Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Okazje dla Morii oraz zwiększenie lvl zbierania złomu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Okazje dla Morii oraz zwiększenie lvl zbierania złomu 12 Ankieta - średnia ocena: 5,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Okazje dla Morii oraz zwiększenie lvl zbierania złomu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wychodzę z kolejną propozycją

Zacznijmy od zbierania złomu

Jak wiadomo, mniejsi gracze zbierają złom z niekatywnych ludzi, żeby mieć lepszy start, na necro dostaną PR na trening oraz podstawowe EQ, natomiast na morii na kamienie albo zostawią sobie na rozbudowę kwadratu w przyszłości

Teraz zbieranie złomu kończy się na 35 lvl

Tutaj moje pytanie, skąd akurat lvl 35 się wziął?
Postuluję o zwiększenie tego limitu do 40 lvl

Dlaczego?
Otóż gracze często zbierają ten złom do 35 lvl, a potem muszą mozolnie wbijać lvl nie mając w sumie żadnych korzyści, aż do 40 lvl, wtedy mogą stawiać pierwsze smoki i lvl już rośnie

Jeżeli w życie wejdzie zmiana, to ten lvl będzie nabijał się przyjemniej, bo już nie będzie marnego 30k pln za atak, ale wygarną maluchy jeszcze trochę złomu przez te 5 lvl, będzie większa mobilizacja do gry, ponieważ od razu po skończeniu zbierania złomu można trzaskać expy i wbijać lvl

Moim zdanime 40 lvl jest optymalny i granica ta powinna zostać podwyższona o te 5 lvl

Teraz druga propozycja
Okazje dla Morii

Nie wiem czy będzie to możliwe do zrobienia od strony technicznej, jeżeli nie, wymyślimy coś innego

Propozycja jest następująca
- Każdy zezłomowany przedmiot lub spalony na mane/nanity trafia do okazji
- Przedmiot kupiony z okazji nie może zostać spalony w studni (nie wiem czy da się to zaimplementować)
- Przedmioty mogą kupować tylko gracze do 35?40/50max lvl(tutaj trzeba pomyśleć jaki próg, przedmioty te mają być dla maluchów, bo to im brakuje EQ na początku gry)
- Przedmioty które trafią do okazji automatycznie są zbijane do poziomu ZW+1(bez przesady tutaj, jak potrzeba gracz sobie wbije na te zw+5 lub ewentualnie wyżej)
- Do okazji trafiają tylko przedmioty z Prefixem lub Sufixem(można dać ewentualnie ograniczenie tylko do sufixu w biżuterii, żeby nie było płaczu, że maluchy wyciągają za darmo składniki dla gołych biżu typu jastrząb/słonko/mściwy/tytan etc. {Tutaj potrzeba rady expertów z morii})
- Do okazji nie trafiają przedmioty legendarne

Teraz dalej, jeżeli ograniczymy biżuterię tylko do sufixów, nie ma potrzeby ograniczania afixów(np. tylko do tych pierwszych z tabeli)

Natomiast jeżeli nie ograniczymy biżuterii, wtedy trzeba będzie zablokować moścliwość trafienia do okazji przedmiotów typu słoneczy xxx, jastrzębi xxx itd.
Moim zdaniem byłoby to przegięte, ale ja jestem bardziej za tym, żeby zablokować po prostu prefy dla biżu w okazjach

Natomiast pozostałe elementy eq, chyba nic przegiętego nie będzie jak ktoś wyciągnie kilt pasterza, czy pelke speeda ;d te przedmioty raczej rzadko będą się pokazywać w okazjach

Zapraszam do dyskusji Big Grin
Temat będę aktualizował, jak pojawi się konkret propozycja z waszej strony

Update :
@Janca zaproponował, żeby biżuteria nie była ograniczana tylko do sufixów oraz, żeby przedmioty nie były obniżane do zw+1
Pytanie tylko co w przypadku jak ktoś właśnie pozłomuje takie dsk pelki speeda itd. i maluchy za free to dostaną, dla nich dobrze, ale czy nie będzie fali hejtu?
@Kubek zaproponował, żeby przedmioty były obniżane do zw+1 ale żeby odkupować je za mane/nanity(po kosztach rozbijania) i nie blokować możliwości spalania przedmiotów w studni dusz

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 21-08-2016 17:13.

20-08-2016 22:41 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie

ja proponuje calkowite ukrocenie zbierania zlomu bo to tylko powoduje ze sie dodechciewa zaczynac od nowa :-)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
20-08-2016 23:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kacik, wyjaśnisz mi co ma zrobić nowy gracz zaczynając grę? Przedmioty nie są już warte praktycznie nic, skąd ma wziąć PR, na EQ i trening?

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
20-08-2016 23:57 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zlom jeszcze troche i tez nie bedzie wart nic.bo budowy na 30 posredniaku juz leca po 50 dni.a ze skarbu zlom leci pieknie

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
21-08-2016 00:24 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
nie

ja proponuje calkowite ukrocenie zbierania zlomu bo to tylko powoduje ze sie dodechciewa zaczynac od nowa :-)


I jak wtedy zamierzasz zacząć grać od nowa?

Po 15/20 poziomie (handlowy/aukcja) nie masz pr na eq, tren, na nic. Masz zepsutą postać. Jak chcesz wtedy grać? Chętnie będziesz grał na takiej postaci? Bo ja nie chciałbym.

Pozwolę sobie skopiować treść z innego tematu:

cytat:
sil123 napisał(a)
W ogóle kto wpadł na pomysł, by zbieranie PLN powyżej 30 tysięcy za atak kończyło się w tak dziwnym miejscu? Czemu taka granica? Nie lepsza by była (na necro) do 40 poziomu, wspomnianego przez autora, gdy już można samemu zakładać białe smoki?


__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
21-08-2016 01:21 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Kacik, wyjaśnisz mi co ma zrobić nowy gracz zaczynając grę? Przedmioty nie są już warte praktycznie nic, skąd ma wziąć PR, na EQ i trening?


Cos innego, co jeszcze nie zostalo wprowadzone i takich rozwiazan trzeba szukac, a nie jeszcze bardziej promowac debilizm jakim jest zbieranie zlomu przez rok jesli chcemy wiecej nowych graczy.
21-08-2016 01:39 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Kacik, wyjaśnisz mi co ma zrobić nowy gracz zaczynając grę? Przedmioty nie są już warte praktycznie nic, skąd ma wziąć PR, na EQ i trening?


Cos innego, co jeszcze nie zostalo wprowadzone i takich rozwiazan trzeba szukac, a nie jeszcze bardziej promowac debilizm jakim jest zbieranie zlomu przez rok jesli chcemy wiecej nowych graczy.


proponuję system zadań dla nowego gracza który wprowadzi go w grę, bo obecny samouczek w grze to śmiech na sali a nie pomoc (kup pałkę i ją załóż... no prośba...)
sam zacząłem niedawno grać i szczerze to ciężko ogarnąć na początku co z czym się je

jakby były zadania typu: wybuduj ao na X lvl, zabij białego smoka (zdobądź odznakę), wygraj aukcję, połącz przedmioty, pokonaj XX przeciwników bez porażki, zeskanuj przeciwnika przed atakiem etc. a takich zadań dziesiątki (nawet setki; dla każdego aspektu gry) i wszystko odpowiednio nagradzane (czy to pr czy kamienie czy złom czy czasowe premie ELITARNE [dające np. gwarantowany przedmiot pref+suf na następnej wyprawie]) to by aż się chciało więcej

a tak nie oszukujmy się
jest trudno i trzeba się przemóc żeby zacząć klikać w ogóle

a poza tym brak premium na samym początku uważam za bezsens
przecież nikt nie zacznie płacić za coś czego nawet nie spróbuje

po 10-15 dni (bo tyle trwał u mnie sam początek przygody z BW) KAŻDEJ usługi premium dla nowego gracza ten się wciąga, a później kupuje premium Smile

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez batman66: 21-08-2016 03:13.

21-08-2016 03:10 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nokia, kacik - to oczywiste, że zmuszanie graczy do zbierania złomu na niskich lvlach to głupota, ale pisanie tu tego bez proponowania sensownych rozwiązań to głupota do kwadratu, więc darujcie sobieWink

Dobry pomysł ze złomem, okazje w sumie też, ale tylko z zastrzeżeniem pref ALBO suf (przy przedmiotach je posiadających) i bez obniżania do zw+1, gracz sam sobie może obniżyćWink Biżu potraktowałbym tak jak resztę, raczej nikt nie sprzeda/nie zezłomuje gołego słonka czy chociażby diamenta (a jeśli już to jeden gracz na tysiąc, więc nawet jak ktoś trafiłby w okazjach to byłby po prostu duży fart, który można chyba nowym graczom darowaćWink ).
21-08-2016 08:49 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu maluch zbiera złom ??? zaczyna w momencie gdy itemy są już g... warte wiec a1 nie dorobi sie na dropie ... jedyne za co może trening wbić to pr za złom, eentualnie kamyki na morii choć tam itemy nie leg.też mają swoją wartość. więc tam złom raczej do budowy pódzie lub do kupowanie potrzebnych itemków. więc tak jestem za podniesieniem lvlu złomu dla a1 czyli przez cały akt 1 nie ma ograniczeń na plny.

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
21-08-2016 09:34 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
nokia, kacik - to oczywiste, że zmuszanie graczy do zbierania złomu na niskich lvlach to głupota, ale pisanie tu tego bez proponowania sensownych rozwiązań to głupota do kwadratu, więc darujcie sobieWink


Ty wiesz co piszesz, czy spamujesz co przyjdzie do glowy?

Wg Twojej logiki, kazdy debilny pomysl nie powinien byc krytykowany, o ile ktos nie ma innego - powaznie? To ze nie ma innego rozwiazania, nie znaczy ze mamy popierac obecne, idiotyczne i jeszcze je poglebiac.

cytat:
Trova napisał(a)
Kacik, wyjaśnisz mi co ma zrobić nowy gracz zaczynając grę? Przedmioty nie są już warte praktycznie nic, skąd ma wziąć PR, na EQ i trening?


Wy wbijecie sobie w koncu do glow ze zlom zbieraja w 99% nie NOWI gracze, tylko grupka starych tworzacych nowe konta?

Wiekszosc naprawde nowych graczy:
-uslyszy ze maja jak debile wykonywac ta sama czynnosc i nawet nie zacznie / przestanie grac
-nie uslyszy, po jakims czasie ludzie ich wysmieja (widac ze to norma na czacie) ze zrobili beznadziejna postac i sie skasuje
21-08-2016 13:05 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
Wiekszosc naprawde nowych graczy:
-uslyszy ze maja jak debile wykonywac ta sama czynnosc i nawet nie zacznie / przestanie grac
-nie uslyszy, po jakims czasie ludzie ich wysmieja (widac ze to norma na czacie) ze zrobili beznadziejna postac i sie skasuje


Musisz atakować "debilnie" przez całą grę w zasadzie. Na początku po złom, potem po pkt ewolucji. Jaki to problem? Jak na początku tego nie będą robić, później też nie to będzie jeszcze gorzej, jeśli chodzi o a3 i ewolucje.

Co do drugiego myślnika, nowi gracze, tacy naprawdę nowi, co dopiero zaczynają, o ile myślą, powinni wejść w Tutorial lub na forum w dział Porad i wszystko będą wiedzieli.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
21-08-2016 14:17 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, proszę o opanowanie się, a nie prowokowanie do napinek ;d

"debilne" to jest zachowanie niektórych graczy

Jeżeli wam się mój pomysł nie podoba, proszę napisać dlaczego nie, a takie głupie uwagi zachować dla siebie

Proszę o konkrety, dlaczego nie

Jak chcecie zaproponować coś dla maluchów, to sobie idźcie do nowego tematu w systemie i tam sobie proponujcie inne rzeczy, ten temat dotyczy podwyższenia progu złomu i okazji dla morii

Skończcie ten spam i zacznijcie odnosić się do tematu

@Janca
Okazje dla morii, napisałem w propozycji, że ma być tylko pref lub sub, nigdy oba na raz, według mnie oba na raz byłoby zbyt przesadzone

Jeżeli uważasz, że to nie problem, to mogą dla biżu zostać też i prefixy, ale bez ograniczeń
Tak czy tak okazje powinny wejść, bo maluchy na morii mają ciężki start, sam osobiście nakupowałem już trochę przedmiotów, ale niektórych szukałem dwa tygodnie, a tak w okazjach byłaby szansa na znalezienie tego

A co do poziomu wbicia, jeżeli nie zablokujemy handlu przedmiotami z okazji, to ktoś kto spala przedmioty na mane/nanity które są wysoko wbite lub nawet drogie, ale dla konkretnego gracza bez wartości (nie wiem, słyszałem, że ktoś nawet dsk+1 speeda spalił XD)
To mogą zacząć się pusze, bo ktoś za kawałek złomu wyciągnie przedmiot sporo warty i zaraz płaczki na forum wpadną i zaczną burzę, że maluchy mają gold farme z okazji ;d

Ale to wszystko jest do ugadania i przede wszystkim zależne od Konrada ;p czy da się to zaimplementować, czy nie :p

@Nokia, twój post akurat średnio pasuje do tematu (pierwszy) bo coś innego, co nei zostało jeszcze odnalezione

To tak jakby wejść budowa elektrowni nuklearnej
Chcą ją wybudować, następnie wpada expert i mówi, nie będzie budowy bo to debilizm, trzeba szukać czegoś innego, co jeszcze nie zostało wprowadzone
Naprawdę?
To może póki czegoś nie wynajdziemy, podniesiemy granicę łapania złomu?
Bo nie podaliście żadnych argumentów przeciw, żadnych, póki co to jest tylko nie, bo nie

@Nokia (drugi post)
Podaj argument, czemu ten temat jest debilny?
Nie obchodzi mnie to, czy dany gracz jest starym wyjadaczem czy nowym graczem
Ja gdy zaczynałem grę, to nie zakładałęm postaci jak &%^& tylko wszedłem w tutorial i dział porad, przeczytałem to i owo i dopiero założyłem postać

Jak ktoś na przysłowiową "pałę" zakłada postać to i tak prędzej czy później się skasuje i nie będzie grał, po co zajmować się takimi ludźmi?
Znam parę osób, którym BW jest nowe i grają dopiero od niedawna, poznałem ich przez przypadek, dowiedziałem się, że zobaczyli przez FB, że jest taka gra weszli, poczytali i grają
I wiesz co? połowa tych osób weszła w dział porad, żeby poszukać informacji, jak się w te grę gra
Zaskoczenie co? I oni zbierali złom od początku, magia nie?
Nawet osobiście poznałem jedną taką osobę i byłem zaskoczony, gdy się dowiedziałem, że przeczytał ten osobnik tutorial, nim założył postać

@Batman
TO nie jest temat o zadaniach ;d nie zamierzam tutaj zbierać miliona pomysłów
Administracja jakieś zadania planuje, idź tam do tematu administracji i tam proponuj zadania, tutaj odnieś się do pomysłów zaproponowanych przeze mnie i powiedz czy Ci się to podoba, czy nie
Jeżeli tak/nie to dlaczego?

Zadania takie jak piszesz, to jest spory materiał na osobny temat, tego nie można tak o sobie w jednym krótkim poście opisać ;d trzeba to dopracować

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2016 14:44 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
@Nokia, twój post akurat średnio pasuje do tematu (pierwszy) bo coś innego, co nei zostało jeszcze odnalezione

To tak jakby wejść budowa elektrowni nuklearnej
Chcą ją wybudować, następnie wpada expert i mówi, nie będzie budowy bo to debilizm, trzeba szukać czegoś innego, co jeszcze nie zostało wprowadzone
Naprawdę?
To może póki czegoś nie wynajdziemy, podniesiemy granicę łapania złomu?
Bo nie podaliście żadnych argumentów przeciw, żadnych, póki co to jest tylko nie, bo nie


Post jest jak najbardziej na temat, bo wyraza brak poparcia dla pomyslu ze zwiekszeniem limitu zlomu. I jakbys nie zauwazyl odpowiada na Twoje, bardzo "na temat", pytanie.

Co do porownania - jak zwykle widac problemy z logika.

Prosze, na Twoim przykladzie, tylko poprawnie:

Zauwaz ze elektownia juz stoi, a rozmawiamy o jej funkcjonowaniu, np problemie z chlodzeniem, ktore powoduje niechec potencjalnych NOWYCH inwestorow.
Wpadasz Ty i jako propozycje rozwiazania tego problemu, wyskakujesz z pomyslem zwiekszenia dopuszczalnej temperatury reaktora, komentowac nie trzeba.
Potem masz pretensje do kogos, kto napisal ze to glupota i trzeba szukac nowych rozwiazan zamiast popierac bzdury.

Zalapales?

cytat:
Trova napisał(a)@Nokia (drugi post)
Podaj argument, czemu ten temat jest debilny?
Nie obchodzi mnie to, czy dany gracz jest starym wyjadaczem czy nowym graczem
Ja gdy zaczynałem grę, to nie zakładałęm postaci jak &%^& tylko wszedłem w tutorial i dział porad, przeczytałem to i owo i dopiero założyłem postać


Sam sobie skomentowales sens tej propozycji i problem tego tematu:

cytat:
Nie obchodzi mnie to, czy dany gracz jest starym wyjadaczem czy nowym graczem


Ty chcesz poszerzac rozwiazanie glownie dla "starych wyjadaczy", ja uwazam ze potrzeba nowych graczy ktorzy zaraz nie zrezygnuja bo zawalili sobie start. Rozpisywac i tlumaczyc Ci, ile osob przyciagnie obecny system (ktory jest najglupszym jaki widzialem, wiec nazwanie tego debilizmem to nie prowokacja, tylko podkreslenie mojej opinii o nim) "chcesz do czegos sie nadawac, to rob tylko jedno przez x czasu" do czegos innego juz mi sie nie chce po przeczytaniu tego poronania do elektrowni...
21-08-2016 15:14 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nokia nawet nowy gracz, który założy postać zyska na tym, że prób złomu się podniesie do 40 lvl
bo jeżeli od początku zbierać go nie będzie, to nadropi właśnie na tych lvl 35-40 bo tak są farmy, które odkładają hajs od momentu ścięcia lvl do 35

Więc mają tam grube miliony i wtedy taki nowy gracz sobie nawet nadrobi to, że leciał z lvl czy nie podpytał się nikogo

Poza tym ty z góry zakładasz, że to źle, problem w tym, że większość społęczności BW właśnie uważa to za duży +
To, że maluch może zebrać złomu

Jak pisałem znam osoby, które założyły konto pierwszy raz i już wiedziały jak mają grać
to ich nie zniechęciło, więc pisanie, że takie ataki to debilizm to kłamstwo, bo skoro nowi gracze to robią i się nei zniechęcają, to znaczy, że działa

To, że tobie się to nie podoba, akurat mnie nie obchodzi, bo nie podałeś nadal żadnego sensownego powodu dlaczego Ci się to nie podoba

Napisałeś, że nie i tyle? A dlaczego? to tylko toja głowa wie

Ciągle obrażasz, to, że ktoś robi te ataki, nie znaczy, że jest debilem,a tak ciągle nazywasz osoby, które to robią
Moim zdaniem to właśnie nie oni są debilami

I proszę o wstrzymanie takich wyzwisk
Przypominam, że ataki musisz robić przez całą grę, więc wychodzi na to, z tego co mówisz, że wszyscy gracze BW to debile, bo wykonują w kółko tę samą czynność(ataki po evo)

Brak logiki jest u Ciebie właśnie
Bo ty jesteś wszechwiedzący i wiesz, że nowy gracz który założy konto odpuści, bo musi ciągle atakować
To jest guzik prawda i twoje dyrdymały
Nawet znajomy, którego wciągnąłem do gry powiedział, że gra jest fajna i ma potencjał ;d
Jedyne co mu przeszkadzało to to, że robiąc wyprawy na niższym lvl (20 poziom) wypadały sam syf i że jak coś mu wpadło to mógł to jedynie zezłomować, bo nic nie było warte
I to akurat rozumiem ;d

Przestań zakładać i pisać w kółko, że nowi gracze są niezadowoleni z robienia tylko ataków, bo tego nie wiesz , więcej, po prostu ty tego nie lubisz i próbujesz na siłę innym wmówić, że to złe

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2016 15:38 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie nie

i jescze raz nie
a powaznei chcecie sobie zwiekszac do 40 lvl to robcie ale to kolejny gwozdz do trumny zeby przyciagnac nowych graczy na stare serwery
admini wprowadzaja coraz to nowe boosty zeby tylko dojscie do 2-3 aktu bylo formalnoscia a ci dalej -zbieranie zlomu przez pol roku zeby staty se podniesc - ehhhhh

korelacja jest prosta - im wiecej czasu nowy gracz musi spedzic na low lvl na rozwinietym serwerze i powtarzac te same nurzace operacje tym szybciej stwierdzi zze nie warto bo gra nie daje nic ciekawego, nie rozwija sie...

trova - pomysly kiepskie to i komentarze nie beda jakies wybitne bo i po co...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-08-2016 15:52 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kacik, ale ty też napisałeś teraz głupote. Kto ci każe zbierać złom przez pół roku? Ja od 1 do 18 sierpnia zebrałem 3,5k złomu, jak sprzedam mogę pędzieć do A3

Kolega który zaczął razem ze mną zebrał 7,5k złomu w takim samym czasie
Jak sprzeda może pędzić do A3

DLa mnie głupota to siedzenie pół roku i zbieranie złomu

Ale czy ja każe to robić? To wy sobie do łba wbiliście, że trzeba tak robić
Normalnie ludzie zbierają z 3-4k złomu do 20 lvl, potem lecą z lvl ;d
Nowy gracz i tak nie będzie siedział pół roku i robił ataków po złom, to tylko zabawa dla starych wyjadaczy, boże zrozumcie to w końcu

Zwiększenie tego progu z 35 do 40 lvl sprawi, że ludzie którzy pędzą z lvl zarobią dodatkowe PR na trening jeszcze z tych 5 lvl, a potem zaczną robić expy i wbiją szybko A2

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2016 16:03 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Brak logiki jest u Ciebie właśnie
Bo ty jesteś wszechwiedzący

Pewnie panie "logika", cofnij sie do swojego przykladu z elektrownia, faktycznie przemyslany i Ty z sensem piszesz. Co najlepsze spamer ktory pisze wszedzie, w wiekszosci glupoty (malo razy Ci to wytykano?) zarzuca mi ze uwazam sie za "wszechwiedzacego" rotfl

Potem dorzuca takie teksty, bo:

on "wie", wiec to musi byc prawda:
cytat:
Poza tym ty z góry zakładasz, że to źle, problem w tym, że większość społęczności BW właśnie uważa to za duży +

albo "zna goscia":
cytat:
Jak pisałem znam osoby, które założyły konto pierwszy raz i już wiedziały jak mają grać to ich nie zniechęciło

albo uwaza innaczej, wiec napewno ma racje:
cytat:
że nowy gracz który założy konto odpuści, bo musi ciągle atakować
To jest guzik prawda i twoje dyrdymały

albo ktos pisze glupoty, a "on ma inne zdanie":
cytat:
kacik, ale ty też napisałeś teraz głupote.


Co do tego:

cytat:
Trova napisał(a)Przestań zakładać i pisać w kółko, że nowi gracze są niezadowoleni z robienia tylko ataków, bo tego nie wiesz , więcej, po prostu ty tego nie lubisz i próbujesz na siłę innym wmówić, że to złe


Moze tez "znam goscia", "ja wiem", "uwazam innaczej wiec to musi byc prawda"?

cytat:
Trova napisał(a)
I proszę o wstrzymanie takich wyzwisk


I spytaj kogos co znaczy "wyzwiska" zanim zarzucisz mi wypisywanie ich? Jakbym napisal co o Tobie mysle, to by zdecydowanie bylo wyzwisko. A jak narazie opisalem tylko dosadnie system zbierania zlomu.

cytat:
Trova napisał(a)
Napisałeś, że nie i tyle? A dlaczego? to tylko toja głowa wie


Argumenty podalem, Ty natomiast z przyslowiowym bolem spamujesz probujac mi wciskac, ze ich nie ma, wydurniajac sie coraz bardziej. Najzabawniejsze, ze to Twoj temat, zamiast odpisac krotko i z sensem, zaczales wypisywac glupoty, bijac piane bo ktos sie nie zgadza i z tej "dyskusji" zrobil sie kabaret. Panie "logika", nie tak sie ogarnia wlasne tematy z propozycja zmian.
21-08-2016 16:12 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

RE: Okazje dla Morii oraz zwiększenie lvl zbierania złomu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
- Przedmiot kupiony z okazji nie może zostać spalony w studni (nie wiem czy da się to zaimplementować)
...
- Przedmioty które trafią do okazji automatycznie są zbijane do poziomu ZW+1


Jeśli chodzi o okazje to właściwie wszystko ok, pomyślałeś o wszystkim.
Odniosę się tylko do tych dwóch pkt bo można je poprawić. Wink

Jeśli maluch ma kupować w okazjach jedynie zwykłe+1 to niech za nie
płaci ich wartością** w nanitach i manie, zwykły 1 to nie są jakieś
kosmiczne ilości nanitów czy many.
W ten sposób pkt o blokadzie spalania w studni możesz usunąć
i nie trzeba się martwić jego implementacją.

...
Na marginesie tam wyżej możecie wykłócać się między sobą na pw? Wink
Zaśmieciliście całkiem solidnie temat. Wink


edit:

**po kosztach rozbicia. Wink

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kubek kawy: 21-08-2016 17:10.

21-08-2016 16:44 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubek moim zdaniem nie powinno właśnie być za manę nanity :d no bo tej many i nanitów będzie trzeba nazbierać i tutaj jest problem
Pierścień Geniuszu (+1)

Typ: Pierścień
Cechy: WYGLĄD +2, INTELIGENCJA +3
Wymagania: POZIOM: 12, WYGLĄD: 9
Cena: 6 500 PLN ; Cena sprzedaży: 3 250 PLN ; Mana: 39 ; Nanity: 11

żeby odkupić takie coś, co jest bardzo przydatne na niskim lvl ile trzeba by zezłomować innych przedmiotów? I skąd je wziąć?

Odkupowanie za mane/nanity moim zdaniem nie wyjdzie, bo nim maluchy nastakują tyle many/nanitów, żeby coś kupić przepadnie im wiele przydatnych przedmiotów

Dlatego tak ważne dla mnie jest to, żeby zablokować możliwość spalania przedmiotów z okazji w studni i dać to za PLN

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2016 16:51 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Kubek moim zdaniem nie powinno właśnie być za manę nanity :d no bo tej many i nanitów będzie trzeba nazbierać i tutaj jest problem
Pierścień Geniuszu (+1)

Typ: Pierścień
Cechy: WYGLĄD +2, INTELIGENCJA +3
Wymagania: POZIOM: 12, WYGLĄD: 9
Cena: 6 500 PLN ; Cena sprzedaży: 3 250 PLN ; Mana: 39 ; Nanity: 11

żeby odkupić takie coś, co jest bardzo przydatne na niskim lvl ile trzeba by zezłomować innych przedmiotów? I skąd je wziąć?

Odkupowanie za mane/nanity moim zdaniem nie wyjdzie, bo nim maluchy nastakują tyle many/nanitów, żeby coś kupić przepadnie im wiele przydatnych przedmiotów


Ale po kosztach rozbicia...
Sorry że nie sprecyzowałem. Wink
Czyli 4 many i 2 nanity taki pierścionek z okazji.


edit:

Mieląc okazje w studni będzie się wychodziło na zero więc perpetuum mobile nie będzie. Wink

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kubek kawy: 21-08-2016 17:13.

21-08-2016 17:07 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trova
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm ;d no to już brzmi lepiej xd wtedy odkupi tanio no i potem może to spalić i odzyskać co stracił + nowy gracz będzie to mógł przejąć

Nie taki zły pomysł, wrzucę do pierwszego posta, zobaczymy jak pójdzie dalej

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-08-2016 17:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
SedziwojzSanoka
Double Ace


images/avatars/avatar-7543.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 123
Kraina: Moria III
Skąd: WW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie za:

Mam obecnie na r2 40lvl, zajęło mi to 14 dni. Od 35 do 40lv to było 3-4 dni. Do dziś zdobyłem 3445. Jakieś 200 paczek poszło na sprzedaż, aby cokolwiek z eq kupić, trochę poszło na jednoracy i rozbudowę.

Reasumując:
- na starych serwerach (w tym przypadku bardzo stary) czas w którym wybija się 35 lvl jest zadziwiająco krótki
- zamieniając złom na kamienie za 7kd szału nie zrobię (ostatnio listowałem się o pierścień koncentracji i odpadłem przy 1kd - tyle nie miałem)
- grając normalnie (bez opóźniania awansów) nawet 40 lvl to mało...

__________________
R9 - SedziwojzSanoka
21-08-2016 21:42 SedziwojzSanoka jest offline Szukaj postów użytkownika: SedziwojzSanoka Dodaj SedziwojzSanoka do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie za:

Mam obecnie na r6 35lvl, zajęło mi to z przerwami ~730 dni. Do dziś zdobyłem 22685. Jakieś 20000 paczek poszło na sprzedaż, aby cokolwiek z eq kupić, trochę poszło na jednoracy i rozbudowę.

Reasumując:
- na starych serwerach (w tym przypadku bardzo stary) czas w którym wybija się 35 lvl jest koszmarnie długi
- zamieniając złom na pr za 20M mogę kupić sobię co tylko wymyślę i jeszcze zrobię tren lepszy od każdego starego gracza
- grając normalnie (bez zbierania expa) nawet 35 lvl to dużo...

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 21-08-2016 22:17.

21-08-2016 22:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Szerlok, nie chce się wtrącać, ale z perspektywy kogoś nowego powiem Ci że nie przyszłoby mi do głowy grać 730 dni w grę tylko po to żeby MÓC w nią grać...

raczej to nie zachęca Big Grin
21-08-2016 22:46 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
Ogólnie za:

Mam obecnie na r6 35lvl, zajęło mi to z przerwami ~730 dni. Do dziś zdobyłem 22685. Jakieś 20000 paczek poszło na sprzedaż, aby cokolwiek z eq kupić, trochę poszło na jednoracy i rozbudowę.

Reasumując:
- na starych serwerach (w tym przypadku bardzo stary) czas w którym wybija się 35 lvl jest koszmarnie długi
- zamieniając złom na pr za 20M mogę kupić sobię co tylko wymyślę i jeszcze zrobię tren lepszy od każdego starego gracza
- grając normalnie (bez zbierania expa) nawet 35 lvl to dużo...


W takim razie trzeba było wbić 35 lvl i nie zbierać złomu. Co mają powiedzieć ludzie z lvl 110+, którzy grają od kilku lat i perspektywa zbierania złomu dla nich nie istniała. Maluch teraz zdobędzie tyle samo pkt evo robiąc 2 lub i 3x mniej ataków, fair drop też lepszy i jeszcze tren lepszy. Wszystko pod maluchów, a kiedy coś wreszcie dla dużych graczy? Większość pomysłów jest o tym jak zrobić, by konta do 65 lvl mogły się kisić i mieć same profity, a potem pac! 2-3 miesiące i w pkt nadrobią mnóstwo lvl, a tren będą miały o niebo lepszy, eq też. Od cholery ludzi kisi swoje konta i nie gra, bo szykują się do czegoś.

Do czego wy się szykujecie?

Przecież za chwilę stare serwery przestaną w ogóle nadawać, żadnej wojny nie będzie, odechciewa się grać. To co, teraz jeszcze 5 lvl będzie...czyli kolejne 150-200 dni na opychanie się prami? Mam nadzieję, że po nowych patchu ceny złomu znacznie spadną i będą ciągle spadać aż wreszcie ludzie ruszą swoje konta i podejmą rozgrywkę. Nie dla pomysłów ciągłego stania z lvl bo się bardziej opłaca.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
22-08-2016 00:03 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Hornet87

Od cholery ludzi bije lvl konta, bo dążą do czegoś.

Do czego wy dążycie?

Przecież za chwilę stare serwery przestaną w ogóle nadawać, żadnej wojny nie będzie, odechciewa się grać. To co, teraz jeszcze 5 lvl będzie...czyli kolejne 10-20 dni na opychanie się prami?

[/offtop]
podwyższenie ograniczenia zbierania złomu ma sens, bo od 40 lvla można stawiać białe smoki

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 22-08-2016 00:33.

22-08-2016 00:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
W takim razie trzeba było wbić 35 lvl i nie zbierać złomu. Co mają powiedzieć ludzie z lvl 110+, którzy grają od kilku lat i perspektywa zbierania złomu dla nich nie istniała.


Ludzie ze 110+ poziomami nadropili co swoje i mieli okazje to sprzedać za jakieś porządne prki.

Teraz maluch może zarobić tylko na sprzedaży złomu, jak coś wydropi, to i tak jest to w tej chwili nic nie warte (prócz tych najrzadszych przedmiotów oczywiście).

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
22-08-2016 00:43 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Normalnie ludzie zbierają z 3-4k złomu do 20 lvl, potem lecą z lvl ;d

Problem w tym, że za ten złom nie ma komu płacić...
Jakiś NPC musiałby być wprowadzony, który ten złom będzie skupywał w cenie takiej żeby ta postać jakoś wyglądała.
Bo starzy gracze nie chcą kupować złomu, cena leci w dół i w momencie jak ten złom tanieje coraz dłużej trzeba go farmic.

Sporo zniszczyła nagroda progresywna ze skarbu...

A co do nowych graczy... Brakuje wyzwań od gry, a i same ekspy na necro są późno dostępne. Biały od 20, zakładanie kw od a2, i będzie lepiej

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

22-08-2016 00:43 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ty wiesz co piszesz, czy spamujesz co przyjdzie do glowy?Wg Twojej logiki, kazdy debilny pomysl nie powinien byc krytykowany, o ile ktos nie ma innego - powaznie? To ze nie ma innego rozwiazania, nie znaczy ze mamy popierac obecne, idiotyczne i jeszcze je poglebiac.


W chwili obecnej zbieranie złomu jest jedyną sensowną opcją startu, jeżeli masz pomysł jak zmienić ten stan rzeczy to załóż temat, ocenimy. Jako, że na chwilę obecną nie ma (lub nie znajdują akceptacji) takich pomysłów mój dobry kolega Trova zaproponował jak poprawić obecną, niezbyt ciekawą, sytuację. Czy teraz rozumiesz dlaczego Twoje wylewanie frustracji w tym temacie jest zwyczajnie bezsensowne?

Ta przerwa między 35 lvlem a 40 jest rzeczywiście niezbyt zrozumiała, chociaż można ją spożytkować na zaliczenie wszystkich wypekWink
22-08-2016 09:22 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę wszystkich udzielających się w tym temacie o zaprzestanie osobistych wycieczek/kłótni/sporów. Tylko konkretne argumenty i uwagi.

Jeżeli sytuacja zacznie się powtarzać temat zostanie zamknięty.

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

22-08-2016 13:19 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Okazje dla Morii oraz zwiększenie lvl zbierania złomu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH