Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Brak krwi po banie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak krwi po banie 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Brak krwi po banie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Pan Zeus
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:
Tradycyjnie po banie brak krwi. 5dni zniknęło około 600k krwi. Raportów z aren mialem raptem kilka z czego 1 przegrana więc na regen krwi tak dużo nie poszło.
Pozdrawiam

__________________
Big Grin
15-08-2016 15:11 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A na s3 nie siedziałeś?
Bo wtedy byś mógł np dostać obleg przez kanały, jeśli miałeś dużo zasobów.
A wiadomość mogło by usunąć, nie wiem jak podczas bana, ale normalnie przy pewnej nieaktywności kasuje wiadomości.

__________________
[
16-08-2016 09:35 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ZeusŁDZ
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie siedziałem na s3. Nawet jeśli to jak jednym oblem 600k zabrać Tongue
Problem znany administracji, narazie nic więcej zrobić nie można jak właśnie tu zgłaszać i krew wraca...


Edit kanalami mozna przejmować jak blokada trwa minimum tydzień U mnie jak wspominałem 5dni było

__________________
Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZeusŁDZ: 16-08-2016 11:50.

16-08-2016 11:49 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie.

Ban trwał w miarę krótko, więc miałem świeże logi, co z kolei mocno ułatwiło mi namierzenie tego buga.
Problem był związany z regeneracją surowców w trakcie bana (w ogóle nie powinna ona mieć miejsca, jednak w przypadku obrony na arenie 1v1 działała, z tym, że zapisywana była tylko krew, bo tylko ona jest używana do regeneracji).

Powinieneś mieć +600k krwi na koncie.
Poprawkę postaram się wrzucić jutro rano.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-08-2016 12:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ZeusŁDZ
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli te bany się jednak na coś przydały Happy Dzięki za pomoc Kondziu

__________________
Big Grin
17-08-2016 12:10 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zamykam

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



18-08-2016 11:26 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Brak krwi po banie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH