Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Rebalans behemota. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rebalans behemota. 41 Ankieta - średnia ocena: 6,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł fajny, żeby wprowadzić odczyt siły czy intela/wiedzy od wszystkich wartości czyli z umagami, ekwipunkiem czy nawet evo. Aczkolwiek uważam, że ucięcie tych 10% w przypadku 3 poziomu behemota jest troszkę niepotrzebne. Każdy ma ten sam %, zyskają Ci którzy mają umagi do tych parametrów czy ciężko składowane / dropnięte itemy z boostem do tego.
02-08-2016 16:34 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Dmg oraz zasięg były, są, i będą najważniejsze. BTW a Skóra i Krew Życia to niby nie jest dmg? I to jeszcze większy niż z dzikiego szału? Po nerfie behemota, jeśli chodzi o arkana pod zasięg i pod dmg, masz opcję full zasięg, i masz opcję full dmg. Behemot na dzikim szale, dawał trzecią: część zasięg część dmg, i ona była bardzo przydatna dla tych którzy już dają radę chodzić na daną lokację, ale jeszcze nie na tyle żeby mogli się bawić w redukcje składów. A na zmiany nie można po prostu patrzeć konkretnie pod dane konta na dany serwerze na dane lokacje...


skora i krew zycia to dmg... wtedy kiedy jestes w stanie wbic 2 runy na 4lvl, a to juz jest taki moment, ze nie powinienes miec zadnych problemow na pierwszych 9 lokacjach 2 mapy

ta twoja srednia opcja jest do rzyci, moim zdaniem najpierw zasieg, pozniej dmg, takie polsrodki to wiesz, mozna rownie dobrze trzymac kciuki, ze ci sie noc bohaterow zalaczy przed koncem expy

napisze to jeszcze raz, w tym momencie bycie bialasem na nekro to albo kultek albo wz, obie te rasy maja mozliwosc zapodania zwinki z dzikim lub zwinki ze skora bestii

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-08-2016 16:45 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te % zostały obcięte z racji patcha podnoszącego trening.


Twardy, tak skóra jak i krew, podnoszą dmg z talizmanem zarówno na 2 jak i 3 poziomie. Na 1 też choć licho. I nie, pośrednia opcja nie jest do rzyci. Nie ma nic wspólnego z fartem, nie wiem skąd wytrzasnąłeś takie porównanie.

Ja też napiszę jeszcze raz - jeśli masz jakąś tam lokację X, na której postać w kocich wyciągnie więcej zasięgu niż trzeba, ale bez kocich nie złapie zasięgu, to co możesz zrobić? Czekać aż złapiesz pełen zasięg bez kocich... No, dobra, jeśli jesteś kultystą lub WZ, możesz wbić część kocich część dzikiego. Ale jeśli nie jesteś, to masz przekichane, i musisz dalej robić lichy dmg, do momentu aż nie bedziesz kocich potrzebował w ogóle, i będziesz mógł wbijać pieśń i SB. A kiedy ten szał? Skoro wtedy albo nie złapiesz zasięgu, albo lepiej ci wyjdzie SB/KŻ? Do sierpnia, miałeś opcję obniżenia sobie zasięgu trochę, i zadawania zamiast tego trochę więcej obrażeń Szałem. Teraz już jej nie masz.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 02-08-2016 16:54.

02-08-2016 16:45 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko tren+eq (bez dodawania zasięgu z umagów), co do zmniejszenie % to i tak w połączeniu eq+tren wyjdzie lepiej niż teraz.

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
02-08-2016 16:58 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Aldruhn2
Member


Data rejestracji: 27-08-2015
Postów: 27

RE: Rebalans behemota. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

po zakończeniu prac nad patchem urodzinowym mamy chwilę by poprawić behemota.

Planowane zmiany:

- behemot będzie uwzględniał wszystkie statystyki postaci POZA tymi z arkan.

- nowe (zmniejszone) progi procentowe będą wynosić: 7,5 15 25 40

Dlaczego takie zmiany:
- zwiększy to znaczenie umagów do statystyk
- przedmioty z bonusami do statystyk (ponownie) będą miały większą wartość (w szczególności sufowana biżuteria)
- zmniejszenie progów procentowych skompensuje zwiększenie wynikające z bojowych statystyk postaci.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
SM


Tak skompensuje to zmniejszanie progów procentowych, że z biżu koncentracji na 3 poz behemota będę w plecy 10 sposta Smile
02-08-2016 16:58 Aldruhn2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aldruhn2 Dodaj Aldruhn2 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Up
Rozumiem, że zasięg obliczyłeś JUŻ Po patchu, czyli po zmianie behemota i wprowadzeniu nowych statystyk bojowych, a nie przed patchem, prawda? Czy się może mylę? Bo teraz po patchu spost mi skoczył o ponad 20 punktów, więc udowodnij mi, że się mylę.

Co do zmiany na pewno ona zamknie usta tym wszystkim malkontentom, którzy już zaczęli jęczeć o spadek wartości ich drogocennego sprzętu. I dobrze też, że wartości zostały ucięte odniesieniu do zwiększonych statystyk bojowych. Jednak to nie zmieni sprawy, że na tę chwilę ten talizman nadal jest za bardzo uniwersalny i w sumie wręcz obowiązkowy dla wszystkich postaci...

__________________
R14 - Sonny Psycho
02-08-2016 17:13 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko opcja. Przynajmniej eq dalej ma znaczenie. Wydaje mi się że zmiana będzie oki. Ale zobaczymy po wprowadzeniu jej.

Siłę postaci budujesz przez tren, eq, umagi i talki.

Behemot zależny od wszystkich wartości sprawia moim zdaniem że każdy ma jednakowe szanse. Czyli git.
02-08-2016 17:20 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Malkonentom? Zostały wprowadzone dodatkowe możliwości, oni zaczęli kombinować, i dostosowywać swoje postacie żeby wyjść na niej jak najlepiej, a następnie zostało im to zabrane, i wprowadzono zmianę która kompletnie zniweczyła ich wysiłki. I to są wg ciebie malkontenci? A gdyby znerfili behemota w inny sposób - taki że trening jest jedynym co się NIE liczy do niego, co spowodowałoby odwrotną sytuację: mocno pokrzywdziło tych którzy każdy pyrk wrzucali w trening, a ogromną przewagę zyskaliby ci którzy zainwestowali w sprzęt - to też nazwałbyś treningówców malkonentami? Czy to już by była wina złej administracji?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
02-08-2016 17:21 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Te % zostały obcięte z racji patcha podnoszącego trening.


Twardy, tak skóra jak i krew, podnoszą dmg z talizmanem zarówno na 2 jak i 3 poziomie. Na 1 też choć licho. I nie, pośrednia opcja nie jest do rzyci. Nie ma nic wspólnego z fartem, nie wiem skąd wytrzasnąłeś takie porównanie.

Ja też napiszę jeszcze raz - jeśli masz jakąś tam lokację X, na której postać w kocich wyciągnie więcej zasięgu niż trzeba, ale bez kocich nie złapie zasięgu, to co możesz zrobić? Czekać aż złapiesz pełen zasięg bez kocich... No, dobra, jeśli jesteś kultystą lub WZ, możesz wbić część kocich część dzikiego. Ale jeśli nie jesteś, to masz przekichane, i musisz dalej robić lichy dmg, do momentu aż nie bedziesz kocich potrzebował w ogóle, i będziesz mógł wbijać pieśń i SB. A kiedy ten szał? Skoro wtedy albo nie złapiesz zasięgu, albo lepiej ci wyjdzie SB/KŻ? Do sierpnia, miałeś opcję obniżenia sobie zasięgu trochę, i zadawania zamiast tego trochę więcej obrażeń Szałem. Teraz już jej nie masz.


chodzilo mi o evo do run na 4lvl gdzie chodzisz z behe i kamieniem (do piesni runa zielona, do aury zielona i czerwona)

masz tyle samo zwinki bez arkan co miales na dzikim szale z behemotem przed zmiana... dodatkowo masz jeszcze dmg z bojowego trenigu... a to ci pozwala na wbicie krwi zycia zeby podniesc dmg (ten brakujacy z dzikiego szalu, o ktory sie tak plumkasz) i przezywalnosc dodatkowo...nie masz zasiegu teraz? to masz pecha bo przed zmiana tez nie miales w takim razie

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-08-2016 17:25 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG kolejny raz powtarzam - musiałby być ze mnie niezły kawał snoba i hipokryty, żeby oceniać zmiany konkretnie pod kątem własnego konta, że jeśli mi pomogły to są dobre a jeśli innym tak a mi nie, to nie. Owszem, jestem w grupie tych których ten patch wzmocnił, bo wcale nie miałem zaniedbanego treningu, a behemota używałem i tak tylko do aren, oraz trudniejszych eksp typu cmentarz, bo tam nie łapałem jeszcze pełnego zasięgu na SB + kamyku - a mimo to uważam tą zmianę za niewypał. Tzn. tą z 1 sierpnia, dotyczącą Behemota. Tak samo jak obcięcie z niego dzikiego szału. Już lepiej by chyba było obciąć bardziej te procenty - ale to by z kolei było nieuczciwe wobec tych którzy ładowali w umagi/itemy z siłą/wiedzą/intem, zamiast bezpośrednio w zwinkę i sposta.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 02-08-2016 17:38.

02-08-2016 17:32 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Art8534
Member


images/avatars/avatar-25505.jpg

Data rejestracji: 22-11-2015
Postów: 40
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie ten rebalans to błąd... Zostawcie Behemota takim jakim teraz jest (drzewa w 3,4 nadal robi się bez problemu) , a jeśli chcecie go wzmacniacz to niech zwinke/sposta zwiększa trening (tak jak jest teraz) i umagi. Jeśli go wzmocnicie to dystans znowu będzie do tyłu... Zamierzeniem dystansa było atakować jako pierwszy na expach,kw,arenach itp. Teraz pierwsi atakują białasy. Dystans na Jastrzębiu celnośći/nietoperza nie ma szans zaatakować szybciej niż top zwinkowiec który bez problemu będzie mógł wyciągać 1000 zwinki po tym rebalansie (chyba że sklei Jastrzębie koncy ale nawet wtedy może nie mieć największej ini)

Mój pomysł to tak jak wyżej :

Niech na Behemota działa tylko ten ulepszony trening i umagi
02-08-2016 17:36 Art8534 jest offline Szukaj postów użytkownika: Art8534 Dodaj Art8534 do Listy kontaktów
Nevahaae
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2014
Postów: 81
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a u nas na oblegach pierwsi atakuja palniacySmile
i dystanseSmile
02-08-2016 17:38 Nevahaae jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahaae Dodaj Nevahaae do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi proponuję rozbić ten temat na dwa/trzy osobne (Moria i Necro, lub Moria, Necro1 i Necro2). Inaczej ciężko liczyć na mówiące coś opinie, bo niejednokrotnie rozmówcy dyskutują o dwóch kompletnie innych rzeczach, jakimi jest balans tego talizmanu na różnych typach serwerów.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
02-08-2016 17:40 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
krl18
King


images/avatars/avatar-11816.gif

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 785
Klan: Hades :D
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Tomaszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest temat informacyjny a nie dyskusja jaki będzie rebalans Big Grin
bo zawsze jesli miałaby byc dyskusja i mowienie jaki rebalans,czyli pytanie sie nas aby nas zadowolic to by były podzielone tematy a tak to informacja Big Grin

__________________

02-08-2016 17:45 krl18 jest offline Szukaj postów użytkownika: krl18 Dodaj krl18 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
OMG kolejny raz powtarzam - musiałby być ze mnie niezły kawał snoba i hipokryty, żeby oceniać zmiany konkretnie pod kątem własnego konta, że jeśli mi pomogły to są dobre a jeśli innym tak a mi nie, to nie. Owszem, jestem w grupie tych których ten patch wzmocnił, bo wcale nie miałem zaniedbanego treningu, a behemota używałem i tak tylko do aren, oraz trudniejszych eksp typu cmentarz, bo tam nie łapałem jeszcze pełnego zasięgu na SB + kamyku - a mimo to uważam tą zmianę za niewypał. Tzn. tą z 1 sierpnia, dotyczącą Behemota. Tak samo jak obcięcie z niego dzikiego szału. Już lepiej by chyba było obciąć bardziej te procenty - ale to by z kolei było nieuczciwe wobec tych którzy ładowali w umagi/itemy z siłą/wiedzą/intem, zamiast bezpośrednio w zwinkę i sposta.


mowisz o jakichs hipotetycznych wampirach ze slabym trenem, pechem do dropa i z talizmanami na 1lvl? spoko

odnosze sie do tego co widze u siebie i w klanie, ze lepiej nam idzie bicie cmentarzy i szubienic... chcesz swojego zdania bronic? no spoko, ale wskaz mi przyklad z wyliczeniami, ze to co mowisz ma sens...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-08-2016 17:49 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo wszystko fajnie, tylko znowu się okaże, że najsłabszy set (tytan) daje najlepsze bonusy z behe do inicjatywy i zwinki.
Miodzio

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
02-08-2016 18:13 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy, wyobraź sobie po prostu że na którejś z wyższych lokacji, będzie mob którego ledwo będziesz sięgał, tylko i wyłącznie wbijając na full kocie ścieżki, behemota, i kamień. Robiąc przy tym mało dmg. I zastanów się co dalej, i jaka droga cię czeka zanim będziesz mógł zacząć go farmić.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 02-08-2016 18:18.

02-08-2016 18:17 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu nie rozdzielimy dyskucji odnosnie morii na r17 i reszte?

tytana na r17 ma moze 1-2 bialasow z tego co sie orientuje...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-08-2016 18:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Zasadniczo wszystko fajnie, tylko znowu się okaże, że najsłabszy set (tytan) daje najlepsze bonusy z behe do inicjatywy i zwinki.
Miodzio


Arius, wiesz dobrze że tak nie będzie. Bo na starym behemocie gdzie było 50% na 4 lvl liczyłem nie raz nie dwa i nie tylko ja i taki tytanowy set dawał mniej inicjatywy jak tańczący set, a jeśli policzysz teraz 40% bo tak będzie w nowym będzie jeszcze słabiej wypadał.
02-08-2016 18:21 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Carnivor napisał(a)
Twardy, wyobraź sobie po prostu że na którejś z wyższych lokacji, będzie mob którego ledwo będziesz sięgał, tylko i wyłącznie wbijając na full kocie ścieżki, behemota, i kamień. Robiąc przy tym mało dmg. I zastanów się co dalej, i jaka droga cię czeka zanim będziesz mógł zacząć go farmić.


ty czytasz co piszesz? przynajmniej go siegne i zrobie maly dmg, bo przed 1 sierpnia bym go nawet nie siegnal...

ani glaaki ani andras nie maja wiecej zwinki niz mob na cmentarzu... wymyslaj hipotetyczne problemy dalej

trollujesz?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-08-2016 18:38 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Zasadniczo wszystko fajnie, tylko znowu się okaże, że najsłabszy set (tytan) daje najlepsze bonusy z behe do inicjatywy i zwinki.
Miodzio


Arius, wiesz dobrze że tak nie będzie. Bo na starym behemocie gdzie było 50% na 4 lvl liczyłem nie raz nie dwa i nie tylko ja i taki tytanowy set dawał mniej inicjatywy jak tańczący set, a jeśli policzysz teraz 40% bo tak będzie w nowym będzie jeszcze słabiej wypadał.


Tak, o kilkanaście punktów mniej. Dając jednocześnie +80 dmg/hit. Faktycznie dużo słabiej, szkoda tylko, że tytana pokleić jest łatwo, ale tańczący czy mściwy set już niekoniecznie.
02-08-2016 19:35 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
Twardy, wyobraź sobie po prostu że na którejś z wyższych lokacji, będzie mob którego ledwo będziesz sięgał, tylko i wyłącznie wbijając na full kocie ścieżki, behemota, i kamień. Robiąc przy tym mało dmg. I zastanów się co dalej, i jaka droga cię czeka zanim będziesz mógł zacząć go farmić.


ty czytasz co piszesz? przynajmniej go siegne i zrobie maly dmg, bo przed 1 sierpnia bym go nawet nie siegnal...

ani glaaki ani andras nie maja wiecej zwinki niz mob na cmentarzu... wymyslaj hipotetyczne problemy dalej

trollujesz?

Omg, dobra, jeśli nie potrafisz wyjść myśleniem poza "tu i teraz w moim klanie" to chyba dalsza rozmowa nie ma sensu... Zmiany są dla wszystkich, i nie tylko na chwilę. Możliwe że na następne długie lata...

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
02-08-2016 19:53 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
gibelin
Triple Ace


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 173
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Art8534 napisał(a)
Dla mnie ten rebalans to błąd... Zostawcie Behemota takim jakim teraz jest (drzewa w 3,4 nadal robi się bez problemu) , a jeśli chcecie go wzmacniacz to niech zwinke/sposta zwiększa trening (tak jak jest teraz) i umagi. Jeśli go wzmocnicie to dystans znowu będzie do tyłu... Zamierzeniem dystansa było atakować jako pierwszy na expach,kw,arenach itp. Teraz pierwsi atakują białasy. Dystans na Jastrzębiu celnośći/nietoperza nie ma szans zaatakować szybciej niż top zwinkowiec który bez problemu będzie mógł wyciągać 1000 zwinki po tym rebalansie (chyba że sklei Jastrzębie koncy ale nawet wtedy może nie mieć największej ini)

Mój pomysł to tak jak wyżej :

Niech na Behemota działa tylko ten ulepszony trening i umagi



Wtedy idąc Twoim planem sety na lewicie i koncentracji stracą wartość i sens. A jak brać do Behemota wszystko pod uwagę to będzie uczciwe dla każdego. I w takim wypadku zmniejszenie % ma sens.

Dlatego uważam ze nie można olewac sufiksów przy tym. Ludzie nie bez powodu wydawali miliony na sprzęt. A jakby zrobić jak zaproponowales to będzie olanie kompletnie starań ludzi którzy przez bardzo długi czas kompletowali swoje eq.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez gibelin: 02-08-2016 20:00.

02-08-2016 19:59 gibelin jest offline Szukaj postów użytkownika: gibelin Dodaj gibelin do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo ciężko zrobić od razu dobrze, chociaż się tłumaczyło jak krowie na rowie że zmiana w obecnej formie to nie ma racji bytu.
Ale lepiej postawić na swoim, zrobić mega nerfa a potem jednak stwierdzić że może jednak motłoch miał rację...

Gratuluję myślenia.

__________________

02-08-2016 20:29 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaje, że nie czytałem wszystkich postów z lenistwa, pytanie jest (+ -) kiedy możemy się spodziewać poprawki behemota ?
02-08-2016 20:30 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi pasuje, teraz behemot na lvl1 mi daje 7 zwinki, a 2lvl 14, co na 99lvl i 4 runach jest żartem - takie ilości na morii na takim lvl, gdzie nawet jako cr mam ponad 300 zwinki są całkowicie nieistotne, po rebalansie 1 lvl da mi 23 zwinki a 2lvl 46, to wraz zbonusem z patcha już są jakieś bardziej przyzwoite wartości - po patchu i obcięciu behe moja zwinka wzrosła o 4, więc to tak, jakby patch treningu nie obejmował zwinności.
Fakt, gdyby w ogóle nie było behe, to patch by dał sporo, ale już jakiś czas temu zaplanowałem w oparciu o dodatkową zwinkę z behe postać, jeszcze nim pojawiło się info o patchu, bo wyszedłem z założenia, że po wbiciu behe dostanę sporo zasięgu, więc np umagi ze zwinką nie będą tak potrzebne.

__________________
[
02-08-2016 21:15 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A DLACZEGO są wyłączone dopałki z arkan, zamiast zrobić odwrotnie, czyli liczyć bez eq, z umagami i z arkanami? Bo nie ma arkan do wisa/inta? No ale wis i int jest liczony jako suma, więc co to za różnica?

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

02-08-2016 21:18 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
A DLACZEGO są wyłączone dopałki z arkan, zamiast zrobić odwrotnie, czyli liczyć bez eq, z umagami i z arkanami? Bo nie ma arkan do wisa/inta? No ale wis i int jest liczony jako suma, więc co to za różnica?


Bo złożenie sufowanej biżuterii jest "troszkę" bardziej wymagające niż pożyczenie setu do arkan z ZK

__________________

02-08-2016 21:25 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
Daruf
Newbie


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 9
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki Daluxe - 10 sek

mam proporcja ze szybciej wyprawy

Wyprawy Daluxe - Wyprawa Łatwiej:20 sek, Wyprawa średnie: 40sek, Wyprawa Trudniej: 60sek


+1 za spam

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 02-08-2016 23:15.

02-08-2016 22:03 Daruf jest offline Szukaj postów użytkownika: Daruf Dodaj Daruf do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wg mnie żeby wilk i owca były syte zostawić jak jest tylko dodać do beha że liczone są statystyki z sali tronowej

__________________
R3: adek008
02-08-2016 22:11 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Rebalans behemota.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH