Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Oszukanie w związku z licytacją » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Oszukanie w związku z licytacją
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Oszukanie w związku z licytacją Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje id: 549
Nick: Xeremeleque

* Zrozumieć mogę obcięcie kamieni, bo cena odbiega od normy.
* Zrozumieć mogę przemielenie drobnych kamieni na grube, bo przedmiot został zalicytowany w zbyt dużej ilości drobnych kamieni (które też są walutą hadlową..ale nie u buca Buca)
* Zrozumieć mogę cofnięcie aukcji w przeciągu 3 dni od sprzedaży/kupna przedmiotu
* NIE rozumiem decyzji na podstawie której, zostaje odbierany przedmiot:
a) po licytacji z osobą trzecią
b) PO upływie 3 dni

Aukcja o której pragnę pisać to:
Spaczona Apaszka Władzy (+5) 23 0 / 0 / 0 / 0 / 243 2016-07-01
15:47:22

Dzisiaj mamy 16 lipca. 16 - 1 [aukcja z 1 lipca] = 15.

15!!! Po 15 dniach zostaje cofnięty mi przedmiot, który kupiłem po uczciwej licytacji prawdopodobnie z graczem ID: 113.

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3580f4ea1a


Czekałem 3 dni na jakąkolwiek decyzję operatora, ponieważ chciałem ten przedmiot wbić do setu obronnego, ale nie byłem pewny czy zostanie ona zatwierdzona.
Nie obchodzi mnie, czy operator był na wakacjach, weselu, pogrzebie czy miał wypadek. Po to jest operatorem, że ma obowiązek czynnego i aktywnego ingerowania w rynek aukcji. Po to jest 3 dni oczekiwania, by operator znalazł czas aby przyjrzeć się tej aukcji (która była zgłoszona). I po to jest opcja 3 dni od zakupu/sprzedaży przedmiotu, by po 3 dniach móc w spokoju ten przedmiot przemielić na coś innego bądź wbijać.
Nie masz czasu bo coś się wydarzyło? Napisz o tym wcześniej, że będziesz nieaktywny bądź zrezygnuj z posady jak nie wyrabiasz.

Po 3 dniach od zakupu ów apaszki, postanowiłem ten przedmiot wbijać (co operator/superoperator/administrator może sprawdzić). Po wydaniu XXX kż na przedmiot pozostał on na poziomie takim jakim go kupiłem (czyli zw5).
I dziś loguję się na bw, a tam informacja o tym, że apaszka zostaje cofnięta i ZABRANA z mojego konta.

Dobra, ale co z kamieniami? Zostaję po raz kolejny oszukany przez operatora, który robi sobie jaja na serwerach, które operuje.
Wytłumaczenia w stylu "mogłeś nie wbijać" nie przyjmuję. Już o tym pisałem - operator ma 3 dni na zajęcie się tą aukcjach, po tym czasie mam prawo do upgradowania go bądź przespawania na item Y.

Domyślam się, że sprawa zostanie pominięta przez administrację, buc napisze post "skargi do c" i temat zostanie zamknięty. Mówi się trudno, napiszę temat w Bugach, bo bugiem gry było zaproponowanie stanowiska pracy Bucowi.
I powtórzę to, co pisałem na czacie - pomyliłeś Bucu pracę operatora z pracą w cyrku - tam nadajesz się idealnie, i z pewnością p. Andrzej Duda odznaczyłby cię pośmiertnie Virtuti, za wybitne osiągnięcia w branży cyrkowca Smile

A ja czekam na decyzję w sprawie przywrócenia mi przedmiotu bądź wydanych kamieni na jego wbijanie, bo sprawy tak gładko Wam nie zostawię Smile



---
Xeremeleque



Legenda:
Buc - operator
buc - obraza majestatu Buca (= +1 ostrzeżenie za obrazę)




Temat wersja 2 - tym razem regulaminowa, bez prawa zamknięcia go jak poprzedniego Smile
Skarga na operatora!!!
16-07-2016 16:54 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dalej skarga nie spełnia wymogów regulaminowych. Proszę przeczytać ze zrozumieniem ten temat:
Regulamin działu Skargi

Ostrzeżenie za spam.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-07-2016 18:45 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Oszukanie w związku z licytacją

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH