Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 63048, 63111 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 63048, 63111 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

63048, 63111 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 63048
Postać Moover

ID 63111
Postać wojtosiek

Pushing na jednym IP:
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Zabójcy (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 80 2016-07-27
18:13:02
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 110 / 117 2016-07-27
10:02:23
Legendarny Doskonały Miotacz płomieni (+5) 1 0 / 0 / 0 / 90 / 103 2016-07-26
07:44:10

ban stały

Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R9
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-08-2016 22:54 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Jaki pushing? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież pracujemy w jednej firmie i gramy na jednym ip, tak samo xyro i luna z tego samego klanu.
TO CO TERAZ ZOSTAŁO ZROBIONE JEST BEZPRAWNYM ZABLOKOWANIEM KONTA BEZ SPRAWDZENIE CZEGOKOLWIEK.
RZĄDAM WYJAŚNIEN BO NIE GRAM NA RÓŻNYCH KONTACH, PROSZĘ NATYCHMIAST ODBLOKOWAĆ KONTO.
08-08-2016 22:59 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję zacząć od czytania ze zrozumieniem.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-08-2016 23:00 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w takim razie jak mam sprzedać znajomemu z klanu cokolwiek co posiadam a nie potrzebuje ?

Proszę o dokładne wyjaśnienie wraz z opisem na czym polegało złamanie regulaminu i rzekomy pushing ?
Bo w chwili obecnej jak dla mnie to jest kradzież, mam wykupione konto i usług premium na ponad 6 miesiecy do przodu a zostałem zbanowany.
08-08-2016 23:12 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzedawaliście sobie przedmioty po zawyżonych cenach, stąd blokada.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-08-2016 23:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
wojtosiek82
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2016
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem powodu wystawienia bana. Czy zabronione jest kupowanie/sprzedawanie przedmiotów przez osoby z tego samego klanu? Przecież aukcję były wystawione bez zaniżenia/bez zawyżenia wartości przedmiotów i każdy z grających mógł go nabyć.
08-08-2016 23:15 wojtosiek82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtosiek82 Dodaj wojtosiek82 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcje były zawyżone.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-08-2016 23:16 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
wojtosiek82
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2016
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jakie powinny być ceny poniższych przedmiotów/ aby ceny zostały uznane za poprawne?

1.
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Zabójcy (+1) została kupiona/sprzedana za 40.000

2.
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) został kupiony/sprzedany za 75000

3.
Legendarny Doskonały Miotacz płomieni (+5) został kupiony/sprzedany za 65000

Przeglądając historię zakończonych aukcji nie widzę, aby cena odbiegała od rynkowych.
08-08-2016 23:21 wojtosiek82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtosiek82 Dodaj wojtosiek82 do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jest zawyżoną ceną??
Czy szanowny administrator w ogóle orientuje się jakie są ceny na r9?
Gram w tą gre od ponad roku, już kilka razy chciałem się skasować bo mnie ta gra wiele razy irytowała, ale nie pozwolę wcisnąć mi kitu że łamię regulamin jak tego nie zrobiłem.

Wyjaśnienia:
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Zabójcy (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 80 2016-07-27
18:13:02
Sprzedałem ją za 80kd bo w swojej zbrojowni miałem 2 sztuki, czyli to jest cena 40.000 , pare dni temu Doskonała Śmiercionośna Peleryna Zabójcy (+5) sprzedana zostałą za prawie 100.000
Za wbitą na dsk+1 to standardowa cena, można przejrzeć wiele aukcji, cena oscyluje od 35.000-50.000

Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 110 / 117 2016-07-27
10:02:23
Gracz wojtosiek kupił tego Deserta kilkanaście dni wcześniej, dokładnie za 75.000 wtedy ceny desertów wahały się od 75.000-100.000 , pare dni później ogłoszone że wejdzie patch, któy znerfi deserty, a ich ceny zaczeły spadać, gracz wojtosiek odsprzedał mi
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) dokładnie za tyle samo za ile go kupił czyli za 75.000.

Legendarny Doskonały Miotacz płomieni (+5) 1 0 / 0 / 0 / 90 / 103 2016-07-26
07:44:10
65.000 za Leg. Dsk Miotacz Płomieni, często sprzedawany za wiele wiecej bo ich cena dochodziła do ok. 85.000-90.000 więc jakim cudem zawyżona cena/pushing??

W chwili obecnej sprzedaje drugi taki sam miotacz za 75.000
Nie widzę podstaw do zbanowania, itemy zostały sprzedane po normalnych cenach rynkowych.
08-08-2016 23:26 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uzyskamy jakąś sensowną odpowiedź podpartą argumentami?
Nie jestem "dzieckiem grającym w grę" tylko osobą dorosłą i tak chce być traktowany, skoro podjęta została konwersacja to wypadało by odpowiedzieć, a póki co nie otrzymałem żadnej argumentacji odnośnie bana i w chwili obecnej to zachowanie bardziej przypomina wyłudzenie pieniedzy ze strony twórców gry.
08-08-2016 23:54 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Peleryna zabójcy - kilka dni wcześniej przedmiot był licytowany i poszedł za 50kd
W Waszym przypadku była tylko jedna oferta i to na znacznie większą kwotę.

Miotacz płomieni - przedmiot otrzymywał ceny do 50.000, Wy sprzedaliście go za 65.000, a później nie osiągał już takich cen.

Desert Eagle - to jest czysto ustawiona aukcja - przedmiot sprzedano w zawyżonej cenie mimo że jego wartość była niższa, o czym z resztą już pisaliście.

Podtrzymuję swoją decyzję - blokada kont pozostaje.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-08-2016 00:00 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
lu na
Member


Data rejestracji: 21-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban stały?? Ponury żart nawet jak na Ciebie....


Przeglądasz aukcje "tylko z ofertą" czy lecisz po całości? Ja zrobiłem tylko z ofertą:

cytat:
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 19 / 47 / 134 2016-06-20 21:37:44
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 150 2016-06-11 17:21:51
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 500 / 0 2016-06-08 15:42:48
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 500 / 0 2016-06-07 19:49:00


dalej była jedna cofnięta bo w drobnych (to się nie liczy), później ogłaszacie zmianę balansu i karzecie graczy za to, że chcą odzyskać kamienie które stracili na sprzedaży aukcji przed "nowościami"

Przeszkadza Ci że znajomi dogadują się między sobą?

To czemu mi nie dałeś bana??
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=67f178560c

TO TEŻ BYŁA USTAWIONA AUKCJA! Wszak dogadałem się z wojtośkiem a dodatkowo podobno przepłaciłem.


A właśnie, jeszcze jedno... Jak już rozmawiamy... Powiedz, odpowiesz mi w końcu na moje PW wysłane dnia 13-06-2016 10:15

Przypomnę Ci

"Cześć

Chciałem spytać czy informacje zawarte w tym poście [tu wklejam link Co zrobić, gdy zaginie przedmiot lub zostanie przypadkowo zezłomowany] są dalej aktualne. Pomimo wysłania dwóch wiadomości PW w grze mam zero odzewu

Pozdrawiam"


Skoro jesteś tak sumienny, to może się wykażesz?
09-08-2016 00:08 lu na jest offline Szukaj postów użytkownika: lu na Dodaj lu na do Listy kontaktów
wojtosiek82
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2016
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Peleryna zabójcy - kilka dni wcześniej przedmiot był licytowany i poszedł za 50kd" - jak można wydawać opinię opierając się na jednej aukcji????? Może powinieneś zablokować osobę, która wtedy sprzedawała przedmiot za 50kd???

Miotacz płomieni - przedmiot otrzymywał ceny do 50.000, Wy sprzedaliście go za 65.000, a później nie osiągał już takich cen. - tak samo jak wyżej, argumentujesz zawyżoną cenę, biorąc pod uwagę cenę tylko z ostatniej aukcji. Zrób lepiej statystyką z cen za ostatnie 2-3 miesiące !!!!!

Desert Eagle - czy jak cena przedmiotów chodziła w ostatnim czasie po 200kd to też dawałeś bana za przepłacenie?

Poproszę również o przytoczenienie regulaminu na podstawie, którego za sprzedaż przedmiotów można otrzymać bana stałego? Ja takiego wpisu się nie doczytałem.

Nie uważam, że zrobiłem coś niezgodnie z regulaminem - nie czuję się w jakikolwiek sposób winny za to.

Jeśli ban zostanie utrzymany, to poproszę o zwrot pieniędzy za okres, na który mam jeszcze wykupione konto premium.
09-08-2016 07:26 wojtosiek82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtosiek82 Dodaj wojtosiek82 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin jest taki sam dla wszystkich. Procedura odwoławcza opisana jest w pierwszym poście.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-08-2016 10:21 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
wojtosiek82
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2016
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem już do C47 oraz do twórców gry.

Jeśli dzisiaj konto nie zostanie odbanowane, kamienie nie zostaną zwrócone to żegnam się z grą.
09-08-2016 11:45 wojtosiek82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtosiek82 Dodaj wojtosiek82 do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bucu, moim zdaniem trochę się pogubiłeś w tym wszystkim, a teraz głupio Ci przyznać się do błędu.
Najwidoczniej nie masz za bardzo czasu na to co robisz i nie orientujesz się w aktualnych cenach jakie są na R9.
Jest wiele aukcji w których takie same przedmioty jakie sprzedawaliśmy/kupowaliśmy miały wyższe ceny i nie zostały one cofnięte, tworząc pewnego rodzaju progi cenowe dla tych itemów, a myśmy tych progów w żaden sposób nie przekroczyli, więc tym samym zbanowałeś nasze konta bezpodstawnie, szczególnie że w regulaminie jest zapis: "w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów." a nasze ceny na pewno znacząco nie odbiegały od rynkowej wartości a raczej oscylowały przy średniej wartości tych itemów patrząc w historię aukcji dłuższą niz 1 tydzień wstecz.

fragment ROWU:
X. Zabrania się działań Push oraz Pull.
Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.

Nam łaski nie robisz, będę miał co 1-2 miesiące 30zł więcej w portfelu.
Sam bym pewnie nie przestał grać w BW bo za bardzo się wciągnąłem i byłem dość mocno aktywnym graczem, ale dzięki temu będę mógł ten czas poświęcić na coś bardziej pożytecznego.
Za to wy będziecie stratni kolejnych użytkowników którzy kupowali regularnie premium a patrząc na ilość aktywnych graczy na serwerze jest ich już wystarczająco mało.
To wy powinniście być dla nas a nie my dla was.

Weź sobie to co napisałem do serca albo to olej, ale takim postępowaniem doprowadzicie do tego, że niedługo będziecie musieli swoje konta zbanować bo nie będzie innych aktywnych.

PS. Dzięki za prezent na 10-lecie BW Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Moover: 09-08-2016 11:53.

09-08-2016 11:49 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uznałem, że Wasze wymiany handlowe wypełniły znamiona opisane w regulaminie, dlatego zablokowałem konta. Nie widzę podstaw do zmiany decyzji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-08-2016 12:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie proszę o to, odebrałeś mi już całkowicie ochotę na grę w BW Smile
Jednak chciałbym dostać zwrot pieniędzy za wykupione parę dni temu usługi premium oraz przedłużone na dość długo konto premium, bo tak naprawdę nakładając na nas bana trochę mnie okradłeś.
Odnośnie bana - takie jest twoje zdanie moje zdanie jest zupełnie odmienne, regulamin w tym punkcie można interpretować dowolnie i nie ma jasno określonych progów wartości, jeżeli tak postąpiłeś, trudno ale związane są z tym pewne konsekwencje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moover: 09-08-2016 12:21.

09-08-2016 12:19 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam wglądu w dane premium.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-08-2016 12:20 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Moover
Junior Member


Data rejestracji: 25-11-2015
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w takim proszę byś napisał mi kto ma i do kogo mam skierować temat by uzyskać zwrot.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moover: 09-08-2016 12:22.

09-08-2016 12:22 Moover jest offline Szukaj postów użytkownika: Moover Dodaj Moover do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sm@bwteam.pl

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-08-2016 12:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 63048, 63111

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH