Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany 33 Ankieta - średnia ocena: 4,0033 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
delordione napisał(a)
czy dobrze rozumiem? Jesli nie, to niech mnie ktoś wyprowadzi z bledu:

jesli przed patchem mialem 300kd (300 x 2.7=810) to po bede miec 810?

Czyli ktoś, kto miał powiedzmy 1k kd bedzie mieć 2700 kd?

czyli ceny na rynku skocza, bo przeciez skoro pojawi sie kozak item, to koles, ktory mial 2k kd wczesniej, bedzie w stanie dać i nawet wiecej tych kd, bo system mu ich wyplul 5,400 - jego 2k...

dobrze rozumiem, czy nie?


Zależy jak kalkulujesz cenę.

Otrzymasz za przedmiot więcej KD ale ich wartość (nominalna) będzie mniejsza, z drugiej strony będzie można z nich otrzymać więcej wartości.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


31-08-2016 17:16 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok . Ta opcja może być , już może przestańcie kombinować bo nigdy tych aukcji nie odblokujecie.....

Ponawiam moje pytanie , Będzie jakiś ewent za te 3 dni blokad aukcyjnych ??? Smile

__________________

31-08-2016 17:22 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
delordione napisał(a)
czy dobrze rozumiem? Jesli nie, to niech mnie ktoś wyprowadzi z bledu:

jesli przed patchem mialem 300kd (300 x 2.7=810) to po bede miec 810?

Czyli ktoś, kto miał powiedzmy 1k kd bedzie mieć 2700 kd?

czyli ceny na rynku skocza, bo przeciez skoro pojawi sie kozak item, to koles, ktory mial 2k kd wczesniej, bedzie w stanie dać i nawet wiecej tych kd, bo system mu ich wyplul 5,400 - jego 2k...

dobrze rozumiem, czy nie?


Zależy jak kalkulujesz cenę.

Otrzymasz za przedmiot więcej KD ale ich wartość (nominalna) będzie mniejsza, z drugiej strony będzie można z nich otrzymać więcej wartości.


Moim zdaniem ceny wyrażone w KK pozostaną na podobnym poziomie.
Tyle tylko, że więcej KD wpadnie.

Edita. A chyba sporej grupie osób właśnie o to chodziło. Żeby ceny nie spadły nagle na łeb na szyję. Bo oni kleją itemy na handel, zapłacili za składniki po starej cenie i chcą to teraz odzyskać...
Ja to rozumiem i popieram.
Dlatego obecna propozycja Sushiego załatwia również i ten problem. Ceny nie powinny spaść, a jeśli nawet, to nieznacznie. Będzie poprostu 4x większa ilość KD (przy drogich itemach)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 17:27.

31-08-2016 17:23 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PsychoParty napisał(a)
Ok . Ta opcja może być , już może przestańcie kombinować bo nigdy tych aukcji nie odblokujecie.....

Ponawiam moje pytanie , Będzie jakiś ewent za te 3 dni blokad aukcyjnych ??? Smile

Tak, nawet jutro już go będziesz miał. I to na 2 dni :-)

Pamięci ofiar II WŚ (01-02.09) - zasadzki i areny są rozgrywane bez bonusów z budynków, budynki działają w oblężeniach oraz na ekspedycjach. Event zaczyna działać 1 września od godziny 9:00 rano.
31-08-2016 17:24 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

RE: Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

oba wcześniej proponowane rozwiązania wiązały się z tym, że ktoś tracił.

W przypadku zachowania stanu kamieni na kontach tracili gracze, którzy mieli najwięcej "grubych".
W przypadku przewalutowania i ścięcia % tracili gracze trzymający kamienie w celu podbijania i zakupu złomu.

Dlatego ostatnią z możliwych propozycji jest wariant mieszany.

1. Ilość kamieni krwi zostaje przemnożona razy 0,9

2. Ilość kamieni serca zostaje przemnożona razy 0,9

3. Ilość kamieni życia zostaje przemnożona razy 0,9

4. Ilość kamieni przemiany zostaje zwiększona razy 2.

5. Ilość kamieni duszy zostaje zwiększona razy 2,7.


Dlaczego takie współczynniki a nie inne:
biorąc pod uwagę strukturę kamieni na kontach graczy pozwalają one zminimalizować DYSPROPORCJE w stracie na przewalutowaniu.

Nadal będą różnice w stracie natomiast będą one zminimalizowane.

Czekam na Wasze komentarze.
SM


Znowu jakaś parodia.

Z jakiej racji KP I KD mają być pomnażany z aż tak wysokim przelicznikiem?

Przykładowo taki bogaty gracz, mający 3000 KD ma ich posiadać po patchu 8100? Big Grin

a przykładowo ktoś z drobnicą posiadający skromne 500KD dostanie 1350? Czyli ten co ma drobnice do wbijania zyskuje 850 KD a ten bogaty zyskuje 5100 KD?? Big Grin

Serio? Big Grin Big Grin Ile musiałbym mieć drobnych kamienie aby zrekompensowało mi dopał bogacza w KD? ŚMIECHU WARTE rotfl BRAK SŁÓW CO TERAZ WYMYŚLILISCIE



Jak inaczej chcesz to mnożyć?, bo dzielenie odpada.

chcesz zrównać osobe które klei/spawa/sprzedaje/łapie/ma dropa
do typowego Chomika ?

Ta gra nigdy nie była sprawiedliwa, i tez teraz nie będzie.


Nie można kogoś karać za to że jest bogaty, bo był bogaty przed tym patchem, to dlaczego po nim ma być biedny?


Zanim hejtować, wymyśl pomysł, gdzie biedny pozostanie biedny, a bogaty bogatym.

cytat:
Serio? Big Grin Big Grin Ile musiałbym mieć drobnych kamienie aby zrekompensowało mi dopał bogacza w KD?


Własnie to co piszesz jest śmiechu warte, bo "teoretycznie" nic sie nie zmienia.
Jak nie potrafiłeś przebić gracza z 1000KD wartych 1x500kk
to i tak nie zrobisz tego TERAZ

Własnie o to chodzi, aby chomik i płaczek nie mógł dyktować cen albo zabierać itemy tym bogatym.
Nie robisz tego teraz, i nie zrobisz tego po

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TorreadorTM: 31-08-2016 17:31.

31-08-2016 17:26 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TorreadorTM napisał(a)
tak jak pisałem, to jedyna dobra możliwa opcja wyjścia z tego cało.

Zamiast dzielić, to mnożyć.



Cóż, mógłbym rzec idealne rozwiazanie na ten chaos, lepiej nie będzie.


Idealne znowu dla bogaczy.

Z mojego przykładu wyżej:

Gracz z 3k kd przed patchem , po patchu będzie miał ich 8100 , czyli zyska 5100 KD

Gracz z 500 KD przed patchem, po patchu bedzie miał ich 1350, czyli zyska 850 KD

Gracz który zyskał na patchu 5,1k KD ten bogacz , rozmieniając to na drobne zyska :

612000 KK !! czyli 20 K KŻ lub 61 K KSÓW i dalej zostanie mu jego 3000 KD !!

Ma ktoś z tych CO MAJĄ DROBNE KAMIENIE na koncie 612 000 KK ?? Big Grin albo 20 K KŻ? lub 60k KS? Big Grin Wątpie Big Grin

Haha , jakaś paranoja. Fakt faktem , biedniejszy garcz zyska 850 KD czyli jakieś 102 k KK , ale i tak zostaje w daleko w tyle o 500 KK więcej po przemiałce dusz z dopału w stosunku do bogacza.

Ta zmiana więc jest smieszna i nie wiem czy śmiać się czy płakać? KOLEJNY POMYSŁ WZIĘTY Z KOSMOSU.

Kompletnie chory przelicznik i zamiast rekompensować bogatym jakoś większą ilość KD tworzy jakąś śmieszną przepaść między graczami z drobnicą , a tymi co mają więcej KD.

Przecież taki dopał to ustawi gościa na całą grę a z rynku nic się nie kupi. A teraz jest taki przewał kamieni , że kwota 3k KD nie robi już na nikim wrażenia. Smile

Pisaliście też również o tym, że nie chcecie zawalać rynku kamieniami a tym pomysłem dokładnie sobie przeczycie. Zamiast wymyślać bzdurne rzeczy to dajcie na luz i odłóżcie ten pomysł na później po głębszej konsultacji, a nie rzucacie pomysły tworzone na kolanach.

I nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale robicie z siebie pośmiewisko na wszystkie serwery - ŻENADA. Nie wstyd Wam? Całkiem serio pytam, bo Wasze zachowanie na temat tego patcha to gorzej niż jakieś przedszkole.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumci: 31-08-2016 17:29.

31-08-2016 17:28 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, Konrad, zrozumcie jedną rzecz.

Jak dacie graczom jednorazowy prezent za TRWAŁĄ stratę złudzeń o wartości grubych to...

...gracze sobie przypomną że prezent był jednorazowy a swoje złudzenia stracili TRWALE...

i wymuszą potem zmianę powolnej przemiany, tzn 4xkd za poziomy.

dacie palec, a potem nie ma ręki i bark w bandażach... Smile Smile Smile Smile


+1 za spam

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 31-08-2016 23:12.

31-08-2016 17:29 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja dorzucę swoje 3 grosze Big Grin

1 grosz - jakby nie przeliczać to i tak na expach będzie się zyskiwać 2x więcej kamieni (w przeliczeniu na kd) niż obecnie (po ich przeliczeniu na nowe), co oznacza, że wartość obecnych kamieni po przeliczeniu spadnie dwukrotnie, bo ceny wzrosną dwukrotnie.

2 grosz - czy nie lepiej byłoby wprowadzić przelicznik 10kk=1ks, 25kk=1kż 50kk=kp 100kk=kd (a nie 10, 30, 60, 120 - skąd to się wogóle wzięło) a czemu tak? dużo łatwiejsze przeliczanie np. jeśli coś kupuję za 183kd to nie muszę mnożyć tego przez 120 a dodać 2 zera i wiem że w kk będzie to 18300kk.

3 grosz - pomińmy mój drugi grosz i zastanówmy się, czy nie lepiej byłoby pozostawić tylko kk, wbijanie czy łączenie w zależności od tego na jaki poziom wbijamy byłoby wielokrotnością kk (np. wbicie z z5 na d kosztowałoby 50kk lub po nowemu 30kk albo po mojemu 25kk).

A i jeszcze jedno, zanim wprowadzicie jakąś zmianę na 100% dajcie wcześniej znać, żebym wiedział co mam robić, czy wbijać rytkiem przed czy po zmianie itp.
_________________

aFe JA

31-08-2016 17:32 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
cytat:
TorreadorTM napisał(a)
tak jak pisałem, to jedyna dobra możliwa opcja wyjścia z tego cało.

Zamiast dzielić, to mnożyć.



Cóż, mógłbym rzec idealne rozwiazanie na ten chaos, lepiej nie będzie.


Idealne znowu dla bogaczy.

Z mojego przykładu wyżej:

Gracz z 3k kd przed patchem , po patchu będzie miał ich 8100 , czyli zyska 5100 KD

Gracz z 500 KD przed patchem, po patchu bedzie miał ich 1350, czyli zyska 850 KD

Gracz który zyskał na patchu 5,1k KD ten bogacz , rozmieniając to na drobne zyska :

612000 KK !! czyli 20 K KŻ lub 61 K KSÓW i dalej zostanie mu jego 3000 KD !!

Ma ktoś z tych CO MAJĄ DROBNE KAMIENIE na koncie 612 000 KK ?? Big Grin albo 20 K KŻ? lub 60k KS? Big Grin Wątpie Big Grin

Haha , jakaś paranoja. Fakt faktem , biedniejszy garcz zyska 850 KD czyli jakieś 102 k KK , ale i tak zostaje w daleko w tyle o 500 KK więcej po przemiałce dusz z dopału w stosunku do bogacza.

Ta zmiana więc jest smieszna i nie wiem czy śmiać się czy płakać? KOLEJNY POMYSŁ WZIĘTY Z KOSMOSU.

Kompletnie chory przelicznik i zamiast rekompensować bogatym jakoś większą ilość KD tworzy jakąś śmieszną przepaść między graczami z drobnicą , a tymi co mają więcej KD.

Przecież taki dopał to ustawi gościa na całą grę a z rynku nic się nie kupi. A teraz jest taki przewał kamieni , że kwota 3k KD nie robi już na nikim wrażenia. Smile

Pisaliście też również o tym, że nie chcecie zawalać rynku kamieniami a tym pomysłem dokładnie sobie przeczycie. Zamiast wymyślać bzdurne rzeczy to dajcie na luz i odłóżcie ten pomysł na później po głębszej konsultacji, a nie rzucacie pomysły tworzone na kolanach.

I nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale robicie z siebie pośmiewisko na wszystkie serwery - ŻENADA. Nie wstyd Wam? Całkiem serio pytam, bo Wasze zachowanie na temat tego patcha to gorzej niż jakieś przedszkole.


Nie sposób się nie zgodzić. To dlatego tak mi się ten pomysł spodobał Big Grin
31-08-2016 17:32 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad i SM powoli robi się z tego przekrzykiwanie, udowadnianie kto ma rację, kto straci kto zyska co skutkuje niepewnością złością itd.

Moja propozycja może wam troszkę zawadzi ale ogólnie, będzie najsprawiedliwiej chyba a na pewno nie będzie że ktoś nie wiedział co i jak że straci że zyska.

mianowicie odwołajcie patcha, włączcie aukcję kupowanie złomu za kk i dajcie graczom 1 miesiąc no zrobienie coś ze swoimi kamieniami.

mają do wyboru albo coś kupować za nie,
przerobić na złom,
wbijać coś,
nic nie robić.

Po miesiącu po prostu zerujecie wszystkim kamole i każdy dostaje w nowej wersji już kamieni : 400 kk/ 200 ks/ 100 kż/ 50 kp/ 25 kd

Nikt nie powie że stracił bo miał ich tyle ma MIESIĄC czasu żeby je spożytkować lub nie.

ale róbcie jak uważacie byle coś postanowić, bo w tej chwili nie ma aukcji, nie można nic kupić kleić itd. nie można budować jak ktoś nie ma złomu bo trzyma sobie kk, wy się zajmujecie tym od paru dni zamiast zabrać się za balansowanie, ulepszanie gry.
31-08-2016 17:33 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Konrad i SM powoli robi się z tego przekrzykiwanie, udowadnianie kto ma rację, kto straci kto zyska co skutkuje niepewnością złością itd.

Moja propozycja może wam troszkę zawadzi ale ogólnie, będzie najsprawiedliwiej chyba a na pewno nie będzie że ktoś nie wiedział co i jak że straci że zyska.

mianowicie odwołajcie patcha, włączcie aukcję kupowanie złomu za kk i dajcie graczom 1 miesiąc no zrobienie coś ze swoimi kamieniami.

mają do wyboru albo coś kupować za nie,
przerobić na złom,
wbijać coś,
nic nie robić.

Po miesiącu po prostu zerujecie wszystkim kamole i każdy dostaje w nowej wersji już kamieni : 400 kk/ 200 ks/ 100 kż/ 50 kp/ 25 kd

Nikt nie powie że stracił bo miał ich tyle ma MIESIĄC czasu żeby je spożytkować lub nie.

ale róbcie jak uważacie byle coś postanowić, bo w tej chwili nie ma aukcji, nie można nic kupić kleić itd. nie można budować jak ktoś nie ma złomu bo trzyma sobie kk, wy się zajmujecie tym od paru dni zamiast zabrać się za balansowanie, ulepszanie gry.


Miesiąc to niewiele, gdy masz pare tysięcy KD, a na aukcjach nie ma co kupić. Wszystko wbite, nie ma na co spalić. Aż tu miesiąc się kończy i z tych paru tysi KD robi się 25... Hmm...
31-08-2016 17:38 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Konrad i SM powoli robi się z tego przekrzykiwanie, udowadnianie kto ma rację, kto straci kto zyska co skutkuje niepewnością złością itd.

Moja propozycja może wam troszkę zawadzi ale ogólnie, będzie najsprawiedliwiej chyba a na pewno nie będzie że ktoś nie wiedział co i jak że straci że zyska.

mianowicie odwołajcie patcha, włączcie aukcję kupowanie złomu za kk i dajcie graczom 1 miesiąc no zrobienie coś ze swoimi kamieniami.

mają do wyboru albo coś kupować za nie,
przerobić na złom,
wbijać coś,
nic nie robić.

Po miesiącu po prostu zerujecie wszystkim kamole i każdy dostaje w nowej wersji już kamieni : 400 kk/ 200 ks/ 100 kż/ 50 kp/ 25 kd

Nikt nie powie że stracił bo miał ich tyle ma MIESIĄC czasu żeby je spożytkować lub nie.

ale róbcie jak uważacie byle coś postanowić, bo w tej chwili nie ma aukcji, nie można nic kupić kleić itd. nie można budować jak ktoś nie ma złomu bo trzyma sobie kk, wy się zajmujecie tym od paru dni zamiast zabrać się za balansowanie, ulepszanie gry.



Nie wykonalne, gracze powracaja czasami po XXX czasu, i mają dostać wielkiego CH ?.
Jęsli już myślisz, to myśl o całości.
31-08-2016 17:40 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszym wyjściem bedzie NIC NIE ZMIENIAĆ!
Gracze od 10 lat przyzwyczajeni są do obecnej sytuacji.
Narzekają na ścinanie kamieni przez OPów, to zamiast wyedukować OPów, to wprowadzacie taką rewolucję.
Najrozsądniejsze byłoby zachować aktualne wartości kamieni i dać możliwość bezstratnego rozbijania (nawet dołożyć koszt w nanitach jak trzeba).
Po co te całe kombinacje?
Po co te sztuczne problemy?

Chcecie wprowadzić nowy system - zróbcie to na nowym serwerze!


Edit dla Kubka zanim zaszczęka.

Mam gdzieś, że KD jest "napompowany" Tongue
Jego "napompowanie" wynika tylko z niemożności bezstratnego rozbicia go.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 17:48.

31-08-2016 17:43 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
SedziwojzSanoka
Double Ace


images/avatars/avatar-7543.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 123
Kraina: Moria III
Skąd: WW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z moim rozkładem kamyków pierwsza opcja była najbardziej korzystna i ją akceptowałemBig Grin . Drogą najmniej korzystną też akceptowałem jako rozwiązanie zaspokajające niezadowolonych. Tak więc i trzecia opcja przeze mnie będzie zaakceptowana.

Może mnie ta gra tak bardzo nie emocjonuje jak kiedyś i dla tego zbytnio się nie przejmuje "kamyczkami"...

To tak naprawdę po co piszę tego posta: aby powiedzieć Administracji, że akceptuję ich sposób rozwijania gry - choć po ostatnich dniach mam wrażenie, że są zbytnio ulegli.

Rozumiem jednak i to. Jak coś zmienią, a ja z tego będę niezadowolony i mój głos nie będzie wysłuchany to mnie tu więcej widzieć nie będą...

__________________
R9 - SedziwojzSanoka
31-08-2016 17:46 SedziwojzSanoka jest offline Szukaj postów użytkownika: SedziwojzSanoka Dodaj SedziwojzSanoka do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Po miesiącu po prostu zerujecie wszystkim kamole i każdy dostaje w nowej wersji już kamieni : 400 kk/ 200 ks/ 100 kż/ 50 kp/ 25 kd


Tym na 60 lev też?... Wink Wink Wink
25kd na tym lev to dla mnie był kosmos.
A miesięczna "czasówka" by się wystrzelać z majątku nie każdemu się spodoba.


cytat:
Bobs Kils napisał(a)
ale róbcie jak uważacie byle coś postanowić, bo w tej chwili nie ma aukcji, nie można nic kupić kleić itd. nie można budować jak ktoś nie ma złomu bo trzyma sobie kk,


Cokolwiek byle szybko?
"Wersja mieszana bis"???? Frown Frown Frown Frown
"Wersja mieszana bis B"???? Frown Frown Frown Frown
"Wersja..."... Frown Frown Frown Frown
"Wersja..."... itd itd Frown Frown Frown Frown

A potem będziemy wszyscy odwiedzać Sushiego w szpitalu psychiatrycznym? Smile Smile Smile Smile Smile

Moja rada, wrzucajcie patch planowany na dziaj na 12:00 jak najszybciej bez zmiany ilości kamieni na kontach.
Byle szybko... Smile Smile Smile Smile
To jedyny sposób Konrad, Sushi byście zachowali resztki zdrowia. Wink

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink
31-08-2016 17:47 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sushi/Konrad


Może zamiast bawić się w przeliczniki, zmieniać wartość kamieni czy robić cokolwiek ze stanem/wartością posiadanych kamieni podejdziemy do tematu z innej strony i po prostu zmienione zostanie mechanika rozbijania kamieni oraz przyznawanie kamieni za zdobyte punkty?

Wystarczy, że zostanie wprowadzone bezstratne rozbijanie kamieni (koszt operacji w nanitach za jednokrotne rozbicie), oraz zmodyfikowane zostanie przyznawanie kamieni - kk, ks, kż bez zmian, kp za 50 pkt, kd za 150 pkt (tu oczywiście trzeba ustalić, od kiedy/od jakiego poziomu ma to obowiązywać, ponieważ inaczej zaczynanie od nowa traci jakikolwiek sens) i to rozwiąże w bliżej nieokreślonej przyszłości następujące problemy:
  • przyrost kamieni i pompowanie kont kd
  • aukcje za drobniaki
  • całą kwestię patcha walutowego, która atakuje albo chomiki, albo handlarzy
31-08-2016 17:55 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
@Sushi/Konrad


Może zamiast bawić się w przeliczniki, zmieniać wartość kamieni czy robić cokolwiek ze stanem/wartością posiadanych kamieni podejdziemy do tematu z innej strony i po prostu zmienione zostanie mechanika rozbijania kamieni oraz przyznawanie kamieni za zdobyte punkty?

Wystarczy, że zostanie wprowadzone bezstratne rozbijanie kamieni (koszt operacji w nanitach za jednokrotne rozbicie), oraz zmodyfikowane zostanie przyznawanie kamieni - kk, ks, kż bez zmian, kp za 50 pkt, kd za 150 pkt (tu oczywiście trzeba ustalić, od kiedy/od jakiego poziomu ma to obowiązywać, ponieważ inaczej zaczynanie od nowa traci jakikolwiek sens) i to rozwiąże w bliżej nieokreślonej przyszłości następujące problemy:
  • przyrost kamieni i pompowanie kont kd
  • aukcje za drobniaki
  • całą kwestię patcha walutowego, która atakuje albo chomiki, albo handlarzy


Siedzę, liczę, kombinuję i zawsze ktoś jest poszkodowany (z różnych powodów).
Nie ma dobrego rozwiązania.

NAJLEPSZE co można zrobić, to to co wyżej. Nie zmieniać wartości kamieni i dać możliwość bezstratnego rozbijania.
Będzie to też rozwiązanie najprostsze do zaimplementowania.

Wszyscy będą zadowoleni (no może poza kubkiem, bo KD nadal będzie wart 500kk).
Z czasem, gdy będzie można bezstratnie kamienie rozbijać, rynek (aukcje) też się unormują.

Edita.
Poza tym, zmiana taka de facto niewiele zmieni. Jeśli nie godzicie się na nią, potraktujcie ją jako FAZĘ I.
Jesli się sprawdzi - zostanie, jeśli zawiedzie - wprowadzicie fazę drugą (jakąkolwiek).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 18:04.

31-08-2016 18:02 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie możliwe rozbijanie w nieskończoność bo dochodzi cena w nanitach.

Będziesz musiał mielić sprzęt na nanity tak jak teraz mielisz na manę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


31-08-2016 18:03 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CO by uzupełnić moją poprzednią wiadomość.

Przykładowo:

Ilość KK: 59129
Ilość KS: 8935
Ilość KŻ: 3885

Przeliczając to na KK wg nowego przelicznika wychodzi 314 979 kk * 0,9 = 283 481 KK będe miał po patchu. Do tego zyskuje 102K KK wynikające z przeliczenia popatchowych bonusowych 850 KD , które otrzymam za obecne 500 KD przed patchem. Łącznie więc 385481 KK

Czyli po patchu mój stan KD się nie zmieni , będę nadal miał te 500 KD oraz 385481 KK

Taki bogacz posiadający 3k KD wzbogaci się o 5,1 k KD - przeliczając ten popatchowy bonus KD na KK po patchu = 612 000 KK

Czyli biedny po patchu:
500 KD - 385481 KK - stan KD się nie zmienił , na drobnych mała strata

Bogaty po patchu na moim przykładzie:
3000 KD - 612000 KK + zostają mu drobne które też przecież posiada przed patchem.

Tym sposobem biedny nie zyskał nic, a stracił trochę drobnicy.

Bogaty nie stracił nic KD w porównaniu do biednego , a zyskał 612 000 KK - czyli dostał prawie dwukrotnie więcej ile CAŁA WARTOŚĆ kamieni drobnych tego gracza, który zbierał drobnicę miesiącami a czasami o wiele dłużej!!

Pamiętajcie, że biedak , który posiadał drobnice nie zyskał nic , a bogaty dostaje za friko prawie dwukrotność jego drobnicy.

Myślę, że to może obrazować przykład GŁUPOTY TEGO POMYSŁU.

Radzę pozmieniać nicki na np. Tadeusz Drozd i dogadać się z Prezesem Kurskim. Chcą tchnąć do życia takie dawne programy jak SONDE i TELERANEK. Z Waszą pomocą drugie życie zyska Śmiechu Warte. Smile

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumci: 31-08-2016 18:10.

31-08-2016 18:03 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli miałoby to zostać i przyjęty ten pomysł.

Przyrost kamieni musiałby się odbywać na tej samej zasadzie

x2 x2.7

ceny na aukcjach musiałby zostać bliskie obecnych sum, i wtedy nie liczy się już jakość kamieni a ich koszt.

Wtedy zostałaby nawet Historia aukcji, bo teoretycznie nic się nie zmieni(troche w dół).
Jeśli ktoś powie że w góre - to będą Cięcia.

Zmieni się tylko że :
łatwiej o drobne
łatwiej wbić
łatwiej w sumie wszystko, bo mozesz sobie tasować kamienie jak chcesz.
Poza handlem

no i masz x2.7 większy przypływ KD.

Inaczej znów nie będzie balansu, i starzy gracze dostaną teraz BOOST.A każdy nowy dostaje kamienie wartości 1xKD, gdy tamtym pomnożone zostało x2.7.


Więc cały mankament mnożenia jest przekładany na otrzymywanie ich z punktów doświadczenia.
Coś co musiałoby zostać również wprowadzone.

Już nie ma co słuchać przeliczników ile ktoś dostanie KD itp, teraz trzeba się zastanowić nad sprawą technicznej strony.

Każdy kto przelicza KD w tych tematach, to te biedaki które chciałby wkońcu usilnie zrównać się z bogatymi, dlatego jest ten płacz.


Technicznie, trzeba dodać ten przelicznik do OTRZYMYWANIA kamieni.
-Tak jest to pompowanie KD do graczy ale tutaj tez nie ma wyjścia.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TorreadorTM: 31-08-2016 18:15.

31-08-2016 18:04 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooderror napisał(a)
Edit dla Kubka zanim zaszczęka.

Mam gdzieś, że KD jest "napompowany" Tongue
Jego "napompowanie" wynika tylko z niemożności bezstratnego rozbicia go.




Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

i tak naprawdę tylko o to jest cała awantura,
Ci co wiedzą że to "aż" nie żyją w złudzeniach,
wiedzą ile grube są naprawdę warte,
a cała reszta się awanturuje do utraty sił. Smile

Ustne za spam/ostatnia szansa

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 31-08-2016 23:28.

31-08-2016 18:07 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kubek kawy napisał(a)
cytat:
blooderror napisał(a)
Edit dla Kubka zanim zaszczęka.

Mam gdzieś, że KD jest "napompowany" Tongue
Jego "napompowanie" wynika tylko z niemożności bezstratnego rozbicia go.




Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

i tak naprawdę tylko o to jest cała awantura,
Ci co wiedzą że to "aż" nie żyją w złudzeniach,
wiedzą ile grube są naprawdę warte,
a cała reszta się awanturuje do utraty sił. Smile


Dlatego wystarczy dać możliwość bezstratnego rozbijania kamieni. Zmiana ich wartości NIE JEST KONIECZNA, bo z czasem rynek sam się zorientuje, że KD to rzeczywiście DOKŁADNIE 500 KK

Editka.
Zauważ, że nikt tu się nie awanturuje. Prawie wszyscy (poza Tobą) próbują znaleźć rozwiązanie.
Naturalnym jest, że bardziej popieram rozwiązanie korzystniejsze dla mnie, ale się przy nim nie upieram.

Zrezygnowanie z przewalutowania kamieni i możliwość bezstratnego ich rozbijania ucina dyskusję w sekundę. Potraktujcie to jako wstęp do reformy. Jestem niemal pewny, że dalsze zmiany nie będą potrzebne.

No i mamy same zyski.
1. Zero ingerencji w kamienie graczy - tyle ile kto miał, ma nadal.
2. Zero zmiany wartości posiadanych kamieni.
3. Mniej roboty w kodowaniu (@Konrad - później podziękujesz)
4. Możliwość bezstratnego rozbijania kamieni
5. Koniec tej dyskusji

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 18:17.

31-08-2016 18:10 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kubek kawy napisał(a)
cytat:
blooderror napisał(a)
Edit dla Kubka zanim zaszczęka.

Mam gdzieś, że KD jest "napompowany" Tongue
Jego "napompowanie" wynika tylko z niemożności bezstratnego rozbicia go.




Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

i tak naprawdę tylko o to jest cała awantura,
Ci co wiedzą że to "aż" nie żyją w złudzeniach,
wiedzą ile grube są naprawdę warte,
a cała reszta się awanturuje do utraty sił. Smile



No i jak dalej będzie awantura to odblokują aukcje za jakies 2-3 miesiące......

__________________

31-08-2016 18:11 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


31-08-2016 18:27 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli trzeba przemielić drobnice na grube teraz Tongue
31-08-2016 18:28 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rumci napisał(a)
CO by uzupełnić moją poprzednią wiadomość.

Przykładowo:

Ilość KK: 59129
Ilość KS: 8935
Ilość KŻ: 3885

Przeliczając to na KK wg nowego przelicznika wychodzi 314 979 kk * 0,9 = 283 481 KK będe miał po patchu. Do tego zyskuje 102K KK wynikające z przeliczenia popatchowych bonusowych 850 KD , które otrzymam za obecne 500 KD przed patchem. Łącznie więc 385481 KK

Czyli po patchu mój stan KD się nie zmieni , będę nadal miał te 500 KD oraz 385481 KK

Taki bogacz posiadający 3k KD wzbogaci się o 5,1 k KD - przeliczając ten popatchowy bonus KD na KK po patchu = 612 000 KK

Czyli biedny po patchu:
500 KD - 385481 KK - stan KD się nie zmienił , na drobnych mała strata

Bogaty po patchu na moim przykładzie:
3000 KD - 612000 KK + zostają mu drobne które też przecież posiada przed patchem.

Tym sposobem biedny nie zyskał nic, a stracił trochę drobnicy.

Bogaty nie stracił nic KD w porównaniu do biednego , a zyskał 612 000 KK - czyli dostał prawie dwukrotnie więcej ile CAŁA WARTOŚĆ kamieni drobnych tego gracza, który zbierał drobnicę miesiącami a czasami o wiele dłużej!!

Pamiętajcie, że biedak , który posiadał drobnice nie zyskał nic , a bogaty dostaje za friko prawie dwukrotność jego drobnicy.

Myślę, że to może obrazować przykład GŁUPOTY TEGO POMYSŁU.

Radzę pozmieniać nicki na np. Tadeusz Drozd i dogadać się z Prezesem Kurskim. Chcą tchnąć do życia takie dawne programy jak SONDE i TELERANEK. Z Waszą pomocą drugie życie zyska Śmiechu Warte. Smile



Dalej nie rozumiesz, podejrzewam że wogole nie czytasz ze zrozumieniem.
Każdy kumaty rozumie, co chcesz powiedzieć, ale nie zgadzają się z Tobą, wiesz z jakiego względu ?

Że latami operowali KD jako 500 na aukcji.
Własnie o to sie rozchodzi, że mają setki KD

Jeśli zostanie to bez mnożenia, ich itemy które kupili/sprzedali za cene 50000000 w KD zostanie podzielone przez 4.16

Druga kwestia przepłacania w drobnych.
Wiesz o co chodzi? czy mam Ci 1000 tematów zlinkować abyś zrozumiał ?

Ci co sprzedawali itemy z zablokowanym KD/KP w tym momencie górują bo ich kamienie NIE TRACA NA WARTOŚCI

A Ci co dostali drobne, teraz będą się śmiać, jeśli wejdzie to bez mnożenia KD

Jak mam to Ci wytłumaczyć, że ten pomysł jest jednym z najlepszych obecnie ?
Lubisz cyferki, polataj po aukcjach zobacz za ile sprzedawane były itemy, za jakie sumy w KD
i powiedz wszystkim teraz, że ich starania, i sprzedaże będą GÓWNO warte? bo zostają podzielone o 4.16 i byle CHOMIK przebije ich Drobnicą na aukcjach bo KD będzie 120kk a NIE 500!

Dlatego przelicznik jest x2.7
31-08-2016 18:28 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Znowu krzywdzicie część graczy. Tym razem nie mnie.
Możesz powiedzieć dlaczego uparliście się na zmianę wartości kamieni?
Nie możecie zrobić tego pacza 2 stopniowo?
1. Mozliwość bezstratnego rozbijania bez zmiany wartości
2. Ewentualna zmiana wartości kamieni (czyli de facto to co teraz)
31-08-2016 18:31 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
TorreadorTM
Forum Ace


Data rejestracji: 05-05-2016
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Nie tak prędko, tą tableke z mnożnikami musisz? możesz? powinienes?

zwiększyć również otrzymywane kamienie po przez wbijanie doświadczenia. ?

Przemyślałeś?
Czy znowu palnoleś, i niech rozpocznie się gówno burza?
31-08-2016 18:32 TorreadorTM jest offline Szukaj postów użytkownika: TorreadorTM Dodaj TorreadorTM do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooderror napisał(a)
Dlatego wystarczy dać możliwość bezstratnego rozbijania kamieni. Zmiana ich wartości NIE JEST KONIECZNA, bo z czasem rynek sam się zorientuje, że KD to rzeczywiście DOKŁADNIE 500 KK


Oczywiście że po takim hiper prezencie 1kd OD RAZU będzie =500kk.
Tylko co warta jest gra z takimi hiper spłycającymi grę prezentami?

cytat:
blooderror napisał(a)
No i mamy same zyski.
1. Zero ingerencji w kamienie graczy - tyle ile kto miał, ma nadal.
2. Zero zmiany wartości posiadanych kamieni.


1. Zapomniałeś dodać że z 1kd masz nagle ponad 10x więcej kk na zakup sklepowego złomu np...
To samo tyczy drobniaków na wbijanie itemów, można ich z grubych uzyskać nagle dużo więcej.
2. Wartość kd rośnie a nie pozostaje bez zmian.
Rośnie bo nagle znika ich napompowanie.
Wartość kk spada i to bardzo znacznie patrz pkt1.

blooderror jesteś idealnym przykładam do czego w tej grze zawsze będzie cisnąć większość na forum.
Do więcej, więcej, więcej i nie daj Boże jak ktoś chce zabrać złudzenia... Wink Wink Wink Wink


edit: słówko. Smile

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kubek kawy: 31-08-2016 18:34.

31-08-2016 18:33 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Glupota, zmieniamy szybko 300kz na 100 kp a po zamianie mamy z tego 400kz zamiast 270 Smile

__________________
Co to???

31-08-2016 18:35 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH