Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » 182546 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 182546
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

182546 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

182546
Postać Shepard

Powrót na konto, któro się oddało
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-07-2016 09:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile

Na jakiej podstawie sądzicie że wróciłem na konto które oddałem wcześniej ? Wróciłem do gry w styczniu 2016 założyłem konto Szajbus i w trakcie gry kolega z początków BW postanowił skończyć grę i oddał mi konto co było zgłoszone. Mogę liczyć na jakieś dowody czy na ot tak ban i już ????


Oddałem tylko jedno konto "Szajbus" 7 lipca 2016 roku



edit :

Czy to jest tlyko kara za "pyskowanie" w innym temacie ?

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 14-07-2016 09:24.

14-07-2016 09:10 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Identyczny e-mail oraz IP z tym z konta z forum
prawie ten sam login co na tworzonym później Szajbus

Kolega oddał ci twoje własne konto, a powrót jest zakazany

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-07-2016 09:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Identyczny e-mail >>> do tego konta na forum miało dostęp 5 osób, konto jest bardzo bardzo stare, a chyba nie jest zakazane korzystanie przez kilka osób z jednego konta na forum


oraz IP z tym z konta z forum >> IP założyciela tamtej postaci było identyczne z IP z którego ja gram i loguję na forum od stycznia ???




prawie ten sam login co na tworzonym później Szajbus >>> owszem login zbieżny, gracz KURAK to był lider naszego klanu z czasów początków BW, jednak nie ja zakładałem konto z loginem KURAK


Z tego co wiem kolega dostał konto jakiś czas temu, nie wiem od kogo, a teraz oddał je mi więc nie ma mowy o powrocie na stare, dawniej jak kończyłem grę to kasowałem konta, nie oddawalem nikomu.



edit

jeszcze jedno, zostało wysłane zgłoszenie i przez oddającego i przeze mnie, odczekaliśmy ponad 24h i nie było żadnych zastrzeżeń ze strony administracji, więc uznaliśmy że wszystko jest OK.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 14-07-2016 09:44.

14-07-2016 09:37 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kręciłeś w sprawie pushingu, więc najpewniej robisz to też teraz
Szzególnie, że nie ma żadnych dowodów na to, że mówisz prawdę


Konto na forum należy do użytkownika (liczba pojedyncza). Nie dano możliwości jego oddawania


Poprawność zgłoszenia nie oznacza też nie został złamany regulamin gry

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-07-2016 12:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znam regulaminu forum, w tedy konto było dostępne dla pięciu osób bo te gwiazdki chciliśmy nabijać i żeby szybciej posty liczyło to z jednego konta było pisane to chyba nie ma związku z kontami w grze.

Jak możesz to sprawdź ile Szajbus miał wygranych aukcji w ciągu 5 miesięcy i porównaj ze średnią aktywnością serwera na aukcjach, handlowałem według moich wyliczeń po srednich cenach ale nie tego dotyczy ten wątek.


Jak mam udowodnić, że nie zakładałem konta ? Jeżeli nie wierzysz że postac KURAK przewodziła klanowi Szajbusy Shadow Light to jest kilka osób na r1 co ma w profilu taką notkę i możesz zapytać ( w DATE< DUKE< C_D nie trzeba dużo szukać )

i dlaczego skoro mi nie udowodniono że je zakładałem dostałem zarzut że wróciłem na wcześniej oddane ? Macie rejestry IP, komputerów czy czegoś tam więcej - ja się znam na handlu w realu, neta używam do mejlowania i zabawy więc nie wiem jak mam udowodnić że to nie ja albo jak wy możecie udowodnić że to ja Smile

Zbieżność loginów to sentyment do lidera ówczesnego klanu albo może ten co zakładał konto które przejołem chciał klan odbudowywać czy coś i dlatego taki login i nick dał nie mam pojęcia.

Ja przestałem grać na r1 jak powstało r3, od czasu tego upka i buga co sie ludzie potępiali bez zadania przestałem grać, wróciłem w styczniu tego roku.


Czy mogę się dowiedzieć jak mam udowodnić swój brak winy w kwestii przejęcia konta ?

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
14-07-2016 18:47 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce a mogę mieć inną prośbę, aby odblokować konto i pozwolić wrócić na nie koledze który mi je w dobrej wierze przekazał 7 lipca, on niczemu nie winien, chciał dobrze i będzie mógł albo wrócić do gry albo przekazać je komuś innemu ?


mi możecie zablokowac IP, konto na forum nie ma znaczenia, ale proszę aby jemu pozwolić wrócic do stanu sprzed tygodnia, w klanie mają do niego telefon albo mi by wystarczył adres mejlowy przypisany aktuanie do postaci aby go powiadomić.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
14-07-2016 20:35 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaa, korzystało z konta 5 osób dla gwiazdek (co nic nie daje)
Dziwnym trafem 'przywłaszczyłeś' sobie to konto na forum
Korzystałeś też z loginu jak lider
Jeszcze dziwniejszym trafem ktoś oddał ci konto tego lidera

Konto nie zostanie odblokowane
Dowody są jasne, IP z forum i gry + te używane loginy i e-maile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-07-2016 21:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gwiazdki daja range na forum Smile


lider przestal grac a klan przestal istniec jeszcze w 2006 roku


ale nie ma opcji wygrac walki na argumenty bo wy wiecie wszystko z gory


nie ma opcji aby mi ktos udowodnil ze ja to konto zrobilem, nie ma opcji abym ja udowodnil ze go nie zrobilem, a wy wystepujecie z pozycji sily wiec ja moge tylko olac BW i nic wiecej


lubiłem stare dobre BW a to co teraz jest zrobione to juz nie ten sam produkt, nie ten klimat, nie ma sensu nawet tych 20 pln wydawac co miesiac Smile



mam 3 warny jeżeli nie mogę sam usunąc konta to mi je zablokuj abym wiecej nie tracil czasu na to forum nawet Smile

multi post z odtępem 2h dobre Smile

ale żeby znów nie było to odpowiedz mi na jedno ostatnie pytanie

http://scr.hu/0wcz/8rh48


"Zgłoszenie zostało wysłane do operatora Sephiroth. Dziękujemy.
Jeśli kopia zgłoszenia doszła na Twój adres e-mail, zaś operator nie odpisał w ciagu 24 godzin, to znaczy że zgłoszenie zostało przyjęte. W przypadku niekompletnego zgłoszenia lub pytań ze strony operatora - otrzymasz od niego odpowiedź mailową w ciągu najbliższych 24 godzin."


czemu skoro były zastrzeżenia nie powiadomiliście kolegi oddającego konto, pal licho we mnie, ale jego nie powiadominoże oddać nie może a teraz nie ma opcji aby dac mu szansę powrotu lub przekazania konta komuś innemu.

Czyli administracja nie spełniła tego o czym system gry informuje a konsekwencje ponosi gracz, jak pisałe mi możecie i IP zblokowac wisi mi to już, ale dajcie koledze szansę który Sheparda oddał, on w 100% jest bez winy.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 15-07-2016 16:09.

14-07-2016 23:11 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce mam jedno pytanie, bo mimo, że sprawa jest stara i konta pousuwane to jednak jest regulamin według którego miałem prawo wrócić na konto i chciałbym poznać twoje zdanie na ten temat :


"8. (wszystkie serwery) Przejście na inne konto
zgłoszenie zawiera:
- login oraz nick 'starej' postaci
- nick postaci na 'nowym' koncie
ograniczenia:
- nie można przesłać przedmiotów i/lub punktów ze 'starego' konta na 'nowe'
- od pierwszego logowania na nowym koncie nie można się logować na starym
- nie można przejąć postaci którą wcześniej się oddało - WYJĄTEK: można wrócić na konto po minięciu 6 miesięcy od jego oddania i zgodzie aktualnego właściciela jeśli dodatkowo był założony temat w Wymianach kont, wraz z potwierdzeniem przejęcia ; szczegóły niżej
- przejście na konto wraz z przesłaniem przedmiotów i/lub punktów jest traktowane jako pushing
- przejęcie konta na któro oddało się punkty przy zakończeniu gry karane jest banem stałym
Niezgłoszenie lub złamanie ograniczeń może skutkować uznaniem za multikonto/pushing i odpowiednią karą "


w tamtym przypadku było zgłoszenie do OP, był wątek na forum a i tak poleciał ban stały

sprawdzałem coś dziś w regulaminie i z ciekawości odgrzewam ten temat


edit

nie grałem dobre 2 lata przed powrotem więc 6 miesięcy od jakiegokolwiek logowania bankowo minęło w tamtym czasie Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 13-08-2017 12:14.

13-08-2017 12:13 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lista sytuacji zgłaszanych operatorowi [opcja "zgłoś do operatora"] wraz z ograniczeniami

Przeczytaj ten ostatni post, sprawdź datę i przemyśl co napisałeś tutaj i na PW ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-08-2017 13:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

0 5 dni za szybko zgłosiliśmy Frown

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
16-08-2017 09:41 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » 182546

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH