Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 256807; 262375 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 256807; 262375 11 Ankieta - średnia ocena: 4,2711 Ankieta - średnia ocena: 4,27
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

256807; 262375 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 256807
Postać TAO

ID 262375
Postać RAW_MEAT

pushing, ustawienie aukcji
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 2 500 000 2016-07-09
06:06:51

ban stały.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-07-2016 18:20 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
ADRENALINA
Junior Member


images/avatars/avatar-19115.jpg

Data rejestracji: 26-08-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu TAO jaki ( pushing, ustawienie aukcji) pierwszy raz teraz widzę tego gościa, o czum wy wogule mówicie to jest nieporozumienie z waszej strony niestety.
Legendarne Dobre Spodnie Nocy wystawiłem na aukcji za 2,5kk a że znalazł się kupiec to nie jest żaden pushing ani ustawka, nie znamy się wcale i nie wiem kto to jest a spodnie sam zakupiłem kilka miesięcy temu bodajże za 3,5kk.
Proszę niezwłocznie odblokować mi konto i wyprostować sytuację.
19-07-2016 19:22 ADRENALINA jest offline Szukaj postów użytkownika: ADRENALINA Dodaj ADRENALINA do Listy kontaktów
MERC
Full Member


images/avatars/avatar-3253.gif

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 63
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaja sobie robicie ban stały za sprzedaz na aukcji??
19-07-2016 19:33 MERC jest offline Szukaj postów użytkownika: MERC Dodaj MERC do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ustawiłeś aukcję poprzez zawyżenie cm (o 1kk....) Aukcja może być ustawiona przez obie jak i tylko przez jedną stronę.

RAW_MEAT kupił przedmiot, jednocześnie doprowadzając do spushowania twojego konta na 1mln pr.

Żadna ze stron nie zgłosiła aukcji jako nieregulaminowej (odbiegającej od ceny rynkowej) - swoją drogą zgłoszenie aukcji z twojej strony i tak by nic nie zmieniło bo doprowadziłeś do ustawienia transakcji na kwotę ponad rynkową.


Skargi na decyzję operatora przyjmuje C47.



MERC +1 za spam w skargach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-07-2016 19:35 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to ma być ze niby jaki puszhing? Kupiłem sobie lepsze spodnie niż miałem wcześniej i ich używam i gram aktywnie i o co tu chodzi na jakiej podstawie są jakieś dowody na to czy to takie widzi mi się czyjeś?
19-07-2016 19:42 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystawiony na aukcji przedmiot kazdy mogł licytowac to jakim cudem ma byc to ustawione? haha?

Jak ktos dał za duzo albo za mało to juz administraja powinna zabrac albo kazac dopłacic, a nie banowac za regulaminowo wystawiony przedmiot na aukcje.

dostac bana stałego na aukcji gdzie cały serwer moze licytowac bezcenne !!!

bez urazy ale to jakies jaja... Tyle lat w ta gre klikam i jeszcze takiego czegos nie widziałem.

jeszcze jakies smieszne +1 dostałem. Zablokuj mi to konto czekam na to Smile Zamknij temat najlepiej, bo strzeliłas taka głupota ze poł serwa sie smiejeSmile

trzeba napisac gdzie trzeba, bo sobie jaja ktos robi tutaj Wink

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Odwołania od decyzji operatora przyjmuje C47.


narobiłaś bigosu to go teraz sama wcinaj Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez _DeMoN_: 19-07-2016 21:04.

19-07-2016 19:48 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 2 500 000 2016-07-09
06:06:51 Aukcja zgłoszona do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 2 1 470 000 2016-06-12
11:38:30 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 1 500 000 2016-06-12
12:26:46 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 0 - brak - (2 000 000) 2016-06-05
20:11:09 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 0 - brak - (2 200 000) 2016-06-04
15:34:19 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 1 500 000 2016-06-03
20:57:04 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 1 500 000 2016-06-02
19:24:39 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarne Dobre Spodnie Nocy 1 1 500 000 2016-05-26
17:37:52 Zgłoś aukcję do operatora


leg db spodnie nocy


cytat:
RAW_MEAT napisał(a)
Co to ma być ze niby jaki puszhing? Kupiłem sobie lepsze spodnie niż miałem wcześniej i ich używam i gram aktywnie i o co tu chodzi na jakiej podstawie są jakieś dowody na to czy to takie widzi mi się czyjeś?


Na podstawie powyższych cen rynkowych, kupiłeś sobie lepsze spodnie i dałeś sprzedającemu za darmo 1kk pr Wink na dodatek bez zgłoszenia aukcji. W związku z tym w gratisie od sprzedającego dostałeś razem z nim bana.



Pozostałych dyskutujących zapraszam do tematu -> http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...readid=1281360.

W tym temacie, jedyne osoby, które dostaną odpowiedź i nie dostaną ostrzeżeń to osoby w nim wymienione.

Jeśli dalej będzie uprawiany spam osób postronnych liczba warnów za każdy zbędny post zwiększy się do 2.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-07-2016 19:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahahaha jaka historia po prostu. Seph, za dużo się nic nie działo, że chciałaś zabłysnąć ? No bez obrazy, ale ustawianie aukcji na wymierającym serwerze gdzie liczą się już naprawdę tylko epiki to jakiś nonsens. Tak jak Demon wspomniał, jeśli ktoś dał ewidentnie za mało lub ewidentnie za dużo to tyle do roboty ma administracja, żeby to odkręcić poprzez dopłatę/ucięcie lub nakazanie wystawienia aukcji ponownie.

9 lat w tej grze, myślałem że już nic mnie nie zaskoczy, ale udało Ci się Seph, gratulacje!

tylko o ładne +1 proszę, z dedykacją Big Grin

Apropo Twojego zedytowanego posta

Jeżeli nadal będziecie takie jaja sobie robić Wy (administracja) to niedługo większość zrezygnuje i nie będzie już tak dużo pieniążków za premki Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nicki: 19-07-2016 19:59.

19-07-2016 19:54 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
ADRENALINA
Junior Member


images/avatars/avatar-19115.jpg

Data rejestracji: 26-08-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie znałem cen rynkowych ,no bo z kont nie śledzę cały czas co ile kosztuje i za ile wolno lub nie wolno sprzedać. Kupiłem je nie tak dawno w sumie za 3,5 kk więc i tak od tej ceny zeszłem 1kk.
Więc proszę odblokować mi konto bo nic nie zawiniłem i nic nie ustawiałem ,mogę się zgodzić na pobranie z mojego konta te 1kk na konto administratorskie (chociaż uważam to za nieuczciwe z waszej strony)
19-07-2016 19:58 ADRENALINA jest offline Szukaj postów użytkownika: ADRENALINA Dodaj ADRENALINA do Listy kontaktów
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już to przepłacił moim zdaniem ok 0,5 KK.
To że ostatnie aukcje były niższe nie znaczy że każdy kolejny ma zanizac cenę tego co chce sprzedać.

Norma to chyba przyciecie ceny a nie ban stały!?
Skoro kupujący przeplacil ( stać go wywindowac cenę bo nie ma czasu pilnować aukcji która często w nocy się kończy lub nad rankiem) to jego problem i jego kasa.
A sprzedajacemu do tej pory obcinało się "gest" kupującego.
A nie ban stały od razu...

+2 po raz pierwszy

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
19-07-2016 19:58 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez na dzien dzisiejszy tymi prami to sobie mozna za przeproszeniem <cenz> podetrzec xD
za ile milionow mozna dodac 1 zwinki smiech na sali xDDDD i tak tylko epiki sie licza w tych czasach.
Popyt i podaz jest wiec o co chodzi ? Dali tyle ile chcieli bili sie o item bo akurat byl im potrzebny rotfl co za ten smieszny milion on moze zrobic bo nawet na waciki nie starczy Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Cala prawda :> poprosze +1 z dedykacja Sephi pozdrawiam Twoj stary znajomy iks de

+2....
19-07-2016 20:09 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ADRENALINA napisał(a)
Niestety nie znałem cen rynkowych ,no bo z kont nie śledzę cały czas co ile kosztuje i za ile wolno lub nie wolno sprzedać. Kupiłem je nie tak dawno w sumie za 3,5 kk więc i tak od tej ceny zeszłem 1kk.
Więc proszę odblokować mi konto bo nic nie zawiniłem i nic nie ustawiałem ,mogę się zgodzić na pobranie z mojego konta te 1kk na konto administratorskie (chociaż uważam to za nieuczciwe z waszej strony)


Jak się nie wie za ile sprzedać to się sprawdza - po to są aukcje zakończone, po to są zgłoszenia sprzedaży. Jak nie było aukcji to patrzyło się po forum.
To za ile je kupiłeś nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

Możemy o zabraniu nadwyżki porozmawiać za 30 dni.
Ew można złożyć też zażalenie do C47 na decyzję operatora.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-07-2016 20:20 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
MERC
Full Member


images/avatars/avatar-3253.gif

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 63
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaja sobie robicie juz raz nam konta zbanowaliście mnie i bratu o jakies pierdoły teraz gramy bez zadnych przewinien a wy szykacie hu... do dup...


w takim układnie sie sam kasuje

+2.... Merc, zablokowane zostało konto twoje czy brata? chytry Jak nie twoje to proszę się przenieść do Dyskusji.
19-07-2016 20:21 MERC jest offline Szukaj postów użytkownika: MERC Dodaj MERC do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja poproszę o sprawdzenie wszystkich aukcji tych za mniejsze PR też i banować bo po co aktywnych graczy trzymać same problemy z nimi są! Takie zbanowane widma to co innego Big Grin Szkoda gadać. Przemyśl jeszcze raz swoją decyzję zachowaj spokój i rozsądek i daj grać bo to ja za to płace a nie Ty i mało mnie interesują Twoje chore podejrzenia o zorganizowany puszhing
19-07-2016 20:42 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
ADRENALINA
Junior Member


images/avatars/avatar-19115.jpg

Data rejestracji: 26-08-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 30 dni to mogę się zalogować tylko po to by konto usunąć i tyle, szkoda nerwów i kupowania premki dla was. Proszę niezwłocznie odblokować mi konto i wyprostować sytuację.
19-07-2016 20:49 ADRENALINA jest offline Szukaj postów użytkownika: ADRENALINA Dodaj ADRENALINA do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołania od decyzji operatora przyjmuje C47.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-07-2016 20:52 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
ADRENALINA
Junior Member


images/avatars/avatar-19115.jpg

Data rejestracji: 26-08-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TY SAMA NABROIŁAŚ WIĘC SAMA TO TERAZ WYPROSTUJ I POWIADOM C47
19-07-2016 20:59 ADRENALINA jest offline Szukaj postów użytkownika: ADRENALINA Dodaj ADRENALINA do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciężko się przyznać do źle podjętej decyzji tylko dorośli i dojrzali emocjonalnie to potrafia. ŻEGNAM!
19-07-2016 21:03 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RAW_MEAT napisał(a)
Ciężko się przyznać do źle podjętej decyzji tylko dorośli i dojrzali emocjonalnie to potrafia. ŻEGNAM!


W takim razie czas dorosnąć...

Zapłaciłeś o 1kk więcej niż wynosi aktualna cena rynkowa.
Nie zgłosiłeś tego, więc chciałeś, aby te nadmiarowe punkty trafiły do sprzedawcy.
Sprzedawca też tego nie zgłosił, więc godził się na pushing


Sprzedaż za 66% więcej jest według was normalna? Nie należy się kara za pushing? -.-

Obowiązkiem sprzedawcy jest sprawdzać ceny wystawianego przedmiotu. Co w waszym przypadku nie stanowiło najmniejszego problemu, bo był on często sprzedawany. A w razie kłopotów z ustaleniem ceny można albo wystawić bez CM, albo ustalić CM według gorszych przedmiotów (jakościowo lub podobnych pref/suf) lub napisać do operatora.

Kupujący może zapłacić za przedmiot dowolną cenę... jeśli zgłosi aukcję. Wtedy widać, że zależy mu na przedmiocie, ale nie chce spushować sprzedawcy (licząc na to, że operator i inni gracze nie zauważą tej aukcji)


Blokada jest słusznie nałożona.
Odblokowanie jest możliwe po odwołaniu po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-07-2016 09:14 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słabo to wszystko wygląda bo nie zrobiłem tego celowo cena wydała mi się normalna więc zapłaciłem i niestety nie sprawdzałem w zakończonych czy jest ok.Frown . Nawet nie znam tej osoby to jak mogłem chcieć oddać jej 1kk PR:/? To gdzie mogę się odwołać tym razem i do kogo?
20-07-2016 09:38 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To czy się znacie nie jest możliwe do sprawdzenia, bo niby jak?

Po to są zgłoszenia, aby z nich korzystać w takich sytuacjach, po wcześniejszym sprawdzeniu cen (a to zawsze powinno się robić, przynajmniej przy droższych przedmiotach)

Odwołanie może być napisane tutaj w temacie. Operator rozpatrzy je wtedy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-07-2016 16:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Logarus
Forum Ace


images/avatars/avatar-15829.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 81
Klan: Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze snu i Zapomnienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w takim razie widzę ze czas zacząć klikać WSZYSTKIE AUKCJE JAK LEC I do sprawdzenia... Bo chyba na serio już sie wam w głowach pomieszało... żaden problem, będę zgłaszać wszystko jak leci bo chce wiedzieć za ile kupować / sprzedawać bo przeciec nie rynek ustala ceny a Wy i nie raz to już mówiliście... wiec chyba czas żebyście na własne pensje zarobili Smile pozdrawiam i tak wiem +1

P.S Wnoszę o CENNIK WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW DOSTĘPNYCH DO SPRZEDAŻNY NA R1.
Skoro już ustalacie ceny to zróbcie cennik by nikt nie miał watpliwości

__________________

Necropolia (R1)-nick =Kirindark =

Boże zachowaj od głupców u władzy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Logarus: 22-07-2016 15:57.

22-07-2016 15:53 Logarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Logarus Dodaj Logarus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw się myśli, później pisze... -.-


Cena przedmiotu jest znana, bo sprzedawany był już wielokrotnie.
I to właśnie rynek ustalił taką cenę, nie operator (która to pokazała jak kończyły się ostatnie aukcje)


A za zgłaszanie aukcji, gdzie jasno widać, że przepłacenia nie było, są blokady

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-07-2016 17:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MERC
Full Member


images/avatars/avatar-3253.gif

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 63
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też poprosze o cennik wszystkich itemów dostępnych na r1
22-07-2016 20:49 MERC jest offline Szukaj postów użytkownika: MERC Dodaj MERC do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To proszę kliknąć Aukcje -> Zakończone -> Typ przedmiotu, który nas interesuje -> Wybrać pref / suf. Tam jest cennik 90% przedmiotów.

Jeśli cena przedmiotu nie jest znana - wtedy
* Szukamy przedmiotu podobnego
* Jest coś takiego jak -> Wycena » Necropolia [R1]
* Można też skonsultować cenę itemu z operatorem.



Swoją drogą jeśli z lenistwa nie chce wam się sprawdzać cen przedmiotów na aukcjach, to tym bardziej nie pomoże wam cennik..... ;/

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-07-2016 23:03 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten miljon pr o które niby to jest ten push, to on ma w ciągu tygodnia z eksp.

Nie bądzmy smieszni ale co on za ten milion zrobi? pewno moze sobie wygląd w trenie podnieść aż o 1 bo cała reszta więcej kosztuje


Rozumiem push między maluchami, taki zastrzyk pr dałby moze i kopa ALE NIE NA TYM LVL ktory ma Tao!!!!


Sephi, dawno nie grałaś i moze przez to zgubiłaś aktualne realia gry, takie bany to mozna rozdawać na starcie serwera a nie teraz.

__________________
Druidek
23-07-2016 09:01 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O moje realia ty się nie bój, bo graczem jestem nadal - chociaż może nie na r1.

Zaś co do pushu - pozwoli sobie jeden - za chwile zrobi to drugi. Push jest zabroniony i tyle. Czy to jest 1kk czy 10kk. Dla jednego to jak splunięcie dla kogoś innego ciułanie przez dłuższy czas.

+1.

Czemu wy się do tej pory nie potraficie nauczyć, że temat skarg nie jest tematem do waszych dyskusji?

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-07-2016 11:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
ADRENALINA
Junior Member


images/avatars/avatar-19115.jpg

Data rejestracji: 26-08-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem informację że właśnie na aukcji ktoś dał 1,5kk jako Cm za Doskonałe Spodnie Nocy, więc chyba coś nie tak jest z tymi waszymi wycenami, Legendarne dobre chyba sporo droższe są nie uważacie.
pozdrawiam. i proszę odblokować nasze konta niesłusznie zablokowane.
25-07-2016 14:19 ADRENALINA jest offline Szukaj postów użytkownika: ADRENALINA Dodaj ADRENALINA do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wspomniana aukcja została cofnięta, ze względu na zawyżone cm.
Po drugie to nie NASZE wyceny tylko WASZ popyt i podaż - to nie administracja ustaliła spadek cen ww przedmiotu tylko gracze.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-07-2016 23:22 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już pisałem cena wydała mi się normalna i dlatego nie sprawdziłemFrown Jak można gracza który nigdy nie podpadł( przez kilka lat) za nieświadome posunięcie (bo nie ma podstaw by sądzić inaczej)zbanować na stałe? Poczekał bym te 30 dni do odwołania nie pisząc nic gdyby nie ten bonus urodzinowy i zmiany jakie nadchodzą. Jeżeli grasz to wiesz ze nawet jak odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie to moja postać będzie już raczej na straconej pozycji.
27-07-2016 16:35 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 256807; 262375

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH