Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany 33 Ankieta - średnia ocena: 4,0033 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kubek Najgorszą decyzją Teamu jak do tej pory było to, że to i każde kolejne twoje konto nie jest automatycznie banowane. W sumie nie wiem czemu ktokolwiek jeszcze z tobą podejmuje polemikę, jakby na tym forum nie było dosłownie setek przykładów na bezsens takich "dyskusji".

Teamie - niech to już będzie ostateczna decyzja, odpowiednio dobrej i tak nie podejmiecie. Miesiąc-dwa i wszystko się "wygładzi"...

... o ile przemyślicie jeszcze jedną sprawę. W najbliższym czasie na aukcjach będzie panować chaos, to nieuniknione. Czy Opy będą wiedziały jak "reagować"? Bo jeżeli zaczną ciąć wg własnego widzimisię powstanie będziecie mieć tutaj więcej awantur niż przez przez ostatnie 3 lata razem wzięteWink Martwię się o Seph i Buca bo jak oni się "poddadzą" to już tylko ce zostanieCrying

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Janca: 31-08-2016 21:12.

31-08-2016 21:11 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kubek kawy
Double Ace


images/avatars/avatar-25545.jpg

Data rejestracji: 04-08-2016
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KING_ napisał(a)
To jedno zdanie napisane przez Konrada zawało całą esencję BWTeam i ich patchy
cytat:
Ale tu nie ma co "myśleć głęboko"


Coś jeszcze dopisze bo kolejny warn w drodze.
Zmiana lepsza niż ta wczorajsza ale wciąż zła. Szkoda, że nie przysiądziecie nad tym dłużej. Widzę po temacie, że nie tylko ja doszedłem do wniosku, że przy ujednoliceniu kosztów łączenia i rozbijania kamieni istnienie różnych ich typów przestaje mieć sens.


przelicznik Sushiego bez zmian>>aukcje.
przelicznik Sushiego zmieniony lekko na korzyść drobnych>> sklejanie.
przelicznik Sushiego zmieniony lekko na korzyść grubych>> rozbijanie.
Wystarczyłoby do studni na każdym poziomie dodać kilka drobniaków z którejś strony by przelicznik lekko do studni dopasować.
I nie trzeba by wtedy kosztów w nanitach dodawać.

Ale faktycznie po co Admini mają myśleć?
Nie muszą być mądrzy, wystarczy że są tchórzliwi i się grzecznie słuchają krzykliwego tłumu. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
A jak z gry zrobią już warcaby to się będą dziwili czemu nawet weterani odeszli. Smile Smile Smile Smile Smile Smile

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
Blokada wszystkich wykrytych kont na serwerach
mogę zablokować ci wszystkie konta w grze, także te, które stworzysz w przyszłości

A cmoknij mnie w uszko od kubka. Wink
31-08-2016 21:13 kubek kawy jest offline Szukaj postów użytkownika: kubek kawy Dodaj kubek kawy do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak będzie w końcu wyglądała ostateczna zmiana?

Będzie miesiąc wolny od nanitów? Będzie ta kwota wolna od tych zmian * lvl postaci? Bo kurde widzę sporo osób strasznie krzyczy, ale wiele z tego to nic sensownego ;d

Mógłby ktoś napisać co w końcu będzie wprowadzone jako finalna wersja? xd

Btw. czy SM lub Konrad napisali, że zostanie to dołączone do patcha? Wie ktoś co będzie w tym patchu? ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
31-08-2016 21:14 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mam rozumieć, że jest tak jak zawsze? Ludzie krzyczą, że zmiana jest bez sensu, że jest niesprawiedliwa i żeby to porządnie przemyśleć a co robią admini? Mają wszystkich głęboko w dupie i tak proszę o warna bo tylko to potraficie.
Weźcie się w końcu ogarnijcie Sushi i Konrad bo chyba już coraz mniej ludzi gra i będzie jeszcze mniej aż w końcu ta wasza piaskownica napakowana kupą zacznie tak cuchnąć, że wszyscy sobie pójdą w cholerę...
Wszystko co wypuszczacie jest jedną wielką betą, bez testów, bez poważnej dyskusji takie coś na zasadzie 'ja chce wy macie i się cieszcie i mówcie jak fajnie'...

Szkoda słów..
31-08-2016 21:32 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra sushi zbierz do kupy to wszystko bo nie wiadomo co jest aktualne a co nie. Link na gorze tronowej przenosi do nieaktualnego pomyslu itd.

Sprecyzuj czy bedzie darmowa przemiana przez miesiac. Napisz jakie przeliczniki i wyjasnij. Zbierz do kupy i uaktualnij link w tronowej.

__________________

31-08-2016 21:39 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

720 nanitow za rozbicie kd na 4 kamienie zycia ^^ Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi kd i kp, które staną sie praktycznie bezuzyteczne

__________________
Co to???

31-08-2016 22:02 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)
720 nanitow za rozbicie kd na 4 kamienie zycia ^^ Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi kd i kp, które staną sie praktycznie bezuzyteczne


360* bo kd to wartosc 120kk

@down

ech, no ta na 2kp

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 31-08-2016 22:23.

31-08-2016 22:06 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mana/nanity to nie problem juz teraz mam po 500k każdego klejąc bardzo bardzo dużo,
co mieś dochodzi mi około 100k nieraz zamiast złomować sie sprzedawało itemy żeby mieć pieniądze na kupno złomików teraz sie będzie wsio palic na mane/nanity i najwyżej rozbijać na KK dla złomu.

nie wiem tylko jak to będzie dla mniejszych graczy ale dla graczy myśle ~100+ którzy robią pielgi to pikuś.
31-08-2016 22:10 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)
720 nanitow za rozbicie kd na 4 kamienie zycia ^^ Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi kd i kp, które staną sie praktycznie bezuzyteczne


Mi wychodzi 360..

Nie wiem też czy dobrze liczę ale wychodzi na to, że trzeba uciekać z KŻ w KP bo to co zamienimy to odzyskamy z nawiązką zamiast tracić 10% bez zamieniania (no o ile starczy nanitów)

Nie ma sensu za to zamieniać kk i ks, strata 10% wygląda, że jest mniejsza niż przerabianie je na KŻ które stracą na wartości 20kk. A grube to już wogóle polecą po wartości Frown

p.s. wartość dla mnie to wartość aukcyjna kamienia, co z tego że z 500kd zrobi mi się 850kd, dopóki aukcje się nie ustabilizują to jestem w plecy

__________________

31-08-2016 22:14 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy
cytat:
99CESARZ napisał(a)
720 nanitow za rozbicie kd na 4 kamienie zycia ^^ Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi kd i kp, które staną sie praktycznie bezuzyteczne


360* bo kd to wartosc 120kk


360 to na 2x kp robijesz potem jeszcze 360 zeby z 2 kp zrobic 4 kz

cytat:
Originally posted by olipo
mana/nanity to nie problem juz teraz mam po 500k każdego klejąc bardzo bardzo dużo,
co mieś dochodzi mi około 100k nieraz zamiast złomować sie sprzedawało itemy żeby mieć pieniądze na kupno złomików teraz sie będzie wsio palic na mane/nanity i najwyżej rozbijać na KK dla złomu.

nie wiem tylko jak to będzie dla mniejszych graczy ale dla graczy myśle ~100+ którzy robią pielgi to pikuś.


No z takim przyrostem 100k miesiecznie bedę potrzebował tylko 6 lat na przepalenie obecnych kd na kz Smile

__________________
Co to???

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 99CESARZ: 31-08-2016 22:35.

31-08-2016 22:20 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jeszcze ciągle liczę, że rano, po przebudzeniu wróci administracji rozsądek i pacza nie wgrają.
Owszem, przy mojej strukturze kamieni, jestem do przodu, ale nie o to tutaj chyba chodzi.

Obecne rozwiązanie spowoduje rozmnożenie kamieni na serwerach. Co z tego, że będą miały niższe nominały. Jeśli dobrze pamiętam początkowe założenia tej zmiany, to kamieni miało być mniej (ale może się mylę, tyle już było wersji).

Skoro i tak dorzucamy kamieni na serwer, to dlaczego nie wrócić do najprostszej wersji - bezstratne rozbijanie bez zmiany nominałów kamieni.

Najmniej roboty, najmniej zamieszania. Nic nikomu się nie zmieni. Nikt nie będzie narzekał (poza kubkiem, ale to można śmiało olać).
Może przybędzie trochę drobnicy, bo będzie można sobie grube bezstratnie rozbić. Może ludzie zaczną kupować więcej złomu za kk. Może KD w końcu będzie rzeczywiście wart tyle ile wszyscy myślą, ze jest wart.

Ja tu widzę same plusy. A jeśli są nawet jakieś minusy, to na pewno są one mniejsze niż we wszystkich proponowanych wcześniej rozwiązaniach.

Edit. Kolorek Smile

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez blooderror: 31-08-2016 23:34.

31-08-2016 23:29 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Dobra sushi zbierz do kupy to wszystko bo nie wiadomo co jest aktualne a co nie. Link na gorze tronowej przenosi do nieaktualnego pomyslu itd.

Sprecyzuj czy bedzie darmowa przemiana przez miesiac. Napisz jakie przeliczniki i wyjasnij. Zbierz do kupy i uaktualnij link w tronowej.


Doprecyzowany w pierwszym poście.

Dodatkowe info:
- cena nanitów przy rozbiciu będzie 3-krotnie wyższa od ceny łączenia, czyli 3 nanity za każdy 1 KK wartości transakcji (cena łączenia 1 nanit za każdy 1 KK wartości transakcji),
- nie będzie miesiąca darmowych przemian kamieni,
- nie będzie kwoty wolnej od denonimacji.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-09-2016 08:45 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Flaszka
Junior Member


Data rejestracji: 24-12-2010
Postów: 24
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wg mnie takie grube zmiany powinny wejść w życie dopiero na nowej morii podobnie jak zrobione zostali z tabela laczen...

Pozdro

__________________
Nick w grze: Flaszka
01-09-2016 08:48 Flaszka jest offline Szukaj postów użytkownika: Flaszka Dodaj Flaszka do Listy kontaktów
Nether
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 78
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całość wygląda sensownie. Koszty rozbijania na tyle zaporowe, że nie będzie masowego wbijania itemów na +5 a o to chyba przecież chodziło.
01-09-2016 08:56 Nether jest offline Szukaj postów użytkownika: Nether Dodaj Nether do Listy kontaktów
Flick Montana
Member


Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 40
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flaszka napisał(a)
A wg mnie takie grube zmiany powinny wejść w życie dopiero na nowej morii podobnie jak zrobione zostali z tabela laczen...

Pozdro


Dokładnie, dajcie spokój z tym patchem tylko zamieszanie nie potrzebne
01-09-2016 09:00 Flick Montana jest offline Szukaj postów użytkownika: Flick Montana Dodaj Flick Montana do Listy kontaktów
blooderror
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooderror napisał(a)
A ja jeszcze ciągle liczę, że rano, po przebudzeniu wróci administracji rozsądek i pacza nie wgrają.
Owszem, przy mojej strukturze kamieni, jestem do przodu, ale nie o to tutaj chyba chodzi.

Obecne rozwiązanie spowoduje rozmnożenie kamieni na serwerach. Co z tego, że będą miały niższe nominały. Jeśli dobrze pamiętam początkowe założenia tej zmiany, to kamieni miało być mniej (ale może się mylę, tyle już było wersji).

Skoro i tak dorzucamy kamieni na serwer, to dlaczego nie wrócić do najprostszej wersji - bezstratne rozbijanie bez zmiany nominałów kamieni.

Najmniej roboty, najmniej zamieszania. Nic nikomu się nie zmieni. Nikt nie będzie narzekał (poza kubkiem, ale to można śmiało olać).
Może przybędzie trochę drobnicy, bo będzie można sobie grube bezstratnie rozbić. Może ludzie zaczną kupować więcej złomu za kk. Może KD w końcu będzie rzeczywiście wart tyle ile wszyscy myślą, ze jest wart.

Ja tu widzę same plusy. A jeśli są nawet jakieś minusy, to na pewno są one mniejsze niż we wszystkich proponowanych wcześniej rozwiązaniach.

Edit. Kolorek Smile


Czyli jednak nie. Patch wchodzi.
Dlaczego nikt nie ustosunkowal się do tego najprostszego pomysłu?
Nie rozumiem po co te wszystkie zmiany skoro można to było zrobić tak prosto
01-09-2016 10:06 blooderror jest offline Szukaj postów użytkownika: blooderror Dodaj blooderror do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

źle pamiętasz początkowe założenia, chodziło o brak walk z opami o ucinanie drobnych

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
01-09-2016 10:10 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
rasad
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prośba o wyjaśnienie do Administracji.
Czy Opy będą miały prawo przeliczać drobne na inną wartość?
p1. Czy jak wystawie coś za 100 kd ktoś mi zapłaci 400 kż, aukcji nie zgłoszę. Op stwierdzi że 100kd nie jest równe 400kż. bo jeszcze nanity.
Baniak.. nie takie rzeczy juz były.
p2. Analogiczna sytuacja z tym że zgłosiłem, czy Op będzie miał prawo mi zamienić kż które dostałem na kd, lub uciąć część drobnych?
i czy w ogóle zgłaszać takie aukcje.
p3. Mam mało drobnych a coś chcę wbić. Kupuje przedmiot za 1000 kd, po czym udaje mi się go sprzedać na aukcji z blokiem na kd i kp za 4000 kż.
Czy w tej sytuacji jestem czysty, czy też oszukałem system bo oszczędziłem tonę nanitów i jestem godny potępienia?? ban stały
01-09-2016 10:26 rasad jest offline Szukaj postów użytkownika: rasad Dodaj rasad do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@rasad

Wg tego co ma ten patch wprowadzać (jego założeń) operatorzy nie beda rozmieniac kamieni itp, bo mają równe wartości.

Ponadto mają być bloki zlikwidowane.

__________________

01-09-2016 10:41 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rasad,
1) nie będzie mógł tego zrobić, a przynajmniej nie z tego powodu, który opisałeś
2) nie zgłaszać
3) nie dostaniesz bana.

Właśnie taki jest główny cel i sens tej zmiany, żeby nie było wiecznych nieporozumień na linii gracze-operatorzy nt prawdziwej wartości kamieni. Praktycznie nie było miesiąca, żeby na forum nie było na kilkunastostronicowego tematu zalewanego przez falę niezrozumienia i nierzadko hejtu pod adresem operatora, który dotyczył właśnie zamiany drobnych na grube.

Nie możemy zezwolić ogólnie na push, więc nadmiarowe kamienie z pushowanych aukcji nadal będą usuwane, ale przynajmniej zniknie ustawiczny i coraz większy problem tzw "pushu drobnymi".

Jeśli koszty w nanitach okażą się czynnikiem różnicującym realne wartości kamieni, to zawsze można go w przyszłości skorygować lub np zwiększyć ilość nanitów otrzymywanych za niszczenie przedmiotów. Póki co dajmy szansę zaistnieć temu planowi.

pewalker92,
blokady na oferowanie kamieni póki co pozostaną. Będziemy przyglądać się aukcjom i wtedy ew zdecydujemy jaki jest bilans ich wad/zalet. Liczymy również na Wasze opinie w tym temacie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-09-2016 10:44 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już w pierwotnej wersji wydawało mi się, że ceny nanitów są zbyt wysokie. Ja przez 3 lata klejenia w tym momencie mam 42k nanitów(nie rozbijałem znowu palnych, gdzie jest nanitow najwiecej, ale many malo, bo one wiecej w zlomie kosztowały co prawda, but still), to w obecnej wersji praktycznie na minimalne ilości kamyków do rozbicia lub sklejenia wystarczy.

No ale tak, warto poczekać, zobaczyć jak to wpłynie na aukcje, i wtedy patrzeć czy trzeba korygować.

__________________

Herms

01-09-2016 11:36 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, Sushi,

1. Ostatnia propozycja najlepsza ze wszystkich, tzn. do przełknięcia Smile

2. Rozumiem ideę kosztu w nanitach przy rozbijaniu kamieni ale dlaczego przy łączeniu w górę dajecie koszt w nanitach? Co to ma na celu?

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
01-09-2016 11:37 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehmmm 3 razy tyle za rozbijanie ?

WTH ?

Konrad stop!

Mam 35 poziom 900 kd i 10k nanitow .... ludzie zostawiacie nowych graczy którzy np maja dropa w sumie w niczym ... Co ja mam z tym zrobić maja leżeć na moim koncie i się mam w nie wpatrywać jak w obrazek ?

Zaraz na aukcjach zacznie się wojna o każdy badziewiasty item żeby mieć nanity...

Darmowy miesiąc rozwiązuje problem, dlaczego z tego zrezygnowaliscie ?

__________________
ID R5:8246

01-09-2016 11:42 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja ponawiam pytanie - o której jest przewidziane wgranie planowanego patcha?
01-09-2016 11:46 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
rasad,
1) nie będzie mógł tego zrobić, a przynajmniej nie z tego powodu, który opisałeś
2) nie zgłaszać
3) nie dostaniesz bana.

Właśnie taki jest główny cel i sens tej zmiany, żeby nie było wiecznych nieporozumień na linii gracze-operatorzy nt prawdziwej wartości kamieni. Praktycznie nie było miesiąca, żeby na forum nie było na kilkunastostronicowego tematu zalewanego przez falę niezrozumienia i nierzadko hejtu pod adresem operatora, który dotyczył właśnie zamiany drobnych na grube.

Nie możemy zezwolić ogólnie na push, więc nadmiarowe kamienie z pushowanych aukcji nadal będą usuwane, ale przynajmniej zniknie ustawiczny i coraz większy problem tzw "pushu drobnymi".

Jeśli koszty w nanitach okażą się czynnikiem różnicującym realne wartości kamieni, to zawsze można go w przyszłości skorygować lub np zwiększyć ilość nanitów otrzymywanych za niszczenie przedmiotów. Póki co dajmy szansę zaistnieć temu planowi.



widzisz Konrad tutaj nie ma zadnego jesli

po prostu koszt w nanitach jest taki, ze drobne nadal beda mialy wieksza wartosc niz grube, bo ofka 1k kd potrzebuje mnostwo nanitow zeby byc rowna ofce 4k kz

od razu trzeba bylo wywalic ten koszt rozbijania, a nie wciskac go na sile zeby zrobic cos z nanitami na kotach graczy
01-09-2016 11:49 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
lothain
Member


Data rejestracji: 06-01-2015
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem. Jak w poprzednim temacie ladnie napisalem czemu taka ilosc nanitow "troche" zepsuje zamysl waszego patcha to bylo ok, a teraz znowu wracacie do tego pomyslu?
01-09-2016 11:50 lothain jest offline Szukaj postów użytkownika: lothain Dodaj lothain do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konradzie, co z tym paczem?

Wystawianie nowych przedmiotów na aukcję zostało tymczasowo zablokowane. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

5) Możliwość wystawiania przedmiotów na aukcję wróci wraz z wejściem nowego patcha, tj w środę 31 sierpnia 2016 roku ok godziny 12:00.


Jakby ktoś nie zauwazył, to jest już czwartek rotfl

__________________
ZosiA
01-09-2016 12:06 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na R15 z 1000kd mam 8K xD

zjechaliście coś panowie z 2000kp mam 10k, zaraz poleca setki wbitek na dsk+5Wink
01-09-2016 12:12 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz R15 wylaczone.. pewnie leca poprawki do poprawki..
01-09-2016 12:19 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po najnowszej poprawce majac 2500 kd mogę zrobić tylko 40 kz .... z moich 8,8 k nanitow ... mam 35 poziom i nijak tych nanitów nie ma za bardzo skąd wziąć

chłopaki przesadziliście z tym liczbami. Trzeba zwiększyć liczbę otrzymywanych nanitow razy 4 przynajmniej bo to co jest teraz ... nie starczy nawet na zrobienie rytuału, wbijanie. Skąd mali tacy jak ja mają wziąć górę nanitów?

To co teraz zabijamy młodych na bw. Niech robią próbę do 50 nie ma dropa, kasujemy się próbujemy od nowa, do końca świata i jeden dzień dłużej aż coś poleci ?


Edit ucięło mi połowę posta

__________________
ID R5:8246

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Regit: 01-09-2016 12:46.

01-09-2016 12:23 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przewalutowanie kamieni - Wariant mieszany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH