne, bez abso 4lvl na expach które dawałem rade robić byłem na 1 hita bez krytyka, przy premce, pełnej aktywności osiągnięcie fajnego evo to 5 lat - max evo nie liczyłem ale pewnie z 7 się zejdzie Smile


Tak lekko liczac na wszystko trzeba 70 550 pkt evo.
Zakladajac 3 pkt evo/atak z 90% atakow ktore wejdzie to jest 1679 dni = 4.6 roku

O kurde az mi sie odechcialo Tongue

mozna by odjac niepotrzebne evo (po co bialasowi oswiecony i 6 zmysl) ale to duzo nie zaoszczedza
Tongue -35 dni kazde z nich
05-07-2016 08:38 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

evo MOZNA miec wszystkie, SA TACY, co maja wszystkie i wlasnie to stwarza KONIECZNOSC posiadania wszystkich

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-07-2016 11:20 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
kurak26 napisał(a)
Ksionc coś ty brał bo dobry towar sadząc po wypowiedzi Smile


Stukam 16 ataków dziennie evo mam żałosne, bez abso 4lvl na expach które dawałem rade robić byłem na 1 hita bez krytyka, przy premce, pełnej aktywności osiągnięcie fajnego evo to 5 lat - max evo nie liczyłem ale pewnie z 7 się zejdzie Smile


Tak lekko liczac na wszystko trzeba 70 550 pkt evo.
Zakladajac 3 pkt evo/atak z 90% atakow ktore wejdzie to jest 1679 dni = 4.6 roku

O kurde az mi sie odechcialo Tongue

mozna by odjac niepotrzebne evo (po co bialasowi oswiecony i 6 zmysl) ale to duzo nie zaoszczedza
Tongue -35 dni kazde z nich


Z czego większość tego czasu to pewnie te drogie evo do run, skażenie, oraz potęga?

No i hej, nie spamujmy. Temat jest o opcji premium skracającej ataki do 10 sekund, a nie o tym co by było fajnie wprowadzić itp. - od tego jest inny temat Wink

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 05-07-2016 13:46.

05-07-2016 12:54 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
evo MOZNA miec wszystkie, SA TACY, co maja wszystkie i wlasnie to stwarza KONIECZNOSC posiadania wszystkich



Jak wprowadzali evo to starym graczom coś tam przeliczali, sa ludki co pykaja 4-5 lat na jednym charze więc nastukali tego w pyte i pod korek


1. Zakłada ktoś konto na starym serwie i jest w czarnej D... z evo nawet jak lvl dorasta do exp z drugiej mapy, to niewiele zdziała i pada jak mucha

2.Nowy serw to wszyscy mają taki sam start i na nowym serwie aby zebrać max evo musisz grać te 5 lat Smile


I dalej twierdzisz że to przemyślane i tempo nabijania evo jest OK ?


Chcecie ożywic stare serwy dajcie szanse nowym graczom na nich a w obecnym systemie taki gracz leci na łeb na szyję do A3 i odbija się od ściany Smile jak w miarę ogarnia to jakos jeszcze da rade się załapac tu czy tam ale taki solidny newbie to tlyko do przedszkola się nadaje wyłapywać klocki z nielogowanych aby je po chwili odac ogarowi z top klanu co w wojnie pustaka zarobił Smile ))

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
05-07-2016 13:48 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
evo MOZNA miec wszystkie, SA TACY, co maja wszystkie i wlasnie to stwarza KONIECZNOSC posiadania wszystkich



Jak wprowadzali evo to starym graczom coś tam przeliczali, sa ludki co pykaja 4-5 lat na jednym charze więc nastukali tego w pyte i pod korek


1. Zakłada ktoś konto na starym serwie i jest w czarnej D... z evo nawet jak lvl dorasta do exp z drugiej mapy, to niewiele zdziała i pada jak mucha

2.Nowy serw to wszyscy mają taki sam start i na nowym serwie aby zebrać max evo musisz grać te 5 lat Smile


I dalej twierdzisz że to przemyślane i tempo nabijania evo jest OK ?


Chcecie ożywic stare serwy dajcie szanse nowym graczom na nich a w obecnym systemie taki gracz leci na łeb na szyję do A3 i odbija się od ściany Smile jak w miarę ogarnia to jakos jeszcze da rade się załapac tu czy tam ale taki solidny newbie to tlyko do przedszkola się nadaje wyłapywać klocki z nielogowanych aby je po chwili odac ogarowi z top klanu co w wojnie pustaka zarobił Smile ))


wybacz ale spora czesc tego evo pochlaniaja sklile zwiazane z talizmanami bo jesli dobrze licze to 4x7250 co daje 30k evo czyli 42,5% calosci. "niestety" gra sie rozwija i wszyscy dostaja zmiany w podobnym czasie Smile a to ze jest wiecej mozliwosci rozwoju evo to kwestia wyboru. idziesz w staty czy idziesz w runy Smile w koncu i tak bedziesz mial wszystko. BW jest gra w ktora sie gra latami Smile wiec grajac i tak zyskujemy evo Smile
zreszta jak wszyscy wszystko za free dostana to jaki sens ma granie? i najlepiej by bez wysilku osiagnac to co maja gracze grajacy od lat(przykre).

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
05-07-2016 16:25 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ksionc mówiłem ci juz sfolguj z tym towarem Smile

EVO / RUNY / STATY co to ma ze sobą wspólnego ?

EXP / RUNY to kwestia która mapa



Gracze mający konta sporo czasu przed wejściem talizmanów zbierali evo i wytrenowali te bazowe a czasem nawet mieli odłożone zbędne evo bo nie było co ćwiczyć i przy wejściu talizmanów ciach bach ładnie wyciagneli te evo

nowy gracz nabija evo powolutku i od razu ma dylemat w co ładować a bez nowych jak ci starzy HLVL się wykruszają zacznie brakować towaru na zapychanie exp wyżej pewnych lokacji


jak pacze wejdą w obecnej proponowanej formie to 6-9 miesięczne chary czyli podbiegające w okolice 100 lvl bez kox epików opłaca się skasować i zacząć od zera aby na tych boostach nabić wiecej evo

mój 85 lvl idzie do piachu i zacznie od zera jak tylko pacz wejdzie bo epikow brak, umag jeden fajny a lajtem 5k evo zbiorę więcej osiagając taki sam lvl czyli grając ledwie 5-6 miechów Smile ))

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
05-07-2016 17:19 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
Ksionc mówiłem ci juz sfolguj z tym towarem Smile

EVO / RUNY / STATY co to ma ze sobą wspólnego ?

EXP / RUNY to kwestia która mapa



Gracze mający konta sporo czasu przed wejściem talizmanów zbierali evo i wytrenowali te bazowe a czasem nawet mieli odłożone zbędne evo bo nie było co ćwiczyć i przy wejściu talizmanów ciach bach ładnie wyciagneli te evo

nowy gracz nabija evo powolutku i od razu ma dylemat w co ładować a bez nowych jak ci starzy HLVL się wykruszają zacznie brakować towaru na zapychanie exp wyżej pewnych lokacji


jak pacze wejdą w obecnej proponowanej formie to 6-9 miesięczne chary czyli podbiegające w okolice 100 lvl bez kox epików opłaca się skasować i zacząć od zera aby na tych boostach nabić wiecej evo

mój 85 lvl idzie do piachu i zacznie od zera jak tylko pacz wejdzie bo epikow brak, umag jeden fajny a lajtem 5k evo zbiorę więcej osiagając taki sam lvl czyli grając ledwie 5-6 miechów Smile ))


nie kazdy tak odbiera ta gre. zachowujesz sie jak obecny rząd najlepiej wypomniec i zabrac tym co juz maja :/ bo po co tyle pracowali dorabiali sie ? :/ i dac obiboka nieroba i lenia bo im sie nalezy za sam fakt ze istnieja :/ i wybacz ale evo staty i talizmany maja ze soba mase wspolnego. sa to dodatki ktore wzmacniaja gracza i urozmaicaja gre (ok osobiscie uwazam ze powinny byc przypisane do konta a nie do postaci ale to kwestia bardzo sporna Tongue )
to ze inaczej postrzegamy BW i wizje gry to jest zupelnie inna kwestia. ja tez usunolem konto i teraz mam 53 lvl Smile i nie placze bo mam czegos malo. gram staram sie i ciezko pracuje. mam stosunkowo dobry tren (niestety nie tak dobry jakbym chcial) bo najnizsza stata na 47 punktow Frown i ponad 4,2k evo i jest ok Smile w tym miesiacu wbije 2 talizman na 1 poziom a moze i 3 Smile i naprawde chce sie grac Smile zwlaszcza z obecnie wprowadzanymi poprawkami Smile

jedyne co boli to balans bialej 2h zwlaszcza z polaczeniu z pajakiem i brakiem logiki - ze wiesniak z kosa szybciej ubija goscia z kalachem bo tamten nawet nie zdazy wystrzelic :/

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksionc: 05-07-2016 18:48.

05-07-2016 18:28 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ksionc na 53 jestes kozak OK ale dobij 30 lvl i w tedy stań w szeregu - wiele evo run i pr ci nie przybedzie do tego czasu a zaczniesz sięgać trochę inne expy graczy i moby i to jest problem.

I taki nowy gracz ma fun bo idzie jak burza a potem ściana i deprecha i po aktywnym graczu, mi to zwisa i powiewa, gram bo lubie, jestem jednym z najmniejszych w klanie wiec za mnie robote odwalaja nawet na moich expach, tlyko ten system nie jest fajny pod kątem rozwoju nowych graczy i nie powoduje że tym starym emerytom przybywa młodego narybku co powypełnia luki w expach a na wyższe mapy nawet mieso się bedzie przydawac w niższych klanach

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
06-07-2016 11:49 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zdajemy sobie sprawę, że zarówno sposób grania w gry komputerowe jak i wiek oraz podejście do gier naszych użytkowników się zmieniają dlatego postanowiliśmy dodać poniższą opcję:
- czas ataków = 10s
- cena 15 dni premium za 30 dni.


W związku z dodaniem tej opcji zmianie ulegną też dwa pakiety oferowane przez Charona:

- Pakiet dziecko nocy:
otrzyma dodatkowo Ataki deluxe.

Koszt: 79 dp (+4) oszczędność 26 (+11)

- Pakiet Za linią wroga:
utraci zmniejszenie czasu trwania ataków, wypraw oraz szpiegowania
otrzyma ataki deluxe

Koszt: 49 (+1) oszczędność 11 (+4)





Totalny bezsens!!! rotfl rotfl rotfl

sushi ty już nie wiesz co tu robić by zarobić... rotfl rotfl rotfl

Co mi po tym, że skrócę atak z 3 minut do 10sek skoro muszę czekać po kilkanaście do kilkudziesięciu minut by komuś walnąć? Na r1 żeby komukolwiek wpierdzielić za evo trzeba się nieźle naszukać... Pewnie, że jest określona liczba wampirków świecąca non stop na zielono... Tylko, że ich nikt nie atakuje bo to bunkry są.

Napisz mi jak bardzo te twoje pakiety skrócą mi czas gry na r1.
Weźcie się za balans ras a nie wymyślacie jakieś po pierdółki z mikropłatnościami.


Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
11-07-2016 18:14 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

RE: 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Totalny bezsens!!! rotfl rotfl rotfl

Co mi po tym, że skrócę atak z 3 minut do 10sek skoro muszę czekać po kilkanaście do kilkudziesięciu minut by komuś walnąć?

Napisz mi jak bardzo te twoje pakiety skrócą mi czas gry na r1.
Weźcie się za balans ras a nie wymyślacie jakieś po pierdółki z mikropłatnościami.

Pozdrawiam.


Grax przestan patrzec tylko z perspektywy wlasnej dudy i pomysl ze dla 17 z 18 serwerow to jest bardzo istotna zmiana. I szczerze mowiac przeze mnie wyczekiwana conajmniej rok.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pieczarr: 18-07-2016 12:41.

18-07-2016 12:41 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

RE: 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pieczarr napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)
Totalny bezsens!!! rotfl rotfl rotfl

Co mi po tym, że skrócę atak z 3 minut do 10sek skoro muszę czekać po kilkanaście do kilkudziesięciu minut by komuś walnąć?

Napisz mi jak bardzo te twoje pakiety skrócą mi czas gry na r1.
Weźcie się za balans ras a nie wymyślacie jakieś po pierdółki z mikropłatnościami.

Pozdrawiam.


Grax przestan patrzec tylko z perspektywy wlasnej dudy i pomysl ze dla 17 z 18 serwerow to jest bardzo istotna zmiana. I szczerze mowiac przeze mnie wyczekiwana conajmniej rok.


ale co to jest za zmiana? na r9 w okolicach poludnia zrobienie 8 atakow trwa u mnie czasami 1,5h

ta zmiana to zadna zmiana, chyba, ze robisz ataki o 4 nad ranem

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
18-07-2016 13:02 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie sie spisze i kupuje, jak tyle trwa to nie kupuj pakietu.
18-07-2016 14:16 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem ze skróceniem jest taki, że da się bez niego grać, ale jak już się skróci, to jest gorzej, bo gdy się skończy, to te 10 minut na pielgę, które było akceptowalne, nagle się dłuży strasznie, jak się człek do tych 3 przyzwyczaji ;D
Pielgi 30 min też da się teoretycznie ogarnąć, jak jest się no-lifem np, ale ja sobie nie wyobrażam gry bez podstawowego choćby skrótu.
Skrócenie czasu ataku ma wg mnie marginalne znaczenie, ataków jest mniej i trwają krócej, więc wg mnie jest zbędne, ofc nie licząc tego z pakietu podstawowego skócenia, wtedy trwają średnio między 1 a 2 minuty, atak 10s w sumie mi niepotrzebny, korzystam za to z dodatkowego skrócenia wypraZ, choć od niedawna, bo wcześniej pielg nie robiłem Big Grin
Zastanawiałem się nawet, czy nie olać podstawowego skrótu i nie brać tylko skrótu wypraw, bo to wyprawy czas zabierają, ataki robię po kilka, jak jestem na bw i nie mam nic innego do roboty.
Ale zgadzam się, że podatawowy pakiet skrócający troszkę odstaje, ataki skraca wystarczająco, ale wyprawy już nie - 24 pielgi to 4 godziny, o ile ktoś klika jedną wyprawę po drugiej, to stanowczo za dużo.
Z kolei kupno skrócenia gdy ma się wyprawy deluxe mija się z celem, płacić 10 dni premium, by skrócić o kilka minut ataki?

A gra ma zabijać czas, nie go odbierać.

__________________
[
18-07-2016 22:42 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
kasss
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2015
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super pomysł kto nie chce niech gra bez skrócenia, ale każdy mysli o sobie, bo tak na starszych serwerach jak się szuka złomu i atak trawa od 30 min do 1h albo i dlużej :
atak przy skróceniu ataków i taxi 4 to juz poronione się staje
26-07-2016 22:56 kasss jest offline Szukaj postów użytkownika: kasss Dodaj kasss do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 13. Ataki deluxe. Pakiety Charona.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH