Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Szykanowanie i poniżanie oraz liczne prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szykanowanie i poniżanie oraz liczne prowokacje 27 Ankieta - średnia ocena: 6,6727 Ankieta - średnia ocena: 6,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Szykanowanie i poniżanie oraz liczne prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłaszający: Skeleton24.
Zgłaszany: Klan DA.TE.

Zgłaszam szykanowanie oraz liczne prowokacje Klanu DA.TE w szczególności ze strony następujących Graczy:
- cavalier,
- Tata_Muminek,
- Grax,
- yoloo.

Brzydzę się donosicielstwem, ale tu nie chodzi o donos, a dochodzenie swoich racji.

Upoważniam każdego Gracza BW do postowania w tym temacie.

Niech świat R1 się wypowie, kto tu jest zły, czy osoba prowokowana czy prowokatorzy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 18-09-2016 21:52.

18-09-2016 21:51 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myślę, że odpowiedź operatora będzie wystarczająca.

Przyjmę każdą karę bez protestu.

Pozdrawiam

Edit:

Jeśli operator zechce kogoś ukarać, to całą karę bym przyjął na siebie, można tak? Happy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez yoloo: 18-09-2016 22:13.

18-09-2016 22:07 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
ciacho21
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ske ma racje nie bede sie rozpisywał bo po prostu brak słów , syf jest na r1 i taka prawda pozdro

__________________

18-09-2016 22:49 ciacho21 jest offline Szukaj postów użytkownika: ciacho21 Dodaj ciacho21 do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osoby wymienione to tylko przykład, nie są to wszystkie osoby, bo ja nie siedzę na KP i nie rejestruję kto kiedy i ile.

Za to Gracze widzą więcej i być może ich wypowiedzi bardziej naświetlą skalę problemu oraz osoby w ten problem zamieszane.

Odpowiedzialność zbiorowa bo to umyślne działanie mające jeden cel.

Dlatego każdy odpowie osobiście w zależności od tego jak bardzo był aktywny, no chyba, że nie zostanie zauważony problem, co by mnie nie zdziwiło.

Gracze wypowiadajcie się.

Pozdrawiam.
18-09-2016 22:52 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
dzemiks
Newbie


Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 3
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oto moja odpowiedź na klanówkę pana cavaliera, w taki oto sposób następują prowokacje ze strony ww. graczy DATE proszę o zwrócenie uwagi na tytuł wiadomości dla klanu DUKE.

Reanmiatorku batonie cos dla ciebie <33
==============================

Adresat: cavalier
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] Reanmiatorku batonie cos dla ciebie <33
Data wysłania: 2016-09-16 01:55:42
troszkę kultury by się przydało, bo to tylko świadczy o Tobie

dobrej nocki

=============================

ponadto w dniu wczorajszym w trakcie utarczek słownych na kp, za który ske dostał bana gracz tata_muminek też niezbyt ładnie się, że tak powiem wyrażał wyzywając ske od pijaków, itd.



pozdrawiam

__________________
Per aspera ad astra
18-09-2016 23:24 dzemiks jest offline Szukaj postów użytkownika: dzemiks Dodaj dzemiks do Listy kontaktów
Markusssss
Full Member


images/avatars/avatar-21498.jpg

Data rejestracji: 21-12-2010
Postów: 66
Klan: APOLITIC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielokrotnie byłem świadkiem na kp jak członkowie date próbowali sprowokować Ske i nie tylko jego.Od czasu jak przyszedł do Duke ataki nasiliły się.Znecanie psychiczne to sposób na gre w date.

__________________

19-09-2016 04:54 Markusssss jest offline Szukaj postów użytkownika: Markusssss Dodaj Markusssss do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

RE: Szykanowanie i poniżanie oraz liczne prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skel napisał(a)
Zgłaszający: Skeleton24.
Zgłaszany: Klan DA.TE.



Uogólniają pomawiasz więc prosiłbym o zmianę treści skargi. Gram na r1 w DA. TE. i wypowiadam się na kp niewiele, a jak już się wypowiadam to odpowiadając na zadane pytania w celu pomocy. Z Tobą nie zamieniłem ani słowa więc nie masz podstaw do tych pomówień.

Nie znam Cię, ale jeżeli nazywają Cię pijakiem i faktycznie zdarza Ci się nadużywać procentów to czy nie lepiej wyłączyć komputer i iść spać? Jak Ci się włącza agresor i napinacz po piwie to sam sobie jesteś winien - trzeba wiedzieć kiedy przestać.

Dojrzali ludzie nie prowokują, to po pierwsze, a po drugie (i to tyczy się zapewne Twojej osoby) dojrzali ludzie nie odpowiadają na zaczepki hejterów. Dałeś się sprowokować - hejter jest górą, olałeś Ty jesteś.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

19-09-2016 08:59 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
kapitanhuck
Triple Ace


images/avatars/avatar-557.jpg

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 179
Klan: R1-Zlodzieje Dusz, R3-Golasy
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że ktoś nazywa inną osobę pijakiem znając ją jedynie z gry wirtualnej jest czystym pomówieniem i powinno być również ukarane i to surowo ponieważ nosi znamiona prowokacji. Teza, że się nim jest, ponieważ ktoś i to do tego tendencyjny napisał tak na kp, jest co najmniej niczym nieuzasadniona. Równie dobrze mógłbym coś niestosownego napisać na kp o panu z postu wyżej i wówczas rozumiem zostanie to przez Date przyjęte jako pewnik ?.

Pozdrawiam.

__________________
Mój nick w grze kapitanhuck
ID R1-19219
ID R3-8459



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kapitanhuck: 19-09-2016 09:13.

19-09-2016 09:12 kapitanhuck jest offline Szukaj postów użytkownika: kapitanhuck Dodaj kapitanhuck do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kapitanhuck napisał(a)
To, że ktoś nazywa inną osobę pijakiem znając ją jedynie z gry wirtualnej jest czystym pomówieniem i powinno być również ukarane i to surowo ponieważ nosi znamiona prowokacji. Teza, że się nim jest, ponieważ ktoś i to do tego tendencyjny napisał tak na kp, jest co najmniej niczym nieuzasadniona. Równie dobrze mógłbym coś niestosownego napisać na kp o panu z postu wyżej i wówczas rozumiem zostanie to przez Date przyjęte jako pewnik ?.

Pozdrawiam.


Jeśli ktoś wchodzi na global i zaczyna nazywać klan Date sługusami, pieskami Lopka i każe ssać lub mu ciągnąć to mam podstawy twierdzić, że jest na promilu. Biedny ske zaczął sobie folgować dość wcześnie i nie trwało to 5 min a do późna w nocy.

Skoro "szykanowany" klanowicz Diuka czuje tak wielki stres, że musi się napić by mieć odwagę wejść na BW by pograć to powinien zgłosić się do rodzinnego a nie wyzywać innych graczy a potem zaśmiecać skargami forum. W moim mniemaniu zasłużył jak najbardziej na karę daną przez Operatorkę. Swoją "wykwintną" pisownią obrażał cały klan Date. Nie brał pod uwagę, że Blood Wars jest grą bez ograniczeń wiekowych i grają w nią również osoby nieletnie. Zresztą to nie był jego pierwszy raz. Miarka się przebrała i tyle w temacie

Zgrywanie teraz niewiniątka na którym uwzięło się kilku graczy to nic innego jak odwracanie kota ogonem. Tania zagrywka niegodna dorosłej osoby.

Piłeś - nie graj. A jeśli nie piłeś to zasięgnij porady u specjalisty bo twoje zachowanie budzi poważne zastrzeżenia i na 100% deprawuje nieletnich.


Więcej nie zamierzam się tutaj wypowiadać bo mimo, że "zaszczuty" Ske wywołał mnie do tablicy imputując, że go stresuję najnormalniej nie czuję się winny i temat jest mi całkowicie obojętny.

Pozdrawiam graczy zarówno z Diuka jak i z reszty serwera.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
19-09-2016 09:50 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Grax jak zwykle zrobi z siebie znawcę świata i ludzkich zachowań.

Ja się nie wybielam, nie neguję nałożonej kary, neguję tylko wymiar i okoliczności, jeżeli OP lub jednostka wyższej instancji Admin nie obniży wymiaru kary z uwagi na zasugerowane przeze mnie środki to pogodzę się z karą i zakończę przygodę z BW - dla mnie to nie koniec świata.

A Twoje wywody względem mojej osoby to czyste oszczerstwa i pomówienia - bo mnie nie znasz, a co się w Twojej głowie rodzi to mnie to mało obchodzi.

Ale tak jak pisałem, temat jest udostępniony dla wszystkich więc i pozytywne jak i negatywne komentarze są dopuszczane.




Co do wypowiedzi Nosferka - zgłaszam Klan, bo ja nie siedziałem na KP 24h na dobę i może poza wymienionymi są jeszcze inni prowokatorzy o których ktoś z Graczy raczy wspomnieć.






Od decyzji Administratora nie mam zamiaru się odwoływać bo i po co i do kogo.
19-09-2016 10:11 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obeserwując KP przez ostatnie kilka tyg, a zaglądam tam rzadko stale na tapecie był ske i jechanie po nim jak po przyszłowiowym "burym psie" tylko w taki sposob aby uniknąć bana! Najwieksi szczekacze to wymienieni w poście pierwszym aczkolwiek znajdzie sie jeszcze kilku napinaczy i prowokatorów którzy po każdym wygranym obelgu wywoływali czy to ske czy mnie czy reanimatora czy innych zakłądających oble.


Grax idąc Twoim tokiem myslenia i wysuwania wniosków po tym co Ske pisał, ze jest na bani równie dobrze ja moge napisać, iż Ty wypisując te wszystkie swoje fanaberie jesteś ućpany Pleased To jak pojechał wam na kp to kwestia tylko i wyłącznie waszych prowokacji!

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



19-09-2016 10:53 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może mnie też nazwiecie prowokatorem ? Nie od dziś znam zachowania Ske, zarówno z czasów 3-4 lat wstecz jak byliśmy razem w klanie, do teraz gdy TYLKO I AŻ reagowałem na chamstwo jakim rzucał w ludzi z DATE na kanale. Jeśli prowokacją nazywacie reakcje na żale człowieka, któremu nie służy alkohol to ja naprawdę Wam gratuluje wszystkim. Parodia co tu się wyrabia, dno i 2 m mułu.

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

19-09-2016 11:00 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIKT NIE TWIERDZI, ŻE BAN NIE JEST SŁUSZNY - BO BAN JEST SŁUSZNY CHODZI TYLKO O WYMIAR KARY.

A TEN TEMAT TO SKARGA NA KLAN DA.TE, A NIE TEMAT DOTYCZĄCY BANA NAŁOŻONEGO NA MNIE.

DA.TE NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.
19-09-2016 11:06 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skel napisał(a)
NIKT NIE TWIERDZI, ŻE BAN NIE JEST SŁUSZNY - BO BAN JEST SŁUSZNY CHODZI TYLKO O WYMIAR KARY.

A TEN TEMAT TO SKARGA NA KLAN DA.TE, A NIE TEMAT DOTYCZĄCY BANA NAŁOŻONEGO NA MNIE.

DA.TE NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.



1. Nie krzycz

2. Już Ci to nakreśliłem - nie uogólniaj bo pomawiasz. Dwóch Polaków pobiło muzułmanina - Polacy cechują się więc ksenofobią i rasizmem - a ja się taki nie czuję, Ty się taki czujesz? Chyba też nie.

3. Skarga jest nieregulaminowa bo skarżyć możesz konkretnych graczy, a nie klan - naucz się czytać ze zrozumieniem tak jak ten zanalfabeciały klan DA. TE.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

19-09-2016 11:16 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy skarga jest regulaminowa czy nie zadecyduje osoba funkcyjna, a nie Ty to po pierwsze.

Nie uogólniam, a daję furtkę dodania nowych osób, ja wypisałem tylko osoby których prowokacje były zauważone przeze mnie.

To tak w ramach odpowiedzi na post powyżej.
19-09-2016 11:19 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz jakies przyklady tego niby mojego szykanowania i obrazania ? Dawaj , chce dowod a nie pustych słow rzucanych na wiatr przez gracza z banem , który nie moze sie z tym pogodzic . Jak nie masz to mysle ze ten temat nadaje sie tylko do zamkniecia .

Miłego dnia

__________________
Nick na R1: Kedul
19-09-2016 12:17 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dzemiks napisał(a)


ponadto w dniu wczorajszym w trakcie utarczek słownych na kp, za który ske dostał bana gracz tata_muminek też niezbyt ładnie się, że tak powiem wyrażał wyzywając ske od pijaków, itd.



pozdrawiam


Pięknie pomówienie nigdzie na KP nie napisałem ,ze Ske jest pijakiem.
Jeżeli ktoś zachwouje się w taki sposób jak Ske powinien siedziec na banie.

Absolutnie nikogo nie obraziłem pisząc na KP - "Ske kumplu jesteś?"

Dla mnie prowokujący jest opis Reanimatora.

Oczywiście z mojej strony nie było zdanej prowokacji jest to tylko subiektywne odczucie djukow..
Idąc dalej człowiek nie jest zwierzątkiem, ma rozum i powinien panować nad sobą jeżeli autor tematu tego nie potrafi to zaczyna szukać winnych gdzie indziej.


Sb

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 19-09-2016 12:55.

19-09-2016 12:51 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
dzemiks
Newbie


Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 3
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest moim zamiarem wdawać się w utarczki słowne. Byłem wówczas on-line i zarówno na kp i kk i nie da się ukryć i jest to niezaprzeczalnym faktem, że ske był prowokowany i parokrotnie przez panów nazwany pijakiem oraz obrażany.


To, że sam zachował się tak, nie inaczej to nie jest tematem tej skargi, jak sam stwierdził ban mu się należał, ale nie, aż w takiej bardzo surowej formie.


A jeśli C47 potrafi mieć wgląd do kk klanu i dać komuś bana za treści pisane w zasadzie w swoim gronie (sprawa suzuki)- prywatnym, to myślę i wręcz ŻĄDAM, że powinien przejrzeć kp z ww. godziny i ukarać również prowokatorów. Niestety te prowokacje są skierowane w stosunku do paru graczy z klanu Duke, są zamierzone i podchodzące pod nękanie-choćby ta klanówka od cavaliera, której nagłówek wiadomości zamieściłem parę postów wyzej, a było ich ostatnimi czasy sporo od paru graczy z DATE.

Tu nie uogólniam, bo tylko parę osób tworzy tą niezdrową atmosferę, natomiast robią to w sposób nagminny i celowy, czasami wręcz chamski.


Pozdrawiam.

__________________
Per aspera ad astra
19-09-2016 13:29 dzemiks jest offline Szukaj postów użytkownika: dzemiks Dodaj dzemiks do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli nie możesz udowodnić ,ze nazwałem go pijakiem to przestań rzucać oskarżenia.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


19-09-2016 13:44 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dzemiks napisał(a)
Nie jest moim zamiarem wdawać się w utarczki słowne. Byłem wówczas on-line i zarówno na kp i kk i nie da się ukryć i jest to niezaprzeczalnym faktem, że ske był prowokowany i parokrotnie przez panów nazwany pijakiem oraz obrażany.


To, że sam zachował się tak, nie inaczej to nie jest tematem tej skargi, jak sam stwierdził ban mu się należał, ale nie, aż w takiej bardzo surowej formie.


A jeśli C47 potrafi mieć wgląd do kk klanu i dać komuś bana za treści pisane w zasadzie w swoim gronie (sprawa suzuki)- prywatnym, to myślę i wręcz ŻĄDAM, że powinien przejrzeć kp z ww. godziny i ukarać również prowokatorów. Niestety te prowokacje są skierowane w stosunku do paru graczy z klanu Duke, są zamierzone i podchodzące pod nękanie-choćby ta klanówka od cavaliera, której nagłówek wiadomości zamieściłem parę postów wyzej, a było ich ostatnimi czasy sporo od paru graczy z DATE.

Tu nie uogólniam, bo tylko parę osób tworzy tą niezdrową atmosferę, natomiast robią to w sposób nagminny i celowy, czasami wręcz chamski.


Pozdrawiam.


Oczywiście ma wgląd, ale ktoś z klanu musi złożyć zażalenie, także śmiało, czekam, kto z date składa skargę, na nasz własny kk.

Również, skoro jestem wymieniony w pierwszym poście, a odnosisz się do szerokiej grupy ludzi, pisząc panów, proszę o dowody, gdzie nazwałem Skeletona24 pijakiem, bądź w innym stopniu go obraziłem, śmiało można podać moje wszystkie posty na kp, jeśli takich nie będzie, to ŻĄDAM przeprosin, tutaj i w grze.
19-09-2016 14:12 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat przeanalizuję, jednak od razu z góry mówię, że nie będzie mieć żadnego wpływu na bana dla Skeletona.

Takie zachowanie jakie Ske przedstawił (nie po raz pierwszy z resztą) jest na KP niedopuszczalne, niezależnie od tego czy ktoś go sprowokował, czy miał zły dzień, czy cokolwiek innego. Za pierwszym razem, ban był wybitnie łagodny, tylko dlatego, że nikt tego nie zgłosił (poza Molasarem) oraz dlatego, że w porę zalogowałam się i sama zablokowałam Skeletona, kiedy nie podziałały "prośby" by przestał. Za drugim razem było 30 dni. Za trzecim stałka. Do trzech razy sztuka.


Co do logów z sb osób prowokujących - przejrzę je. Jednak jest to w pewnym sensie "musztarda po obiedzie", bo nie raz mówiłam, że takie rzeczy się zwyczajnie zgłasza. Ja nie mam w obowiązku reagować z automatu na takie rzeczy jak widzę je na sb, zwłaszcza kiedy poziom konwersacji między graczami jest na prawdę różny i jako niezwiązana z tematem nie zawsze wiem kiedy jest to na poziomie przyjacielskich docinek a kiedy celowego dogryzania. Inna sprawa to to, że mój wgląd w logi kp są mocno ograniczone - zarówno czasowo, jak i też przez ich charakter, który umożliwia mi tylko podgląd pojedynczych logów, a nie kontekst grupy rozmówców. A także to, że zgłaszać treści z sb można jedynie z ostatnich 48h.

ID 98362
Postać Grax


prowokacje na sb
12 dni


ID 234261
Postać yoloo


prowokacje na sb
1 dzień

ID 168663
Postać Tata_Muminek


prowokacje + obraza na KP
8 dni



Tak jak przejrzałam mimo wszystko również i starsze logi, to, Skeleton powiedzmy sobie szczerze, ty również prowokowałeś.


Mam nadzieję, że będzie to wystarczająca nauczka dla wszystkich.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-09-2016 14:15 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osób prowokujących? Zabawne to bo jeżeli ktoś każde słowo odbiera jako prowo to jest z nim cos nie tak.

Pisząc do opki Seph koleżanko jesteś? sprowokowałem Cie do rzucania mięsem?

A pisząc do zdrajcy ,ze jest zdrajcą nie prowokuje go lecz nazywam po imieniu choc i tego na kp nie było.

Z tego co wiem skargi na KP można zgłaszać maks 48h wstecz także coz może tam być.

Skeleton nie jest specjalnie chronioną osoba żeby nie można było się o nim źle wyrażać. Wielokrotnie już pokazywał co potrafi wiec czemu ktokolwiek w stosunku do niego miałby zachowywać się inaczej.

Proszę o dodanie do listy gracza Reanimator, Suzuki również zachowują się 'prowokujaco' cokolwiek to znaczy.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 19-09-2016 15:15.

19-09-2016 15:13 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za karę, szanuję.

Pozdrawiam
19-09-2016 15:22 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za KP skargi do 48h wstecz tak mowi reg wiec starsze logi sa bez znaczenia.
Dwa przywowlalas już rozpatrzony przez Ciebie temat dotyczący KP starszy niż dwa dwa dni. Tam nic na bana nie było więc nie rozumiem co po takim czasie chcesz mo wytknąć. Ban jest niesłuszny proszę i zdjęcie.

Proszę zacytować moje prowokacyjne wiadomości z ostatnich 48h.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 19-09-2016 15:34.

19-09-2016 15:25 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, nie brałam pod uwagę jako podstawowej kary starszych logów, a jedynie to, że podobne prowokacje już się pojawiały (zarówno do Skeletona, jak i w linku który podałam ze skargi Reanimatora)

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Nikt nie zabrania pisać na kp, póki nie robicie z tego przepychanek, na które potem wszyscy składacie skargi. Jeśli ponownie nastąpi taka sytuacja - dostanie całe grono prowokatorów i biorących czynny udział.

Jeśli nie umiecie ze sobą pisać, bez docinek, obrażania się, szpil i prowokacji - to nie odzywajcie się do siebie ani też nie prowokujcie. Koniec i kropka.


cytat:

Tata_Muminek 2016-09-17 20:15:48 -> Haha czemu juz nie w Banie? Pupilku..Przecie Ty w djuku tylko tyly robisz.
Tata_Muminek 2016-09-17 20:19:34 -> Oni się sami urzadzili. Ale taki sprzedajny zarzad..
Tata_Muminek 2016-09-17 21:37:06 -> Za pozno hahaha.
Tata_Muminek 2016-09-17 21:38:40 -> Szkieleton sprzedał ban. uehe
Tata_Muminek 2016-09-17 21:40:18 -> Ale Ty jesteś prymitywny kolego.. Nie pozdrawiam.


cytat:

Tata_Muminek 2016-09-18 14:56:56 -> Jakby nie patrzec drugiego takiego oszusta i krętacza jak Ske nie ma na tym serwie.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-09-2016 15:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tamten temat jest starszy niż 2 dni. Proszę zacytować moje prowokacyjne,wiadomości z ostatnich 48h.



Dwa Suzuki i Reanimator proszę o przeskanowanie i ukaranie.

Prowokujący opis + KP.

Edit:

I gdzie tu prowokacja? Przecież to prawda co tam napisałem. Czyli stwierdzenie faktów jest prowokacją? Śledzisz ruchy na serwerze wiec powiedz mi ,które moje stwierdzenie nie jest prawdziwe.

I wg Ciebie to zasluguje na 8 dni bana? Dla kogoś kto nigdy nie miał bana? Nie ma wulgow? Zaraz poszukam tematy gdzie dajesz śmieszne bany za gorsze rzeczy.. Kpina to jest przecież dlaeczego chcesz cenzurować moje wiadomości?

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 19-09-2016 15:44.

19-09-2016 15:36 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi zagłada się w nowym temacie a nie cudzym.

O 48h mówimy w przypadku skargi za samą treść na sb, ale dzieki temu, że miałeś już podobny przypadek w przeszłości (gdzie kara cię ominęła, jednak zapowiedziałam konsekwencje przy następnych podobnych zajściach) to ma on wpływ na obecną długość kary.

I tak, wydaje mi się, że 8 dni to odpowiednia kara zbiorcza. Jeśli się z tym nie zgadzasz to przysługuje ci prawo do odwołania się do SOP'a.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-09-2016 15:43 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RSC
Member


Data rejestracji: 29-10-2012
Postów: 38
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: ID: 38516

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję zamknąć Kanał Publiczny !

Dużo graczy przez ten kanał ucierpiało i ucierpi ,ludzie chcą spokojnie pograć a nie wyśmiewać się , drwić i wyzywać od różnych .

__________________
http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=38516
19-09-2016 15:48 RSC jest offline Szukaj postów użytkownika: RSC Dodaj RSC do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli nie mogę napisać na SB prawdy? Za to jest ban tak?

Bo nie ma tam nic obraźliwego ani prowokacyjnego.

Tata_Muminek 2016-09-17 20:15:48 -> Haha czemu juz nie w Banie? Pupilku..Przecie Ty w djuku tylko tyly robisz.

Powyzsza wiadomość nie tyczy się osoby zakładającej temat

Tata_Muminek 2016-09-17 21:37:06 -> Za pozno hahaha. --> prowokacja no litości..

Tata_Muminek 2016-09-17 21:40:18 -> Ale Ty jesteś prymitywny kolego.. Nie pozdrawiam ---> prowokacja? Przeczytałaś co napisał Ske?


Jeżeli ban zostanie podtrzymany kasuj konto.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 19-09-2016 15:51.

19-09-2016 15:50 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania z kp, wypowiadania się na nim, czy czytania zawartości - o ile się w niego nie kliknie jest zminimalizowany. Poza tym uważam, że to nie margines powinien stanowić o ogóle...



Tata_Muminka - Ske dostał już bana za swoje wypowiedzi.
Konta nie są kasowane przez operatorów. Użytkownik może skasować je sam, po upłynięciu bana, poczekać aż samo zostanie skasowane lub wystosować prośbę do Administracji o usunięcie konta.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-09-2016 15:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Szykanowanie i poniżanie oraz liczne prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH