Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA SZUBIENICZNE DRZEWO - potrzebne zmiany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SZUBIENICZNE DRZEWO - potrzebne zmiany 17 Ankieta - średnia ocena: 4,1817 Ankieta - średnia ocena: 4,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

SZUBIENICZNE DRZEWO - potrzebne zmiany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kochani twórcy gry, nie wiem czy tego nie widzicie, nie chcecie widzieć, nie macie na to czasu czy też macie to głęboko w ... kieszeni, ale ja tu widzę (zapewne nie tylko ja) pewien problem, a mianowicie:

SZUBIENICZNE DRZEWO - lokacja, którą dobrzy zwinkowcy potrafią stukać we 3 a reszta nawet w 7-8 nie daje czasem rady (nawet jak mają 1 dobrego zwinkowca).

Co taka sytuacja powoduje?

1. Dobrzy zwinkowcy samarytują po kilka/kilkanaście exp dziennie a duża część reszty graczy ma problem ze znalezieniem miejsca na expie jako niesamarytanin.
2. Dużo szybszy rozwój dobrych zwinkowców w porównaniu do reszty graczy.

Dobrze wiem, że zaraz pojawią się hejty na mnie w stylu - "no ale palniaki mają łatwiej na innych lokacjach" i takie tam farmazony.
Nie odbieram zwinkowcą prawa do tego by byli lepsi na jakiejś lokacji ale bez przesady - robienie ostatniej sensownie możliwej lokacji w 3-4 gdzie np. w 7-8 palniaków nie podoła to już moim zdaniem zbyt wielka rozbieżność.

Pamiętam czasy gdy zwinkowcy tłukli sfinksy i meduzy solo lub w duetach, wtedy twórcy gry zrozumieli po jakimś czasie, że taka sytuacja jest niesprawiedliwa i zmienili to. A co teraz?

Moje propozycje są następujące:

Podnieść tak trafienie bossa na szubienicznym drzewie, żeby nie dało się go zwinkować (tak jak zrobiono kiedyś ze sfinksem i meduzą)

lub

ograniczenie Agrameonowi zadawane przez niego dmg i krytyki, żeby przeżywalność graczy nie zwinkujących go wzrosła (co z tego, że jestem łapaczem wbijam majonez i mam 4k hp z umaga jeśli dostanę jednego krytyka i umieram)

lub też

zmiana bossa na jeziorze topielców w ten sposób, by była ta lokacja na tyle grywalna i opłacalna w porównaniu do szubienicznego drzewa aby chciało się ją zakładać.

Zapewne i tak twórcy gry moją argumentację będą mieli głęboko w ... kieszeni.

Wiem, ze zaraz poleje się tu kupa szamba i hejtu na moją osobę i propozycje (w dużej mierze tylko po to, żeby sobie statystyki postów podnieść), ale możecie sobie darować, nie mam zamiaru ich czytać a już na pewno odpisywać. Niema co sobie nerwów psuć.

aFe JA
11-08-2016 12:12 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
Balial
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2008
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kto ci broni chodzić na cmentarz? tam zwinkowcy nie dawali rady, a palniacy i dystansi tłukli moba wzorowo.
11-08-2016 12:25 Balial jest offline Szukaj postów użytkownika: Balial Dodaj Balial do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosta sprawa. Bierzesz dwóch koksów zwinkowców i dobierasz 2-3-4 osoby po asystę. Dwóch zwinkowców zrobi ekspę, a PRki spadają dla założyciela + reszty bez S.

Można też latać na cmentarz - 10% to nie jest kolosalna różnica (tsatsa z druidem = drzewo bez), a tam palniakom idzie rewelacyjnie.


MYŚLEĆ ZAMIAST PŁAKAĆ!

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


11-08-2016 12:32 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy istnieje w tej grze set w okolicach tytana (nie r17), ktory dzwiga ci sposta do okolic 700-750 zeby mozna bylo isc i zrobic cmentarz w 3 albo 2?

czy istnieje tatuaz dla palniaka, ktory pozwala ci przyjac hita za 100000000000000000000 dmg i nadal robic dmg na mobie?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 12:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Morinek
Double Ace


images/avatars/avatar-23714.jpg

Data rejestracji: 02-12-2010
Postów: 130
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Reykjavik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oho i juz zaczyna sie placz. Nikt nie broni przerobic sie na bialasa, jesli uwazasz ze to tak zarabista rzecz. Poszedles w palniaka na latwizne wiec cierp.
11-08-2016 12:37 Morinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Morinek Dodaj Morinek do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musiało do tego dojść. Płaczki które wyskomlały ścięcie palnej i potępa teraz na moriach chwalą się drzewami w 3, a nawet w 2 osoby. A Sushi zaraz utnie pewnie jeszcze łsa, bo alv już żebrze o to. Ciężko nie dostrzec, że ktoś tutaj jest faworyzowany.

A jednak odebranie im drzewa byłoby nie fair, w końcu postacie, w które włożono sporo pracy (i trochę fartaWink ) mogą "pokoksić" i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że tak bardzo pilnują, żeby inni im "nie podskoczyli".

cytat:
A kto ci broni chodzić na cmentarz? tam zwinkowcy nie dawali rady, a palniacy i dystansi tłukli moba wzorowo.

Ta odpowiedź to żart? Mam przynajmniej taką nadzieję, bo chyba coś tak durnego nie mogło zostać napisane na powaznie.
11-08-2016 12:39 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Prosta sprawa. Bierzesz dwóch koksów zwinkowców i dobierasz 2-3-4 osoby po asystę. Dwóch zwinkowców zrobi ekspę, a PRki spadają dla założyciela + reszty bez S.

Można też latać na cmentarz - 10% to nie jest kolosalna różnica (tsatsa z druidem = drzewo bez), a tam palniakom idzie rewelacyjnie.


MYŚLEĆ ZAMIAST PŁAKAĆ!


no tak ale wtedy robisz expe w 6-7ludzi(tak wiem sporo ludzi ma wtedy asyste) ale to nie zmienia faktu że zwinowcy se dalej robią expe w 3 ludzi i koszą 2-3x tyle prków co reszta. wiem wiem można też zabrać tych 3 zwinkowców i robić we 4 i mieć przyzwoite prki wtedy jest tylko ściana płaczu "nikt nie zabierze na asyste?".

Pokarz mi linka do cmentarza z gdzie palna/dystans go robią w małym składzie, mają z tego takie prki jak zwinkowce na drzewie w 3 i jeszcze Ci palniacy/dystansy nie wydali więcej na 1 słoneczny/jastrzębi ring nietoperza więcej niż biała za cały set do robienia drzewa we 3.



Ps. NIE jestem za zabieraniem białej możliwości robienia drzewa we 3 ale uważam że dystans/palna powinni dostać lokacje którą mogą spostowac równie małym nakładem KD co biała drzewo
11-08-2016 12:44 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Można też latać na cmentarz - 10% to nie jest kolosalna różnica (tsatsa z druidem = drzewo bez), a tam palniakom idzie rewelacyjnie.


przez rewelacyjnie masz na mysli, ze duo palniakow robi cmentarz na golych sloncach?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 12:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
vroeN napisał(a)
Można też latać na cmentarz - 10% to nie jest kolosalna różnica (tsatsa z druidem = drzewo bez), a tam palniakom idzie rewelacyjnie.


przez rewelacyjnie masz na mysli, ze duo palniakow robi cmentarz na golych sloncach?


slysze to od Ciebie juz kolejny raz, dowodu brak Smile Pokaz jednego linka chociaz Smile

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
11-08-2016 12:51 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dystans z odpowiednim sprzętem tez zwinkuje drzewo, tak na marginesie. Bez umagow dystans może sobie zwinkowac w 4, z umagami w trio, dmg robi taki sam jak biala jeśli chodzi z ssakami.
11-08-2016 12:56 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
vroeN napisał(a)
Można też latać na cmentarz - 10% to nie jest kolosalna różnica (tsatsa z druidem = drzewo bez), a tam palniakom idzie rewelacyjnie.


przez rewelacyjnie masz na mysli, ze duo palniakow robi cmentarz na golych sloncach?


slysze to od Ciebie juz kolejny raz, dowodu brak Smile Pokaz jednego linka chociaz Smile


to byla ironia

chociaz podejrzewam, ze 3 palniakow majac te 750 sposta zrobi cmentarz ale to na pewno nie bedzie na takim luzie jak to robia bialasy

***
co do powyzszego... 'jestes palniakiem, wez 2 zwinkowcow i 2 osoby na asyste'... jak to sie ma do tego, ze 2 zwinkowcow zrobi drzewo duo? xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 12:59 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
Dystans z odpowiednim sprzętem tez zwinkuje drzewo, tak na marginesie. Bez umagow dystans może sobie zwinkowac w 4, z umagami w trio, dmg robi taki sam jak biala jeśli chodzi z ssakami.



Poprosze o linka jak dystans zwinkuje drzewo w 3-4Smile najlepiej gdyby ten dystans jeszcze nie miał jastrzębich nietoperza które kosztują po 3-4k kd za sztuke Smile
11-08-2016 13:00 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
olipo napisał(a)
cytat:
Blind- napisał(a)
Dystans z odpowiednim sprzętem tez zwinkuje drzewo, tak na marginesie. Bez umagow dystans może sobie zwinkowac w 4, z umagami w trio, dmg robi taki sam jak biala jeśli chodzi z ssakami.



Poprosze o linka jak dystans zwinkuje drzewo w 3-4Smile najlepiej gdyby ten dystans jeszcze nie miał jastrzębich nietoperza które kosztują po 3-4k kd za sztuke Smile


Chodzi w mściwej celce, młodości i chyba celności, brakuje mu wyglądu w jastrzebiach nietoperza. Zreszta, kiepski argument, ja chodzę w mściwej lewitacji i mlodoscisch + w broniach, które obecnie chodzą za 800-1k kd za sztukę, mam 2 zestawy, cena sprzętu u niego i u mnie w realiach r2 wychodzi taka sama.
11-08-2016 13:05 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olipo,
akurat do zwinkowania lepsze są jastrzębie celności Smile
i jest możliwe wyciągnięcie takiej zwinki na dystansie

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
11-08-2016 13:08 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale o co ten płacz?

Gram białasem, uważam, że ostatni patch do behemota to przegięcie i jest za łatwo.

Ale szlag mnie trafia, jak widzę, ze niektórym nawet nie chodzi o to, żeby dystansy/palna mogły robić sensowne PRki, tylko jest bul pópy, że biała robi duo.
Zrobienie duo, to nie jest kwestia tytanów + kilka bajerów, tylko więcej jednak pracy (i jeszcze więcej szczęścia) żeby można to było SPRAWNIE czynić.

A co do eksp - w 4-5 osób można fajnie i sensownie ekspić, gdzie dwójka koksów wystarcza.
Tak, to nie jest taki przyrost punktów jak we 3, ale wciąż nie ma tragedii.
No, i biała w zasadzie tylko ekspy ma dobre Smile pvp/3v3/1v1/klanowe już nieco bardziej kuleją.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


11-08-2016 13:08 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Glaaki ma byc nerfiony, czekamy. jak znerfia go na tyle zeby dalo sie bic w 6-7 osob to sporo ludzi sie przesiądzie.

A to dlatego że ważniejsze są teraz RUny niż prki. A na Glaakim to juz 170%- nadal mało ale nadal lepiej niz 160%. No i czekamy na Andrasa. Moze sie okazac ze za miesiac czy 2 to Andras bedzie farmiony i beda leciec z niego runki na 180%

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
11-08-2016 13:10 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

RE: SZUBIENICZNE DRZEWO - potrzebne zmiany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shadow 7 napisał(a)
Kochani twórcy gry, nie wiem czy tego nie widzicie, nie chcecie widzieć, nie macie na to czasu czy też macie to głęboko w ... kieszeni, ale ja tu widzę (zapewne nie tylko ja) pewien problem, a mianowicie:

SZUBIENICZNE DRZEWO - lokacja, którą dobrzy zwinkowcy potrafią stukać we 3 a reszta nawet w 7-8 nie daje czasem rady (nawet jak mają 1 dobrego zwinkowca).

Co taka sytuacja powoduje?

1. Dobrzy zwinkowcy samarytują po kilka/kilkanaście exp dziennie a duża część reszty graczy ma problem ze znalezieniem miejsca na expie jako niesamarytanin.
2. Dużo szybszy rozwój dobrych zwinkowców w porównaniu do reszty graczy.

Dobrze wiem, że zaraz pojawią się hejty na mnie w stylu - "no ale palniaki mają łatwiej na innych lokacjach" i takie tam farmazony.
Nie odbieram zwinkowcą prawa do tego by byli lepsi na jakiejś lokacji ale bez przesady - robienie ostatniej sensownie możliwej lokacji w 3-4 gdzie np. w 7-8 palniaków nie podoła to już moim zdaniem zbyt wielka rozbieżność.

Pamiętam czasy gdy zwinkowcy tłukli sfinksy i meduzy solo lub w duetach, wtedy twórcy gry zrozumieli po jakimś czasie, że taka sytuacja jest niesprawiedliwa i zmienili to. A co teraz?

Moje propozycje są następujące:

Podnieść tak trafienie bossa na szubienicznym drzewie, żeby nie dało się go zwinkować (tak jak zrobiono kiedyś ze sfinksem i meduzą)

lub

ograniczenie Agrameonowi zadawane przez niego dmg i krytyki, żeby przeżywalność graczy nie zwinkujących go wzrosła (co z tego, że jestem łapaczem wbijam majonez i mam 4k hp z umaga jeśli dostanę jednego krytyka i umieram)

lub też

zmiana bossa na jeziorze topielców w ten sposób, by była ta lokacja na tyle grywalna i opłacalna w porównaniu do szubienicznego drzewa aby chciało się ją zakładać.

Zapewne i tak twórcy gry moją argumentację będą mieli głęboko w ... kieszeni.

Wiem, ze zaraz poleje się tu kupa szamba i hejtu na moją osobę i propozycje (w dużej mierze tylko po to, żeby sobie statystyki postów podnieść), ale możecie sobie darować, nie mam zamiaru ich czytać a już na pewno odpisywać. Niema co sobie nerwów psuć.

aFe JA


Krótko i na temat :
Temat PŁACZ. Bo żaden palniak nie narzekał jak na lokacji niżej czyli na: Cmentarz niewiernych białasy musiały się gimnastykować żeby coś osiągnąć ba nadal tak jest.
Kolejna sprawa kto broni ci się przerobić ? słyszałem to tyle razy w różnych tematach coś nie tak nie rodzisz sobie przerób się.
Kolejna sprawa, kto broni mieszać składy ? przecież właśnie tak ma być żeby moby były różne i każdy miał coś dla siebie żeby nie było 100 % palniaków albo dystansów czy białasów.
Ja często biegam w składzie 2 białasów + dystans + palniak i we 4 się udaje.
w 5 spokojnie można też ale trzeba robić to z głową a nie narzekać.

Lepiej niech robią balans glakiego i andreasa i będą nowe moby ludzie będą chcieli tam biegać bo większa szansa na runę jest.
11-08-2016 13:16 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bobs 2 pytania, moze podolasz

czy cmentarz byl robiony w 2-3 osoby kiedy ty robiles robacze gniazdo/siekaczke i oblizywales sie widzac raporty palniakow z cmentarza?

co do mieszania skladow... czy 1 palniak + 1 bialas zrobia drzewo duo? moge isc w 4 czy 5 i to drzewo zrobic - czy to to zmienia fakt, ze drzewo jest robione we 2-3 osoby, ktore nie sa palniakami?

nerf jeziora i biblioteki xD na ktorej lokacji jest ten mob co robi kontrataki w zaleznosci od nietrafienia go? nikt palnej 1h tam nie bedzie zabierac

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 13:22 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A) raczej młodośc jest lepsza bo daje zwinke z behe
B) w realiach R15 za 1 jastrzębia nietoperza można kupić cały wbity set do białej 1h( mówie to oczywiście o biżu tytanowych co wystarczy do zwinkowania we 3)

C) Dalej chętnie zobacze skana dystansa co ma 780 zwinki....

na gołych jastrzębiach mam max 420 zwinki z 35 umki moge te ubrać jakiś elfi kilt nocy co mi da z 80, tygrysie preko z 30? co da mi 530zwinki, mam mściwce młodości i celki na szyje nie wbite ale nie widze jak ma mi to dać 250 zwinki na dzewo we 4. aa zapomniałem o kocich 75, no to i tak brakuje mi z 150 zwinki???
11-08-2016 13:27 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olipo,
policz sobie w takim eq:
tygrysia adrenalina
elf ss
jastrzębie celki/młodości
elfie nocki
driada

do tego:
evo
behemot+kamień czasu
runy
arkana (full kocie)
myśliwy
i cały szkopół tkwi w umagach - ja mam np. 90 zwinki (przez drzewo zbieram zwinkę zamiast sposta)

da radę, brakuje mi 1 itemu do pełnego buildu na drzewa

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 78dyzio: 11-08-2016 13:48.

11-08-2016 13:48 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
bobs 2 pytania, moze podolasz

czy cmentarz byl robiony w 2-3 osoby kiedy ty robiles robacze gniazdo/siekaczke i oblizywales sie widzac raporty palniakow z cmentarza?

co do mieszania skladow... czy 1 palniak + 1 bialas zrobia drzewo duo? moge isc w 4 czy 5 i to drzewo zrobic - czy to to zmienia fakt, ze drzewo jest robione we 2-3 osoby, ktore nie sa palniakami?

nerf jeziora i biblioteki xD na ktorej lokacji jest ten mob co robi kontrataki w zaleznosci od nietrafienia go? nikt palnej 1h tam nie bedzie zabierac


Po 1 nie widziałem drzewa we 2 żeby ktoś robił.
we 3 owszem robią.
we 4 można zrobić 3 białasów + palniak lub 2 białasów + palniak/dystans + palniak/dystans.

I co to za różnica dzięki komu ekspy się udają ? na cmentarzu bez palnej czy dystansa idąc samymi białasami raczej ekspa się nie uda i to pewnie jakbym poleciał w 7-8 osób.

A twardy przypomnę ci jak palniacy sobie biegali we 2-3 na smerfa było cacy wtedy nie płakaliście co ?

I mam już dość tego narzekania na lokację przez palną bo nie kończy się na drzewie jest jeszcze za tą lokacją 8 innych.
A ja pamiętam raz jakoś mi pisałeś na jakiś mój temat że jak mi nie pasuje to się przerób wiec wiesz co masz zrobić Wink
11-08-2016 13:56 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
Olipo,
policz sobie w takim eq:
tygrysia adrenalina
elf ss
jastrzębie celki/młodości
elfie nocki
driada

do tego:
evo
behemot+kamień czasu
runy
arkana (full kocie)
myśliwy
i cały szkopół tkwi w umagach - ja mam np. 90 zwinki (przez drzewo zbieram zwinkę zamiast sposta)

da radę, brakuje mi 1 itemu do pełnego buildu na drzewa





Liczyłem sobie na:
tygrysia bandana preko
elfa pela ss
elfie szorty nocy
mściwy łańcuch celki
mściwe sygnety młodości
driada
+35zwinki z umek
behe na 3lvl i zwinka na 3lvl
+myśliwy
+75 zwinki z kocich
aa mam jeszcze 140 siły z umek bo kiedyś byłem białsem i jakoś nie mam szczęścia do ich zmiany
mam 740 zwinki... czyli za mało

ale tak masz tygrysia adre(wiem więcej zwinki z behe)
masz elfie nocki
masz te jastrzębie sufowane co kosztują krocie
(jak masz mściwce) i wyciągasz prawie tyle zwinki co jest potrzeba do zwinkowania
to jaki sens zostawać na dystanie????? masz 80% potrzebnych itemów do zwinkwoania drzewa we 3 a nawet we 2? jaki jest sens? równie dobrze możesz se kupić 2x biała 1h która jest dość tania(mówie o r15) i sie nie męczyć na dystanie tylko jechać drzewa we 2 skoro masz aż tyle zwinki z umek? gdzie jest sens zwinkowania drzewa przez dystans??
11-08-2016 14:00 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
bobs 2 pytania, moze podolasz

czy cmentarz byl robiony w 2-3 osoby kiedy ty robiles robacze gniazdo/siekaczke i oblizywales sie widzac raporty palniakow z cmentarza?

co do mieszania skladow... czy 1 palniak + 1 bialas zrobia drzewo duo? moge isc w 4 czy 5 i to drzewo zrobic - czy to to zmienia fakt, ze drzewo jest robione we 2-3 osoby, ktore nie sa palniakami?

nerf jeziora i biblioteki xD na ktorej lokacji jest ten mob co robi kontrataki w zaleznosci od nietrafienia go? nikt palnej 1h tam nie bedzie zabierac


Po 1 nie widziałem drzewa we 2 żeby ktoś robił.
we 3 owszem robią.
we 4 można zrobić 3 białasów + palniak lub 2 białasów + palniak/dystans + palniak/dystans.

I co to za różnica dzięki komu ekspy się udają ? na cmentarzu bez palnej czy dystansa idąc samymi białasami raczej ekspa się nie uda i to pewnie jakbym poleciał w 7-8 osób.

A twardy przypomnę ci jak palniacy sobie biegali we 2-3 na smerfa było cacy wtedy nie płakaliście co ?

I mam już dość tego narzekania na lokację przez palną bo nie kończy się na drzewie jest jeszcze za tą lokacją 8 innych.
A ja pamiętam raz jakoś mi pisałeś na jakiś mój temat że jak mi nie pasuje to się przerób wiec wiesz co masz zrobić Wink



http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=34a869ce17

ale ty jestes oporny na wiedze
z tego co pamietam to bialasy robily szybciej smerfa duo niz palniacy...
3 zwinkowcow zrobi drzewo, 3 zwinkowcow + 1 palniak zrobi drzewo... ale to drzewo udaje sie tylko i wylacznie dzieki zwinkowaniu, ogarniasz?

cmentarz jest bity przez palniakow... tylko palniacy nie maja zadnej ochrony przed mobem (raczej malo jest palnej wyciagajacej te 700+)

palniak nie wyspostuje moba na cmnetarzu tak latwo jak zrobi to bialas na drzewie, nie wstanie po smierci jak berek, bedzie mial mniej pr i 10% mniej szansy na rune

jest 9 grywalnych lokacji... trudno sie odnoscic do czegos czego nie ma albo czego nie ma sensu robic


cytat:
na cmentarzu bez palnej czy dystansa idąc samymi białasami raczej ekspa się nie uda i to pewnie jakbym poleciał w 7-8 osób.


a jak polece w 7 palniakow na drzewo... jak myslisz, uda sie expa?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 11-08-2016 14:11.

11-08-2016 14:07 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dysproporcja bedzie ogromna, co tu duzo omwic :d

a bialasy juz skomla ze mozemy latac na cmentarz

IKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDDIKS DE
XDDDDD


a i kazdy kto napisze, ze mozna latac na cmentarz albo ze palna moze spostowac jakiekolwiek moby - powiem tak, j****j sie w leb

a i jedna sprawa - drzewo to jest jedyny mob ktorego wszyscy beda farmic przez najblizszy rok, ile farmiles cmentarz? w ogole farmiles, ciekawe stwierdzenie "FARMILES" moba, ktory byl nieobliczalny w porownaniu do drzewa - aktualnie na statstrackerze w top znajduja sie sami ale to sami gracze biala bronia, a zmian w mobach nie bedzie na razie - andras bedzie oslabiony, ale dalej nie bedzie mozna go farmic, to samo z glaakim - glaaki dla mutliataku jest samobojstwem

juz mam dosc czytania tych braindeadowych komentarzy w wiekszosci bialasow - jest kilku gosci, ktorzy sie przyznaja, ze cos jest nie tak i nie powinno tak byc, reszta klaunow zamyka oczy i jeszcze śmie sie klocic xD!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez delordione: 11-08-2016 16:01.

11-08-2016 15:54 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy

na to co piszesz że nie wielu jest palniaków co mogło by spostować, a ile tych białasów zwinkuje ? we 3 osoby latają nie liczni, we 4 już więcej ale dodam że we 4 osoby latają też w składach palniacy jak i dystansi.

Powiem krótko jak to według was wygląda :

"Ja nie mogę czegoś robić innym też udaremnić to."

Może od razu zrobić że na ekspe można biegać jak tylko i wyłącznie jest zapełniona lokacja po brzegi i po kłopocie nikt nie będzie marudził !

Polniakom już się w d.... poprzewracało, chcą być we wszystkim najlepsi, wypłakali ignora w desertach, wypłakali inicjatywę z wiedzy, mają w 90% najlepsze dmg.

dać wam jeszcze żeby można było robić solo jakiegoś moba i będzie gites reszta się skasuje a wy będziecie sami grali !

cytat:
zmiana bossa na jeziorze topielców w ten sposób, by była ta lokacja na tyle grywalna i opłacalna w porównaniu do szubienicznego drzewa aby chciało się ją zakładać.


Moim zdaniem właśnie to powinno się zmienić i coś z tym robić, bo dla mnie jest dziwne, a właściwie nienormalne że na wszystkich lokacjach zawsze ktoś jest na cmetarzu i drzewie zawsze full + za premke a na glakim jest 0 (no chyba że jest event NB).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 11-08-2016 17:59.

11-08-2016 17:32 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj bobsik bobsik jak ty malo wiesz a jeszcze mniej pamietasz

runnerowanie mobow albo tankowanie ich defem zawsze bylo domena bialasow czy to na nekro czy na morii... podobno robota mozna bylo przespostowac Wink tylko latwiej w tej grze podbic zwinke niz spost, co w efekcie uniemozliwia lub utrudnia spostowanie mobow

r9 arenka 1v1... na 12 miejscu palniak, wyzej sama biala i dystans xD, top3 2 bialasow

ze tobie nie jest wstyd powtarzac takich bzdury, gdzie kazdy wie, ze gadasz od rzeczy

palna to musi cierpiec ciagle za tego bialego smoka, ktorego robi latwiej niz inne bronie xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 18:03 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
oj bobsik bobsik jak ty malo wiesz a jeszcze mniej pamietasz

runnerowanie mobow albo tankowanie ich defem zawsze bylo domena bialasow czy to na nekro czy na morii... podobno robota mozna bylo przespostowac Wink tylko latwiej w tej grze podbic zwinke niz spost, co w efekcie uniemozliwia lub utrudnia spostowanie mobow

r9 arenka 1v1... na 12 miejscu palniak, wyzej sama biala i dystans xD, top3 2 bialasow

ze tobie nie jest wstyd powtarzac takich bzdury, gdzie kazdy wie, ze gadasz od rzeczy

palna to musi cierpiec ciagle za tego bialego smoka, ktorego robi latwiej niz inne bronie xD


Twardy ale arenki 1v1 to kwestia klocka, a tym bardziej są domeną dystansu z luckiem, a nie białej.
Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, to najlepsze dmg i inicjatywę wykręca palna.
Taa palna, biała po prostu leży i kwiczy pod względem średniego dmg.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
11-08-2016 18:09 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

probowalem zagadac Bobsa gdzie palna wedlug niego tak rzadzi i zamiata... bo ani tego nie widac po ranku aren ani na 2mapie ekspedycyjnej

tak w ogole Arius sugerujesz Gordowi, ze ma slaby klocek? rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 18:21 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
probowalem zagadac Bobsa gdzie palna wedlug niego tak rzadzi i zamiata... bo ani tego nie widac po ranku aren ani na 2mapie ekspedycyjnej

tak w ogole Arius sugerujesz Gordowi, ze ma slaby klocek? rotfl


Twardy ja to cię nie rozumiem, udajesz głupiego czy jak ?

Palna na oblach ma największą przeżywalność i zarazem największe dmg.
Na arenech 3 vs 3 palna też najlepiej sobie radzi nie licząc przypadków dystansów na odpowiedniej rasie z odpowiednimi talizmanami.
na arenie 1 vs 1 głównie się liczy klocek jak napisał arius, ale i tak palna sobie radzi bardzo dobrze.

Może coś wiecej o 1 vs 1 ja jako białas muszę wybrać na kogo się nastawiam, czy na dystansa czy na palną czy na białą na wszystko mam inny eq. Ty jako palna masz na każdego ten sam eq no może za wyjątkiem palniaków co mają więcej sposta.

1 mapa w 90% palna miała o niebo lepiej jak białasy, na 2 mapie za wyjątkiem robaczego i drzewa które białas mógł przezwinkować( ale nie wszyscy trzeba być bardzo dobrym żeby to osiągnąć) to palna miała też lepiej.

Teraz eq :

palna 1h = 2 x leg desert
palna 2h = leg miotła
do tego słonka/względnie na obronę spaczony/ na atak mściwy
śmierciuch set

Białas 1 h = łooo ja mam chyba z 6 różnych broni z czego niektóre po 2 takie same.
tytanowy set. są tacy co mają jeszcze mściwe/ tańczące
tygrysi set
elfia ss/szybkości
elfi kilt/szorty nocy/uników/siłacza

Twardy każdy kto gra dłużej w BW wie że PALNA ma łatwiej i lepiej.
11-08-2016 18:52 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jak palna moze miec najlepiej i najlatwiej jak nie nie moze bic najlepszej w tym momencie lokacji w 2-3 osoby?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
11-08-2016 19:00 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA SZUBIENICZNE DRZEWO - potrzebne zmiany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH