Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 14. Zadania dzienne. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 14. Zadania dzienne. 42 Ankieta - średnia ocena: 9,0742 Ankieta - średnia ocena: 9,0742 Ankieta - średnia ocena: 9,0742 Ankieta - średnia ocena: 9,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wykonaj 3/6/9 pielgrzymek
- wykonaj 6/12/18 dalekich wypraw
- wykonaj 12/24/36 bliskich wypraw


jedna sprawa że wykonanie 36 bliskich wypraw przy 24 w ciągu doby (tak wiem kumulują się) jest praktycznie absurdem. podobnie absurdem jest rezygnowanie z pielgrzymek na rzecz robienia bliskich wypraw tylko po to zeby zdobyc jakis mały bonus dzienny.

Nie można zrobić tak że:
Zadanie łatwe
wykonaj 3
okolice/dalekie/pielgrzymki
Średnie
wykonaj 6
okolice/dalekie/pielgrzymki
Trudne
wykonaj 12
okolice/dalekie/pielgrzymki

i każdy może sobie wybrać - i jest to też wykonalne dla tych bez premium

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-06-2016 13:57 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Nosferek
jedna sprawa że wykonanie 36 bliskich wypraw przy 24 w ciągu doby (tak wiem kumulują się) jest praktycznie absurdem. podobnie absurdem jest rezygnowanie z pielgrzymek na rzecz robienia bliskich wypraw tylko po to zeby zdobyc jakis mały bonus dzienny.

wiec wylosujesz kolejne albo po prostu to olejesz, tak jak olewasz surowce ze skarbow i pamiatek oraz 99% znalezionych itemow

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
26-06-2016 15:36 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
cytat:
Originally posted by Nosferek
jedna sprawa że wykonanie 36 bliskich wypraw przy 24 w ciągu doby (tak wiem kumulują się) jest praktycznie absurdem. podobnie absurdem jest rezygnowanie z pielgrzymek na rzecz robienia bliskich wypraw tylko po to zeby zdobyc jakis mały bonus dzienny.

wiec wylosujesz kolejne albo po prostu to olejesz, tak jak olewasz surowce ze skarbow i pamiatek oraz 99% znalezionych itemow



aha czyli zadanka przez swoją absurdalną formę mają być olewane? czyli kolejny zbędny dodatek - chyba nie o to SM chodziło.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

26-06-2016 17:33 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Zadania dzienne NIE MUSZĄ być skończone danego dnia!

2. Zestaw zadań ma nieograniczony termin realizacji.

3. Nowy zestaw można dostać tylko 1 raz dziennie i tylko
NASTĘPNEGO dnia po "zakończeniu" wszystkich posiadanych zadań.

Czyli: jak mam 3 zadania, z czego 2 ukończone to nic mi się nie zmieni na liście zadań, albo sam kliknę "anuluj" albo czekam do następnego dnia i kończę je następnego dnia. Sam decyduję czy nagroda jest warta tracenia potencjalnego dropu z następnych zadań.

4. Nie wiem skąd ktoś wziął "koszt zadań" => zadania dostajemy "for free". Kosztuje dopiero rolowanie zadań w celu wyszukiwania czegoś co byśmy chcieli.

5. Osoby nie chcące expa mogą po prostu anulować dane zadanie i zrobić pozostałe.

6. Rozważałem dodanie timera na wykonanie całości np 24h od przyjęcia zadań z dodatkową nagrodą ale to prowadzi do problemu z balansem dla graczy bez premium.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


27-06-2016 12:01 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, może gdybyście napisali jakie cele i jakie założenia ma spełniać ten pomysł, a jakich ma się wystrzegać, to moglibyśmy spojrzeć na to również w jakimś stopniu z waszego punktu widzenia, i podsuwać propozycje mniej gryzące się z tym co planujecie osiągnąć tą zmianą Smile

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 29-06-2016 16:24.

29-06-2016 16:23 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z planowaną zmianą w punktach skarbu proponuję dodać, oprócz wymienionych nagród, kolejną nagrodę, czyli właśnie punkty skarbu, które będą w globalnej puli. Moje proponowane wartości to 21/28/35 punktów.

__________________
R14 - Sonny Psycho
29-06-2016 21:36 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Zadania dzienne NIE MUSZĄ być skończone danego dnia!

2. Zestaw zadań ma nieograniczony termin realizacji.

3. Nowy zestaw można dostać tylko 1 raz dziennie i tylko
NASTĘPNEGO dnia po "zakończeniu" wszystkich posiadanych zadań.

Czyli: jak mam 3 zadania, z czego 2 ukończone to nic mi się nie zmieni na liście zadań, albo sam kliknę "anuluj" albo czekam do następnego dnia i kończę je następnego dnia. Sam decyduję czy nagroda jest warta tracenia potencjalnego dropu z następnych zadań.

4. Nie wiem skąd ktoś wziął "koszt zadań" => zadania dostajemy "for free". Kosztuje dopiero rolowanie zadań w celu wyszukiwania czegoś co byśmy chcieli.

5. Osoby nie chcące expa mogą po prostu anulować dane zadanie i zrobić pozostałe.

6. Rozważałem dodanie timera na wykonanie całości np 24h od przyjęcia zadań z dodatkową nagrodą ale to prowadzi do problemu z balansem dla graczy bez premium.


Witam.

1/2 - Moze jestem NOOBEM ale w kazdej grze w ktora gralem pojecie zadanie dzienne z samej swojej nazwy zawieralo limit czasowy (tak jak w bw bonus dzienny do pierwszego udanego ataku wyprawki)

3 - jesli zadanie "dzienne" mozna dodac nastepnego dnia po skonczeniu wszystkich zadan. to nie lepiej przed 24 anulowac te nei skonczone i dostac nowy zestaw za FREE?

4 - kolejny punkt ktory budzi kontrowersje. dla graczy z dostepem do 2-3 strefy ktorzy dropia zaplacenie kosztów podmianki nie stanowi problemu. jak juz wczesniej sugerowalem powinna byc ograniczona ilosc losowan. a jesli chcecie wprowadzic koszta losowania to powinny byc one uzaleznione od strefy a nie od levelu. (jak wyprawki)

5 - rozumiem logike - jednakze anulowanie zadania nie jest jedyna opcja. mozna poprostu wylosowac inne. z 2 zas strony wprowadzenie zadan ktore z zalozenia sa niewykonalne (jak obleg na surowce w klanie 40 + gdzie mozna zalozyc tylko 1 obleg wychodzacy :/ )

6 - niestety tu musze sie zgodzic w 100% jednakze z 2 strony wystarczy iż beda one wykonalne w optymalnych warunkach. jakby nei bylo jest ogromna przepasc miedzy gra z premka i bez (i niestety mimo swojej reklamy bw sklada sei z mikroplatnosci i konto premium ma ogromne znaczenie w wygrywaniu. 2xwiecej wyprawek to 2x wieksza szansa na drop , 2x wiecej atakow to 2 razy wiecej evo esencjii i wszystkiego co idzie za atakami. jestem przekonany iz dokladna analiza premium chocby uslug dodatkowych wykaze ze ma ono ogromne znaczenie na przebieg i jakosc gry)

pozdrawiam.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
30-06-2016 11:29 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg mnie nie powinno być możliwości losowania innej nagrody. Wtedy wiadomo że każdy po prostu będzie losował tyle razy, aż mu wypadną zadania z największą ilością punktów evo jako nagrodą...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
01-07-2016 02:47 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te zadania dziennie mnie nie pociągają.
Ale pociąga mnie wprowadzenie systemu codziennie lub praktycznie codziennie odpalanych questów.
Z terminem ważności czy to do północy czy przez 24-48-72h czy tydzień. albo też do czasu gdy pierwsza/trzy pierwsze osoba go skończy.

Podobnie jak eventy, ale event tylko daje lub odbiera a nic nie trzeba robić by z niego korzystać. Tu jest Q, uczestniczysz - to coś masz. lub nei masz, zależy jak pójdzie.

Najprzeróżniejszych -
od faktycznie prostych zrób 24 bliskie w 24h
do trudniejszych 'wygraj 20 ataków w 24h'
przez mobowe 'zetnij łeb hydry [fatality]', 'zedrzyj skórę z bazyliszka [udana expa])
wyprawkowe - zgubiono coś gdzieś znajdź i dostań nagrodę; znajdź i zanieś gdzieś i dostań nagrodę; znajdź moba na wyprawce - zabij dostań nagrodę lub idź dalej do questera po kolejny etap
łączone: zabij moba - weź łeb - zanieś do questodawacza np. na dalekich; udana expa (np pod hasłem 'uwolnienie miasta od potwora' etc) - idź do miasta - odbierz nagrodę; expa - jeśli znajdziesz artefakt (rolowany na potzreby Q) - zanieś do kolesia w mieście - dostań drugie zadanie - zabij drugiego moba - spróbu odnaleźć kolesia na pielgach - dostań nagrodę (ze 4-6 dni w sumie trwający); załóż oblężenie (analogicznie do już istneijących zadaniowych) - wygraj - dostań nagrodę albo wskazówkę do kolejnego etapu
jeszcze dłużej: odszukaj typa by wziąć quest - zabij/znajdź - zanieś - odszukaj/zabij - zanieś - zanieś - zanieś k..a kolejnemu - zniszcz kryjówkę oblężeniem - end ALBO nie end bo oblężenie na kryjówkę kończy się ostatniego dnia w południe, niezależnie czy założono je 3 dni przed końcem tygodniowego czasu questa czy 3 minuty. a przed kryjówką spotykają się wszystkei drużyny i najpierw rozstrzygane są areny między nimi, który klan przetrwa walkę to będzie miał obleg zadaniowy (jest 5 klanów, 1 losowy dostaje atak od 2 losowego albo wygrywa i zostaje na hapach bez respawna albo przegrywa i odpada, wchodzi trzeci klan itd - w ten sposób klan top5 da radę wygrać z klanem top1 ktry wcześniej wygra z top2 i top3 ale na nogach mu ustoją krwiawiące resztki).

By brac udział w Q tzreba zrobić quest join. Do niektórych dać też wpisowe (pr, kamienie, zasoby) i wtedy jest z niego dodatkowa nagroda.
Trzeba "tylko" napisać generator questów do losowania zadań - czyli
co tzreba zrobić
w jakiej lokacji
i co dalej (kolejny etap albo koniec questu)
i napisać fabułę w miarę możliwości

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

06-07-2016 14:32 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Te zadania dziennie mnie nie pociągają.
Ale pociąga mnie wprowadzenie systemu codziennie lub praktycznie codziennie odpalanych questów.
Z terminem ważności czy to do północy czy przez 24-48-72h czy tydzień. albo też do czasu gdy pierwsza/trzy pierwsze osoba go skończy.

Podobnie jak eventy, ale event tylko daje lub odbiera a nic nie trzeba robić by z niego korzystać. Tu jest Q, uczestniczysz - to coś masz. lub nei masz, zależy jak pójdzie.

Najprzeróżniejszych -
od faktycznie prostych zrób 24 bliskie w 24h
do trudniejszych 'wygraj 20 ataków w 24h'
przez mobowe 'zetnij łeb hydry [fatality]', 'zedrzyj skórę z bazyliszka [udana expa])
wyprawkowe - zgubiono coś gdzieś znajdź i dostań nagrodę; znajdź i zanieś gdzieś i dostań nagrodę; znajdź moba na wyprawce - zabij dostań nagrodę lub idź dalej do questera po kolejny etap
łączone: zabij moba - weź łeb - zanieś do questodawacza np. na dalekich; udana expa (np pod hasłem 'uwolnienie miasta od potwora' etc) - idź do miasta - odbierz nagrodę; expa - jeśli znajdziesz artefakt (rolowany na potzreby Q) - zanieś do kolesia w mieście - dostań drugie zadanie - zabij drugiego moba - spróbu odnaleźć kolesia na pielgach - dostań nagrodę (ze 4-6 dni w sumie trwający); załóż oblężenie (analogicznie do już istneijących zadaniowych) - wygraj - dostań nagrodę albo wskazówkę do kolejnego etapu
jeszcze dłużej: odszukaj typa by wziąć quest - zabij/znajdź - zanieś - odszukaj/zabij - zanieś - zanieś - zanieś k..a kolejnemu - zniszcz kryjówkę oblężeniem - end ALBO nie end bo oblężenie na kryjówkę kończy się ostatniego dnia w południe, niezależnie czy założono je 3 dni przed końcem tygodniowego czasu questa czy 3 minuty. a przed kryjówką spotykają się wszystkei drużyny i najpierw rozstrzygane są areny między nimi, który klan przetrwa walkę to będzie miał obleg zadaniowy (jest 5 klanów, 1 losowy dostaje atak od 2 losowego albo wygrywa i zostaje na hapach bez respawna albo przegrywa i odpada, wchodzi trzeci klan itd - w ten sposób klan top5 da radę wygrać z klanem top1 ktry wcześniej wygra z top2 i top3 ale na nogach mu ustoją krwiawiące resztki).

By brac udział w Q tzreba zrobić quest join. Do niektórych dać też wpisowe (pr, kamienie, zasoby) i wtedy jest z niego dodatkowa nagroda.
Trzeba "tylko" napisać generator questów do losowania zadań - czyli
co tzreba zrobić
w jakiej lokacji
i co dalej (kolejny etap albo koniec questu)
i napisać fabułę w miarę możliwości


Cerbin w sumie dobrze pisze. Jeśli te zadania mają mieć jakiś sens, mają wciągać i urozmaicać rozrywkę wypadałoby je rozwinąć fabularnie co wymaga z pewnością więcej pracy niż dodanie "ukończ 12 pielgrzymek" a wygrasz 1000 repy czy co tam będzie do wygrania.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
11-07-2016 09:57 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o, kolejny ifcheck - gracz robi join quest, dostaje jako pierwszy wskazówkę czy tam item. ALE questa robią też inni i oni mogą znaleźć tipa o kogo jest ten itek. No i IF obaj w queście AND atak wygrany THEN item (albo dziewica, księżniczka, kufer złota) zmienia właściciela.
quest typu znajdź i utrzymaj w posiadaniu/dostarcz na miejsce itd.

analogicznie trofeum może być przyniesione przez questującego do klanu, w siedzibie dodać by trzeba opcję 'poświęć artefakt' i klanowicze uzyskują dopałkę (klanowa premia czasowa) 'Sztandar chwały' +<10;30> do statów na tydzień.

dużo więcej można wymyślić, o ile będzie komu myślić i komu kodzić.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

20-07-2016 12:51 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie jeszcze trochę czasu na myślenie i kodzenie - raczej nie ma szans, byśmy zdążyli dopracować zadania dziennie w zadowalającej formie do czasu wejścia patcha urodzinowego.
Postaramy się dodać je w sierpniu.
Niemniej dzięki za ciekawe pomysły.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-07-2016 13:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Ksionc
Double Ace


images/avatars/avatar-25002.jpg

Data rejestracji: 22-08-2011
Postów: 148
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: łódz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekujecie za ciekawe pomysly :/ jednak nadal nie okresliliscie zarysu jak bedzie to wygladalo. macie zamiar wykozystac pomysly graczy czy isc swoja wlasna sciezka?

pozdrawiam.

__________________
Woe to you, on earth and sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
beacause he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
for it is a human number,
its number, is six hundred and sixty six
26-07-2016 15:57 Ksionc jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksionc Dodaj Ksionc do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie te zadania są?

+1 za spam

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 01-08-2016 21:08.

01-08-2016 17:40 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Borszczu napisał(a)
Gdzie te zadania są?


pewnie tutaj :
cytat:
Konrad napisał(a)
Będzie jeszcze trochę czasu na myślenie i kodzenie - raczej nie ma szans, byśmy zdążyli dopracować zadania dziennie w zadowalającej formie do czasu wejścia patcha urodzinowego.
Postaramy się dodać je w sierpniu.
Niemniej dzięki za ciekawe pomysły.


trochę pomyśl, zanim coś napiszesz, albo po prostu przeczytaj odpowiedź administracji, którą masz dwa posty nad sobą

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
01-08-2016 17:42 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec września a dalej ni widu ni słychu . Czy projekt umarł czy dzieje się coś w tym temacie ? Dla mnie osobiście wszystkie dodatki , które zabijają nudę i schematy grania są spoko. Czekam z wielką niecierpliwością .

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
21-09-2016 12:42 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już o tym zapomniałem (chyba jak większość)
21-09-2016 12:46 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie, kiedy to wprowadzicie?

__________________

21-09-2016 13:38 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to ooops, przypomnielismy administracji ze o czyms zapomnieli Smile

__________________
nick w grze: danielm
21-09-2016 13:51 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Będzie jeszcze trochę czasu na myślenie i kodzenie - raczej nie ma szans, byśmy zdążyli dopracować zadania dziennie w zadowalającej formie do czasu wejścia patcha urodzinowego.
Postaramy się dodać je w sierpniu.
Niemniej dzięki za ciekawe pomysły.


No sierpień minął - czas na bunt! Big Grin
Chociaż nwm. co to jest kodzenie :/
Kodowanie ok... ale myślenie i kodzenie?
Teraz kodzicie? Tongue
Czy można się spodziewać tego w tym/przyszłym tygodniu? Smile
21-09-2016 14:07 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bardzo dobrze, niech takie głupoty nie zaprzątają im teraz głowy, w chwili obecnej mają naprawdę dużo do poprawienia, począwszy od znalezienia sposobu na poprawę sytuacji na aukcjach, bo jest tragicznieFrown
21-09-2016 14:07 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sytuacja sama się ustatkuje... ja z necro jestem i czekam na to tj. na epiki 2.0 Tongue
21-09-2016 15:14 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy, wolałbym to dokładnie dopracować niż wypuścić na chybcika.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-09-2016 22:25 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Azzazel1982
Newbie


Data rejestracji: 30-03-2015
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypuscie to w takiej formie jako beta test

np na 1 miesiac dla wszystkich szybko sie okarze czy trzeba zmienic tego forme czy tak jak jest zostawic
30-09-2016 14:14 Azzazel1982 jest offline Szukaj postów użytkownika: Azzazel1982 Dodaj Azzazel1982 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zeby znowu placzki zrobily slona powodz na forum? lepiej dluzej poczekac na cos porzadnie dopracowanego

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
30-09-2016 14:21 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Azzazel1982
Newbie


Data rejestracji: 30-03-2015
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

placzki niech placza poto sa a zabawa z dzienymi zadankami
troszke ozywi serwery bo ludzie bede sie z nimi bawic
a nie tylko pielgi ekspa kw i ataki dla evo



moze 4 akt wkoncu wyjdzie jesli wogule ma wyjsc
30-09-2016 20:13 Azzazel1982 jest offline Szukaj postów użytkownika: Azzazel1982 Dodaj Azzazel1982 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wole zeby tego wogole nie robbili bo zbedne.........

duzo innych wazniejszych rzeczy jest - znow im mlotki wyjda gdzie mlotki teraz s akompletnie zbedne bo wysztskie budynki wybudowane ....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
30-09-2016 20:57 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
zeby znowu placzki zrobily slona powodz na forum? lepiej dluzej poczekac na cos porzadnie dopracowanego


Płacz był nie dlatego, że patch był niedopracowany, ale ze względu na to, że był wyjątkowo uciążliwy, a jego skorygowanie trwało długo.
Zadanie dzienne nie będą miały znaczącego wpływu na rozgrywkę, więc będzie można je balansować w locie.
I zawsze można wprowadzić je w formie zadowalającej, a potem zająć się tematem fuzji - jak na razie kwestia fuzji dotyczyła necro, o morii gracze pisali, ale Team nie dał chyba jednoznacznego info, czy będzie też dla morii, jak by jednak nie patrzeć, wpierw zapewne wejdzie dla necro, choćby po to, by przetestować ideę, SM sam pisał, że fuzja to kilka miesięcy, rozsądek nakazuje przyjąć, że ewentualna fuzja dla morii to drugie tyle, więc lepiej zacząć jak najszybciej, myślę, że nikt nie będzie miał tego za złe Smile
Nie wiem jak na necro to wygląda, ale tam gdzie gram, tzn na R5 jest sajgon, gra może ze 200 osób, plus jakieś niedobitki logujące się raz w tygodniu, jeżeli ewentualna fuzja dla morii miała by wejść np za rok, to może już nie być czego fuzjować.

__________________
[
30-09-2016 22:07 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwa miesiące minęły... emocje popatchowe opadły...wtrąca się znowu rutyna... czy jest jakaś przybliżona data wprowadzenia zadań dziennych?

__________________
r17: Papa
r19: papa
04-10-2016 15:09 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym, że jestem na L4 miałem trochę czasu i "ciut" przeprojektowałem system zadań dziennych.
Jego opis zamieszczę w dużym poście, w którym będę omawiał wszystkie nadchodzące znaczne patche jakie planujemy na najbliższe 6-12 miesięcy. Post powinien się pojawić na przełomie października i listopada jak uda nam się wszystko ustalić.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


12-10-2016 13:08 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » 14. Zadania dzienne.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH