Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 145030; 147019 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 145030; 147019
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

145030; 147019 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 145030
Postać Krystyna Z Gazowni

ID 147019
Postać Gogolx

multikonto
ban stały

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-07-2016 12:01 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Gogolx3
Junior Member


Data rejestracji: 21-04-2014
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R1 Aisha Isla

Re: 145030; 147019 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, Tomasz tutaj Smile


Ani jedno, ani drugie konto nie mialo powiazan ze soba, w sensie transakcji handlu, tego samego klanu itp.

Dlaczegoz to zostaly one zbanowane! Jedno konto nalezalo do mnie, a drugie do mojego brata ktory na nowo wciagna mnie w ta gre i dletego gralismy z jednego ip...


Czy jest szansa by konta zostaly odblokowane, a zarazem zostal na nie nalozony "nadzor kuratorski"?? Big Grin
12-07-2016 19:26 Gogolx3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gogolx3 Dodaj Gogolx3 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę wieczorem - odpiszę.

edit:

1. Wedle regulaminu użytkownik ma prawo do jednego aktywnego konta na jednym serwerze.
2. Zbytnia zbieżność nazw, loginu i maili trochę nie pasują do dwóch różnych osób - tak samo jak chociażby aktywność na sb tego samego dnia na obu kontach. Oraz fakt że konto Gogolx zostało założone krótko po tym jak Krystyna Z Gazowni zalogował się po raz pierwszy od dłuższego czasu.
3. Nie została zgłoszona gra z jednego ip pomiędzy kontami.
4. Zbliżone czasy logowań.

cytat:

Dlaczegoz to zostaly one zbanowane! Jedno konto nalezalo do mnie, a drugie do mojego brata ktory na nowo wciagna mnie w ta gre i dletego gralismy z jednego ip...


Postać Krystyna Z Gazowni
Rejestracja 2014-04-24 17:34:18

Profil Gogolx3
Data Rejestracji: 21-04-2014

Rozumiem również, że korzystacie z jednego konta forumowego? Bo profilu twojego konta forumowego jest wpisane:

Skąd: R1 Aisha Isla

Zmiany imienia postaci: 2014-05-01 Aisha Isla -> Krystyna Z Gazowni

Bo wątpię by brat cię wciągnął na nowo skoro postać Krystyna z Gazowni wznowiła logowania przed założeniem konta -> Gogolx

Rejestracja 2016-07-05

Krystyna z Gazowni: logowania do lipca 2015, po czym pierwsze logowanie: Sun Jul 3 16:33:58 CEST 2016



Można napisać do mnie po 30 dniach, albo założyć nowe konto i grać regulaminowo.
Ew można się też odwołać od mojej decyzji do C47 (na pw wklejając link do tematu).


edit2:

O i dodatkowo:

ID 147018
Postać GogolPL

też dołącza do grona kont zablokowanych.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-07-2016 12:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 145030; 147019

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH