Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany 33 Ankieta - średnia ocena: 4,0033 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


No to mamy 1 odcinek jakże kiedyś popularnego programu. rotfl

Naprawdę nie widzisz , że wiele osób znów twierdzi, że po raz kolejny wymyśliliście coś na przysłowiowym " kolanie" ? Red Face

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumci: 31-08-2016 18:37.

31-08-2016 18:37 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kubek kawy napisał(a)
cytat:
blooderror napisał(a)
Dlatego wystarczy dać możliwość bezstratnego rozbijania kamieni. Zmiana ich wartości NIE JEST KONIECZNA, bo z czasem rynek sam się zorientuje, że KD to rzeczywiście DOKŁADNIE 500 KK


Oczywiście że po takim hiper prezencie 1kd OD RAZU będzie =500kk.
Tylko co warta jest gra z takimi hiper spłycającymi grę prezentami?

Gra jest po to, by dostarczać rozrywki, a nie psuć nerwy. Prezenty są fajne. Dostałeś kiedyś jakiś?

cytat:
kubek kawy napisał(a)
cytat:
blooderror napisał(a)
No i mamy same zyski.
1. Zero ingerencji w kamienie graczy - tyle ile kto miał, ma nadal.
2. Zero zmiany wartości posiadanych kamieni.


1. Zapomniałeś dodać że z 1kd masz nagle ponad 10x więcej kk na zakup sklepowego złomu np...
To samo tyczy drobniaków na wbijanie itemów, można ich z grubych uzyskać nagle dużo więcej.
2. Wartość kd rośnie a nie pozostaje bez zmian.
Rośnie bo nagle znika ich napompowanie.
Wartość kk spada i to bardzo znacznie patrz pkt1.

blooderror jesteś idealnym przykładam do czego w tej grze zawsze będzie cisnąć większość na forum.
Do więcej, więcej, więcej i nie daj Boże jak ktoś chce zabrać złudzenia... Wink Wink Wink Wink


edit: słówko. Smile


Po raz kolejny, nie widzę problemu. Kupujesz więcej złomu, budujesz lepsze klocki, rozwijasz się...
Edita, pociągnę dalej.
...kupując złom i budując lepsze klocki zużywasz ludzi, musisz ich szukać, zaczynasz robić ataki...
...wybudujesz super klocek, ktoś zechce Ci go zabrać... wybucha wojna...
Przykłady można mnożyć i mnożyć...
Najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze!

Tylko po takiej operacji Ty bidaku stracisz rację bycia... bo słówko "napompowany" przestanie obowiązywać Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 18:44.

31-08-2016 18:40 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaki koszt bedzie rozbijania w nanitach? bo nie wiem czy mielic 6400 kz na 2133kp by miec jutro z tego 8500 kz xD

kurde Sushi no, pewnie sie bardzo napracowaliscie ale czy na serio musicie to tak szybko wypuszczac?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 31-08-2016 18:43.

31-08-2016 18:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
jaki koszt bedzie a nanitach? bo nie wiem czy mielic 6400 kz na 2133kp by miec jutro z tego 8500 kz xD

kurde Sushi no, pewnie sie bardzo napracowaliscie ale czy na serio musicie to tak szybko wypuszczac?


Tak super to wyliczyli. Absurd goni absurd. rotfl rotfl
31-08-2016 18:43 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Czy nadal bedzie miesiac "beznanitowego" rozmieniania kamieni? I czy przewidujecie zmiane kosztu w nanitach?
31-08-2016 18:44 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Obawiam się, że ta większość nie jest taka zdecydowana... Sam w pierwszej chwili byłem na tak, porównując poprzednią propozycję (która była totalnie do kitu z mojego punktu widzenia) z obecną. Tylko, że ta propozycja również nie jest do końca sprawiedliwa.

Ja bym jednak tego pacza nie wprowadzał...
31-08-2016 18:49 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hallo Sushi, hallo Konrad

moze wprowadzic taka wersje w ktorej nie da sie pomnozyc kamieni tak jak teraz? kz -> kp dzisiaj i kp -> kz jutro?

to troche niefair dla osob, ktore sie np dopiero jutro zaloguja

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 31-08-2016 18:58.

31-08-2016 18:57 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Gantar.
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 125
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie tam nie można !!!

Komunikujecie zmianę mrozicie aukcje a teraz nadal dyskutujecie o tym czy tą zmianę wprowadzić czy nie i czy zrobić to w takiej czy innej formie.

Dyskusja na ten temat powinna się odbyć zanim podjęto decyzje o wprowadzaniu zmiany.

Takie kwestie powinny być przeanalizowane na wszystkie możliwe sposoby zanim jeszcze zakomunikowaliście ze zmiana będzie wprowadzana.

Dziś rano rozbiłem trochę KD na drobne bo przecież po nowemu 2 KŻ i 1 KP miało być warte tyle samo co 1 KD tylko że w drobnych i można to było zrobić jeszcze bez żadnego kosztu nanitów więc miało się to opłacać

OK mój błąd ale nie wprowadzajcie ludzi w błąd zmieniając co chwile decyzje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gantar.: 31-08-2016 19:08.

31-08-2016 18:58 Gantar. jest offline Szukaj postów użytkownika: Gantar. Dodaj Gantar. do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przesadzacie, wersja przedstawiona przez SM jest super i pasuje większości więc bez płaczu proszę.
31-08-2016 18:59 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
KING_
Member


Data rejestracji: 16-08-2016
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jeden pomysł to lepszy od drugiego. Szkoda się produkować bo schizofrenia w was mocna i żyjecie we własnym urojonym świecie.
31-08-2016 19:03 KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: KING_ Dodaj KING_ do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Przesadzacie, wersja przedstawiona przez SM jest super i pasuje większości więc bez płaczu proszę.


Sorry, ale bądźmy szczerzy. Większości tych, którzy wypowiadali się w poprzednim temacie. Czyli posiadaczy dużych ilości "grubych" kamieni.

Ta zmiana jest jak najbardziej pro dla tych graczy.

Zmiana matematycznie wygląda ładnie, ale okazuje się, że krzywdzi inną część graczy - posiadaczy drobnicy. A właściwie nie tyle ich krzywdzi, co "dopakowuje" bogaczy, tworząc jeszcze większe dysproporcje między bogatymi a biednymi.

Edita. Ostatnie zdanie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 19:06.

31-08-2016 19:04 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lothain napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Czy nadal bedzie miesiac "beznanitowego" rozmieniania kamieni? I czy przewidujecie zmiane kosztu w nanitach?


Jeśli pacz wejdzie w obecnej formie, to ta opcja (czasowa "beznanitowa" zamiana kamieni) nie będzie potrzebna, bo nadal będziesz miał wszystkie rodzaje kamieni.
Beznanitowość była brana pod uwagę przy zamianie wszystkiego na kk (czy tam kd, już się pogubiłem Smile )
31-08-2016 19:13 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie mnie to wyglada jak scenariusz programu "Trudne sprawy"...
Ja osobiscie (pewnie jest duzo więcej takich jak ja) mam duzo drobnicy i prawie 0KD bo trzymałem drobnice na zakup złomu i innych okazji które się czasem pojawiały. Teraz wychodzi na to, że będę stratny a ci co mieli duzo KD będa ich mieli jeszcze więcej itp.. No nic co poradzić.. Może też kiedyś pójdzie pod młotek to co jest naprawdę istotne czyli "pseudo losowy" algorytm do ulepszania który nie działa... Albo droprate. Ale najbardziej to oczekuje zmiany nastawienia operatorów odnośnie pusha, który będzie teraz po zmianie nagminny.

No cóż #dobrazmiana niekoniecznie bywa dobra a każdy patch który daje nam administracja jest chaotyczny i wprowadza wiecej złego niż dobrego. Ciekawe czy tym razem będzie podobnie, mam nadzieje że nie.

Tyle ode mnie.
31-08-2016 19:15 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
SOLVER
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja juz mam dosc biadolenia ze tak niedobrze i tak zle...

niech admistratorzy poprostu podejma decyzje i tego sie trzymaja

bo niewiedza jest najgorsza

mam nadzieje ze jutro jak wstane po nocnej zmianie kolo 16.00 to juz bedzie po patchu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SOLVER: 31-08-2016 19:19.

31-08-2016 19:19 SOLVER jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLVER Dodaj SOLVER do Listy kontaktów
spejson
Junior Member


Data rejestracji: 23-04-2015
Postów: 15
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przemnożenie kamieni w ten sposób jest kiepskim pomysłem bo najbogatsi zyskują dużo więcej niż inni. Pojawia się większe rozbicie między osobami bogatymi i biednymi. Tracimy też jedno z kluczowych założeń patcha dot. zmniejszenia ilość KD na serwerach.

Paranoją jest również fakt, że w takim układzie bardziej opłaca się przemielić KŻ na KP.
Edit: chyba, że i to rozwiązanie zostanie za moment zablokowane, przez co ci którzy zdążą będą na plusie. Natomiast nie wiem czy można tak po prostu załatwić to zwiększeniem ilości potrzebnych nanitów do rozbijania/łączenia kamieni. Pociągnąć to za sobą może inne konsekwencje.

Uważam, że pierwotne rozwiązanie było najlepsze.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Ja nie widzę by była to większość, poza tym przed chwilą pisałeś że nie chcesz tego rozwiązywać przez demokrację / ankietę

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez spejson: 31-08-2016 19:33.

31-08-2016 19:22 spejson jest offline Szukaj postów użytkownika: spejson Dodaj spejson do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


To są dopiero jaja, propozycja wisi na forum od 70 minut - malo kto sie z nia zapoznal, nie mowiac juz o tym ile osob cos policzylo i sprawdza czy to nie wieksze przegiecie w druga strone niz 1 propozycja.

A tutaj juz mamy zaakceptowana forme zmian ?

Powaznie ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz2: 31-08-2016 19:35.

31-08-2016 19:31 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
spejson napisał(a)
Przemnożenie kamieni w ten sposób jest kiepskim pomysłem bo najbogatsi zyskują dużo więcej niż inni. Pojawia się większe rozbicie między osobami bogatymi i biednymi. Tracimy też jedno z kluczowych założeń patcha dot. zmniejszenia ilość KD na serwerach.

Paranoją jest również fakt, że w takim układzie bardziej opłaca się przemielić KŻ na KP.

Uważam, że pierwotne rozwiązanie było najlepsze.


A ja uważam, że pierwotne było najgorsze.

To rozwiązanie jest lepsze, ale nadal NIE JEST SPRAWIEDLIWE.

Kubek będzie trollował, ale ja nadal proszę o rozważenie zaniechania zmiany wartości kamieni i włączenie bezstratnej zamiany kamieni przy obecnych wartościach kamieni.
Jeśli nie na zawsze, to przynajmniej testowo, na jakiś czas.
31-08-2016 19:32 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam lepsze rozwiązanie, przeliczmy ile dostajemy kamieni krwi ( oczywiście wartościowo 500 kd=500 kamieni krwi kp 150 kamieni krwi itp)


zróbmy jedną walutę zostawmy kamienie krwi z wartością kamieni taka jaka jest, nikt nie zostanie pokrzywdzony


ulepszanie w przeliczniku, nie musimy się martwić o drobne czy grube
łatwiej licytować na aukcjach, łączenie będzie kosztowało dalej (1 stary kp) czyli 150 kamieni krwi


nikt nie straci i nikt nie zyska :>

EDIT: nawet nie musimy liczyć ile daje 1k expa tj jeden punkt
może zostać nadal tylko zamiast za 50 pkt nie dostajemy już 1 kd tylko 500 kk itp ... Wink

problem rozwiązany! Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MówMiMistrzu: 31-08-2016 19:35.

31-08-2016 19:33 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
spejson
Junior Member


Data rejestracji: 23-04-2015
Postów: 15
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooderror napisał(a)
cytat:
spejson napisał(a)
Przemnożenie kamieni w ten sposób jest kiepskim pomysłem bo najbogatsi zyskują dużo więcej niż inni. Pojawia się większe rozbicie między osobami bogatymi i biednymi. Tracimy też jedno z kluczowych założeń patcha dot. zmniejszenia ilość KD na serwerach.

Paranoją jest również fakt, że w takim układzie bardziej opłaca się przemielić KŻ na KP.

Uważam, że pierwotne rozwiązanie było najlepsze.


A ja uważam, że pierwotne było najgorsze.

To rozwiązanie jest lepsze, ale nadal NIE JEST SPRAWIEDLIWE.


Nie mówię, że było najbardziej sprawiedliwe. Było po prostu najlepsze i najbardziej przyszłościowe dla gry. W dodatku było przemyślane przez co najmniej kilka tygodni, a nie kilka godzin. Szkoda, że admini ulegli. Nie można podejmować decyzji na podstawie tego przy którym rozwiązaniu najmniej osób będzie płakać - nie oznacza to, że takie rozwiązanie będzie najlepsze.

Edit. ostatnie zdanie.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez spejson: 31-08-2016 19:46.

31-08-2016 19:36 spejson jest offline Szukaj postów użytkownika: spejson Dodaj spejson do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
spejson napisał(a)
cytat:
blooderror napisał(a)
cytat:
spejson napisał(a)
Przemnożenie kamieni w ten sposób jest kiepskim pomysłem bo najbogatsi zyskują dużo więcej niż inni. Pojawia się większe rozbicie między osobami bogatymi i biednymi. Tracimy też jedno z kluczowych założeń patcha dot. zmniejszenia ilość KD na serwerach.

Paranoją jest również fakt, że w takim układzie bardziej opłaca się przemielić KŻ na KP.

Uważam, że pierwotne rozwiązanie było najlepsze.


A ja uważam, że pierwotne było najgorsze.


Nie mówię, że było najbardziej sprawiedliwe. Było po prostu najlepsze i najbardziej przyszłościowe dla gry. W dodatku było przemyślane przez co najmniej kilka tygodni, a nie kilka godzin. Szkoda, że admini ulegli.


Chyba żartujesz? Przemyślane przez kilka tygodni??? Gdyby tak było nie było by tyle krzyku po zaproponowaniu tego pacza. Nie było w nim nic dobrego, wymyślone na kolanie jak i to następne.
Dzięki Bogu, że admini ulegli. Teraz też powinni się wstrzymać. Odblokować handel, przywrócić wszystko tak jak było i na spokojnie przedyskutować zmiany.
31-08-2016 19:43 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
Mam lepsze rozwiązanie, przeliczmy ile dostajemy kamieni krwi ( oczywiście wartościowo 500 kd=500 kamieni krwi kp 150 kamieni krwi itp)


zróbmy jedną walutę zostawmy kamienie krwi z wartością kamieni taka jaka jest, nikt nie zostanie pokrzywdzony


ulepszanie w przeliczniku, nie musimy się martwić o drobne czy grube
łatwiej licytować na aukcjach, łączenie będzie kosztowało dalej (1 stary kp) czyli 150 kamieni krwi


nikt nie straci i nikt nie zyska :>

EDIT: nawet nie musimy liczyć ile daje 1k expa tj jeden punkt
może zostać nadal tylko zamiast za 50 pkt nie dostajemy już 1 kd tylko 500 kk itp ... Wink

problem rozwiązany! Big Grin


OOOO to mi sie podoba, po kiego wymyslac itp. Bedzie jedna waluta np KK i tyle. Ulepszanie tez mozemy przemnozyc i dac przelicznik że wbicie na db będzie kosztowac 50kk i na dsk 500kk. Skonczy sie kombinowanie z rozmienienianiem i pushem itp. Bedzie tylko KK dzięki temu nikt nie będzie poszkodowany i będzie to bardziej poukładane.

Najbardziej się to sprawdzi przy ulepszaniu bo nie będzie trzeba kombinować z kamieniami, po prostu będzie odpowiednio kosztować łacznie z rytkiem. I tak suma sumarum wszystko sprowadza się do przeliczania na KK.

Może tak?
31-08-2016 19:46 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
Aceb
Forum Ace


images/avatars/avatar-18972.jpg

Data rejestracji: 03-03-2007
Postów: 98
Klan: Gniazdo Gryfa
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu, po prostu czemu nie oddacie nam aukcji, nie przemyślicie tego naprawdę głęboko i dopiero wtedy nie wprowadzicie jakiś zmian?

Ten topic nawet nie wisi dzień, nawet nie ma 5-10 stron, a już idzie poważna decyzja, koniec dyskutowania, wprowadzamy jutro...

Meh. Czas chyba migrować na nekropolie albo kończyć grę :/
31-08-2016 19:57 Aceb jest offline Szukaj postów użytkownika: Aceb Dodaj Aceb do Listy kontaktów
spejson
Junior Member


Data rejestracji: 23-04-2015
Postów: 15
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MówMiMistrzu, Nie przejdzie, bo za dużo by trzeba zmieniać.

Chciałbym zauważyć, że każde informacje przedstawiane przez adminów wprowadzają spory zamęt w grze. Wczoraj dużo osób (wyszło na to, że niepotrzebnie) próbowało pozbyć się KD i przebijało oferty ostatnich aukcji sporą ilością KD. Już samo to dodało niepotrzebną pracę dla opów.
Dzisiaj sporo osób (które zdążyły to zrobić) masowo wykupowali złom na wieść o drugim rozwiązaniu. Znów niepotrzebnie.
Za to teraz po tym co widzę na klanowym chacie ludzie chcą zmieniać drobne na KP, bo po prostu im się to opłaci. Ale to kolejny absurd.

Edit. Błędy językowe.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez spejson: 31-08-2016 20:11.

31-08-2016 20:03 spejson jest offline Szukaj postów użytkownika: spejson Dodaj spejson do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu nie oddadzą nam aukcji jest bardzo proste, poprostu teraz MUSZĄ już to wprowadzić , wyobrażasz sobie co by sie działo gdyby nagle aukcje wróciły? każdy! każdy!!! chciałby sie pozbyć kamieni itemy to bardziej pewna waluta w tej chwili od kamieni. teraz jak zablokowali aukcje i ogłosili zmiany ceny itemów podskoczyły 2x. nie byli by wstanie ogarnąć co by sie działo na aukcjach.
Musieli by też odblokować kupowanie złomu za KK co by spowodowało że ludzie ulokowali by walutę w złomie.

Jest też inny problem nie każdy gra aktywnie teraz ludzie są na urlopach itp. Co by sie stało gdyby część ludzi ulokowała swoje kamienie gdzieś indziej a urlopowicze by zostali z kamieniami w d...

Mogli by to opóźnić ale na to nie wystarczył by 1-2mieś musieli by dać ludziom dużo czasu z pół roku-rok? ale najwyraźniej nie chcą tyle czekać

edit. literówki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez olipo: 31-08-2016 20:07.

31-08-2016 20:06 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
najmro
Full Member


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi,Konrad przestańcie w końcu słuchać tylko tych kilku osób bo jakby te zmiany były naprawdę aż tak zle to nie wypowiadało by się tutaj tych kilka osób dla ktorych BW to całe zycie tylko kilkaset innych graczy,ta propozycja jak najbardziej na tak i nie dlatego że mam masę kamieni ale ma najlepsze rozwiązanie .jak coś nie wyjdzie to zawsze możecie przywrócić bazę danych do dnia dzisiejszego
31-08-2016 20:22 najmro jest offline Szukaj postów użytkownika: najmro Dodaj najmro do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale tu nie ma co "myśleć głęboko" bo zawsze znajdzie się ktoś, komu z jakiejś przyczyny nie będzie to pasowało. W naszej ocenie to rozwiązanie jest najbardziej sprawiedliwe i uznajemy je za ostateczne.

Cena nanitów przy rozbiciu będzie 3-krotnie większa, czyli 3 nanity za każdy 1 KK wartości transakcji. Jeśli ktoś chce, to niech składa KP z KŻ, tylko niech potem nie narzeka, że nie ma drobnych kamieni bo brak mu nanitów na rozbicie Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




31-08-2016 20:50 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli jak jutro bede chcial rozbic 1x kamien przemiany to zaplace 180 nanitow?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2016 20:54 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Najgorsza decyzja niestety..... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ugięcie się przed gniewnymi, krzykliwymi bogaczami,
przyznanie racji kłamstwu że grube nie są wcale dopompowane,
zgodzenie się że oparte na tym kłamstwie obliczenia są poprawne
i "się należy" bogatym rekompensata za stratę złudzeń o potędze kd.
I wymnożenie bogatym kd razy 2,7, kp razy 2.
Żeby gniewni, krzykliwi bogacze broń Boże złudzeń nie stracili jacy to są bogaci. Wink

Jeśli faktycznie tak juto będzie wyglądał patch to znaczy że ta grą rządzi oburzenie tłumu trzymającego się kłamliwej ułudy.
Wiem że brzmi poetycznie ale tak mi się jakoś napisało... Wink Wink Wink Wink

Jeśli to wprowadzisz Sushi to przyznasz że w bw rządzi najgorszy rodzaj demokracji.
Rządzi najgłośniejszy i najliczniejszy krzyk i nieważne że tłum wykrzykuje roszczeniowe bzdury.

Lizać namiętnie cztery literki najgłośniejszym krzykaczom to wybrana recepta na dalszy rozwój tej gry. Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Dziwi mnie tylko czemu Sushi nie wymnożysz kd razy 500/42=x12 w zaokrągleniu?
Czy oburzeni krzykacze nie byliby bardziej zadowoleni????...... Smile Smile Smile Smile Smile

edit:

A Ty Konrad co?... Smile Smile Smile
Tyle się udzielałeś w temacie tylko po to by przełknąć jak Sushi, bez zapoznania się z całością tematu,
podejmuje decyzje sprzeczną z Twoimi wielokrotnymi zapowiedziami że nie będzie wrzucania darmowych
kamieni na serwer i windowania w ten sposób cen na aukcjach?
Po to się Konrad napracowałeś w temacie żeby Sushi jednym zdaniem zrobił z patcha... coś brzydkiego? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

edit2:

Psychologiem nie jestem więc może się mylę, ale odnoszę wrażenie że decyzja
została podjęta na solidnym kacu. Smile Smile Smile Smile Smile Smile

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kubek kawy: 31-08-2016 21:05.

31-08-2016 20:56 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
KING_
Member


Data rejestracji: 16-08-2016
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jedno zdanie napisane przez Konrada zawało całą esencję BWTeam i ich patchy
cytat:
Ale tu nie ma co "myśleć głęboko"


Coś jeszcze dopisze bo kolejny warn w drodze.
Zmiana lepsza niż ta wczorajsza ale wciąż zła. Szkoda, że nie przysiądziecie nad tym dłużej. Widzę po temacie, że nie tylko ja doszedłem do wniosku, że przy ujednoliceniu kosztów łączenia i rozbijania kamieni istnienie różnych ich typów przestaje mieć sens.
31-08-2016 21:04 KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: KING_ Dodaj KING_ do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kubek kawy napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z tym, że większość pozytywnie wypowiada się o powyższej opcji postanowiłem, że jutro zostanie ona wgrana na serwery wraz z patchem.

Pozdrawiam
SM


Najgorsza decyzja niestety..... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ugięcie się przed gniewnymi, krzykliwymi bogaczami,
przyznanie racji kłamstwu że grube nie są wcale dopompowane,
zgodzenie się że oparte na tym kłamstwie obliczenia są poprawne
i "się należy" bogatym rekompensata za stratę złudzeń o potędze kd.
I wymnożenie bogatym kd razy 2,7, kp razy 2.
Żeby gniewni, krzykliwi bogacze broń Boże złudzeń nie stracili jacy to są bogaci. Wink

Jeśli faktycznie tak juto będzie wyglądał patch to znaczy że ta grą rządzi oburzenie tłumu trzymającego się kłamliwej ułudy.
Wiem że brzmi poetycznie ale tak mi się jakoś napisało... Wink Wink Wink Wink

Jeśli to wprowadzisz Sushi to przyznasz że w bw rządzi najgorszy rodzaj demokracji.
Rządzi najgłośniejszy i najliczniejszy krzyk i nieważne że tłum wykrzykuje roszczeniowe bzdury.

Lizać namiętnie cztery literki najgłośniejszym krzykaczom to wybrana recepta na dalszy rozwój tej gry. Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Dziwi mnie tylko czemu Sushi nie wymnożysz kd razy 500/42=x12 w zaokrągleniu?
Czy oburzeni krzykacze nie byliby bardziej zadowoleni????...... Smile Smile Smile Smile Smile

Wyjdź z tego forum i nie wracaj - ilość bzdur w twoich wypowiedziach osiągnęła apogeum. Dziwię się, ze moderatorzy jeszcze nie wlepili ci perma za takie herezje.



Rozumiem że patch pojawi się jutro w godzinach południowych i wtedy też ruszą aukcje?
31-08-2016 21:05 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH