Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R9 problem z zakladka oblezenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony problem z zakladka oblezenia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

problem z zakladka oblezenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: twardy
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

od jakiegos tygodnia (od kiedy to zauwazylem) mam problem z wbijaniem w 2 oblegi z rzedu
normalnie dolaczam do jednego - arkana i evo wchodza bez problemu
naciskam dolacz, nastepnie probuje wbic do kolejnego oblega to mi 'plusiki' przy liczbie arkan nie dzialaja, dopiero jak wejde jeszcze raz w zakladke to wszystko dziala

myslalem, ze to wina przegladarki ale wczoraj zrobilem formata + czysty windows i z ciekawosci probowalem dzisiaj to zrobic i ten sam problem

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2016 14:45 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R9 problem z zakladka oblezenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH