Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » Kronos Solo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kronos Solo 10 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Kronos Solo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e9042c61d4

A tu profity punktowe:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9cdb1a92b5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 29-06-2016 09:17.

29-06-2016 09:16 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładnie, ten link to już po czatach chyba każdej morii przeleciał Tongue
Zdobyć ponad 1000k za jedną ekspe to na prawdę niesamowity wyczyn. No i pokazanie, że potęp najlepszą rasą Big Grin
A można link z eq z tej ekspy wrzucić jako taki smaczek dla ciekawskich? Tongue

__________________

Envy

04-07-2016 11:21 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wzajac3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie wklejam poniżej link z EQ. Żeby było ciekawej to jest mój stały expowy, z jedna zmianą. tj na expy chodzę w 2 nietoperzach. Słonek nie używam.... Nawet ich nie mam....Nie potrzebne mi są, aczkolwiek powoli kleję na areny klanowe

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=61c6acea23
10-07-2016 15:08 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-09-2016 20:57 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » Kronos Solo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH